Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

camillee- dziwne , ze wynikow ci nie przesla do domu:(:(:( ja dostalam od tej pani co robi Tripple Test wynik napisany odrecznie juz po 4 dniach a taki na specjalnym druku po ok 10 dniach. Pewnie co szpital to inne zasady:( ale jak nikt nie zadzwoni to powionnas byc spokojna. zreszta dla wlasnej ciekawosci to bym sama zadzwonila po tygodniu jakie wyszlo prawdopodobienstwo. Ja mialam 1:450 i drugi 1:6000 to tobry wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krew mi pobierala midwife i badania mialam robione w przychodni nie w szpitalu. moze to ma jakies znaczenie?? ale i tak sobie zrobie dodatkowe w pl ;) wiec bede wiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno tu nie zagladalam i pewnie mnie juz nie pamietacie. Chcialam zapytac czy sa tu jakies mamusie z Birmingham? Z gory dziekuje za odpowiedz bede wdzieczna. Pozdrawiam i sle ciumaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xentia- wejdz na forum o Matkach Polkach w Angli tak moze ktos bedzie z twojego miasta. zobacz u nas na tabelce moze ktoras dziewczyna bedzie z okolic🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Po raz drugi poprawiam tabelkę - znowu ktoś źle skopiował. NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......41.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...21/04.......40.....London Wood Green ..synus....Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....33...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......30.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....23........Croydon......dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........21........Harrogate......chlopak...............? Kalcia64.....31/08........21.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna kaska0110....16/09........19........Leicester........... .?................? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .15........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...14.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......12....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....11....chichester..........?... ......julia/antoś Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br /> 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Dziś mój mężuś miał wolne, więc mnie nie było. Połaziliśmy po mieście dosyć długo i jak wróciliśmy to padłam jak kawka. Czego skutkiem jest to, że teraz spać nie mogę 😠 Byliśmy w sklepach z dziecięcymi akcesoriami od zabawek po wózki i łóżeczka, bo chcieliśmy się w cenach zorientować i powiem Wam, że jestem przerażona - ceny kosmiczne!!! Iwtek witaj 🌼 mam nadzieję, że z Twoim Skarbem wszystko dobrze - bądźmy dobrej myśli!!! Kohannah 🌼 szybkiego i bezbolesnego rozwiązania :) Flowerska ❤️ Ty wiesz co ;) Mada :classic_cool: gratuluję synusia. Dobra robota ;) Ten Twój szpital to rewelka :) Laboszek - pewnie, że rób wszystkie. Zawsze to pewność, że zdrowiuśka jak rydz jesteś!!! 🌼 Gosia z Leicester - gratuluję pierwszej wizyty!!! Cieszę się, że przeżyłaś ;) Camillee Tobie również gratuluję. Pewnie teraz jesteś spokojniejsza - przynajmniej taką mam nadzieję :) Jeżeli zaś chodzi o wyniki to mi też nie przysłali - położna zadzwoniła jak przyszły. Gdyby było coć nie tak to mieli mi wysłać pismo, że mam się zgłosić do szpitala. Dzięki Bogu wszystko jest pięknie :) Wiecie, dziś to taki był ze mnie nerwus, że masakra i cały dzień dokuczałam tym mojemu mężowi...biedulek :( Mam nadzieję, że wytrzyma ze mną do porodu ;) Tak sobie pomyślałam, że masakrycznie czuję się siedząc sama w domu tyle czasu. Tak bym chciała iść do pracy... chyba jutro zadzwonię do agencji - może jednak znajdą mi jakąś pracę?!? Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska0110- to ja zle przez przypadek skopiowalam tabelke:(:( soooorki. Ja tez mam problem z zasnieciem od pewnego czasu ale za to rano problem jest ze wstaniem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada - nie ma sprawy, ale to chyba ktoś jeszcze przed Tobą. No nieistotne :) No ja się męcze dzisiaj straszliwie ...ciekawe o której wstane jutro...:D Chyba juz spróbuje pokimać :) Buziaki Mada 😘 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę, jedne mają lepsze doświadczenia z naszą służbą zdrowia, inne gorsze.. To chyba wszędzie tak jest - w kazdym kraju - wszedzie co innego; zależy na kogo sie trafi, na jakiegos lekarza, jaką klinikę.. Współczuję tym, które mają przykre doświadczenia :( -może warto zmienić lekarza. Przecież można. Mialam wczoraj drugie usg (pierwsze - prywatnie - w 6 tygodniu, wczoraj - drugie, ale oficjalnie - pierwsze) Przesunął mi się termin porodu o 5 dni w tył. Uspokoilam się bardzo. Widzialam na ekranie nóżki, rączki, paluszki (5 paluszkow rozstawionych w rączce, pięknie!) :D, żołądek, serduszko, kręgosłup, nosek - cudowne przeżycie. Poplakalm sie :) Myslalam, że przez potworne przeziebienie coś sie nie tak dzieje, może dziecko jest martwe :( - ale jak je zobaczylam.... tak wielką uglę poczułam. Mąż byl ze mną i najbardziej ze wszystkiego zapamiętal paluszki w rączce ;) CRL - 7,6 cm NT - 1,7mm :) NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......41.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...21/04.......40.....London Wood Green ..synus....Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....33...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......30.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....23........Croydon......dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........21........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........21.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna kaska0110....16/09........19........Leicester........... .?................? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .15........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...14.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert Skorpionka81..19/10......13....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....11....chichester..........?... ......julia/antoś Szczęśliwe Mamusie : 🌼 sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Witam przyszle mamusie. Wdze, ze macie problemy ze snem? ja nie ma zadnych: spie cala noc (z pobudkami na siku) okolo osiem-dziewiec godzin i jeszcze czesto po poludniu. Wole to od snucia sie po domu jak wampir, chociaz jeszcze sie wszystko moze zmienic. Jak dzisiaj sytuacja u Flowerskiej, Kohannah i Aneczki? Dziewczyny, rozdwojcie sie juz, bo chce sie znalezc na topie tabelki i tez miec ta ciaze za soba-zaczynam sie meczyc. Dzisiaj mam kupe roboty na komputerze, wiec bede sledzic topic z wieksza uwaga (o ile mi nogi nie spuchna i bede musiala sie oderwac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Dziewczyny, a co z Zeluchna? Ona jeszcze w dwupaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej 2w1 chyba jakies zalamanie nerwowe przechodze.... nie moge jesc nie moge spac..... zwariowac mozna.... zamiast sie cieszyc ze zblizajacego produ to ja sie tylko martwie co ja z tym dzieckiem zrobie i jak teraz bedzie wygladalo moje marne zycie.... co ja powiem dziecku jak sie zapyta gdzie jest jego ojciec?? ma powiedziec jakim byl gnojem i jak bardzo mnie wykorzystal??? chcialabym zeby moje dziecko mialo normalne zycie, normalna rodzine.... ja nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ mam nadzieję że można się do Was dopisać NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......41.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...21/04.......40.....London Wood Green ..synus....Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....33...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......30.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....23........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........21........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........21.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna kaska0110....16/09........19........Leicester........... .?................? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?......Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .15........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...14.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert Skorpionka81..19/10......13....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....11....chichester..........?... ......julia/antoś ***niunia***......14/09....19.....Wolverhampton........?........?......... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji dopisywania czegoś niech ktoś mnie umieści na poprawnym miejscu w tabelce, bo przegapiłam kolejność. później nadrobię czytanie bo wogóle nie jestem w temacie :) Mam na imie Dorota mam 30 lat (rocznikowo 31), synka Patryka 6lat i męzusia zapracowanego. Ja siedze w domku, jesteśmy tu juz 2 lata. Jestem juz po pierwszym USG (wszystko było w porządku na USG) teraz 3 maja mam drugie. Moja położna bardzo fajna babka, przechodnia pod domem. Bierzemy benefity tzn child benefit, working i child tax benefit i teraz jesteśmy w trakcie załatwiania hausing i counsil tax creditu. Jak ktoś ma jakies pytania odnośnie dodatków to w miare wiedzy odpowiem. mój synek chodzi tutaj do szkoły do klasy 1 i jest bardzo zadowolony. Kaska0110 Witam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Witaj Niunia, fajnie, ze jest ktos kto zna sie na tych wszystkich benefitach (w miare mozliwosci, oczywiscie :) ). Aneczka, prosze Cie...Lepiej nie miec tatusia, niz miec ojca sk...syna. A zanim dzieciak zacznie sie dopytywac, to duzo sie w Waszym zyciu zmieni. Nie przejmuj sie, ze nie dasz sobie rady, bo to bzdura! Po pierwsze: mama bedzie z Toba, po drugie: polozne tu przychodza do czasu, az sobie nie zaczniesz radzic, czyli zawsze mozesz prosic o ich pomoc. To nie jest Polska, ze wszyscy sie od Ciebie odwroca, pamitaj! A poza tym, to normalne, ze masz stresa. Myslisz, ze ja sie nie boje? Boje sie jak cholera, bo chociaz mam faceta, to nigdy w zyciu nie mielismy stycznosci z malymi dziecmi, wiec tez pozostaja nam rady i pomoc poloznych. Bdzie dobrze i tak masz myslec! Pelna mobilizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonkam jestem bardzo ciekawa jak u ciebie (normalnie sie rozkleiłam jak przeczytałam krwawieniu. Ja niestety 2 lata temu poroniłam - ale ze mnie \"wyleciało\" więc wiedziałam na 100% że poroniłam. Bardzo przykra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam ! I ja sie doczekalam ... wstalam dzis rano 6.15 , zrobilam siu siu i czuje ze leci cos dalej , leci i leci a ja nie mam na to wplywu ... i to byly wody !!!! zaczely mi wyciekac , podlozylam wkladek ile sie dalo , bo leje sie jak nie wiem co ... i pojechalam do szpitala oczywiscie po wczesniejszym tel. do nich Pobadali mnie Pozagladali do srodka Caly czas ciekne ... A poniewaz niemam jeszcze boli mocnych i jakies takie minimalne skurcze w duzej odleglosci odeslali do domciu Jak si enic nie wydarzy do 10 wieczorem mam si emeldowac w szpitalu i juz mnie na noc zostawia . Jak do 6rano 19 kwietnia nie urodze to beda wywyolywac . A o 12 w nocy musza mnie podlaczyc pod antybiotyk zeby maluszek nie dostal zakazenia A teraz wrocilam do domciu I czekam Cale szczescie ze moge jesc co chce i ile chce zeby nazbierac sil i energii Ide wiec cos zjesc No i trzymamk kciuki za Flowerska Ktora pierwsza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na serio tak
kazali ci isc do domu z pekniety pecherzem??????????????? z wypływajacymi wodami bozeeeeee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na serio tak
chyba zwariowałas a oni z tobaąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą dzwon po taksi i szpital!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na miłosc boską !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziewucha oszalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no nie mam jeszcze skurczy ... wiec mam czekac a i tak o 10 wieczorkiem wracam juz na oddzial na stale i jak do 6 rano nie urodze ( a mowia ze raczej w nocy nie urodze ) wiec o 6 po zbadaniu mnie po raz kolejny wewnetrznie , posmaruja mascia ? zelem na wywyolanie , choc mowia ze u pierworodek on raczej nie dziala wiec ok. 8 rano wywolaja porod jakos inaczej ... czry mary ... wiec czekam i ciekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na serio tak
tam sa idioci a nie lekarze wtakim razie bo jak mi pekł pechedrz nie kazali wstawac WCALE!!!!!!!!!!!!!!! i robili tak z kazda kobieta Dostałam kroplówke na wywołanie skurczy czy ty zdajesz sobie sprawe ze jestesw niebezpieczenstwie ??????????????????????????????????????????????????????????????????? kurwa durna babo jedz do szpitala!!!!!!!!!!!!!! chcesz zabic to dziecko????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wspaniale brzuchatki 🌼 🌼 Skorpionka- ale super takie male paluszki ❤️ ❤️ ❤️ , serduszko i inne organy. Teraz juz przynajmniej mozesz byc spokojna- ale kazde ciezarna sie martwi za nim nie zobaczy na monitorze swojego sloneczka. Twoj mezus tez sie pewnie bardzo cieszy:):):):). Moj po wczorajszym USG to mial troche zaczerwienione oczy z radosci :):):):) Aneczka21- dziewczyno nie doprowadzaj sie do takiego stanu zalamania to nie jest dobre dla ciebie i dzidzi. Zacznij jesc:):):) i spij poki dzidzia w brzuchu bo pozniej ci nie da:):) Nie mysl o tym facecie - choc wiem , ze jest ci trudno. tak jak pisze Okruch nim dzidzia dorosnie to sie sytuacja twoja na pewno zmieni i bedziesz wiedziala co mu powiedziec- ale nie mow dzidzi , ze byl najgorszy, chociaz tak jest bo to nie bedzie dobre. Teraz mysl tyko o sobie i malenstwie 🌼 🌼 🌼 Niunia- witam w srod ciezarnych ❤️ ❤️ Kohannah- to to lada momet bedziesz z dzidzia:):):):):) ale tez mi sie wydaje , ze powinnas zostac juz w szpitalu. Dzwon do swojej poloznej i jej o tym powiedz. Na twoim miejscu bym nie czekala tak dlugo w domu bo jak wody odejda to lada momet moze dojsc do porodu. A jak nie masz akcji porodowej to powinni dac cos na przyspieszenie rozwarcia na oxytocyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kohannah, gratuluje! Nic sie nie przejmuj glupimi postami od jakiejs nawiedzonej baby. W szpitalu zrobili, co do nich nalezalo i zawsze odsylaja do domu, jesli skurcze nie sa w miarowych, krotkich odstepach. Wazne, ze wody nie sa zielonkawe i ze wieczorem bedziesz juz pod opieka specjalisty. Postaraj sie przespac, bo chyba czekaja Cie ciezkie godziny. Zycze krotkiego i bezbolesnego rozwiazania i oczywiscie zdrowego, usmiechnietego bobaska. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej znajomej jak poszla tu do szpitala to ja zostawili na oddziale ale powiedzieli , ze urodzi nie predzej niz za 6-8 godzin bo to pierwsze. A ta urodzila po ponad godzinie. Poszla po 11ej a dzidzia byla juz kolo 13tej na swiecie. Wiec dziewczyno na prawde nie czekaj bo z porodami roznie bywa. Poweiedz im najwyzej ze zle sie czujesz itp. Widze , ze w niektorych szpitalach to ci ludzie nie nadaja sie do opieki nad innymi:):):):) ale dobrze , ze to tylko wyjatki.:) Kohannah- zadaj aby cie zostawili na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"milej kolezanki\"- jakby co to w POLSCE tez odsylaja do domu jak wody odejda. Moja bliska kolezanka tak 2 razy jezdzila do szpitala a tamci ja odsylalai dopiero jak jej maz zrobil awanture to ja zostawili- jak przyjechali 3 razem. Tez nie miala akcji porodowej a wody odeszly- wiec to nie tylko tak sie dzieje w UK ale i w Polsce tez:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah- ale moim zdaniem powinnas zadac aby cie zostawili juz na oddziale:):) nie czekaj tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia - wpisuje cie wlasciwie do tabelki edziulka- tobie tez zmienilam tydzien- nie pokazujesz sie. NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......41.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...21/04.......40.....London Wood Green ..synus....Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....33...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......30.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....23........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........21........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........21.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......19......Wolverhampton........?................? kaska0110....16/09........19........Leicester........... .?................? edziulka...........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .15........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...14.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert Skorpionka81..19/10......13....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....11....chichester..........?... ......julia/antoś Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohhanah, ja tez bym nie czekala... lepiej czekac w szpitalu.... ;) po wczorajszej wizycie jestem zadowolona z tutejszej sluzby zdrowia, mysle ze mialam wczoraj szczescie i szybko sie dotalam do midwife ;) moim zdaniem nic nie mozemy zrobic zeby zmienic ich system, wiec pozostaje nad jedynie czekac. skoro angielki rodza i jest wszystko dobrze, to z nami powinno byc podobnie :) tym bardziej ze nie traktuja nas inaczej :) uzbroic sie w cierpliwosc ia bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jezuuuu pozostaje czekac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helow!!! Alez ze mnie ranny ptaszek dopiero 12 a ja juz na nogach-hahhaha sama z siebie sie smieje ze tak dlugo mozna spac-szok. Po wczorajszej wizycie ciagle mysle jakie beda wyniki badan.Oczywiscie modle sie zeby wiadomosci byly optymistyczne i w sumie nie dopuszczam innej opcji. Wlasnie sie dowiedzialam ze nie ide dzisiaj do pracy wiec bede miala wiecej czasu na sledzenie naszego forum. A i musze isc do przechodni zapisac sie na wizyte u poloznej za dwa tyg.Wtedy juz bede znala wyniki,bo mi ich tez nie przysla do domku tylko musze je jakos odebrac przed wizyta u midwife. Kohannah-trzymam kciuki za szybki porod.Juz sie zaczelo .......brrr..ale pomysl ze juz niedlugo twoj maluszek bedzie z toba.Badz dzielna......!!!!!!!!! Flowerska- a jak u ciebie? U ciebie tez sie juz zaczelo czy jeszcze czekasz? Niunia-witam nowa kolezanke.Masz wieksze doswiadczenie od niektorych z nas bo masz juz jedno dziecko, wiec pewnie Twoje rady beda dla nas bardzo cenne. A w sprawie tych benefitow jakbys mogla napisac jakie gdzie nalezy zalatwiac, to bede naprawde wdzieczna. Moze wiesz czy mozna skladac dokumenty juz przed porodem czy dopiero po? No i jak tu jest z platnym macierzynskim dla kobiet pracujacych przez agencje? W sumie sie nie orientuje i polozna tez nie wiedziala a chcialabym wiedziec czy mi sie cos nalezy czy nie/dzieki z gory..... Aneczka-kochana nie martw sie na zapas.Na pewno dasz sobie rade.A po urodzeniu malucha bedziesz nim tam zauroczona i zajeta ze nie bedziesz miala czasu sie nudzic.Do momentu trudnych pytan masz jeszcze jakies 3 latka kiedy to twoj maluch zacznie pozadnie gadac a do tej pory wszystko sie moze zmienic.........usmiechnij sie wiec i spojrz na swiat z tej lepszej strony.Glowa do gory i pamietaj jak ty sie smucisz twoja pociecha tez sie smuci. Skorpionka81- no widzisz a tak sie martwilas ze cos bedzie nie tak.Trzeba myslec pozytywnie a z maluchem wszystko ok. Ja mam skan dopiero za 6 tyg wiec jeszcze musze troche poczekac na to zeby obaczyc maluszka na ekranie.Ale jestem cierpliwa... Laboszek-dzieki za slowa otuchy.Wiem trzeba myslec pozytywnie i staram sie jak moge tylko sie tak zastanawiam co zrobie jak sie okaze ze jednak cos nie tak.Na razie jeszcze nie dostalam zadnego zawiadomienia o wstawieniu sie do szpitala wiec sie nie martwie na zapas. Kaska0110-przepraszam z ta tabelka to chyba ja.Jakos tak wyszlo.... Zastanawiam sie jaki szpital wybralas do porodu ? Mnie sie wczoraj pytala pielegniarka i w sumie nie wiedzialam co mam jej powiedziec.Myslalam ze moze ktorys jest lepszy ale powiedziala ze to bez roznicy.Ja chce rodzic w wodzie a ona powiedziala ze oba maja taka opcje tylko ze nie zawsze bezplatnie. Moze ty wiesz ktory szpital ma najlepsza renome? Na razie powiedzialam jej ze chce w tym najblizej mnie ale zawsze moge zmienic... Tak poza tym to wpisalam do tabelki ze to juz moj 15 tydz. a tak w zasadzie sie dowiedzialam ze to 14 tydz i 6 dni ale moze nie bede juz teraz tego zmieniac w sumie do 15 to juz tuz tuz Pozdrawiam wszystkie i milego dnia Zajrze tutaj pozniej. Jakby ktos chcial poczytac mam fajana stronke: www.noworodek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×