Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Jak chcecie przyspieszyc porod to spacerki, herbatka malinowa,bedzie ok nie denerwujcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje, niech anecia maluszek sie roziwja prawidlowo, na pewno wszystko bedzie dobrze :) ja nie lubie herbat niestety zadnych a od kad w ciazy jestem to nic cieplegi nie pije, zupe ewentualnie a poza tym nic a nic!!!! anecia a masz nadziejeze teraz bedzie dziewczynka??? czy chlopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym miala na forum nastepna imienniczke (ktora z reszta urodziny ma wraz z moja corcia) ? ciesze sie ze dobrze wyszedl Ci skan :), zalatw sobie te leki i oszczedzaj sie. wszystko bedzie dobrze, zobaczysz :) troche mi teskno za Aneta_S, ale rozumiem, rozumiem niemowle zobowiazuje :D:D:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo
hej hej ja jak zwykle Was podczytuje i sie nie wiele sie odzywam.. dzieki dziewczyny, to forum towarzyszy mi od samego poczatku.... dzis tez mam metny dzien.. tak jak arvena nic mi sie nie chce, ale to zupelnie nic, najchetniej bym spala tylko.ja juz chce rodzic.. a tu jeszcze do due date 2tyg. i 2 dni..mam nadzieje ze dzidzia wyjdzie wczesniej . arvena tez ciagle mysle o moim malenstwie, czy wszystko z nia w porzadku, czy jest zdrowa itd. itp. chyba to sie stalo moja obsesja.. ale taki nasz matczyny los... pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwe brzuchatki : nowa08............03.08.2008...40.....Londyn....córcia.. ...Zuzanna agnieszka75......08.08.2008....38...Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvena4-Gosia....08.08.2008...39...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22.........18.08.2008....37.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1.............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....32.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....28.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....25......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....25......Londyn....corcia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r....17....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford...corka...Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g....slough.....Jessica Julia...8............19.07.2008...4140g...Telford....... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton.....Lenno x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze bedzie dobrze...Bardzo bym chciala dziewczynke,z kalendarza chinskiego wychodzi chlopczyk...z dwoma mi sie sprawdzil to moze teraz sie nie sprawdzi:)Znam sporo osob urodzonych w ty samym dniu co ja,jestem wczesniakiem,miesiac wczesniej sie urodzilam:) A wam sprawdzil sie kalendarz?Korzystalyscie z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znalazłam ten kalendarz chiński: Planownie płci dziecka J Metoda dietetyczna Założenia tej metody powstały na początku XIXw. Zwraca się w niej uwagę na to, co przyszła mama lubi jeść. Jeśli przed poczęciem preferujesz słodkości i potrawy mleczne, prawdopodobnie urodzisz córkę. Jeśli natomiast w Twojej diecie dominują potrawy ostre, słone lub kwaśne – zostaniesz mamą chłopca. Metoda ta nie jest jednak stosowana przez żadną placówkę medyczną w Polsce ani na świecie... Metoda Selnas Opiera się ona na naukowym stwierdzeniu, że komórka jajowa w zależności od dnia cyklu ma potencjał elektryczny dodatni lub ujemny. Plemniki męskie mają niewysoki ładunek elektryczny ujemny, a żeńskie – dodatni. Wyjaśnia to, dlaczego plemniki męskie z reguły szybciej odnajdują komórkę jajową, a plemniki żeńskie – potrafią dłużej przetrwać w środowisku im sprzyjającym i na komórkę jajową „zaczekać”. Jeśli chcesz począć chłopca, musisz współżyć w dniu owulacji, jeśli dziewczynkę – ok. 40 godzin przed jajeczkowaniem. Metoda chińska W Instytucie Nauki w Pekinie znajdują się tablice odnalezione w starożytnym grobowcu pod stolicą Chin. Wskazują one na płeć dziecka w zależności od wieku matki i miesiąca jego poczęcia. Chińczycy uważają, że metoda ta jest trafna w 99%. Została ona potwierdzona również w Stanach Zjednoczonych, tam jednak wskaźnik trafności wynosi ok. 85%. Jeśli chcesz urodzić chłopca, musisz doprowadzić do poczęcia w miesiącu oznaczonym literą M. Jeśli marzysz o dziewczynce, starania o dziecko podejmij w miesiącu oznaczonym literą K. Odpowiednich miesięcy szukaj, uwzględniając swój wiek. Chińskie tablice planowania dzieci Tabela dla matek będących w chwili poczęcia w wieku 18 do 31 lat. Wiek matki 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Styczeń K M K M K M M K M K M K M M Luty M K M K M M K M K M K M K K Marzec K M K K M K M M M K M K K M Kwiecień M K M K K M M K K M K K K K Maj M K M K M M K K K K K M K K Czerwiec M M M K K K M M M K K M K K Lipiec M M M K K M M K K M M M K K Sierpień M M M K M K K M M M M M K K Wrzesień M M M K K M K M K M M M K K Październik M M K K K M K M K M M K K K Listopad M K M K K M K M K K K K M K Grudzień M K M K K K K M K M K K M M Tabela dla matek będących w chwili poczęcia w wieku 32 do 45 lat Wiek matki 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 56 Styczeń M K M M K M K M K M K M M K Luty K M K M M K M K M K M K M M Marzec M M M K M M K M K M K M K M Kwiecień K M K M K M M M M K M K M K Maj K K K K M K M M K M K M M K Czerwiec K K K K K M K K M K M K M K Lipiec K K K K K K M K M M K M K M Sierpień K M K M K M K M K M M K M K Wrzesień K K K K M K M K M K M M K M Październik K K K K M M K M K M K M M K Listopad K K M M M K M K M K M M K M Grudzień M M M M M M K K K M K M K M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nareszcie mamy sierpien! Mama dzisiaj przyjedzie zeby pomoc a mi jak na zawolanie odeszla reszta tego smiesznego czopu.No to teraz moge rodzic tzn po 15tej.hehe anecia1702----u mnie ten kalendarz chinski sie nie sprawdza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh nowa pocieszylas mnie moze i mi sie nie sprawdzi:) No jak czop wyszedl to juz blisko:)Wszystko bedzie dobrze:) Ja sobie nie wyobrazam mojej mamy lub tesciowej u mnie,nie lubie jak ktos mi sie paleta po domu,odzwyczailam sie od tego.Jak synus mlodszy przyszedl na swiat moj maz byl tu,aja z dziecmi w pl,samiutka bylam,kazdy oferowal pomoc,a jak urodzilam to cisza,ale dalam rade,wstawalam rano rozpalalam w piecu:)szykowalam starszego do szkoly,przylecialam tu 8sierpnia,niedlugo minie rok jak tu jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) do mnie przyjezdzaja tesciowie, ale to akurat dobrze. w sumie to moze zabrzmi strasznie zle ale zadziej wchodze z nimi w konflikt niz ze swoja mama. kocham ja nad zycie, ale czasem potrafi doprowadzic mnie do szewskiej pasji i bezsilnej rozpaczy na raz :D:D:D. chyba tez sie od niej odzwyczailam przez tych 8 lat pobytu poza domem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia--ale twardzielka jestes!Ja jak urodzilam synka to maz siedzial przez tydzien w domu i pomagal, ale maly urodzil sie we wrzesniu a poniewaz ja mam jeszcze malutkie rodzenstwo to mama nie mogła przyjechac bo szkola itd.A teraz powiedziala ze tego nie ominie.Ja sie ciesze bo sie swietnie dogadujemy i nie powinno byc problemow (mam nadzieje).Ale gdyby to tesciowa miala przyjechac.......nie che nawet o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednych i drugich sobie tu nie wyobrazam,tesciowa jest zrzeda gada tylko o tym jaka chora jest...a mama pewnie sie by wtracala i za bardzo rozpieszczala dzieci,tylko na raczki... nie lubie jak ja tlumacze cos dziecku a ona cos po swojemu sie wtraca,albi ja nie pozwalam na cos a ona mowi,ze to tylko dziecko...to nie pomoc tylko wku...mnie:) Mama Eli jak wpisuje samwiek to gerl a jak miesiac to Boy,a ty jak robilas?Dobrze wpisuje na gorze wiek w ktorym poczecie a potem miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano kapuje pospieszylam sie za bardzo wiek i mies poczecia wychodzi Boy hehe mozliwe,ze bede miala same siuraczki w domu,kupie se pieska suczke czy cos...hehe Dwa kalendarze by sie nie mylily chyba co?A tu na skanie kiedy dowiedzialyscie sie plec?W12 tyg mam miec nastepny skan,ale to za wczesnie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAMIETACIE JAKIE JA mialam jazdy z mama? no wiec w niedziele byla taka awantura ze kupilam jej bilet i w poniedzialek juz byla z powrotem w Polsce.przypominam ze w poniedzialek rodzilam a ona nawet nie zapytala czy zdrowe i czy wszystko okej. ale jej nie znosze!!!!!!!!!!!! aha a moj malzonek niestety w pracy wiec sama z dzidzia jestem a zeby bylo mi weselej to mam jeszcze HIPERAKTYWNA 6LATKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze trzeba bedzie doPL sie wybrac naUSG,zeby plec sie dowiedziec,a moze sobie odpuszcze co bedzie to bedzie i juz...:)co do chlopakow to pierwszego chcialam chlopca,pozniej po8latach jak zaszlam w ciaze,to bylo mi obojetne oby bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja dopiero wstalam Nowa08 moj amam jednak przylatuje o 14.05 :) na luton to chyba tak jak twoja. ale ja niestety tam nei bede, bo moj maz jedzie sam i pewnie moja mlodsza sitra wyjdize ja mam nakaz siedzenia w domu, bycie blisko szpitala :) a i tak jade z kolega do centrum pochodzic :) mi sie sprawdza ze bedzie u mnie M, czyli facet, ale np moja mamie si enie sprawdzil, wpierwszym przypadku bo byla w tym samym wieku co ja a miala pierwsza dziewczynke potem faceta i dwie dziewczynki w polowie sie sprawdzil :) brzuch mnie boli jak na @ coraz czesciej, moze to juz jakies skurcze??? anecia mi plec juz powiedzieli w 13tc na peiwrszym scanie wiec moze cos bedzie widac :) lollibelly, wspolczuje ci, z powodu mamy, roznie to bywa. to tak jak moj maz ma ze swoim ojcem. moze teraz bedize lepiej mniej nerwow, klotni i sprzeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLLIBELLY,dobrze zrobilas nie ma co sie denerwowac,a mamie przejdzie moze niedlugo i sie odezwie...ja tez jak sobie pomysle,ze moja by tu miala przyleciec...cisnienie mi sie podnosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ja chyba z moja sie jakos dogadam, ze generlanie si enie kloce. a moja mama nie jest osoba co sie wtraca iec bedzie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena mnie dzien przed pierwszym porodem bolal brzuch jak na@,a z drugim to 2tyg bolesci i nic.Widze ze z tym kalendarzem to roznie bywa,ja sprawdze moja mame i meza siostre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tam nie wierze w takie rzeczy i tyle :) ja jak zaszlam od razu myslalam ze to facet bedzie :0 moze sama go zrobilam myslami :) a w 13tc jak mialam tu pierwszy scan to powiedzieli ze facet, i potwierdzili w 22gim tc na drugim scanie i jak w polce bylam na 4d scanie tez powiedzieli ze facet. wiec musialabym sie bardoz zdziwic jakby byla dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski i ciezarne :) widze ze nowe panie mamy na topiku :) WITAM dawno mnie nie bylo ale to z braku czasu. Niemoge sie nacieszyc moja malutka. ma juz 18 dni :) apetyt dopisuje ale musialam na butelke sie przezucic bo przez to dokarmianie mala nie chciala jesc z cyca. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie tez nie wierze zobaczymy na skanie kurcze za jakies 6 tyg bedzie skan...i moze bedzie juz widac,powiedzieli mi,ze skan bedzie w Oakham,z pierwszym synkiem powiedzial mi ze dziewczynka,ale wiedzialam,ze chlopiec bedzie,przeczucie...z drugim sie nie pomylili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena-- czyli nasze wsparcie porodowe leci tym samym samolotem! Ja tez nie jade na lotnisko, w sumie z tych samych powodow co ty. Moj mezus oswiadczyl mi dzisiaj ze jemu to pasuje zebym ja dzisiaj urodzila bo mu sie dobrze z praca by zgralo a poza tym weekend sie zaczyna wiec od razu pepkowe by bylo i na poniedzialek bylby znow ok zeby do pracy isc.Ale sie usmialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
a u mnie w rodzine same dziewczynki sie rodzily i wszyscy z nadzieja wypatrywali chlopaczka. Bylam wiec troche pod presja ;) i ta presja zadzialala. Pierwszy chlopak w rodzinie. Ale druga to bym chciala miec dziewuszke bo jestem zakochana w malej siostrzenicy. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo faceci mysla ze my po prostu wypchniemy dizecko kiedy chcemy :) nowa moze nawet beda siedziec obok siebie i sie zgadaja :) smiesznie bybylo :) moja mama pierwszy taz w zyciu samolotem leci :) wogole po angielsku nic a nic, ale wytlumaczylismy jej wszystko, [pozatym nie damtam sie zgubic :) kurcze przyslali mi papiery z jobcentre, ze juz decyzja i beda placic, na poczatku tego tygodnia i mylsalam ze dzis mi zaplaca, ale zalogowalam sie i kasy jeszcze nie dostalam, zadzwonie do nich w poniedzialek, chyba ze pozniej bede widziec kase, ze placa nnp popoludniu i tego samgo dnia przychodzi na konto. bynajmnije jak pracowalam to czasami musialam wlasnie takie platnosci robic. a ja wkoncu wymodlilam ochlodzenie i deszcz :) bardzo si eciesze :0, przerpaszam dizewczynki jesli niektorym pogode popsulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka u mnie ze strony moich tesciow byla jakby presja, zeby dziwczynka bo oni dwoch synow maja. tesc cos narzekal to juzmialam mu powiedziec zeby sobie zrobil, bo nie jest juz z tesciowa. a u mnei w domu mysleli ze dziewczynka bedzie, ale ja od poczatku wiedzialam ze facet, juz jak testa robilam to myslalamz eby facet byl :) i moj maz tez chcial pierwszegfo syna. a ja nadal mam przeczucie ze samych chlopakow bede rodzic :) a planujemy 3 dzieci :) jak finanse pozwola to i wiecej :) z drugim tez chce wiedziec co bedize :0 znaczy plec a z trzecim to niespodzianke sobie zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie w rodzinie tez wiekszosc chlopcow,3dziewczyny i 12 chlpocow liczac moich,wiekszosc nie ma dzieci z mamy str tylko ja,a z ojca nikt,(jesli chodzi o dzieci siostr i braci rodzicow)z meza strony bardziej na rowno jest. Nie chcialam tez za bardzo do pomocy babc i dziadkow,w sumie po co jak i tak w koncu sama bede musiala dac sobie rade,a im wczesniej tym lepiej,oczywiscie nie mam nic do tego jak ktos sobie bierze dziadkow do pomocy:)powodzenia dziewczyny,zycze wam zero klotni z babciami:)pewnie teraz rzadziej bedziecie cos pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie tak samo :) zobaczymy anecia, moja mama bez pomocy 4 wychowala, i pewna jestem ze dalabym rade, ale ona chciala, bo to chyba jakies przezycie, wieksze niz np jak synowa rodzi czy cos. bo moi maja juz wnuczke a to corka mojego brata, wiec nie miala moja mama z nia tak szybko doczynienia. no i teraz chce pomoc z tego co wiem potem tesciowa przyleci, potem tesciu, potem moja przyjaciolka :) ruch bedzie ze nie wiem :) ja lubie jak cos sie dzieje, przynajmniej nudno nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×