Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Może to dziś !? Ależ jestem sierotka nie poprawiłam sie w tabelce.Wg położnej dziś zaczynam 40 tc a wg mnie, kończę - nie wiem jak oni to liczą. Najgorsze jest czekanie i sprawdzanie ruchów dziecka.Bo ono nie zawsze chce sie ruszać kiedy ja sprawdzam.Wtedy zaczynam sie denerwować, ale jak zjem coś słodkiego, to od razu zaczyna wierzgać. Biedactwo, nawet mu pospać własna matka nie daje.Teraz i tak dzidzia bardzo mało sie rusza, bo nie ma miejsca. Na szczęście pozycja jest odpowiednia (główka w dół). A co do perswazji Maleństwa - razem z mężem już próbowaliśmy i prośba i groźbą i innymi sposobami, ale ta "młodzież w dzisiejszych czasach taka nieposłuszna." Szczęśliwe Brzuchatki: Monika2............07.05.2008...40...Coventry........... .. ?.............? Felicity001.........09.05.2008...39...Sheffield......... .synek .......Filip Maja2008...........16.05.2008...38...Londyn............s ynek ....Tymon mona7712........ ..26.05.2008...36...Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted..22.06.2008...33...stansted.........syne k.. ..Oscar Aneta_s.............07.07.2008...23...Slough...........c orka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....30...Thorntonheath..cór ka.. Julia...8............13.07.2008...29...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-gosiaia....08.08.2008...27...Basingstoke..chlopak.Alexander/Oliver Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......18.08.2008....22...Ash, Surrey.....synek Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.... .....? natusia22..........28.08.2008....23.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby........... ..... ?............? mama Eli...........06.10.2008.....19.....WGC.............?....... .... ....? monika820227....15.10.2008.....17.....Londyn..........?. ...............? mala79.............07.11.2008.....14......Londyn........ .?................? Asanna.............11.11.2008.....14......Wood Green.......?...........? Katelka25.........?????????2008.....??? .....Cheshunt.......???.........???? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
czesc dziewuszki! jestem przerazona dzis poraz drugi zdazylmi sie braxton-hicks a to dopiero 19 tydzien. nie moge dodzwonic sie do poloznej i nie wiem czy to normalne. gadac szybko wtorne mamy czy Was cos takiego spotkalo bo wychodze ze skory!!! w poprzedniej ciazy mialam pierwszego w 8 miesiacu. pojecia nie mam co sie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktora potrafi opisac skurcze?? nie wiem co sie dzieje co jakies 20 min boili mnie caly brzuch, twardnieje robi sie jak kamien i za jakis czas to puszcza, rozchodzi sie tak az po krzyz i kosc ognowa. Nie odszedl mi zaden czop, wody tez raczej nie - mam takie dosc mocne uplawy ze wkladki szybko sa mokre, ale raczej nazwalabym to wydzielina niz jak wodami I jestem zla jak osa, strasznie normalnie bym komus przywalila... pils piszcie szybko o co tu chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
maja2008 bole masz przy tym jak miesiaczkowe albo troche mocniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
jesli odczuwasz skurcze jak bolesnego braxton-hicksa i bedziesz je miala co raz czesciej i mocniejsze to juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama eli No tak to wyglada, tylko puszcza co jakis czas co jakies 10 min, teraz np nie boli. A glupieje bo mialam strasznie mocne bole miesiaczkowe i wiesz jak nie chodze po scianach to jeszcze wydaje mi sie ze to nie to. a boli az lacznie z krzyzem, tyle ze daje sie to wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
jesli bol jest mocny wez sobie paracetamol i mozesz posiedziec sobie w wannie. wiem ze paracetamol dziala na ciezarne jak plachta na byka ale wez dwa i sprobuj sie polozyc albo wejdz do wanny (jaklubisz wode) z taka iloscia cieplej ale nie goracej! wody by zakrywala Ci brzuch. mi wody odeszly dopiero po kilku godzinach w szpitalu i to trzeba bylo przebijac pecherz plodowy, nie wiem tez jak wyglada odejscie czopa, kazda z nas jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
musze teraz zaprowadzic mala do niani ale odezwe sie jak wroce. licz czas miedzy skorczami i ile trwaja! zaraz wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama eli dzieki wielkie kochana narazie przerwa boli kosc ogonowa, polozylam sie na lozku zobaczymy co dalej, mam nadzieje ze nie bedzie to wszytsko trwalo lata swietlne:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja wejdz do wanny pelnej cieplej wody , polez, jak skurcze przejda to falszywy alarm, jak nie to pakuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
No Majeczka ty chyba już zaczynasz :) :)będzie dobrze, z nami dasz radę:) Tak sobie poczytalam o braxton hicks i wiesz co mamo eli , one juz są zwykle od 6 tyg ciąży ale nie każda to czuje.mi się zdaje ze tez to miałam kilka dni temu. Aha, ale jak są częściej niz 4/h, albo masz jakieś inne dziwne objawy to cos tu nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
znow nie dopisalam! o to wlasnie chodzi z ta woda i paracetamolem. karinella ma racje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
To co wcześniej napisałam o Braxton Hicks było z ang strony, a na polskiej jest coś takiego: Po 20. tygodniu ciąży pojawiają się tzw. skurcze Braxtona-Hicksa, których zadaniem jest przygotowanie cię do porodu. Są to wyczuwalne, ale niebolesne skurcze – macica twardnieje, a potem wraca do normy. Czasem towarzyszy temu złe samopoczucie lub ból krzyża. Skurcze mogą pojawić się i występować dość regularnie przez kilka godzin, po czym nagle zniknąć. i bądz tu, człowieku, mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
dzieki borowa! udalo mi sie tez dodzwonic do poloznej i ona powiedziala to samo. zazwyczaj odczuwa sie je po 20 tygodniu ale poniewaz juz rodzilam to mam prawo odczuwac je wczesniej, szczegolnie ze wiem ze to jest to. ulzylo mi bo mazury oddalaly sie ode mnie potym skurczu z predkoscia swiatla a ja krzyczalam za nimi " please don't go" :D:D:D ciekawe jak tam skurcze Majeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho, widze ze bedziemy na forum podor odbierac :):) Maja 3maj sie kochanienka cieplutko dasz rade ja wogole nie wiem co to sa skurcze i jak bola bo nie mialam chba nawet jakis przygotowujacych czy cso :( wrocilam od poloznej wogole to od poczatku chodze co dwa tygodnie raz do poloznej raz do GP. cos mi powiedizlaa ze moim cisnieniu bo ostatnim razem 3 razy lekarz mierzyla zanim mi spadlo. a ze reke mam permanentnie odretwiala, lewa, a ja jestem leworeczna to jak wroce z polski 28 maja ide do gp i mnie gdzies skieruja cos dadza ze bede nosic na reku nei wiem :( a powiedizlaa ze jak tylkocos sie zle poczuje albo nieswojo to mam na AA ( tylko nie wiem co to jest)??????????????????????????? spotkalyscie sie z tym???? krew mi pobieala dwie fiolki przytylam 10 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale powiedizla ze to normalne a pewnie tez tak jest bo spuchniete nogi i rece mam znaczy ona poweidziala ze musza miec oko na mnie, czyli co patrze zeby tego zatrucia ciazowego nie bylo???? nie wiem sama, troche skolowana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobiło.A to ja miałam rodzić.... Już zaczynam myśleć ,że w tej ciąży tak zostanę forever ;) Trzymajcie się dziewczyny z Braxtonem - Hicksem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 wcale sie nie zdziwie jak mnie przegonisz, bo te moje bole sa z godzinnymi przerwami, wiec to moze potrwac wiecznosc. ... grrrrr Borowa dzieki za definicje tych skurczy, czytalam troche inna, ale ta twoja to wypisz wymaluj to jak ja sie czuje, tyle ze skurcze sa bolace. Paracetamol bralam rano. Jak bedzie bolec bardziej to wleze do wanny moze bede miala jak Karolinah 2 dni pobolewanie i urodze 3. Maly wierci sie w brzuchu po maksie, wiec na bank wszystko dobrze. kurde dziewczyny jak ja sie ciesze, ze wszystkie tu jestescie to taki help point na tej obczyznie:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANNA
Czesc dziewczynki i malenstwa! Oj Majuska tak mi zal Ciebie,ze cierpisz,medycyna tak daleko sie posunela a my biedne wciaz musimy cierpiec z bolami,oj zycze Ci by jaknajszybcie poszlo i zeby ci juz fikal na raczkach a nie w brzuszku,jakby co to zacznij z nami damy rade razem,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANNA
Monika napisz jak sie czujesz dzisiaj? Bo Felicity to juz calkiem nie ma na forum,cichitko jakos,najmniej wiadomosci od dziewczyn z gory tabelki.A te sa najwazniejsze przeciez. Oj trzymam kciuki za Was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Mam pytanie dostalam dzisiaj list ze szpitala,i w nim byly wymiary dzidziusia i we wszystkim bylo ze jest w normie ale jedno mnie zasmucilo ze przy heart jest not examined,czy to cos zlego.Jestem juz za bardzo przeczulona w nie ktorych sytuacjach,moze nie potrzebnie panikuje pomuzcie.I termin mi nawet o tydzien przesuneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
oooo asanna! A gdzie ty sie podziewalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANNA
Witaj Borowa bylam ciuchy kupic bo ostatnio moj brat dostal guzikiem ze podni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż czekam :( .Jeszcze nic. Szczerze mówiąc mam dosyć sms-ów od znajomych z pytaniem :Czy już. Zaczyna mnie to powoli irytować.W ogóle jestem od popołudnia w jakimś dziwnym nastroju. Lepiej już pójdę spać, bo się komuś \'za darmo\' zbierze ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
Jestem z Toba Malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
Wylacz telefon! Uspokuj sie,wtul sie do swojego brzuszka i mow do niego,powiedz mu ze czekasz na niego tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
Nie ide spac bo sie znowu czegos wystrasze i jutro bede sie trzesla do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena - a nie czasem A&E (AA to chyba jak sie ma problem z piciem :P zartuję oczywiście ;) ) Accident and Emergency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, już kiedyś miałam napisać: asana, borowa, mama Eli - zróbcie się dziewczyny na czarno (u góry w preferencjach) teraz na forum jest spokój ale czekajcie wakacji jak małolaty będą miały wolne i zaczną atakować pod pomarańczowymi nikami albo się pod was podszywać :O tak to chociaż będziecie "bezpieczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry brzuchatki i mamusie . U mnie dzien zapowiada sie ładny,a u Was??? Jak Wasze samopoczucia??? Ziarnko piasku miło Cie tu znów widziec ;-). Maja jak twoje skurcze-minęły??? Ziarnko ma racje dziewczyny zrobcie sie na czarno bo te pomarancze potrafia szarpac nerwy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
hej hej ztym ze nie pamiętam hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×