Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

A ja za zajadanie się wzięłam... wielką bułę wciągnęłam i jeszcze puszkę tuńczyka :D noo chwilowo podjadłam... no podjedliśmy :D widzę że serwer uspokoił się bo posty są pojedynczo... :) tylko coś nie piszecie... jak spędzacie wieczór??? ... my oglądamy tv, jak co dzień :) ale widzę że Kamila_b to ma niezłe zajęcie :) jak komoda?? stoi już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które pojedyncze te pojedyńcze moja droga Olenigo, heh komoda.. tiaaa. stoi, ale dopiero szkielet. Ma upierdliwe szuflady do złożenia a moje kochanie już wychodzi do pracy za minutke wiec skończy jutro. Normalnie sama bym częśc skręciła, ale z tym brzucholem, to mi się nie chce Ide na jakąś telewizornie do swojej sypialni, wiec pewnie napisze dopiero z rańca. Trzymajcie się babeczki i życzę spokojnej nocki brzuchatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które pojedyncze te pojedyńcze moja droga Olenigo, heh komoda.. tiaaa. stoi, ale dopiero szkielet. Ma upierdliwe szuflady do złożenia a moje kochanie już wychodzi do pracy za minutke wiec skończy jutro. Normalnie sama bym częśc skręciła, ale z tym brzucholem, to mi się nie chce Ide na jakąś telewizornie do swojej sypialni, wiec pewnie napisze dopiero z rańca. Trzymajcie się babeczki i życzę spokojnej nocki brzuchatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które pojedyncze te pojedyńcze moja droga Olenigo, heh komoda.. tiaaa. stoi, ale dopiero szkielet. Ma upierdliwe szuflady do złożenia a moje kochanie już wychodzi do pracy za minutke wiec skończy jutro. Normalnie sama bym częśc skręciła, ale z tym brzucholem, to mi się nie chce Ide na jakąś telewizornie do swojej sypialni, wiec pewnie napisze dopiero z rańca. Trzymajcie się babeczki i życzę spokojnej nocki brzuchatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które pojedyncze te pojedyńcze moja droga Olenigo, heh komoda.. tiaaa. stoi, ale dopiero szkielet. Ma upierdliwe szuflady do złożenia a moje kochanie już wychodzi do pracy za minutke wiec skończy jutro. Normalnie sama bym częśc skręciła, ale z tym brzucholem, to mi się nie chce Ide na jakąś telewizornie do swojej sypialni, wiec pewnie napisze dopiero z rańca. Trzymajcie się babeczki i życzę spokojnej nocki brzuchatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które pojedyncze te pojedyńcze moja droga Olenigo, heh komoda.. tiaaa. stoi, ale dopiero szkielet. Ma upierdliwe szuflady do złożenia a moje kochanie juz poszlo do pracy wiec skończy jutro. Normalnie sama bym częśc skręciła, ale z tym brzucholem, to mi się nie chce Ide na jakąś telewizornie do swojej sypialni, wiec pewnie napisze dopiero z rańca. Trzymajcie się babeczki i życzę spokojnej nocki brzuchatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które pojedyncze te pojedyńcze moja droga Olenigo, heh komoda.. tiaaa. stoi, ale dopiero szkielet. Ma upierdliwe szuflady do złożenia a moje kochanie juz poszlo do pracy wiec skończy jutro. Normalnie sama bym częśc skręciła, ale z tym brzucholem, to mi się nie chce Ide na jakąś telewizornie do swojej sypialni, wiec pewnie napisze dopiero z rańca. Trzymajcie się babeczki i życzę spokojnej nocki brzuchatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! anecia1702- tak, czuję już:) z Adasiem to dopiero w 17 tyg. , ale to maleństwo to od tyg. moze dwóch.. fajne to:) ..ja skurcze łydek tez miałam, no i pomaga odciąganie stopy i masaz łydki( budziłam ślubnego), a to urządzenie na pewno bezpieczne? Wiem, ze nie na brzuch( wyrazne przeciwskazania)zakładacie, ale to jednak elektrostymulacja.. kompletni się nie znam, więc tak pytam.. .. łazanki tez muszę zrobić.. a naleśniczki to najbardzie lubię z Nutellą i bananem- pychaaaa:) .. a jutro jedziemy ogladać chatę.. teraz mieszkamy z inną rodziną, no i wiadomo, ze juz dluzej się nie da.. zlozylismy do housingu i niby chcielismy do councilu, ale pewnie i tak by nic z tego nie bylo, a oni juz czegos szukają, więc musimy i my..coz zrobic.. poza tym trudno dostac cos od panstwa- probując uczciwie( nawet pare dni temu jakas pani sie pytała, czy powinna udac samotna matkę, pamietacie?) Znam mnostwo osob, ktore wykombinowaly mieszkanie w ten sposob.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! anecia1702- tak, czuję już:) z Adasiem to dopiero w 17 tyg. , ale to maleństwo to od tyg. moze dwóch.. fajne to:) ..ja skurcze łydek tez miałam, no i pomaga odciąganie stopy i masaz łydki( budziłam ślubnego), a to urządzenie na pewno bezpieczne? Wiem, ze nie na brzuch( wyrazne przeciwskazania)zakładacie, ale to jednak elektrostymulacja.. kompletni się nie znam, więc tak pytam.. .. łazanki tez muszę zrobić.. a naleśniczki to najbardzie lubię z Nutellą i bananem- pychaaaa:) .. a jutro jedziemy ogladać chatę.. teraz mieszkamy z inną rodziną, no i wiadomo, ze juz dluzej się nie da.. zlozylismy do housingu i niby chcielismy do councilu, ale pewnie i tak by nic z tego nie bylo, a oni juz czegos szukają, więc musimy i my..coz zrobic.. poza tym trudno dostac cos od panstwa- probując uczciwie( nawet pare dni temu jakas pani sie pytała, czy powinna udac samotna matkę, pamietacie?) Znam mnostwo osob, ktore wykombinowaly mieszkanie w ten sposob.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale sie rozpisalyscie!!!ja wlanczam,patrze ze tyyyyle do czytania,a tu potrojnie!fryzjerke maz odwozi wiec na chwilke wolny komp.ale padam na ryjka wysiedzialam w fotelu bo to 2kolory...pozniej troche przody pcieniowala,ide kompu i lulu DOBREJ NOCKI DZIEWCZYNKI I BRZUSZKI SPIJCIE GRZECZNIE!!!PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! anecia1702- tak, czuję już:) z Adasiem to dopiero w 17 tyg. , ale to maleństwo to od tyg. moze dwóch.. fajne to:) ..ja skurcze łydek tez miałam, no i pomaga odciąganie stopy i masaz łydki( budziłam ślubnego), a to urządzenie na pewno bezpieczne? Wiem, ze nie na brzuch( wyrazne przeciwskazania)zakładacie, ale to jednak elektrostymulacja.. kompletni się nie znam, więc tak pytam.. .. łazanki tez muszę zrobić.. a naleśniczki to najbardzie lubię z Nutellą i bananem- pychaaaa:) .. a jutro jedziemy ogladać chatę.. teraz mieszkamy z inną rodziną, no i wiadomo, ze juz dluzej się nie da.. zlozylismy do housingu i niby chcielismy do councilu, ale pewnie i tak by nic z tego nie bylo, a oni juz czegos szukają, więc musimy i my..coz zrobic.. poza tym trudno dostac cos od panstwa- probując uczciwie( nawet pare dni temu jakas pani sie pytała, czy powinna udac samotna matkę, pamietacie?) Znam mnostwo osob, ktore wykombinowaly mieszkanie w ten sposob.. :( ..uda się wysłac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój mąż wyszedł do pracy więc teraz trochę nadrobiłam zaległości w czytaniu a tu kilka stron tych samych postów. dziś coś ten serwer im świruje, kilka razy wysyła to samo. mi83 urządzenie jest bezpiecznie ale wiadomo że nie na brzuch, ono bardzo przyjemnie smyra po łydce ja to przeważnie jak go używałam to w tym czasie miałam drzemkę. to trochę taki elektryczny masażysta łydek. idę myju i jakąś książeczkę poczytać i spać. dobrej nocki wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiem, ze rozmawiałyscie o tym, ale czy konkretnie wierzycie w te mieszkania od panstwa? Kamila26- Ty juz sporo czekasz, przawda? Mamo eli, Ty masz z housingu? anecia1702- a Ty skladasz do housingu czy councilu( a housing to jaki u Was?Gdzie?) Ja naprawdę nie liczę na council bo Lester to za przeproszeniem ciapackie miasto i dla nich( plus murzyni) to sa, ale dla Polaków- nie. czasem jak o tm wszystkim myslę, to powaznie zastanawiam sie nad słowami pewnej osoby, która powiedziała- nie byłem rasistą poki tu nie zamieszkałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja tylko na momoent, bo zaraz na play group z mala lece. dzis dla odmiany jest wlasciwy dzien ;) :D mi83 - wierze, tylko wiem jak jest w niektorych councilach... i wcale nie dziwie sie, ze Ci rece opadaja. my teraz czekamy na council wlasnie, bo jest nam juz troszke ciasnawo i skoro mozna dostac 3bed house zamiast 2bed flat, i placic nadal tyle samo, to czemu nie :) do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... ja tylko na chwilę... ciężką miałam noc... po tym cholernym tuńczyku miałam straszną zgagę i na dodatek rozwolnienia dostałam :( ... no bo kto je tuńczyka na noc - bezmyślność! :(... do tego rozbolał mnie brzuch, tak jak przy okresie, więc zjadłam paracetamol, trochę przeszło ale wciąż pobolewa...:( nie mówiąc już o tym, że ledwo kroki stawiam... oj czuję że się zbliża... wracam więc do łóżka odespać trudną noc... może się wszystko uspokoi... mam nadzieję że miałyście lepszą noc :) życzę Wam miłego poranka i dobrze działającego serwera ;) :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki!!! Mi83 ja skladam i tu i tu o mieszkanie,bo u mnie counsil nie wspolpracuje z housingiem,ale wole z housing dostac,bo podobno w lepszym stanie,dla mnie nie musi byc nowe,moge remontowac,to zawsze taniej a po ilus tam latach mozna na wlasnosc wykupic:)Nie wiem jak jest w lester, znajomi dostali szyko,ale to tez tylko ze wzgledu na chore dziecko,i wlasnie ten kolega ma nam pomoc papiery wypelnic:)u mnie w melton sa punkty w counsilu im wiecej tym gorzej,a czeka sie niby od 6mies do 3lat.slyszalam tez o czyms taki ze masz swoj wlasny wklad np.30%wartosci domu,a reszte splacasz co miesiac tak jakbys wynajmowala,a kredytu nie trzeba brac,jak splacisz to jest twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki napisalam dluuuugi post i nie ma go:( tak wiec mi83 ja pisze o mieszkanie i do HA i counsilu,ale wole z HA,nie wiem jak to bedzie,u mnie sa punkty im wiecej tym gorzej,az ha nie wiem.mi83 pisz o mieszkanie jestes w ciazy,a to podobno tez ma znaczenie. Wiecie co w nocy byl koszmar normalnie Adas o 2,obudzil sie i strasznie plakal,krzyczal ,,AL,,AL,, wystraszony patrzyl na swoja poduszke nie chcial w lozeczku spac,kiedy pytalismy gdzie to al jest to pokazywal na lozeczko,wzielismy go do siebie,ale dalej marudzil wiec zmienilam mu poduszke dalam mu swoja,patrzyl na nia i mowil dalej al,zapalilam swiatlo zeby zzobaczyl,ze tam nic niema,i jakos sie uspokoil i zasnol chodzil o al jak cos boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Moja nocka była całkiem niezła. Nie śpie już jednak i maz tez jeszcze nie poszedl, bo jedziemy na 9 do midwife Ja miewam ostatnio taki dziwny ból żołądka, nie wiem czy to nie stresowy ból czasem, bo raczej nie od jedzenia, może fakt, ze to już coraz bliżej..... Mi83 w te mieszkania wierze, bo sama jestem w jednym z nich. U nas to było tak, że podanie składa się do coucilu a oni współpracują z HA. Jak HA ma jakieś to mowią o tym councilowi i wtedy council do ciebie wysyła informacje, że jest coś z HA, a ty masz wybór.. albo bierzesz to, albo jeszcze dośc długo czekasz na councilowe, bo one sporo mniej kosztują. Nic mi się nie chce normalnie, ja teraz głównie bym spała Oleniga trzymaj się dzielnie kochana, bedzie dobrze... jesteśmy z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwnie i tamten post jest,a go skasowalam,wkurzajace to jest ja tez juz bym chciala miec swoje mieszkanko:(a nie tu nic nie mozna robic,wiercic dziur,o malowanie trzeba pytac czy mozna...i placi sie nadarmo te 525 na miesiac. wzielam adaskowi wszystko do prania,a kolderke i poduche wywietrze na ogrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) właśnie wstałam i nie wiem czy nie zapeszać ale dziś pogoda za oknem super po wczorajszym padaniu:) ja dziś spałam tak sobie. wieczorem po kąpieli odezwały mi się częstsze skurcze więc już byłam trochę zdygana, ale się położyłam spać no i po jakiejś godzince przeszły. ale to już nie było to samo spanie tylko na czuja co się wydarzy. a do tego jak leżałam na boku to czułam jak by mi coś podbrzusze dodatkowo wykręcało. ciekawe co mi się tam wczoraj działo. teraz jest ok tylko mały już po całym brzuchu tańczy a mnie skóra już tak boli, że z chęcią bym sobie jakiś kawałek doszyła. mi83 jak teraz jesteś w ciąży to składaj podanie do councilu o mieszkanie. podobno większe szanse są i się szybciej dostaje. spróbować ci nie zaszkodzi a tylko może wyjść na korzyść dla ciebie. ja tylko żałuję, że się tak późno za to wzięłam. ale mam nadzieję, że się uda. idę zjeść jakieś śniadanko bo jestem głodna jak wilk. miłego dzionka kobitki, wpadnę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) właśnie wstałam i nie wiem czy nie zapeszać ale dziś pogoda za oknem super po wczorajszym padaniu:) ja dziś spałam tak sobie. wieczorem po kąpieli odezwały mi się częstsze skurcze więc już byłam trochę zdygana, ale się położyłam spać no i po jakiejś godzince przeszły. ale to już nie było to samo spanie tylko na czuja co się wydarzy. a do tego jak leżałam na boku to czułam jak by mi coś podbrzusze dodatkowo wykręcało. ciekawe co mi się tam wczoraj działo. teraz jest ok tylko mały już po całym brzuchu tańczy a mnie skóra już tak boli, że z chęcią bym sobie jakiś kawałek doszyła. mi83 jak teraz jesteś w ciąży to składaj podanie do councilu o mieszkanie. podobno większe szanse są i się szybciej dostaje. spróbować ci nie zaszkodzi a tylko może wyjść na korzyść dla ciebie. ja tylko żałuję, że się tak późno za to wzięłam. ale mam nadzieję, że się uda. idę zjeść jakieś śniadanko bo jestem głodna jak wilk. miłego dzionka kobitki, wpadnę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u midwife i teraz jestem dopiero confused... w szpitalu który wybrałam nie ma basenów do rodzenia, i moge przerzucic sie na ten który mam tu bliżej, to jest plus... Ale kurde sama nie wiem, czy chce rodzic w wannie czy dostac od razu epidural...................... Musze poczytac w necie plusy i minusy obu. Pogoda faktycznie ładniuchna i przyjemna. Sprzątac mi sie nie chce, bo mam niskie ciśnienie i wole siedziec tylko na mojej przyjaciólce kanapie, ale może skręce te szuflady, to można na siedząco, heh aniu współczuje ci tego napiętego brzucha, no słuchaj mój to nadal bywa bardzo miękki, chociaż jest naprawde duży. Midwife mówiła, że widocznie mam duuuzio wód płodowych, to też amortyzuje kopanie. A o concilu, to wiem, że zanim się dziecko urodzi chaty i tak się nie dostanie, wiec to nie tak, żeby zaraz gnac jak wariat. Po prostu przyjmują od 20 tygodnia ciąży nie wcześniej, ale czekac i tak trzeba Spróbuje wypic kawe, co by to ciśnienie podnieśc.. ale pewnie będzie zgaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila miękki brzuchol to ja miałam jakieś 2 tygodnie temu a teraz to mogłabym nim w nogę grać. już się do niego przyzwyczaiłam ale ta wczorajsza noc z tym wyciskaniem podbrzusza to pierwszy raz. dziś mam spotkanie o 15,30 na oddziale pediatrycznym z lekarzami to się zapytam czy mam się czym martwić, może mi powiedzą jak się będą znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mnie nie strasz ale z tego co pamiętam, to już dośc dawno cierpisz na silne kopniaki i wiele bezsennych nocy. Mnie tak mocno nie kopie. Ale ja już mówiłam, wdało się w tatusia... powolnego, spokojnego brytyjczyka, hehehe. Ciekawe co mi pokaże jak się urodzi :) wypiłam kawe z ekspresu.. czekamy na reakcje...tik tak tik tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos prosi na chrzesna to nie powinno sie odmowic...a co jak sie odmowi?bo ja nie moge byc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam :) Przeszedł mi ten ból brzucha, no tylko jak ruszam się to boli, ale to jak codzień ... najgorsze, że zdążyłam zaliczyć toaletę już dwa razy, to rozwolnienie to już napewno nie po tuńczyku, wiem że organizm często tak reaguje jak przygotowuje się do porodu, tylko nie wiem ile przed porodem... nie wiem, zobaczymy (tutaj nie robią lewatywy więc jakoś trzeba będzie się wypróżnić)... ja mam nadzieję że już wszyscy po śniadanku ;) narazie dodatkowo popuchłam na nogach i rękach... dzięki Kamila_b za wsparcie 🌼 ja zrezygnowałam z rodzenia w basenie, chyba ;) ..., wydaje mi się ze bede tak umęczona ze nie bede miała siły jeszcze wchodzić i wychodzić z wanny...jestem za wielka :( .... najgorsze ze nie wiadomo czy trafisz na odpowiedni moment zeby wejsć do wanny, często woda prowadzi do zahamowania skurczów no i poród automatycznie się przedłuża... epidural to już ostatecznie, jak nie dam rady, można go podać zarówno w pierwszym jak i drugim etapie porodu, także spoko :) ... ja narazie nastawiam się na naturalny poród i wykorzystam jedynie tą mieszankę gazów, no i ruch i zmiany pozycji, żeby przyspieszyć poród (nie pamiętam jak to się nazywa...:o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×