Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

no to teraz ja zaszalałam z wysyłaniem...chyba przeciążyłyśmy serwer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam.Mnie cos ostatnio czesto pokuwa w dole brzucha chwilami tak silno ze az brak tchu,czy to tak ma byc.Wlasnie wrocilam z Polski,jutro mam wizyte u gp,wiec zobacze co on mi powie. MONIKA2 mam pytanko do ciebie,ten laptop twoj luby wzial tutaj w abonamencie telefonicznym.Bo mi sie wlasnie kontrakt konczy i nie wiem czy dalej ciagnac,jak mozesz to napisz mi jaka to siec i cos o tym abonamencie zeby nie zasmiecac forum to odpisz mi na poczte jesli to nie problem.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam.Mnie cos ostatnio czesto pokuwa w dole brzucha chwilami tak silno ze az brak tchu,czy to tak ma byc.Wlasnie wrocilam z Polski,jutro mam wizyte u gp,wiec zobacze co on mi powie. MONIKA2 mam pytanko do ciebie,ten laptop twoj luby wzial tutaj w abonamencie telefonicznym.Bo mi sie wlasnie kontrakt konczy i nie wiem czy dalej ciagnac,jak mozesz to napisz mi jaka to siec i cos o tym abonamencie zeby nie zasmiecac forum to odpisz mi na poczte jesli to nie problem.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam.Mnie cos ostatnio czesto pokuwa w dole brzucha chwilami tak silno ze az brak tchu,czy to tak ma byc.Wlasnie wrocilam z Polski,jutro mam wizyte u gp,wiec zobacze co on mi powie. MONIKA2 mam pytanko do ciebie,ten laptop twoj luby wzial tutaj w abonamencie telefonicznym.Bo mi sie wlasnie kontrakt konczy i nie wiem czy dalej ciagnac,jak mozesz to napisz mi jaka to siec i cos o tym abonamencie zeby nie zasmiecac forum to odpisz mi na poczte jesli to nie problem.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam.Mnie cos ostatnio czesto pokuwa w dole brzucha chwilami tak silno ze az brak tchu,czy to tak ma byc.Wlasnie wrocilam z Polski,jutro mam wizyte u gp,wiec zobacze co on mi powie. MONIKA2 mam pytanko do ciebie,ten laptop twoj luby wzial tutaj w abonamencie telefonicznym.Bo mi sie wlasnie kontrakt konczy i nie wiem czy dalej ciagnac,jak mozesz to napisz mi jaka to siec i cos o tym abonamencie zeby nie zasmiecac forum to odpisz mi na poczte jesli to nie problem.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
witam dziewczynki ponownie...chyba se troche pospalam z 3 godz.no to znowu cala noc przed nami bede czytac lekture"Pierwszy rok zycia dziecka" polecam:)co do tych skurczy w nogach to mi lekarz gin.w Polsce kazal brac witamine B6,dwie dziennie oprucz witamin dla kobiet w ciazy,ale i tak rano zdaza mi sie miec taki skurcz ze az placze z bolu i wtedy pol dnia lydka mnie tak doli ze zwariowac mozna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda... przeciazamy serwer dziewczyny ze tez ja nie pytalam wczesniej o te skurcze, bo tez mi sie straszne zdarzaly i zdarzaja, az naciagalam miesien czasem. Moze tez kupie to urzadzenie w argosie bo nie moge sie normalnie przeciagac rano, bo pewnie mnie cos zlapie. A w nocy nie idzie tego kontrolowac Moj biedny slubny meczy sie z moim nowym telefonem i tyle z nim roboty zeby to z kompem polaczyc ze fiu fiu. Ale udalo sie z poprzedniej nokii wiadomosci sciagnac na komputer wiec idzie ten swiat z postepem jak nic :) No pojechal po pizze a ja mam mrozone pierogi z trusk ze sklepu polskiego zjem, moze beda dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda... przeciazamy serwer dziewczyny ze tez ja nie pytalam wczesniej o te skurcze, bo tez mi sie straszne zdarzaly i zdarzaja, az naciagalam miesien czasem. Moze tez kupie to urzadzenie w argosie bo nie moge sie normalnie przeciagac rano, bo pewnie mnie cos zlapie. A w nocy nie idzie tego kontrolowac Moj biedny slubny meczy sie z moim nowym telefonem i tyle z nim roboty zeby to z kompem polaczyc ze fiu fiu. Ale udalo sie z poprzedniej nokii wiadomosci sciagnac na komputer wiec idzie ten swiat z postepem jak nic :) No pojechal po pizze a ja mam mrozone pierogi z trusk ze sklepu polskiego zjem, moze beda dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kamila_black ja tez tak mam, dokładnie jak opisałas z tymi skurczami i przeciąganiem się... kurcze i co na to...??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kamila_black ja tez tak mam, dokładnie jak opisałas z tymi skurczami i przeciąganiem się... i to dlugo juz mam...kurcze i co na to...??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kamila_black ja tez tak mam, dokładnie jak opisałas z tymi skurczami i przeciąganiem się... i to dlugo juz mam...kurcze i co na to...??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile bo ide dalej lezec, glowa mi peka :( na skurcze najlepszy jest wagnez, gdzies wyczytalam ze w ciazy mozna pic go wiecej niz normalnie, ale nie przesadzala bym ;) jesli wypijecie dodatkowo jedna tabletke musujacego dziennie nic sie nie stanie( najlepiej magnez+wit B6, ktora ulatwia jego wchlanianie). sposob na juz meczacy skurcz lydki to przyciagnac palce do goleni (przodu nogi ponizej kolana), i jak sie rano przeciagacie to przeciagajcie sie juz z przyciagnietymi palcami. Dziala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra cos sie dzieje z tym forum dzisiaj, wlasnie wyslalam posta i sie wysralo 😠. ja tylko na chwile bo mi glowa peka:( jesli chodzi o skurcze to najlepiej magnez+wit B6, nawet jesli bierzecie suplementy ciazowe mozna wypic sobie dodatkowo tabletke musujaca z rana ;) jesli chodzi o skurcze ktore juz Was zlapia to wystarczy naciagnac miesnie w druga strone czyli przyciagnac jak najblizej palce stop do goleni ;) . jak sie przeciagacie rano to robcie to z juz przyciagnietymi palcami. dziala!!! dobra ide polezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 ja też na skurcze brałam dodatkowo B6 i magnez i żelazo mimo że wyniki miałam super a skurcze i tak miałam. a to urządzenie nazywa się Ab-builder. tu jest strona z tym urządzonkiem. http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500001151&langId=-1&searchTerms=AB-BUILDER&Submit=GO+%3E mi bardzo pomogło i bardzo sobie je chwalę a poza tym po porodzie bardzo pomocne będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 ja też na skurcze brałam dodatkowo B6 i magnez i żelazo mimo że wyniki miałam super a skurcze i tak miałam. a to urządzenie nazywa się Ab-builder. tu jest strona z tym urządzonkiem. http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500001151&langId=-1&searchTerms=AB-BUILDER&Submit=GO+%3E mi bardzo pomogło i bardzo sobie je chwalę a poza tym po porodzie bardzo pomocne będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 ja też na skurcze brałam dodatkowo B6 i magnez i żelazo mimo że wyniki miałam super a skurcze i tak miałam. a to urządzenie nazywa się Ab-builder. tu jest strona z tym urządzonkiem. http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500001151&langId=-1&searchTerms=AB-BUILDER&Submit=GO+%3E mi bardzo pomogło i bardzo sobie je chwalę a poza tym po porodzie bardzo pomocne będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki!! jesli bede jeszcze miec takie skurcze to napewno zamowie to urzadzenie.Moze rzeczywiscie mam tez malo magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip hip hura, maz zaczal składac komode :) A już myslałam, że sie dziś nie uda. To urządzenie chyba zamówie, jak Aniapud tak zachwala. Skurcze łydek bardzo często mnie dopadaja, wiec może pomoże :P Serwer chyba się nieco uspokoił, ale wszystkie zaliczyłyśmy wielokrotnośc postu. Widzę że chwilowo nieco cisze.. to zajrze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za zajadanie się wzięłam... wielką bułę wciągnęłam i jeszcze puszkę tuńczyka :D noo chwilowo podjadłam... no podjedliśmy :D widzę że serwer uspokoił się bo posty są pojedynczo... :) tylko coś nie piszecie... jak spędzacie wieczór??? ... my oglądamy tv, jak co dzień :) ...ale widzę że Kamila_b to ma niezłe zajęcie :) jak komoda?? stoi już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za zajadanie się wzięłam... wielką bułę wciągnęłam i jeszcze puszkę tuńczyka :D noo chwilowo podjadłam... no podjedliśmy :D widzę że serwer uspokoił się bo posty są pojedynczo... :) tylko coś nie piszecie... jak spędzacie wieczór??? ... my oglądamy tv, jak co dzień :) ...ale widzę że Kamila_b to ma niezłe zajęcie :) jak komoda?? stoi już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za zajadanie się wzięłam... wielką bułę wciągnęłam i jeszcze puszkę tuńczyka :D noo chwilowo podjadłam... no podjedliśmy :D widzę że serwer uspokoił się bo posty są pojedynczo... :) tylko coś nie piszecie... jak spędzacie wieczór??? ... my oglądamy tv, jak co dzień :) ale widzę że Kamila_b to ma niezłe zajęcie :) jak komoda?? stoi już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×