Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gratulacje Mamo Eli, no listopadowki zblizamy sie do konca. Hej Asanna w ktorym szpitalu zdecydowalas sie rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Mamo Eli witamy i gratulacje jeszcze raz masz syna !super i podziwiam ci ze już jesteś z nami ,a Oleniga to już tydzień i jeszcze milczy . zdradź nam ta tajemnice jak ty to zrobiłaś w 2godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja serdecznie gratuluje mamie Eli,ale ma fajnie że jest juz po wszystkim,chyba to czekanie jest najgorsze prawda? A ja nadal gdybam co tu do tej torby spakować....kazali sie pakować pomału to sie pakuje ale co zabrac to juz nie raczyli powiedzieć a ja z tego wszystkiego zapomniałam podpytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jak samopoczucie? bo u mnie dzis troche kiepskawe, wiec dla poprawy humoru wzielam sie za sprzatanie, pranie, gotowanie itd. robota mi sie konczy :) a mi smutno jak i bylo... troche chyba za pozno na poczatek baby blues? moze ta pogoda... max ma na policzkach od urodzenia troche popekanych (rozszerzonych?) naczynek krwionosnych. trzeba cos z tym robic? czy to zejdzie? one sa prawie niewidoczne, ale moze trzeba czyms smarowac? wiem, ze u doroslych zdaje sie stosowalo sie arnike, ale nie jestem pewna. chyba nie poczekam na nocna zmiane dzisiaj tylko pojde spac. no, chyba ze maksio mi zorganizuje wieczor :) heh pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) kamila26- ten bol krzyza to najprawdopodopniej jest spowodowany tym, ze Dzidzia, jak napisalas, jest obroc. plecami do twioch plecow.. anastazja33- a czemu masz byc w szpitalu 2 dni, jesli mozna spytac:) Ja mialam 2 pary spioszkow, body, paczkę pieluch, czapeczkę cienką i grubszą na wyjscie, rekawiczki, zeby maly mordki nie podrapał, skarpetki, chusteczki.. no i nic mi sie prawie nie przydalo- tylko 1 ubranko i 1 pieluszka.. no i wez oczywiscie cos na wyjscie(kombinezon i kocyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1- niestety Adas tez nabyl czegos takiego:( czasem bardziej widac, czasem mniej.. pytalam hv i gp, ale dla nich it's normal.. raczej nie zejdzie.. musisz maxiorowi dobrze buzię smarowac przed wyjsciem, bo to sie nasila(i powstaje) przy wietrze, chlodzie, naglych zmianach temp. My zrobilismy bląd bo smarowalismy A. magic cream Aventa( niby na zimno tez).. ale ja glupia nie przeczyt. w spisie, ze jest woda w skladzie.. no to jak na zimno? Teraz uzywamy tylko nivea na kazda pogode(ale jak nie mialam to smarowalam wazeliną). Arnica to nie dla malucha.. A i jeszcze pediatra z pols. powiedzial, ze to moze byc spowod. brakiem wit. C( tak wiec kupilam cebion) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Wilekie gratulacjeee MamoEli niech sie chowa zdrowo ;))) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jak balonik normalnie!! Ciężko będzie pójśc spac, chodziaż jeszcze poleże przed tv Kamila26 ja jakoś w 6 miesiącu miałam strasznie męczące bóle kręgosłupa, czasem nawet płakałam i na dodatek bałam się, że tak do końca będzie. Ale faktycznie to dziecko naciskało wtedy pleckami na mój kręgosłup wiec cierpiałam dośc długo. Ono potem zmienia pozycje i to się poprawia. Teraz za to czuje się jak niepełnosprawna.. co się da staram się palcami u nóg podnosic. Każde schylanie się to czuje jak łupie w kręgosłupie i na dole... alez to męczące. Nawet siedzenie na kanapie jest niewygodne, heh. Dobrze, że to tak blisko, bo ileż można byc taka kaleka. No i nadal mi brzuch nie opadł więc sapie czasem jak piesek. Fajnie mamo Eli, że jesteś z powrotem, postaramy się ci nie zawracac maniany... za bardzo :D Ja tylko jestem ciekawa, czy i jakich znieczuleń użyłaś skoro poszło tak szybko. anastazja dlaczego będziesz miała wcześniej wywoływane skurcze? a częściowy zestaw do torby jest na stronie 691, i coś tam było jeszcze dopisywane Ide na wyrko, może jeszcze wróce miłej nocki wszystkim życze i wieczoru nocnej zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
anecia1702....ja tez jeszcze tu jestem spalam dzisaj do 13 to se jeszcze posiedze no i czekam na mame Eli:)zeby cos nam napisala a mam pytanko jak ty to zrobilas ze na dole masz takim drobnym druczkiem napisane termin porodu?bo jestem jakas zacofana zak to zrobic:)dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiuj cala tabelke pozniaj wklej jakbys chciala odpowiedz dac na topik i dopisz sie w odpowiednim miejscu:) nie martw sie ja tez na poczatku nie kapowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dzieciarow to ta pani byla wczoraj w szkole i powiedziala o tym i te dzieci napisaly list z przeprosinami,a jesli dalej beda tak robic to mowila ze chetnie na policje ze mna pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakerski- jesli chcesz miec podpis, to musisz sie zaczernic. Wejdz na str. głowna i tam nad tematami masz na czerwono- internato zarezerwuj swoj nick. Kliknij i utworz konto/profil- tam wpiszesz swoj nick, haslo, a mozesz dodac tez kilka slow o sobie, a to, co chcesz, zeby bylo pod kazdym wpisem, dajesz w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia sama nie jesteś, chyba każda z nas zagląda tu co chwilkę żeby zobaczyć czy mama***Eli napisała jakieś opowiadanko bo każda z nas z chęcią skorzysta z rady jak szybko urodzić. ja to już się boję bo babka w szkole rodzenia powiedziała, że pierwszy poród to ok 15 godzin a termin zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia- no to bardzo dobrze- porzadek musi byc.. moze niedlugo by wyszli na ulice z haslami: Anglia dla Anglików.. Przynajmniej dobrze, ze tu dzialają, nie to, co w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniapud a moj pierwszy 4h trwal fajnie ze jestescie bo ja pewnie dluuugo nie zasne bez mezulka:( ale na szczescie moja mama w piatek przyleci ja z tego wszystkiego zapomnialam o tym szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniapud- pocieszę Cię- moj trwał 23h15m :) 1. faza 22:45 2. 16 min( szybko Gada wypchnęłam) i choc myslałam,ze umrę.. następnego dnia juz maszerowalismy po parku:) ..spoko, da się przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia- mój wraca o pol do pierwszej, wie mam troche czasu:-P Dobrze, ze mam ci pomoze podczas nieobecnosci slubnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos narazie damy rade,ale bym chciala zmienic dom,do counsilu jeszcz nie skladalismy,a ty?teraz za ten miesiac nie zaplacilismy za wynajem jeszcze,bilet meza w 1str 160 funa,jutro wyplata to zamowi powrotny...cos cieniutko u nas ostanie 3mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia ja to się trochę obawiam, bo moja mama rodziła mnie ponad 12 godzin, mojego męża teściowa prawie 24 więc prognozy rodzinne nie są optymistyczne. pocieszam się tylko tym że mój maluch w 34 tygodniu ważył niecałe 2300 więc max może urosnąć do 3300 ale to by był rekord jak by to przekroczył a ja do malutkich nie należę bo mam 174cm i podobno warunki biodrowe też odpowiednie na wyciśnięcie takiego szkraba małego ale to wszystko wyjdzie w praniu. a i tak się boję, że nawet przesądnie torby jeszcze nie spakowałam bo jak spakuję to od razu pojadę do szpitala a tak to może jeszcze te 2 tygodnie pochodzę jak kaczuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi83 nie strasz mnie z tymi 23 godzinami bo ja fizycznie na długich dystansach to jestem mało wytrzymała, jestem krótkodynstansowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mnie mama rodzila od czwartku do soboty:)ja na to nie patrze ja wazylam 2200 moj brat tez malo a moje dzieci 3400 i 4150... mi83 silna babka z ciebie!!no to mozesz poczekac na meza do1 moj jest juz na granicy polsko niemieckiej bo lot mial z east midlans do berlina,wiezie go kuzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wypelnilismy, ale w koncu nie zlozylismy.. bo i tak bysmy nie dostali.. na pierwsza oferte w lester ok 12 m sie czeka, a czy mam jakąs gwrancję? Co innego gdybysmy mieli inny kolor skory i tuzin dzieci.. z housingu jak mowilam odpowiedz- zamkniete bo brak mieszkan.. takze wynajelismy ten dom w hinckley.. tez troche sie martwię o czekające nas wydatki, ale coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×