Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość kalcia64
Czesc mamuski ja nadal bez neta ale tylko do 24 kwietnia bo zmienilam operatora nigdy nie bierzcie neta z oranzu bo tylko kase ciagna a nie wywiazuja . Ja po skanie dzidzia zdrowa ale........ ale..... historia sie powtarza czyli zamist ZUZI bedzie maly ALEKS...........hi hi NA 90% mam nadzieje ze mnie tam pamietacie. Coscie tam za ZMORE mialy co was tak draznila. pozdrawiam was mamuski i wasze sloneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Witajcie dziewczyny!Ja juz po scanie.No i nie jest dobrze.U mojego malenstwa podejrzewaja wade serca,mam tak duzo wod plodowych ze moze mi peknac pecherz plodowy.Wiec porod moze sie zaczac w kazdej chwili.Mialam pobierana krew zeby stwierdzic od czego mam tak duzo wod.Wiecej bede wiedziala w piatek,bo mam wizyte u ginekologa.Lekarz tez stwierdzil,ze moje malenstwo jest strasznie duze.Dali mi dwu litrowy pojemnik i w ciagu dwudziestu czterech godzin mam go napelnic moczem.Mam juz wyznaczony nastepny scan na 4 maja.Pani ginekolog powiedziala ze bede miala czeste wizyty na oddziale zeby nie dopuscic do wczesniejszego porodu.I wiec same widzicie ze nie jest za wesolo.Niewiem co mam o tym wszystkim myslec.W piatek bedzie widomo wiecej,ale juz sie boje tej wizyty.trzymajcie sie kobitki cieplo.Bede was informowala na bierzaco co sie dzieje z moim malenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kad sie zaczal kwiecien to same zle wiesci slychac :( mam nadzieje ze to sie w koncu zmeni.. iwtek: trzymamy kciuki oby wszystko bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
flowerska.....11/04.......41.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...21/04.......40.....London Wood Green ..synus....Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....33...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......30.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....23........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........21........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........21.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......19......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........19........Leicester........... .?................? edziulka...........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .15........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...14.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert Skorpionka81..19/10......13....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....12....chichester..........?... ......julia/antoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
dodalam sobie tydzien ale to leci.w pon. ide na scan czy dzidzia zdrowa troszke sie martie ale ide z mezem po raz pierwszy zobaczy naszego robaczka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwitek24, dopoki to sa tylko przypuszczenia, nie denerwuj sie za bardzo. ja sie urodzilam z wada serca. w wieku 6 lat mialam operacje i teraz jest wszystko ok. zqanim zaszlam w ciaze moja poszlam do gina i powiedzialam ze chce zajsc, ale jestem po operacji. przepisala mi omega3, ponoc to moze pomoc mi i dziecku. niektorzy lekarze twierdza ze wplywa pozytywnie na rozwoj dziecka. omega 3 jest dostapna w aptekach w pl i w uk. tylko najpierw skonsultuj sie z lekarzem, bo na ulotce jest napisane ze w ciazy tylko mozna brac za zgoda lekarza. trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze!! i czekam na dobre wiesci!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
dziewczyny mam zamiar leciec do polski na poczatku czerwca to bedzie 17 tydzien czy to niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za bardzo miłe przywitanie :) Ja na temat zasiłków dla pracujących matek nic niestety nie wiem, nigdy tu nie pracowałam. Staraliśmy się z mężem o working tax credit a żeby go dostac musiałam mieć NIN więc umówili mnie na spotkanie w Job Centre Plus w sprawie wyrobienia mi NIN-u. dostałam go do domu no i z tax creditem poszło łatwo. Dziewczyny w przypadku pierwszego dziecka papiery o child benefit (który wszystkim sie nalezy) dostaje sie po porodzie w szpitalu. Na pierwsze dziecko jest 17,45 na drugie 11 z \"groszem\" na tydzień. Aha bardzo ważne o child benefit (rodzinne) składajcie papiery na siebie nie na męża - dlatego że liczy nam sie to do emerytury jako lata pracy. A no i te 500Ł za urodzenie można sie starac wcześniej przed urodzeniem, tylko że kobitki pracujace i pobierające \"macieżyński\" nie dostaja tych pieniędzy za urodzenie. Dziewczyny ja dzisiaj przeżyłam szok, zawsze odprowadzam synka do szkoły na rano i odbieram go po południu. i wiecie zawsze plotki z kobitkami po szkole i tak się wraca do domu w rozmowach. Wczoraj rano moja ciężarna koleżanka angielka zaprowadziła swojego 3-go synka do szkoły ale odebrał go mąż bo \"kaśka\" poszła do szpitala rodzić. I wyobraźcie sobie że urodziła wczoraj o 20, a rano o 11 była juz w domu z dzieckiem a po południu jak odbieramy dzieciaki o 15,15 ona stała pod szkołą i czekała na swojego synka. Ja normalnie jak ją zobaczyłam to aż mi buzia zjechała. ja do niej co tu robi przeciez poszła rodzić a ona \"no juz urodziłam - Córeczka. Powiedziała mi że tutaj to narmalne a po poprzednim porodzie wyszła po 6 godzinach :) to jakies chore, przeciez w polsce po natualnym porodzie lezy się 3 doby a po cesarce 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy.Camille ja biore witaminy od poczatku ciazy do tej pory.W Polsce lekarz mi powiedzial zeby brac jak najdluzej.Poczekamy do piatku i bedzie wszystko wiadomo.Mam nadzieje,ze wtedy sie wszystko wyjasni i nie bede siedziala jak na szpilkach.Jeszcze raz dziewczyny wielkie dzieki kochane jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwitek- ja tez mysle, ze bedzie ok❤️ ❤️ serce] Teraz to bedziesz pod szczegolna opieka wiec sie nie martw.:):):):) ***niunia***- tutaj jak jest wszystko w pozadku po orodzie to wypuszczaja po paru godzinach lub na drugi dzien. Czasami lekarz proponuje zostac 2 doby- tak proponowali mojej znajomej i wszystka po porodzie i z dzidzia bylo ok- ale ona wyszla na drugi dzien bo jej sie w szpitalu nie chciala lezec. Mysle , ze to jest ok. Po co lezec w szpitalu jak mozesz w domu a polozna i tak do ciebie przyjdzie i tak. Karina82- w ciazy mozesz latac do 37-38 tyg. Wczesniej o tym powiadom midwife, ze chcesz leciec i wez od niej zaswiadczenie , ze mozesz latac i ktory to tydzien- i w ktorym bedziesz jak wracasz. Po czasami moga na lotnisku prosic o takie zaswiadczenie ja ciaza jest widoczna. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina: ja pytalam w easyjet i powiedzieli ze do 25 tygodnia lata sie bez problemu a miedzy 26 i 35 trzeba miec zaswiadczenie od lekarza ze ciaza przebiega prawidlowo a po 35 tygodniu juz nie wpuszczaja na poklad... ale to tylko w easyjet nie wiem jak w innych liniach... po za tym ja bym sie juz bala leciec pozniej jka w 30 ktoryms tygodniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina, slyszalam ze dopiero pod koniec iazy latanie jest niebezpieczne, ale nie wiem od ktorego miesiaca. niunia, aj aslyszalam ze po po naturalnym porodzie wypuszczaja po ok osmiu godzinach. dal mnie tez to byl szok, na poczatku, z drugiej strony mysle ze dla ans to nawet dobrze. przeciez opieke poloznej bedziesz miala w domu, a siedzenie w szpitalu samotnie nie wszystkim odpowiada. mysle ze wiele z nas bedzie chcialo uciec jak najszybciej ze szpitala po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
dziekuje wam bardzo za pomoc .chodzi mi tez o to czy dzidziusiowi to nie zaszkodzi.bo cisnienie i te sprawy.i moj stres ktory jest ze mna przez 2 godz.lotu zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam ze powinno byc zaswiadczenie przy widocznej ciazy. ktos moze byc w piatym miesiacu a miec dosc duzy brzuch, ktory wyglada na 7 lub 8 ;) moze gdybym byla w szpitalu w pl myslalabym inaczej, ale nigdy szpital nie kojarzy sie z czyms milym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ze soba tylko karte ciazy w razie czego.... powiedzieli ze to wystarczy do 25 tygodnia.... potem juz trzeba zaswiadczenie od lekarza.. wyczytalam w ksiazkach o ciazy ze latanie samolotem w poznej ciazy moze wywolac przedwczesny porod....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo ciekawa jak tam Kohannah 🌼 czy jej malenstwo juz jest na swiecie ❤️ ❤️ ❤️ czy jeszcze sie meczy 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze na innym forum i dzisiaj trzy dziewczyny sie rozdwoily :) co za szczesliwy dzien!!! nie zdziwilabym sie gdyby i kohannah tez i dzisiaj sie \"zdecydowala\" ;) dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku...ale się dzisiaj wydarzyło!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Kohannah słonko modlę się, żeby wszystko potoczyło sie dobrze - bo to wszystko jakoś niepokojąco brzmiało ❤️ Jak tylko będziesz mogła - daj znać co i jak. Buziaaaaki 😘 😘 😘 Flowerska ❤️ uśmiechnij się...to już niedługo :) Skorpionka ❤️ To cudowne uczucie - GRATULUJĘ!!!! Będzie takich więcej :) 🌼 Cieszę się, że wszystko jest dobrze, i że wreszcie jesteś spokojna! Aneczka21 :( Nie smutaj się bo i mi smutno jak to czytam :( Wierzę, że jest Ci ciężko i tak naprawdę żadna z nas (tych , które mają partnera) nie wie co czujesz i co przeżywasz... Proszę Cię jednak żebyś próbowała żyć radośnie i zapomnieć o tym co bolesne i przykre. Już wkrótce przyjedzie Twoja mama a potem wreszcie przytulisz swoją kruszynkę...i wtedy już nic nie będzie ważne - ZOBACZYSZ ❤️ Jeśli masz ochotę - zawsze możesz się wygadać i tutaj i na emaila. buziaki 😘 ***niunia*** Witaj kochana ❤️ Super, że tu trafiłaś :) Kalcia 🌼 witaj. Wreszcie dałaś znak życia :) Jak tylko będziesz miała okazję to wpadaj :) A ze zmorami to radzimy sobie doskonale ;) Buuuziaki 😘 Iwtek ❤️ Strasznie mi przykro, że takie złe wieści przynosisz :( Mam jednak wielką nadzieję, że z dzidzią wszystko będzie dobrze, i że urodzisz bez komplikacji w terminie. Słonko będę się modlić za Was ❤️ Laboszek :) żadnego schizowania!!!! Cieszę, się że z dzidzią wszystko ok!!! Co do dziecięcychh rzeczy...no właśnie stąd ten ból, że te droższe wybierzemy ;) Oj odczujemy to po kieszeniach... :) Karina - ten czas leci jak strzała :) Nie martw się - z dzidzią na pewno wszystko będzie dobrze!!! Co do lotu, to nie sądzę żeby było to niebezpieczne. Jednak dla Twojego spokoju możesz skontaktować się z położną i ją zapytać o zdanie. Jednak sądzę, że jeśli dobrze się czujesz to nie będzie żadnych przeciwwskazań. Weź jednak ze sobą kartę ciąży! Gosiu więc tak - ja jestem zapisana do szpitala Leicester Royal Infirmary. Dotychczas byłam tam tylko na USG ale wrażenie pozytywne. Bardzo mili ludzie, a szpital potężny ale i przyjemny. Rodziła tam niedawno moja koleżanka i była zadowolona. Jednak z czystym sumieniem nie mogę powiedzieć że polecam ponieważ nie miałam okazji ani przebywać ani nie wiem czy jest najlepszy. Co do porodu w wodzie - też o tym myślałam, ale decyzji jeszcze nie podjęłam. Nie wiem też czy w moim szpitalu jest on bezpłatny, więc niestety niewiele mogę Ci doradzić. Przykro mi, że nie jestem Ci za bardzo pomocna, jednak moja \"przygoda\" z lekarzami i szpitalami zaczęła się stosunkowo niedawno - jak zaszłam w ciążę. Wcześniej nie byłam u żadnego lekarza. 14 tydzień i 6 dni to w zasadzie - 15 tydzień tylko jeszcze niepełny. 14 jest już zakończony i \"dobija\" 15...tak więc dobrze w sumie wpisałaś :) DO KOLEŻANKI KTÓRA DORADZAŁA KOHHANEJ (nick kurwaaaaa macccccc czy coś takiego) Myślę, ze powinnam Cię przeprosić za to, że zostałaś w taki a nie inny sposób odebrana na tym forum. Ja czytając to na spokojnie nie wyczytałam złych intencji - z pewnością chiałaś dobrze (może troszkę za ostre słowa - stąd reakcja moich koleżanek). Współczuję traumatycznych przeżyć i życzę Ci wszystkiego dobrego. Dziękuję za chęć pomocy naszej koleżance. Mam nadzieję, ze się na nas nie gniewasz 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Dziewczyny...to chyba TEN dzień !!!!!! Wydaje mi się, że poczułam ruchy maleństwa ❤️ ❤️ ❤️ Powiem szczerze, że nie mam 100% pewności bo od jakiegoś czasu ciągle myślę, że to już to...po czym okazuje się, że to jelita....ale dziś TO było zupełnie coś innego :) Poczułam takie delikatne muśnięcie...jej jakie to ekscytujące :) Mam nadzieję, że teraz to będzie się już często powtarzać!!! Oby były to ruchy mojego skarbeńka :) Tak na marginesie - czy po pierwszym razie, czuje się kolejne cały czas czy jak to jest??? Doświadczone kobietki - odpowiedzcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110: na poczatku bedziesz czula ruchy ale niestety nie caly czas ale to sie wkrodce zmieni beda coraz mocnijeszce i o okreslonych porach..... niekiedy to nawet boli niemilosiernie... przekonasz sie pod koniec ciazy... ale za to mozna wyczuc prawie kazda czesc ciala dziecka kolanko nozke pupe raczke... to takie slodkie :] brzusio faluje jak morze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kurcze, Iwitek, to bardzo przykre, ze sa takie przypuszczenia, ale dopoki nic nie wiadomo, to nie ma co sie zamartwiac na zapas (chociaz wiem, ze to trudne). Kaska, jesli chodzi o rzezczy dla dziecka, to ja prawie wszystko kupilam w Polsce. Za wozeczek, lozeczko,materacyk gryko-kokosowy, fotelik samochodowy, trzy komplety poscieli, kilka ciuszkow i mase ksiazeczek zaplacilam tylko £300, a uwierz mi, ze wszystko jest super zrobione, z naturalnych materialow i na prawde bardzo ladne. Polecam wszystkim, bo jak sie rozgladalam, to za taki wozek, jaki ja kupilam (z gondolka), w Anglii musialabym zaplacic £300, wiec bardzo duzo oszczedzilam. Acha polecam tez wszystkim przyszlym i obecnym mamusiom zapisanie sie do klubu Bots'a , Pampers'a lub innych klubow dla matek. Mozna liczyc na duze upusty na artykuly dzieciece i np.kosmetyki dla kobiet w ciazy oraz darmowe niespodzianki (np.torba z przewijakiem, albo kupujesz paczke pampersowi druga dostajesz gratis). Jak zebralam wszystkie bonusy do kupy, to wyszla duza oszczednosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🖐️ Ja też w Polsce byłam autem i naprzywoziłam wszystko czego potrzebowałam. Jedyne czego nie przywiozłam to łóżeczka bo tu za 100 Ł kupię bardziej wypasione (tym bardziej że chcę turystyczne). A tak to nawet ciuszki po moim Patryku przywiozłam (tylko te fajne i w dobrym stanie). Wózek mam - wszystko mam. Dam wam linka do łóżeczka które chcę kupić (podobne miałam w pierwszej ciąży i byłam bardzo zadowolona). http://www.bobomarket.pl/img.php?D=1&P=27543633 lub jak chłopiec http://www.bobomarket.pl/img.php?D=1&P=27543631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mimo, ze poszłam spać o 3 to jestem już na nóżkach. Aneczka ❤️ dziękuję :) Okruch a te rzeczy to ktoś z rodzinki Ci kupował czy na allegro zamawiałaś?? Czy może jeszcze inaczej?? I kto Ci to przewoził?? Bo trochę tego było :) Niunia te łóżeczka też mi się podobają, ale ja myślałm, że to wyłącznie łóżeczko turystyczne, czyli - w trasy... A Ty je kupujesz tak normalnie do domku?? Jejku, nic a nic się nie znam na takich rzeczach :P Ciekawe jak u kohhanej...pewnie już tuli swojego Antosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Wyslalam pieniadze rodzince i kupilam rzeczy przez internet (oplata przy odbiorze). Pozniej zamowilam firme kurierska, chociaz ne bylo latwo, bo pod szkocje nikt nie chce przewozic paczek i cene tez sobie odpowiednia naliczyli. Jak ktos mieszka w okolicach Londynu, to ma pelno tanich kurierow do wyboru. Gdybys tak chciala zrobic to proponuje wlaczyc do akcji kogos w Polsce, zeby przeszedl sie do sklepu i spytal sprzedawce np. jak sie sprzedaje wozek, ktory sobie wybralas. Ja mialam dwa do wyboru i moja szwagierka dowiedziala sie, ze jeden z nich jest totalna porazka, a drugi super-sprawa byla jasna. No i jeszcze ja zamawialam przez internet, bo nie chcialam meczyc tesciow, ale przeciez mozesz sobie cos wybrac np. na allegro, ale ktos za Ciebie moze to kupic w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. :) Co do zakupów - już nie mogę się doczekać tycdh wszystkich zakupów. A to jeszcze tyle czasu.. za wcześnie na wszystko. Zazdroszczę tym, które mogą już o tym myśleć. Dziewczyny - dajcie jakieś swoje zdjecia - zdjęcia brzuszków, lub z USG. Uwielbiam je oglądać i ... porównywać, gdy okresy ciąży są podobne. Oto moje: http://images21.fotosik.pl/187/e14c26bdf6364d91.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie reagujcie na głupie zaczepki, bo znowu będzie kilka stron śmietniska na tym topiku. Dajcie spokój - jak komuś sprawia frajdę prowokowanie innych - niech się dobrze bawi. Tylko głupi daje się wmanewrować w takie pyskówki :-0 Ignorujcie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek - masz termin 5 dni przede mną :) Ciekawe, jaki faktycznie będzie wynik tego wyścigu ;) Masz zdjęcia z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×