Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

mada to skala jak nisko juz glowka dzidziusia jest pod warunkiem ze jest juz ustawiony w pozycji wyjsciowej :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
Aniu ja mieszkam w Tonbridge ,poludniowy-wschod Anglii Juz niedlugo sie pewnie rozsypie na dwie czesci,niemam co prawda jeszcze takich objawow jak inne kolezanki ktore tez juz sana mecie,od czasu doczasu tak co 2,3 dzien boli mnie brzuszek ale to tyle,Moja mala Majusia zeszla juz w dol bo moge oddychac i w koncu normalnie jesc i nie mam tej cholernej zgagi,ktora dostawalam nawet po wodzie. Lozeczko dostalismy wczoraj dostawaw ciagu 48 h i jest naprawde solidne polecam zreszta poniewaz w mojej miescinie nie ma za duzo sklepow do wyboru wszystko kupuje przez internet raz ze taniej dwa ze dostarczaja do domu jesli chodzi o ten sklep to nie musicie byc zarejstrowane na ebuy jest mozliwosc oplaty przez telefon Rachunki?? moje kochaneja walczylam z british gas o rachunek za prad przez rok i sie do tej pory nie doczekalam wkoncu sami powiedzieli nam ze oni nie chca od nas rzadnych pieniedzy za ten rok czasu mamy wszystko podrzec wyrzucic i zapomniec tymczasem uciekam zrobicjakis obiadek\ buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga- a jak oni to sprawdzaja?? Jakis przyzadem czy polozna tylko po dotyku wie?? Sorki za tak dziwne pytania ale w Polse to mi lekarz sprawdzal przez usg jak Ola byla ulozona itp:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tylko po dotyku mada wez karte ciazy i zobacz poinnas miec tam takie ulamki wpisane 4/5 3/5 w zaleznosci jak nisko jest twoja dzidzia na tej stronie gdzie polozna bad gp wpisuje komentarz przy kazdej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no S_DAGA patrzec tylko jak TY sie złociutka rozsypiesz ;-).Bedzie dobrze ja trzymam kciuki za CIEBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki katelka ja sama juz dni odliczam mam nadzieje ze maly ni zrobi nam psikusa i niiebedzie nam przeciagal oczekiwania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie mam tego w karcie tzn tych ulamkow pomiarowych lub moze sa na innej stronie. Jeszcze raz popatrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijajac okladke 2 strona kolumna o nazwie RELATION TO BRIM IN 1/5\'S dokladnie tak to sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
a ja mam takie ulamki w mojej karcie ciazy jest to na stronie na ktorej jest tabela (Atenatal visits) w ktorej polozna notuje przy kazdej wizycie date,ktory tydzien,wielkosc brzuszka w centymetrach,cisnienie itp ktores skoleijestto wlasnie relation to brim u mnie na dzien 13.07 bylo 2/5 cokolwiek by to znaczylo moze ktoras z Was sie orientuje z czym to sie je buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_daga Ja pamietam jak czkałąm na dzien16.04.07r i sie niedoczekałam a wrecz krakałam zeby mały wyskoczył i byl z nami na wielkanoci wiesz co................... wyskoczył to byl najwspanialszy dzien w moim zyciu .POWODZONKA I TRZYMAJCIE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
Do szpitala to jakies 10 min samochodem a czemu Aniu pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
i co mam zrobic zeby moje pseudo nie bylo pomaranczowe tylko czarne jak wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka79 ja pytalam ile masz na OXFORD A jak chcesz byc czarna to musisz wejsc na samej gorze w PREFERENCJE i wpisac swoj nick i haslo pozniej za kazdym razem bedziesz musiala wpisywac swoje haslo i juz nikt nie bedzie mial takiego nicku jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UMNIE NIC TAKIEGO NIE WIDZE. Pierwsze strony i adnotacje z trzech marnych spotkan z polozna to tam za duzo nie pisze:( Takmnie wnerwia ta ilosc moich wizyt no ale tak tu widocznie traktuja wielorodki wychodza z zalozenia ze jestem juz natyle doswiadczona ze nie trza sie wysilac co do mojej osoby- nawet nie raczyli mi wyznaczyc wizyty na polozniczym oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiecej mam wizyt u GP niz z polozna powinno byc odwrotnie co nie??? wszystko jest tu pokrecone ale co mozemy na to poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia juz ci to mialam kiedys mowic ze bardzo jestes podobna do mojej kolezanki z bylej pracy. to pierwsze zdjecie jak jestes taka szczuplutka na twarzy/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeds1977aga
Witajcie :)) Jeśli pozwolicie bardzo chętnie dołącze do Waszego grona. Moje maleństwo ma sie pojawic na świecie w grudniu. O moim stanie dowiedzialam sie stosunkowo niedawno bo jakiś miesiac temu :)). To wszystko jest troche skomplikowane, ponieważ miesiączkować przestałam w kwietniu , w maju wykonałam 2 testy ciążowe które wykluczyly ciążę. Byłam właśnie w trakcie dość drastycznej diety odchudzającej więc brak miesiączki tłumaczyłam własnie tym. Na początku czerwca wykonałam kolejny test ciążowy ktory pokazał juz "dwie piękne kreseczki ". Czym prędzej umówiłam sie na wizyte w przychodni gdzie położna przeproadziła ze mna wywiad i wyznaczyła kolejny termin spotkania. Jej gabinet opuścilam z dużym rozczarowaniem ponieważ , nie dowiedziałam sie niczego konkretnego a przedewszystkim tego na czym najbardziej mi zależalo ........ w KTÓRYM JESTEM TYGODNIU CIĄŻY !!!!! :(( . Kolejną wizyte wyznaczyla mi za 3 tygodnie tj, 18.07. i podczas niej uslyszałam bicie serduszka mojego maleństwa oraz dowiedziałam sie że jestem w 16 tygodniu ciąży :)). Za 2 tygodnie wyruszam na scan, tego samego dnia kolejna wizyta u położnej gdzie wykonają mi tzw. test potrójny, a za kolejne 9 dni wizyta w Klinice u ginekologa. Powiem szczerze że póki co jestem mile zaskoczona opieka jaką mnie tutaj otaczają, mam nadzieje że tak pozostanie :)) Zycze wszystkim miłego weekendu i serdecznie pozdrawiam 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeds1977aga WITAMY serdecznie w naszym gronie.Pisz jak najczesciej z nami.Jezeli opieke jak mowisz masz dbra to tak juz pozostanie ja rowniez miałam dobra .Trzymam kciuki za WAS.Coraz wiecej ma dochodzi az milo i ciepło sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie znalazlam w swojej karcie tych pomiarow. Poprostu ich w niej nie ma:(:(:( Jeste ciekawa dla czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeds1977aga
🌼 katelka 25 🌼 piękne dzięki za miłe przyjęcie :) . POzwoliłam sobie obejrzeć zdjecia Twojego Maleństwa -- śliczniusie :)) Miłej i przespanej nocy życze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeds1977aga
Witaj Mada 744 - zgadza się od ponad roku mieszkam z rodzinką w Leeds 🌼 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Karolinko ano tak sie złozyło i jeszczek sobie niespie :-)CZY TO JEST AZ TAK DZIWNE??? hihihi.Niema za co bąbelku ;-) Leedes1977aga ;-) od tego sa te fotki ino jesli ktos ma ochote poogladac to moze a dziekujemy z mezulkiem za opinie .bardzo nam milusio sie zrobilo i tak cieplusio na serdusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze iz znow sie powtarza tylko KALCIA Z MADA chyba tu zostana te dwie kobitki co na bezsennosc cierpia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaletka- to zdjecie z usg masz rewelacyjne:):) robili ci je tutaj czy w Polsce. A spac to mi sie na razie nie chce bo w poludnie troszke sie przespalam jak mnie glowa bolala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do nocnych pogaduch ;) mam pytanie, kupujac butelki dla malucha, jaki rozmiar smoczka wybralyscie?? bo ja w ASDA nie znalazlam new born tylko od miesiaca w gore... a taka ma juz 2 dziurki nie jedna... czy mozan same smoczki dokupic?? i wymieniac w zaleznosci od wieku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADA Te obie fotki byly robionetutaj pierwsze w 12tyg.5dni a drugie w 20tyg.5dni ojejjjj ja to dawno temu bylo, i tak zeby poprawic sobie humorek to tak patrze sobie na wasze brzusia az milo sie robi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×