Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inz Tomek

Facet w rozowym swetrze ?

Polecane posty

Gość Ksiezniczka84
u nas sie jeszcze dziwnie patrzy na facetow w rozowym bo sa czesto uwazani za gejow niestety a przykladowo we wloszech bardzo czesto mozna zobaczyc faceta w rozowym wiec gdyby zakladac ze facet w rozowym to gej to tam 90% facetow musialoby byc gejami oczywiscie nie kazdemu pasuje taki kolor i zalezy co to za ubranie i jaki kroj sweterek moze byc ale przykladowo rozowe spodnie u faceta juz srednio do mnie przemawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inż Tomek
Ludziki , temat zarzucilem grubo ponad rok temu,od tego czasu moda juz sie zmienila, rozowy sweter lezy na dnie szuflady i po temacie :) W tym sezonie obowiazuja, kurtki/swetry/koszule z pagonami , okulary w stylu ray-ban aviator ,sprane jeansy .Dzisiaj z tego rozowego swetra chce mi sie troche smiac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
we wloszech ten kolor u facetow jest nadal bardzo popularny przeciez niekoniecznie trzeba przestac nosic to co sie lubi bo przestalo byc modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehee
Gorszy od faceta w różowym swetrze jest facet podążający ślepo za modą. Tomaszku, słyszałeś o czymś takim jak własny styl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
przeciez nie trzeba od razu kupowac tego co jest modne modne sa np spodnie rurki i buty balerinki a ja tego w zyciu nie kupie bo mi sie to nie podoba a co z tego ze modne balerinkom mowie NIE! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inż Tomek
W zyciu nie podazalem slepo za moda , ale jedne rzeczy nosi sie dluzej inne krocej , do tych drugich moim skromnym zdaniem nalezy rozowy sweter :) Zreszta w pewnym momencie na "miasto" zaczeli nagminnie wychodzic panowie ze zlotymi branzoletami a na ogromnej pileczce (brzuchu hehe) rozowe stylowe drogie rozowe polo cottonfielda. I ja sie nie czepiam !!! Napewno byli to wrazliwi wartosciowi metroseksualisci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehee
Sam sobie przeczysz mówiąc "w tym sezonie obowiązują.." Skoro obowiązują tojednak jesteś ofiarą mody... ale spoko, tredny-laski to lubią, będziecie razem buszować po szpanerskich sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. szczerze to zalezy.. jak zwykle facet ubiera sie normalnie to ok, ale gdy zawsze chodzi w obcisłych ciuchach tu jakiś różowy sweterek to u nas uważany jest na geya;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmienna
jakoś nie odpowiada mi takie połaczenie,wzbudza we mnie od razu wiadomo skojarzenia.chociaż z drugiej strony coraz częściej spotyka się facetów w różowych koszulach.....ale nie,jestem na nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modnis
Jak potoczyly sie losy rozowego sweterka ? :) Teraz sporo rozu dla facetow w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam....
Factow w rozowych koszulach..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam....
Factow w rozowych koszulach..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci coraz bardziej upodabniają się do bab.. Tak jak i baby upodabniają się do facetów. Jedyne co ich dzieli to to między nogami i jak sikają:).. Więc chodź sobie w czum chcesz ważne żeby tobie się podobało a nie nam..:) Chyba na tym polega mieć własny styl... Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie co jak co
ale facet w różowym swetrze cz innym odzieniu w tym kolorze to już gruba przesada:O Może nie od razu gej, bo to myślenie bardzo stereotypowe, ale na pewno ten kolor dla prawdziwego mężczyzny nie jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inż Tomek
rozowy sweterek lezy w szafie i czeka, troche juz zapomniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwena
hmmm.. roznie z tym bywa jednemu pasuje , dugiemu - nie Znam faceta ok. 50, wysoki, nie jakiś super przystojny, ale w miarę szczupły, bez brzucha i wygladał w rózowym swetrze nieźle; na pewno nie jak przeciętny Polak ;) gdyby taki sweterek założy mój małzonek, pewnie umarłabym ze smiechu..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pseudonimu 31
różowy sweterek, kaszmirowy to ok, no a co powiecie na pomarańczową marynarkę (od Versace), intensywny, żywy kolor, reszta czerń (koszula, spodnie i buty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxurylife
Witam. Mam na sprzedaż oryginalne perfumy takich firma jak Lacoste, Chanel, Calvin Klein, DG, DKNY, Carolina Herrera, Givenchy, Paco Rabanne, Versace, Hugo Boss, Armani, Kenzo. Posiadam zarówno męskie jak i damskie zapachy. Możliwość sprzedaży przez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym wątku, lub gg: 1467750 email: luxurylife@o2.pl link do jednej z aukcji allegro: http://allegro.pl/item894415480_chanel_coco_mademoiselle_edp_100ml_nowe_bcm.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×