Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Kamila a moze bedziesz zaziebiona?poloz sie i odpoczywaj,pozniej zjedz cos lekkiego i malo:)moze bedzie lepiej, zdrowka zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
anecia1702..smarowalam na poczatku tak do 3 miesiaca,a teraz smaruje Mustela na rozstepy.A wlasnie mam pytanie czy ten krem Musteli mozna tez tutaj kupic?ja przywiozlam sobie z polski i juz mam reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie szanowne! sorki za spoznienie ale dopadlo mnie dzis CZSK :D pomylilam dni i juz zaliczalm play group... ktorego oczywiscie nie bylo, bo jest we czwartki ;) :D:D cholestaza to wtedy gdy swedzi cale cialo, szczegolnie rece i nogi. jak swedza cycuchy i brzus to smarujemy! smarujemy! bo to pierwsza oznaka rozstepow jak pisze Kamila_B. jesli chodzi o urazy poporodowe to powiem Wam ze mnie wywichnieto obojczyk. tak mowi moja mama, a ja jej wierze bo odczuwam go nawet teraz kiedy jestem po trzydziestce :( ale jak to mawiaja na starosc wszystko wylazi :D:D:D anecia ja tez mialam B-H bardzo wczesnie w tej ciazy :) az troche zaczelam sie bać, ale borowka mnie wtedy uspokoila, ze to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
mamo Eli dziekuje kurcze tutaj jest nawet tanszy niz w Polsce.Napewno sobie zamowie kamila_blak ....bedzie dobrze przespij sie,napij sie goszkiej herbaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik tylko pamietaj ze trzeba tez zaplacic za przesylke wiec nie oplaca sie kupowac jednego kremiku ;) to chyba jednak nie problem bo wybor produktow maja ogroooomny, dla dzieci rowniez. zawsze mozna znalezc cos co sie przyda zeby oplacila sie przesylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. W coventry pogoda super, choc chlodno, ale slonecznie. Moje dziecko po wczorajszych harcach (spal moze razem 3h w ciagu dnia, a przed kapiela,wieczorem maly zgonik zaliczal) dzis spi PRZED poludniem. Mamy dzis wizyte u GP, bo ten jego kaszel robi sie coraz grozniejszy.I do tego biedactwo meczy sie z katarkiem.Choroba to najlepszy czas zeby dziecko rozpiescic i rutyne popsuc...:(Musze go szybko wyleczyc...:) Moj slubny T znow na jakies zabiegi do fizjo pojechal.To juz czwarta klinika od back ache, ktora kusi i obiecuje cudu dokonac z jego bolacym kregoslupem :(.Zobaczymy.U mnie nadzieja malutka a konto chudnie:( Zycze milego dnia i jak najlzejszych dolegliwosci ciazowych... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki!! Piszecie o swedzacym ciele ze az mnie wszystko swedziec zaczelo:-D Jeszcze chcialam sobie pospac tylko mnie kuzynka telefonem obudzila!!:-( no i przylecialam zobaczyc co sie dzieje na forum:-) ale widze ze zadna nie urodzila jeszcze po tej herbatce z malin. Moja Nikola ma sie lepiej ale w nocy taki kaszel ja zlapal ze bieglam z nia do lazienki.Rozwolnienie przeszlo,ale jeszcze jej nie puscilam do szkoly. Anecia slyszalam wlasnie dzisiaj od kuzynki aby jej dawac jogurt. Oleniga te antybiotyki sie roznia od siebie nie maja takiego samego skladu no i jak wczoraj dzwonilam to powiedzieli ze moge ja ta mascia smarowac.Mam nadzieje ze sie na tym znaja. dziewczyny mnie tez kosc lonowa boli w szczegolnosci jak dluzej posiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wmłuciłam kolbę kukurydzy i piję herbatę, ale zieloną...na tą z liści malin musze poczekać do soboty...myślę że zdążę ją przetestować... z tym smarowaniem to u mnie od jakiegoś czasu nie jest tak łatwo, bo nie dostaję wszędzie :(... na bokach ud porobiły mi się jakieś takie paskudztwa, to od tego odgniatania boczków w nocy...czasem aż mi drętwieją i spać przez to nie mogę :(... moze później jak zacznę ćwiczyć to trochę się zmniejszą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę dzis zrobic nalesniki z serem na slodko,tylko ze wyczytalam ze do sera ddaje sie zoltko a polozna mi mowila ze jesli jem jajko to ma byc na twardo baz dobrze usmazone.I co teraz?mam sobie dzis odmowic nalesniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
kamila26 mi tez polozna mowila o tych jajkach,ale kiedys zrobilam nalesniczki z twarozkiem i zoltkiem zjadlam tylko trzy i nic mi nie bylo:)zycze smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a ta cherbate z lisci mozna kupic w tym holenderskim sklepie jezeli tak to jaka jest jej nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jadlam nalesniki w ciazy. z jajami tak jak z miesem, chodzi o salmonellę. jesli jaja sa swieze i z dobrego zrodla to mozna sobie pozwolic na takie szalenstwo. przeciez nie zjesz nawet polowy tego zoltka :) dziewczyny ide polozyc swoja wredote, bo inaczej ja dzis udusze a w najlepszym przypadku oklepie po tej chudej pupinie :O kurcze, wiecie ze ja mam pierwszy termin na nastepny czwartek? :) nie wiem kiedy mi to zlecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest mamaEli!ale sierozpisalyscie ja pospalam z adasiem!obiad mam z wczoraj -lazanki.kamila mysle,ze nie zaszkodzi ci to jajko,dzisiaj w dzien dobry tvn mowili,ze naduzywac nie mozna a z umiarem!zreszta to gotujesz jajkoz serem ja na poczatku robilam ciazy 2razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae sklep nazywa sie Holland&Barrett a herbatka "raspberry leaf tea" sa tez tabletki i kapsulki :) a co tez juz probubjesz wszystkiego? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam obiadek gotowy - wczorajsze spaghetti.trzeba dojesc a nie znowu bede stac przy garach. ide poloze ta mala niedobrzyce bo juz mi nerwow nie starcza ani stoickiego spokoju. znowu zakatarzona i jeszcze kaszel sie przypaletal. mam juz dosc tej jesieni 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama eli ja juz dawno probowalam wszystkiego a ta cherbata to nie szkodzi wiec czemu nie zreszta to i tak juz za pozno ale co tam, a koper wloski mozna pic na zaparcia, bo od kilku dni maly mi tak jakos siadl na 4 literach ze mam problem z wyproznianiam i czuje ze pekne,,,wiem co to za sklep on chyba w kazdym miescie jest, tabletki moze bylyby lepsze, zobacze co znajde, dziekuje za odpowiedz!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 a kto wymyślił że twarożek musi być z żółtkiem, przecież nie musi...proponuję zrobić z bananen (rozgnieść banana i dodać twarożek)... polecam - PYCHA :) ... a w ciaży nie powinno się jeść niczego co jest surowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ilez tam tego jajka bedzie,jeszcze nie wiedzac,ze sie jest w ciazy je sie i pije rozne zakazane potrawy i napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisia slyszalam tez ze w mleku jest tez cos tam co moze zaszkodzic,a jemy produkty mleczne,a mleko na zgage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koper można pić ale Kamila_b polecam śliwki suszone na zaparcia...mi pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja "little miss independant" lezy w lozku...sama. ofukala mnie za klapsa, ktorego dostala za wierzganie i kopanie. strasznie sie rozbestwila ostatnio. staramy sie jej nie rozpuszczac, ale cos musielismy zrobic zle... oleniga nie powinno sie ... tak jak i watrobki, ktora ostatnio mnie skatowalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko jeżeli nie jest pasteryzowane to nie powinno się pić, najlepiej jak jest UHT ze względu na salmonelle tak samo jajka...jak jajko okaże się nieświeże to nawet jego niewielka ilość może zaszkodzić... nie ma produktów zakazanych dla kobiet w ciąży ale na surowe jedzenie jak: niepasteryzowane mleko, surowe jaja, ryby i mięso trzeba szczególnie uważać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zaparcia sliwki,musli owocowe,i wogole owoce ja zajadam codziennie winogron czerwony jest slodziutki i mi pomaga,a jak nie to po musli zawsze....ulgachodzi mi o to z platkami owsianymi i owocami bez orzechow ja tam dzisiaj bule z pasztetem zjadlam bo maz sie zapomnial i kupil,a ze ciezarowka oprzec sie nie mogla...mniam pycha bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątróbka dobrze wysmażona w ilości np. 10 czy 20dag nie zaszkodzi ale surowe, nieświeże jajko napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watrobka nie zaszkodzi w malych ilosciach ja zajadalam,bo ma zelazo:) a wiecie dzwonila ta dziewczyna co jej sie tak slabo robi w ciazy dal jej chorobowe na tydzien!!!ale napisala o urlop,takze razem beda 2tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×