Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Moja siostra wkładała kiedyś dziecku termometr i poskutkowało, szkoda tylko, że kupka wytrysnęła jej w twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno sie nie pokazywalam ale nie mam czasu bo jak rtylko wlacze komputer to musze isc do Jessi i np ja polulac bo tak ja moj R nauczyl a z dzieckiem na rekach to nawet ciezko cos napisac. Na lepsze trawienie to wlasnie herbatka z kopru wloskiego jest najlepsza. Ja podaje ja na zmiane z woda przegotowana ( jeden dzien woda jeden herbatka). Mala ma juz 3 tyg i 2 dni i rosnie jak na drozdzach :) polowe ciuszkow musialam spakowac, ktorych nawet jej nie ubralam. Martwie sie tylko bo wydaje mi sie ze malo je, tzn w nocy po 90mil a w dzien 60 moze 70 co dwie i pol godziny. Nie moge sie doczekac az minie te kolejne 3 tyg. bo mam straszna ochote na sex tak jak z reszta zaraz po porodzie. Dziwne bo raczej jest zawsze na odwrot :) Arvena jeszcze 2 dni do terminu :) jak sobie przypomne to wyczekiwanie to sie ciesze ze juz jestem po..... Pozdrawiam wszystkie mamy i brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta to ty tak jak ja. Ale ja to raczej nie doczekam do kontroli poporod. :) :)a tym bardziej ze u mnie jest na 8 tyg po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! anecia odezwij sie bo troche sie martwie, ostatnio pisalas o ustaniu objawow ciazowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia...8
Hej dziewuszki czasu mi brakuje, zey do was tu zajrzec. Wczesniej nudzilam sie jak diabli a teraz rak nie mam w co wlozyc, tym bardziej, ze za 2 tyg mamy chrzciny i biore sie za male porzadki (albo za wielkie).. Mam pytanie odnosnie tej kontroli popordodowej, dostajecie wtedy list z przychodni czy samemu trzeba sie zglosic i do jakiego lekarza , bo u nas nie ma ginek.?? Moja niunia nie ma problemu z kupka ale ja za to mam i ogromneee,,,wole rodzic niz sie zalatwiac, chociaz ostatnio dostalam jakies lekarstwa i mam pic min3 litry plynow plus owoce suszone, kiwi, jablka, herbata zielona.... mowie wam masakraaaaa \moja niunka wlasnie sie budzi wiec zmykamm zajrze tu pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Julia..8 pewnie musisz sama umowić sie na taka wizytę jeśli nic Ci nie wiadomo o tym. Ja sama to zrobilam. Badanie robi GPw twojej surgery, który ma odpow kwalifikacje, dlatego jak bedziesz sie umawiac powiedz, ze to postnatal check dla Ciebie i dziecka, i umowią cie z wlaściwym lekarzem. W mojej robią na 8 tyg, jednocześnie bedzie pierwsza szczepionka Oli ( tak naprawde to umowili mnie na 9 tyg ale zmienie to, bo ileż można czekać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kurde temat kupki to jak rzeka bez dna, niedlugo to mknie czeka jutro na porodowke wybiera sie agnieszka75 i powinnam ja ale na razi u m nie nic nie wskazuje na to i chyba nie bedzie, cos czuje ze sie wydluzy dzis do poloznej na 15.45 zobaczymy co powie, pewnie umowi mnie na sweep, nie pamietam, albo powiedziala ze sama tez mi moze zrobic tylko nie wiem czy dzis??? zobacyzmy. oprocz ze brzuch mnei boli i czasem twrdnieje to nic objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
To juz jutro, Do tej pory bylam spokojna jak nie ja, ale dzis juz mnie nerwy zlapaly, mialam sie relaksowac ale chyba musze jakies zajecia sobie znalezc. Pewnie gdyby nie cesarka tobym jeszcze ponosila maluszka, bo tez jak Arvena mam tylko twardnienie brzucha i lekkie bole w nocy, poza tym czuje sie ok. Niesamowite, w ogole nie moge sobie wyobrazic ze jutro wyjma ze mnie moje wlasne osobiste zrobione przeze mnie i meza dziecko, czlowieka. ojej. Ciagle jeszcze nie czuje niestety tej ogromnej wiezi miedzy mna a dzieckiem. Roznie to podobno bywa, niektore czuja juz od dnia zaplodnienia, a ja jakos ciaze przeszlam tak mniej swiadomie chyba. Ale oczywiscie sie ciesze, troche jak przed podroza w nieznane. Uff, calusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzieki za rady! Jestescie kochane!!! Od wczoraj pije ta herbatke koperkowa i non stop jem owoce i poskutkowalo! Normalnie nie nadazam zmieniac pampersow:) A mam jeszcze pytanko co do paszportow, co trzeba mie, jakie dokumenty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Rokita1988 do paszportu potrzebujesz swój i męża dowód lub paszport, akt urodzenia maluszka i jego zdjęcia. Wniosek wypisujesz na miejscu w konsulacie a później to już tylko czekasz. W konsulacie musicie być obydwoje z dzieckiem. Dziewczyny mam do Was pytanko czy któraś składała wnioski o Maternity Allowance i Incapacity Benefit?? Jak to wygląda jeśli chodzi o załatwianie tych wszystkich papierków w Job Center. Dodam, że jestem self-employed. Pozdrowienia i udanego popołudnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super roklita od teraz przechodze na diete owocowo-warzywna wylacznie.bo olcia jakby nie bylo meczy sie I bądź tu czlowieku mądry. A gdzies cos czytalam ze dieta karmiacej nie ma wplywu na załatwianie sie dziecka.... agnieszka75 trzymam kciuki mocno mocno-zobaczysz jakie to cudne uczucie widzec takiego aniolka buźki dziewuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myss_K
Cześć, bardzo fajne forum dziewczyny :)) Ja mam termin na 25 września troche sie zaczynam denerwowac heh no ale nic , czy ktoras z Was rodziła w Whipps Cross hospital bo sa tak różne opinie ze juz nie wiem co myslec. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
kochanie,przepraszam ze zawracam wam glowe ale nie moge znalesc tego na topiku, napiszcie mi co mam spakowac do torby?? bo wlasnie zaczelam sie pakowac i juz sama nie wiem co mam jeszcze tam wlozyc?? czy butelke tez ??prosze napiszcie co wy bralyscie lub bedziecie braly!! kossiam was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka no widzisz jaka ta nasza natura.... chcesz to nie mozesz :) ja chyba tez nie dotrwam ale postaram sie bo nigdy nic nie wiadomo. juz nie karmie piersia, pokarm zanikl od sciagania i teraz tylko butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
Ten link jest dla takich jak my. i tam jest lista rzeczy do szpitala, po angielsku. http://www.bounty.com/Articles/Hipp/Preparing%20for%20your%20baby%20arrival.aspx ja juzem spakowana, wyszly z tego dwie pekate torby, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
Natusia22 Takie cos tez znalazlam. Lista rzeczy do spakowania do szpitala SPAKUJ RZECZY. Dobrze jest spakować torbę z rzeczami do zabrania do szpitala parę tygodni przed wyznaczoną datą porodu. Dzięki temu będziesz przygotowana na ewentualność wcześniejszego porodu. Oto lista niektórych potrzebnych rzeczy: Dla Ciebie: historia przebiegu ciąży (wraz z badaniami) prowadzona przez lekarza prowadzącego ciążę oraz informacje na temat wyznaczonego termin porodu wygodna i obszerna koszula nocna lub długi podkoszulek - do porodu wygodne kapcie lub ciepłe skarpety, najlepiej antypoślizgowe możesz zapakować drobne przekąski, takie jak krakersy czy paluszki oraz sok lub wodę mineralną bieliznę na zmianę i podpaski przybory toaletowe dla Ciebie i partnera (jeśli będzie Ci towarzyszył przy porodzie), abyście mogli się odświeżyć; unikaj mocnych zapachów, ponieważ noworodek najbardziej doceni naturalny zapach rodziców, który bardzo szybko nauczy się rozpoznawać biustonosz dla karmiącej mamy koszula nocna lub piżama do przebrania się po porodzie, koniecznie rozpinana z przodu - będzie to bardzo pomocne przy karmieniu maleństwa ubranie na wyjście ze szpitala (nie oczekuj natychmiastowego powrotu do figury sprzed ciąży, to zajmie trochę czasu - prawdopodobnie będziesz wyglądała jak w szóstym miesiącu ciąży) aparat fotograficzny lub/i kamerę telefon komórkowy lub trochę drobnych do automatu szpitalnego oraz numery telefonów do wszystkich, którzy oczekują na wieści od Ciebie. Dla dziecka: 2 lub 3 śpioszki i kaftaniki małą paczkę pieluszek w rozmiarze dla noworodka (np. pieluszki Pampers New Baby) oraz opakowanie chusteczek pielęgnacyjnych, również dla noworodka (np. chusteczki Pampers Sensitive) mały kocyk lub delikatny szal czapeczkę i sweterek na podróż do domu lub cieplejszy kombinezon jeśli jest okres jesienno-zimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biednapolka
MONIKA2 dziekuje bardzo ide do apteki całuje was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniapud z jobcentre bierzesz formularz Maternity allowance i bodajze do tego daja takie ulotki w ktorych jest napisane co potrzebujesz zalaczyc.ja nie jestem self-employed wiec nie wiem czego od Ciebie beda chcieli ale cos mi swita ze chyba dowod ze placisz National contributions i cos tam jeszcze ale nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, nic mi nie pomaga na popekane sutki.dawno mnie tak nic nie bolalo.autentycznie krzycze z bolu przy karmieniu przez pierwsza minute a przez reszte placze :( .jak tak dalej pojdzie to chyba dam sobie spokoj chociaz tak bardzo chcialam karmic Lennoxa jak najdluzej :(( probowalam juz wszystkiego-3 roznych masci, chodze topless clymi dniami i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello nie bedzie jutro dzidzi na 100% masaz mi robila, ale rozwarcie na jeden palec tylko niestety ale wsadzila palucha i poczula glowke :) nastepna wizyte jak dotrwam mam za tydzien u niej na nastepny masaz, a jak i to nie pomoze na 19tego mam wywolanie, bo 18tego cali zabookowani juz. agnieszka wiec oddaje ci date :) 08.08.08 :) niech sie rodzi maly olimpijczyk bo jutro olimpiada sie zaczyna :) no i czas na domowe sposoby :) zjadlam juz curry pikantne, ananasa jutro swierzego zjem :) no i moze jeszcze dzis ciepla kapiel plus powiedziala dwa paracetamole wziac. maliny kazala jest i duuuzio seksu ale seks na mnei nie dziala :) macie jeszcze jakies pomysly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki lollibelly za informacje. jak możesz to powiedz mi jak długo czekałaś na odpowiedź. gorąco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Agnieszka - powodzenia, spokoju i miłości.UczuciA, jak trzymasz w ramionach swoje dzieciątko po raz pierwszy, NIGDY się nie zapomina :) Arvena - tobie życzę cierpliwości.Wiem,że łatwiej się mówi niż robi, bo sama przez tp przeszłam.Ciąża nie trwa wiecznie a Twoja lada moment się skończy.pamiętaj,że na końcu porodu czeka na Ciebie najwspanialsza nagroda - chyba warto czekać :) Lollibelly - już wcześnie o tym pisałam, ale może przeoczyłaś.Spróbuj silikonowych osłonek na sutki (nipple shields).Można je kupić m.in.w Tesco.Oto trochę informacji na ten temat, jeśli czytasz po angielsku http://www.askdrsears.com/html/2/t024500.asp Nie stosuj ich dłużej niż dobę lub dwie, bo to może zaburzyć laktację i ssanie u dzidzi.nakładasz osłonkę na sutek i dziecko ssie przez to bez bezpośredniego kontaktu z poranionym sutkiem,. który w tym czasie się goi zamoczony w Twoim mleku. Ten wynalazek, polecony przez położną, uratował moje karmienie, bo byłam bliska rezygnacji.Powodzenia i nie poddawaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
Dzieki za dobre slowa. Czuje ze nie przespie nocy, uff, wiedzialam, ze kiedys to mni eczeka, ale juz jutro? ;) Nie, no najwyzszy czas, bom nie pierwszej juz mlodosci. Lollibelly troche mnie wystraszylas tymi sutkami, ja mam takie wrazliwe. No nic, ide sie kapac. Dam znac jak tylko bede mogla. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dzieki-faktycznie zapomnialam o tym! chociaz przy corce sie nie sprawdzily :/ Agnieszka trzymam kciuki-juz jutro sie zobaczycie!!!!!!!powodzonka! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwe brzuchtki nowa08............03.08.2008...40.....Londyn....córcia.. ...Zuzanna agnieszka75......06.08.2008....38...Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvena4-Gosia....08.08.2008...40...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22.........18.08.2008....37.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1.............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....33.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....28.....Londyn..........?. ...............? aniapud............29.10.2008.....26.....Enfield......sy nek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....28.....St Albans..........?..............? Asanna.............11.11.2008.....21......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....26......Londyn....corc ia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r....17....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford...corka...Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g....slough.....Jessica Julia...8............19.07.2008...4140g...Telford....... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton.....Lenno x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! Jola25 dopiero zauwazylam skad jestes. gdzie bedziesz rodzic? w st.Albans czy w Welwyn Garden w QEII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Mam pare stron do odrobienia:) W nie dziele zaczelam plamic,nie dali mi nic ani lekarz mnie nie badal ,zapisali mnie tylko na skan na czwartek,ale mialam nerwy!!!Wczoraj na skanie widzielismy jak serduszko bije:)na szczesie dzidzia ma sie dobrze,ale to czlowiekowi malo brakuje zeby zwariowac...W tamten czwartek polozna powiedziala mi zebym leki na podtrzymanie z PL sobie zalatwila,a ta wczoraj juz inna,ze mam ich nie brac,bo oni tu nie daja,a skoro tu mieszkam...ale i tak dalej je bede brac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, czy ktoras z Was miala zle wyniki na tolerancjie glukozy? i czy w tym wypadku szpital sie z Wami sam skontaktowal? i jeszcze jedno: dostalam wczoraj list od pracodawcy i wszystko jest cacy oprocz stwierdzienia ze moj maternity pay podlega otaxowaniu. nie wiecie jak to jest, czy te 117.18 funtow SMP tez jest opodatkowane czy tylko pierwszych 6 tygodni Maternity Pay? z poprzedniego macierzynskiego pamietam ze nie nie potracali mi podatku z SMP,ale wtedy wogole dostalam caly zwrot podatku bo nie dobilam progu podatkowego wiec moze dlatego? przyznam ze troche zglupialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia dzieki Bogu! juz sie martwilam ze cos jest nie tak... ani sie nie odzywalas a ostatni post dawal troche do myslenia :).dobrze ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×