Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość julia...8
Witam wszystkie mamusie i brzuchatki. U mnie nadal nic sie nie zmienilo. W niedziele ma przyjsc do mojego domu midwife na sweep, a w srode mam jechac do spzitala na wywolanie pordu. I tu moje pytanie: Czy ktoras z was miala wywolywany porod tu w UK?? Jak tak to jakie wspomnienia, co robia?? Na mnie i moja dzidzie nic nie dziala, spacery, sex, maliny, sprzatanie uparciuszek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello u mnie w basingstoke tez pada, no ale ja wole taka pogode, bo mniej puchne. brzuch mnie boli jak na @ strasnzie czesto tak mnie boli ale to nie sa skurcze??? nie wiem jak czuje sie skurcze ani stawianie brzucha albo inne rzeczy no borowka bylam na miescie sprawdzilam jest wyprzedaz w nexcie :) jak idiotka jakas sie na to napalilam :) a zawsze mam takie rzecy gleboko w powazaniu :) julia strasznei ci wspolczuje, moze po sweep cos sie ruszy w niedziele. widzocznei twoje dziecie uwaza ze mu jest tam u mamy dobrze :) Monika, widze ze twoj synek coraz grzeczniejszy i wogle zaczynasz miec coraz wiecej wolnego czasu, to dobrze :) kurde ja nie wiedzialam ze dzieci po szczepionkach np puchnie miejsce czy goraczke maja :( biedactwa a ja wszystkie ubranka mam na 0-3 np w tesco one sa mneijsze, bo mam jedno body a w nescie 0-3 sa wieksze. ale moj potomek to chyba wieksza sztuka bedzie. zobacyzmy, lepiej miec wieksze a potem wrazie czego dokupic kilka mniejszych sztuk niz miec za male i nigdy nie zalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lida142
Witam wszystkie mamusie i brzusie, Borowka GRATULACJE!!!! malutka jest przesliczna . Dziewczyny mam problem mój mały ma 3 tygodnie dotychczas robil normalnie kupki codziennie ale od 3 dni ma problem ida tylko gazy podaje mu infacol i Gripe Water ale nadal nic , poradzcie co robic bede bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida na gripe water jest jeszcze za wczesnie. powinno sie ja podawac dzieciom po skonczeniu 4 tygodnia zycia. sprobuj podginac malcowi kolanka do brzuszka,tylko b. delikatnie :) jak nie poskutkuje to sprobuj \"metody pielegniarskiej\" czyli termometru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W Coventry nadal P O C H M U R N I E :( Lida - słyszałam,że są do herbatki rumiankowe lub koperkowe dla dzieci poniżej miesiąca, popytaj w polskich sklepach.Ale nie dawaj dzidzi nic czego nie wolno, bo jego układ pokarmowy i tak nie jest jeszcze wystarczająco dojrzały.Mój Czarek też ma problemy z kupką.Czasami nie robi kilka dni.Jeśli karmisz piersią możesz sama pić herbatę rumiankową (camomile) i koperkową (fenel).Poza tym ja jem suszone śliwki i piję kompot z jabłek i suszonych śliwek.I nie jedz ciężko-starwnych potraw, najlepsze wszystko co gotowane. Masuj brzuszek maluszka i tak jak mówi MamaEli podginaj mu kolanka.Mojemu Czarkowi pomagają tez ciepłe kąpiele w tummy tub (takie wiaderko do kąpieli dzieci kolkowych), nie raz zrobił kupę do wiaderka. Ale zwykła kąpiel też powinna pomóc.Ostatecznie zastosuj metodę na termometr. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jeszcze tylko Julia i potem ja nastepna w kolejce! straszna trema mnie zzera ale i tak jestem juz troche spokojniejsza niz bylam przez cala ciaze.juz tak bardzo sie nie boje i od naciecia krocza tez nie umre pewnie ale tak czy tak trema jest! wolalabym zeby juz bylo po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
Julia...8............13.07.2008...40...Telford......? .....Oliwia/Olivier lollibelly.............25.07.2008...37..Northampton..... ...Lennox/Max? arvena4-Gosia....08.08.2008...37...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22.........28.08.2008....34.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....28.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....23.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....20......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....22......Londyn....corc ia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r....17....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.............07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford...corka...Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g....slough.....Jessica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam.Jak czesto po 22 tyg czulyscie albo czujecie swoje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lida142
Dziękuje kochane za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
czesc dziewuszki borowka, masz mala krolewne, a ja juz sie powoli przygotowuje, mam cesarke 6 sierpnia i mam nadzieje ze wczesniej nie wyskoczy. tylko troche sie martwie, bo w polsce ginekolog wyznaczyl mi termin na 21 a tu na 12, tak wiec jak termin polski okaze sie wlasciwy to bedzie moze ciut za wczesnie na swiecie, ale 2 tyg to chyba nie robi wielkiej roznicy? mam nadzieje. czy ktoras miala cesarke? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia...8
Hej dziewuszki ja juz na nogach. Nie wiem co robic, bo przed chwila zalatwialam sie w lazience i moj mocz byl z krwia. Czy ktoras z was tak miala?? Jestem juz 5 dni po terminie, od wczoraj troszke sacza mi sie wody. Meza juz do pracy nie puscilam, chyba pojade na szpital zapytac co i jak. Prosze odpiszcie, jak ktoras wie cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Julia8 jesteś tam jeszcze, czy już w szpitalu? Jesteś pewna,że to był mocz z krwią? Powinnaś pojechać do szpitala,żeby top sprawdzić! Ja miałam krew w moczu, ale była to infekcja pęcherza moczowego i bardzo mnie bolało przy sikaniu.Ale nie było to pod koniec ciąży, tylko gdzieś na początku trzeciego trymestru.Pojechałam do szpitala i zatrzymali mnie na trzy dni.Oczywiście dostałam dwie serie różnych antybiotyków. Daj znać czy wszystko ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia mam nadizeje ze do spzitalla pojechalas!!!!! agnieszka75 to ty tez przedemna :) narmalnie caly czas ktos wskakuje przede mnie, czy ja przez moment bede pierwsza w tabelce??? :) a wogle wczoraj poslizgnelam sie w wannie, boli mnie krocze ze nie wiem, naszczescie nie uderzylam sie ani nic,a le i tak bolalo :( a dzis to wogole nie mam sily jaka wypluta i przemielona jestem :( mala79 ja nie czulam jeszcze tak regularnie malego, ale z tygodnia na tydzien bylo czesciej i bardziej intensywnie. czasem jest tak ze dzieciatko pewnie caly dzien przesypia a buszuje w nocy jak ty spisz a temat o kupkach sie ciagnie, to prawda ze mozna gadac godzinami na temat kupek niemowlakow, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znów. Pogoda pod zdechłym Azorem :( Julia się nie odzywa - pewnie się coś zaczęło.Oby wszystko było w porządku. Arvena Ty uważaj na siebie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! nie mam czasu was poczytac, nawet nie mam czasu dla siebie. Moja kochana Jess ciagle tylko przy mamie. Jak moj luby ja trzyma to wtedy moge sie np. umyc :) jutro jade do szpitala na kontrole, nie wiem czemu ale pepek ropieje i troche smierdzi. Mam nadzieje ze to nic powaznego. Bylam dzisiaj zarewjestrowac makutka w urzedzie i w przychodni. Wyslalam wniosek na child benefit, jestem wycienczona.... ale bardzo szczesliwa http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7f8f4dc 1efdc029.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f92cc39 b364be8e.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia...8
Witam dziewuszki i tu was zaskocze,,,, nic sie nie dzieje, zaraz opisze wam pobyt dzisiejszy w spzitalu. Otoz podlaczyli mnie i monitorowali przez pol godz ruchy dziecka i serduszko, zmierzyli cisnienie, temperature, pozniej chyba jakis wziernik mi wkladali zeby pobrac wymaz, babka stwierdzila ze jest czysto i nie wie czemu krwawie, nastepnie badala mnie recznie i chciala wykonac sweep (masakra myslalam, ze sie p..... z bolu), jednak stwierdzila ze glowka jest daleko, ja mam za male rozwarcie i nie moze wykonac sweepu. Odeslali mnie do domu i kazali czekac na skurcze, jak nie to w niedziele ma mi polozna w domku zrobic ten sweep, jak to tez nie poskutkuje to w srode lub w czwartek mam jechac na wywolanie porodu,. Brzuch mnie boli, ale to dlatego , ze czuje jak mi sie glowka dziecka wstawia, wogole to ruchy dziecka sprawiaja mi bol, nie wiem czy ono takie duze czy glowka wchodzi w kanal rodny... jak bylam z pierwszym dzieckiem nie mialam takich boli., porod byl 3 tyg. przed terminem , calosc od pierwszego skurczu trwala 7 godzin a sam porod 15 minut,,,, oj obawiam sie , ze tym razem nie pojdzie tak. Jestem cala w strachu i zazdroszcze wszystkim kobitkom co tula juz swoje pociechy (pozdrowionka dla was ).... Dam znac jak cos sie bedzie dzialo. Milo , ze o mnie pamietacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W Coventry nadal ponuro. Po całym dniu kiszenia się w domu wybraliśmy się z Cezarym na b.długi spacer zamiast kąpieli, bo wył i marudził.Coś go dzisiaj zaczął znów brzuszek boleć.Nie wiem od czego.Spróbuję nie dawać mu herbatek Hipp - może to to???? A potem była spóźniona kąpiel i poszedł nawet dosyć szybo spać. Oczywiście bez krótkiego koncerciku się nie obeszło.Przechwaliłam go ostatnio, to mam.ale i tak jest uroczy (pracuję nad umieszczeniem zdjęcia gdzieś w internecie - wszystkie się chwalicie swoimi ślicznościami, to ja też chcę).;) Julia8 - fajnie,że się odezwałaś, dobrze,że to nic poważnego. Aneta_s - fotki mi nie chcą wejść :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znów. Testuję moje wypociny zdjęciowe.Jeśli się udało, w stopce są 4 zdjęcia Czarka, aktualne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znów ja.Zrobiłam Czarkowi album. Teraz już idę spać.Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
witam o tak wczesnej godzinie. aleod kilku dni nie moge spac, wstaje o 5 i ogladam tv a pozniej dopiero zasypiam i budze sie o 10. mam do was pytanie, za tydzien sie przeprowadzam na inne mieszkanie i do innej dzielnicy. chcialabym dalej pozostac w tym szpitalu do ktorego jestem zapisana ale co z polozna ?? zostalo mi 5 tyg wiec co mam zrobic? a GP ?? prosze poradzcie cos bo nie wiem co mam poradzic ?? czy bede musiala znow czekac dlugo az zostane umowiona z nowa polozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jali slodki Twoj Czarek! Wyglada na takiego pogodnego chłopaczka a Ty tak na niego narzekasz :( , a jakie pozycje do spania...Ta na kolanie...przeslodkie zdjecie :) Julia Fajny mialas ten pierwszy porod, ale teraz wcale nie musi byc gorzej. Zobaczysz, ze bedzie rekompensata za te wszystkie bóle ciążowe :) Natusia moja znajoma zmieniala dzielnice w czasie ciąży ale mogla pozostac w szpitalu i pod opieką tej samej polożnej. Myśle ze ty tez mozesz, zwlaszcza ze nieduzo Ci tej ciąży juz zostalo. Na wszelki wypadek zapytak co oni na to Aneta napisz jak tam z pempuszkiem malutkiej, u mojej kikut odpadl 3 dni temu, ona taka energiczna,caly czas niemalze w ruchu, i co przyschnie to znowu sie naderwie i ciągle krew tam sie zbiera A moj mąż z racji tego ze ja jestem jako tako unieruchomiona wprzy Olci wybral sie wspanialomyslnie do nexta na wyprzedaż. Ciekawe co upoluje...Arvena a Ty jak tam ?Buszujesz juz wśród wieszaczków?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia...8
Monika 2 ale ten Twoj Czarus jest slodki, super chlopczyk, bedzie mial powodzenie! Borowka fajnie by bylo gdyby spelnily sie Twoje slowa z ta rekompensata. Ja nadal lekko krwawie do tego doszly mi skurcze, niestety nie ksiazkowe, raz sa czeste i bolesne, a raz krotkie i lagodniejsze. Jak leze na lozku to mam ich mniej, jednak jak zaczynam chodzic to masakra, od razu musze stulic sie jak piesek.. Mam nadzieje, ze juz wkrotce ujrze moje serduszko,,, ciekawe czy to chlopczyk czy dziewusia? Wszyscy stawiaja na chlopca... (ja tez tak czuje)... Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W Coventry średnio pochmurnie, słońce walczy z chmurami. Borówka dzięki - ta pozycja to było odbijanie po jedzeniu, ale zasnął.Ja tak na Czarka nie narzekam,żeby narzekać, ale to jest bardzo stresujące i wyczerpujące kiedy dzidzia płacze a rodzice są bezradni, nie wiedzą jak pomóc.Wszelkie próby kończą się fiaskiem.W ciągu dnia Cezary jest uroczy, jest bardziej komunikatywny, bawi się, mówi do mnie i do zabawek (cooing - z ang.), obserwuje świat.Frajdę mam niesamowitą obserwując go.Fajnie być mamą.Tata Czarka też by chciał być mamą.Niestety nie ma cyców i musi pracować. Dobrze,że mi o tym Next przypomniałaś.Dzięki. Pępuszek Czarka odpadł na 4 dzień, po tym jak mu położna ten klips zdjęła. Moczyliśmy go całego w wiaderku (tummy tub), więc pępek też.Trochę ropką podchodził i brzydko pachniał (jak u Jess). Przemywałam wodą przegotowaną wokół pępka.W sumie to kikut nie odpadł tylko sie urwał, bo Czarek nie umiał (zostało mu to do tej pory) uleżeć spokojnie.Z tego co słyszałam 4 dni to bardzo szybko.Lucky Czarek;) Chyba sie MamaEli bardzo dobrze bawi w ojczyźnie,że nie ma czasu dla forum - to dobrze ;) I bardzo dawno Asany u nas ie było, prawda - mam nadzieję,że wszystko ok;) Pozdrawiam wszystkie aktywne i bierne forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia może spróbuj zjeść coś ostrego, na szkole rodzenia nam mówili,że ostry kurczak w curry może pomóc i przyspieszyć poród.Działa to tak,że Twój żołądek jest wtedy bardziej aktywny, czasami można mieć wymioty, ale ponoć to działa.Powodzenia. Mnie pomogła praca w ogródku, cały dzień.Kładliśmy nowe płytki na ogrodzie, przesadzałam kwiaty i zmienialiśmy ustawienie szop (mamy dwie małe szopy).Pod wieczór byłam wykończona a o 3 w nocy wszystko się zaczęło i popołudniu dnia następnego Czarek sie urodził. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia lipiec to jak widac w tabelce m-c dziewczynek, wiec stawiam na dziewczynke:) Ciekawe jakie to moje dziewczyniątko bedzie. Jak narazie każdej nocy jest inna. Ostatnia przespala idealnie od21 do 7, w tym 2 karmienia. Dnie zwykle caly caly przesypia. No i wlasnie, niekonczący sie temat kupki - zdaje mi sie ze dosyc trudno jej przychodzi wypróznianie sie, zobaczymy co bedzie dalej, jak narazie zaczelam pić litry naparu z rumianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia...8............13.07.2008...40...Telford......? .....Oliwia/Olivier lollibelly.............25.07.2008...37..Northampton..... ...Lennox/Max? arvena4-Gosia....08.08.2008...37...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22.........28.08.2008....34.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....28.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....23.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....20......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....23......Londyn.........corcia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r....17....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.............07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford...corka...Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g....slough.....Jessica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta
Julia...8............13.07.2008...40...Telford......? .....Oliwia/Olivier lollibelly.............25.07.2008...37..Northampton..... ...Lennox/Max? arvena4-Gosia....08.08.2008...37...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22.........28.08.2008....34.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....28.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....23.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....20......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....23......Londyn........ .corcia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r....17....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa......07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford...corka.............Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g....slough.........................Jessica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta
Julia...8............13.07.2008...40...Telford......? .....Oliwia/Olivier lollibelly.............25.07.2008...37..Northampton..... ...Lennox/Max? arvena4-Gosia....08.08.2008...37...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22.........28.08.2008....34.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....28.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....23.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....20......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....23......Londyn........ .corcia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r....17....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.............07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford...corka....................Amelia Aneta-s...........14/07.......3925g....slough......................Jessica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta
Julia...8............13.07.2008...40...Telford......? .....Oliwia/Olivier lollibelly.............25.07.2008...37..Northampton..... ...Lennox/Max? arvena4-Gosia....08.08.2008...37...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22.........28.08.2008....34.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....28.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....23.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....20......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....23......Londyn....corc ia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r....17....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.............07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford...corka...Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g....slough.....Jessica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bylam na wyprzedazy w nexcie :0 nakupowalam duuuuzo rzeczy, chyba zglupialam do reszty ale wszystko super bylo i w sumie tanio :) chociaz rano chcialam prze tel zamowic kilkarzeczy, ale zadnej nie bylo!!!!! to po co wystawiaja na wyprzedaz?? jak nei maja??? glupi maz mnei zabije :) najwyzej pojde i oddam he, he bo mam w miesci e u sibei dwa nexty obok siebie :) a i potem po poludniu jakos z kolega poszlam i byly zupelnie inne rzeczy, wiec dokupilam, normalnie chyba chora jestem a nogi mi spuchly jak balony :( od lazenia ale czuje sie oki, tylko juz nie mam sily na nic, najchetnej lezalabym i czekala na porod kupowalam wieksze ciuszki takie bardziej jesienne, bo tak na teraz to mam. moj maz pojechal do ikei szafe kupic :) i bedzie dzis skladal wiec w koncu jakos sie uporzadkuje u nas w mieszkanku, bo sypialnia pomalowana i wogole super :) ide robic obiad bo pewnie niedlugo wroci pozdrawiam wszystkie brzuchatki czarus przesliczne dzieciatko :) zakochac sie mozna :) a cod o prob wywolania porodu to ananasy surowe, ocieranie sutkow czy jakos tak, seks, duuuzo seksu bo potem abstynencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×