Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

anka00- York jest mniej wiecej kolo Leeds. w Tym toys\'r\'us sa wozki bo mi akurat tez znajoma mowila aby tam patrzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa tam wozki calkiem w glebi sklepu na dziale z rzeczami dla malenstw :D nie jest nie wiem ile ale ale roznych firm mozesz spotkac,,,moze jakis ci wpadnie w oko :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep o ktory pytasz mamas@papas jest rowniez w Grimsby okolo 70 mil od Yorku jest tu spory wybor wszystkiego :) pozdrawiam A ja dzisiaj to wzielam sie za pranie wypralam wszystkie ciuszki kocyki i przescieradelko jutro bede prasowac.:) Moze i mam wiele czasu jeszcze ale jakos poczulam taka chec a mowia ze jak sie chce to sie musi;) Bylam tez na zakupach i znowu cos kupilam dla maluszka. Dzisiaj poczulam sie troszke potrzebna innym. Moja kolezanka miala pierwszy skan. Pojechalama z nia i bylam ta bardziej obeznana;) W takich chwilach czuje sie jak szybko czas leci, a przeciez to ja niedawno bylam taka przerazona przed pierwszym skanem. Nie wiedzialam nawet gdzie to robia, a teraz moglam sie czyms podzielic:) POZDROWIONKA DROGIE BRZUCHATKI I MAMUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz zdazylam objechac ten sklep TOYS\'R ale niestety tam nie ma mojego wozka ja musze patrzec tylko w mamas&papas wiem gdzie ejst jeszcze jeden ten sklep ale troszke daleko ale moze w niedziele skoczymy i popatrzymy. a ja w TOYSIE zamiast tylko popatrezc za wozkiem to oczywiscie kupilam dla dzidzi takie fajne body z misia i taka kurteczke tez z misia i powiem wam ze ten sklep jest bardzo tani bo w mothercare zaplacilabym kolo 30 funtow a tu 20 i ogolem tak patrzylam na rzeczy i sa tansze a wiec polecam ten sklep dzieki dziewczyny bo to w sumie od was wiem o tym sklepie ja zawsze myslalam ze tam sa tylko zabawki ale tam jest wszystko nawet lozeczka. a ja dzisiaj dostalam wiadomowsc z polski ze lozeczko juz przyszlo bardzo szybko bo przedwczoraj zamowilam i dzisiaj juz jest teraz tylko trzeba poczekac na posciele i mama mojego faceta bedzie mogla podac na busa juz sie nie moge doczekac. ale sie rozpisalam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....32.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 27....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan witam wszystkie mamuski nie mam czasu ostatnio zagladac na forum czesto jezdze na badania i na monitorowanie dzidziusia kilka ostatnich dni sie martwilam przez to cisnienie ale po dzisiejszych badanich wyszlo ze sie unormowalo i jest wporzadku, bialko z moczu tez podobno \'\'zniknelo\'\' ale pojawily sie sladowe czerwone krwinki kazali sie nie martwic oddali probke do analizy:-(...no i na koniec okazuje sie ze jesl jest cos nie tak to naprawde dbaja z czego sei ciesze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga ciesze sie ze jest dobrze,oby bylo juz tylko dobrze! ciaza donoszona, teraz tylko szybko urodzic zdrowe malenstwo kochana :D pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga- fajnie, ze juz jest ok. Teraz to ty juz pewnie odliczasz dni do konca. A zaraz po tobie bede ja z Kalcia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano doczekac sie dziewczynki nie moge, wymyslam co by tu zrobic i malucha wypedzic hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie moje dziecko koplo az zaklnelam , ten maluch daje mi popalic za cala moja trojke. teorje o mojim obnizajacym brzusiu potwierdzila dzisiaj Katelka 25 jak sie nie widzialysmy sie pare dni wiec ona predzej mogla to stwierdzic. Czytalm na stronkach ze brzuch zaczyna sie obnizac jakies dwa trzy tygodnie przed porodem i troche mnie to przeraza bo pamietam ze przy pierwszym a mialM TERMIN NA 28 i jakos na poczatku sierpnia mi sie obnizyl. Wiec w tym wypadku dzidza mogla by sie urodzic kolo 37 tc, a czy to bezpieczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skonczylm ogladac American Pie- wakacje. ale kobitki usmialam. Teraz ide lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tydzien w tablece :) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....32.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 27....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki i mamusie Żadko tu teaz zaglądam ale same wiecie jak to jest przy maleństwu. U nas juz powoli wszystko zaczyna się normować, moje zapalenie piersi wyleczone, nareszcie mogę karmić bez boleśnie:-) Julcia w nocy przesypia nawet 4godz. to nie jestem już taka zmęczona. Dziś teściowa wraz z mężem pojechali do polski, my zostałyśmy same ( ale tylko do jutra wieczora bo moja mama przyjeźdza). Karinella do nas położna przychodziła tydzień po porodzie, to wszystko zależy od tego jak ty długo będziesz potrzebowała jej pomocy, zapyta się ciebie kiedy ma znowu przyjść, przez pierwsze kilka dni po porodzie przychodzi codziennie, później żadziej.Do nas przychodziła przez pierwsze 5 dni codziennie, bo miałam problem z karmienien, brodawki mi krwawiły, jak Julcia nauczya się pić prawidłowo to przyszła ze 2 razy.Po położnej przychodzi head vizytor ( u mnie była 1) nie sprawdza w jakich warunkach mieszka, ogólnie pyta cię jak się czujesz, jak czuje sie dzidzia i czy dajesz sobie rade, no i oczywiście wypełnia mnóstwo papierków. Kalcia 64- jeśli chodzi o poród przedwczesny to ja też urodziłam w 37tygodniu i sama widzisz jaką mam sporą córę, napewno poród o tym czasie jest bardziej bezpieczniejszy niż wcześnie. Dodam jeszcze tyle że dziecko urodzone o tym czasie jest traktowane zupełnie tak jak dzieci urodzone w 40tygodniu.Jeśli jest wszystko Ok to nie są potrzebne żadne środki specjalne.Ja po cesarce i porodzie w 37tygodniu wyszłam po 2dniach do domu . Uciekam spać bo moja mała też zasneła właśnie.Pozdrawiamy i życzymy miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Wstawać śpiochy ;) Nie było mnie wczoraj cały dzień, ale nie miałam za dużo do nadrabiania...coś się lenicie kochane :P Mąż miał wczoraj wolne, więc zrobiliśmy sobie taki dzień gospodarczy. Mamy w domu baaardzo wysokie okna i żeby zdjąć firany i zasłony do prania potrzebna jest drabina. No ale na szczęście wczoraj obyło się bez...tylko, że połamaliśmy trochę szafkę :P Ale firany mam świeże i czyściutkie. Od razu pomyliśmy okna i zrobiliśmy segregację w ubraniach. Trochę luźniej się zrobiło :) A co tam u Was się działo??? Kalcia cieszę się, że Ci się mój brzuchol podoba :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamcie!!! rzeczywiscie wczoraj bardzo cicho bylo na forum a czemu to nie wiadomo ja dopiero wstalam i zastanawiam sie co zrobic na obiadek. dzisiaj moja zmaiana w tabelce a wiec sie zmieniam NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....32.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....30........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 27....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) oczy same mi sie zamykaja... nie moglam spac do 2 :o mam przedsmak tego co mnie czeka za kilka miesiecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00, moze powinnam sie juz przygotowywac do nieprzespanych nocy ;) chociaz dla mnie to za wczesnie :) mam nadzieje ze dziecko bedzie spiochem po mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 mozesz zamówic przez net wózek z mamas and papas.... ja tak chcialam ale okazalo sie ze moge go zamówic w argosie .... fajne sa tez ciuszki dla ciezarnych i dla dzieci choc ceny troche mnie przerazaja .... ja tez nie moglam spac nie moglam sie jakos ulozyc na brzuszku, do tego mala sie obudzila o 3 i do 5 juz nie spala a mój maz juz trzecia noc zarwana wiec byl strasznie zly... jak wyszedl wzielam ja na sile przycisnelam mówie spimy i zasnela troche z placzem ale zasnela i spala do 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27 tylko u mnie jest taka sytuacja ze ja nie wiem co ja bede miala chlopca czy dziewczynke a srodek tego wozka jest albo rozowy albo niebieski i ja nie moge go teraz zamowic tylko musze poczekac jak sie dzidzi urodzi a do tego czasu ja nie wiem czy bede mogla jeszcze zamowic ten wozek bo w sklepie mi powiedzieli ze juz ich nie beda produkowac tylko dopiero w pazdzierniku i juz inne kolory a dla mnie to i tak juz za pozno. znalazlam wczoraj sklep z tylko wozki z tej firmy co ja chce i musze tam jechac i zapytac czy bede mogla zamowic ten wozek w pazdzierniku jak nie to zostanie mi tylko sciagnac z polski a jak sie zamawia w mamas&papas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Wybaczcie, że sie wcinam w Wasz temat, ale szlag mnie zaraz trafi 😠 z tej niemocy!! 😡 Chodzi znowu o wyrobienie dziecku paszportu tymczasowego. Sytuacja jest taka: Jestem zapisana na listopad na spotkanie paszportowe. Czy ten paszport (wiem, że jest na 12 miesiecy) uprawnia mnie tylko do wyjazdu z UK, znaczy wywiezienia dziecka w okresie tych 12 mies. ? Czy moge wrócic z Polski na ten sam dokument? Bo w wielu miejscach juz przeczytalam o tym, że na ten dokument mozna sie dostac do Polski, ale zeby wrocic, trzeba miec juz dokumenty polskie. Ja, gdy tam pojade, nie zdąże wyrobic dziecku ani paszportu polskiego ani aktu urodzenia, ani nic (jade na kilka dni tylko). Wszedzie piszą co innego i zaczynam sie bac :-0 Na stronie konsulatu juz bylam i tam jasno nie ma nic na ten temat (nie pisza, czy paszport tymczasowy uprawnia do poruszania sie w obie strony czy w jedną). Napiszcie jesli cos wiecie na 100%. Bo juz tyle roznych opinii czytalam, ze szkoda gadac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Anusia dzieki za odpowiedz. TYlko dlaczego moja polozna juz teraz chce przyjsc do mnie do domu, jestem w 16 tyg. Skorpionka z tym paszportem to moze byc prawda ze nie wjedziesz.Moja kumpela miala w tamtym roku problemy z wwiezieniem dziecka z powrotem do UK. Moze cos sie zmienilo, ale nei sadze.Paszport tymczasowy upowaznia do wyjechania z kraju pobytu do swojego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 wklej link do tego wozka? chetnie zobacze jakie cudo wybralas ;) skorpionka, napisz maila do konsulatu. moja kolezanka pisala do nich 2x i odpowiadali na drugi dzien. przynajmniej bedziesz wiedziala. chociaz dla mnie paszport to paszport, i mozna wjezdzac i wyjezdzac. nie da sie wyrobic go w kilka dni bo samo oczekiwanie to ok 2-3 tygodni, a jeszcze wczesniej trzeba miec wyrobione inne dokumenty :o no i skladajac wniosek o nowy paszport trzeba im zostawic stary! nie wiem jak to pogodzic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, u mnie polozna byla w domu w 13 tygodniu. to byla zwykla wizyta. wypelnila papiery, zmierzyla cisnienie, posluchala serduszka. nie pasowaly mi godziny w jakich przyjmowala w przychodni, to umowilysmy sie na niedziele u mnie w domu. akurat w niedziele pracowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki póki co za info - maila juz do nich napisalam - ciekawe kiedy zechcą odpisać :-0 Jesli ktoras z Was ma jeszcze jakies inne informacje - piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 bardzxo ladny wozek :) jest tam w bialym wypelnieniem, moze ten kupisz? skoro ma ich nie byc pozniej?? skorpionka, kiedy napisalas maila do nich? dobrze ze napisals tutaj o tym paszporcie, bo ja jeszcze ni czytalam o tym na stronie ambasady, a tak przynajmniej mnie uswiadomilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronie ktora podalas, tam jest zdjecie z bialym, niebieskim i rozowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i ja bym wolala w jakims kolorze niz caly bialy. juz sama nie wiem wczoraj dzwonilam do polski do tej firmy co sprzedaja wozki i pytalam czy schodza te wozki i ona mi powiedzial ze ludzie je kupuja i znowu sie zalamalam bo pewnie jak ja bede chciala zamowic to juz ich nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×