Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

boje brzucha i skurcze to normalne chyba w ciazy, chyba ze sa tak silne zen ie mozesz wytrzymac i wtedy chyba swiadcza o ciazy pozamacicznej, ale ja si enie znam dokladnie. ja postanowilam ze jesli do polski nie pojade, to trudno jak wszystko bedzie oki to ok, a jak sie cos niepokojacego zacznie dziac to pojade do szpitala mam 3 min samochodem wiec nie ma problemu maz mnie zawiezie, tylko troche mnie zaniepokoilo ze nawet nie mialam badania krwi ani nic :( zeby potwierdzic. i lekarz zmacal mi brzuch a na koniec powiedzial ze i tak teraz to nie wyczuwalne i bedzie dopiero przy ok 16 tyg, to po co wogole mnie macal??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Witam nowe dziewczyny! niestety trzeba przetrwac te pierwsze tygodnie w totalnej niepewnosci Marika biustonosze do karmienia kupilam w mothercare, ale nie pamietam za ile AgaLeeds mnie tez chorobsko dopadlo, a tak jak Ty mam termin za 4 tygodnie. wszystko juz przygotowane na przybycie Kornelci, polowa chatki generalnie wysprzatana, dach do polowy zrobiony, na wozek juz sie prawie zdecydowalam, a Ona sobie w najlepsze tylko kopie po nocach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczynki ze tak z grubej rury od razu kazdy przypadek do mojego porownuje. ale kurde jak bede drugi raz w ciazy i bedzie mnie bolec to bez wahania pakuje sie i lece do Pl. kurde pare przypadkow znam ze bole byly i plamienia i poronienie. nie chce nie potrzebnie straszyc bo kazda ma onny organizm. mnie uspokajaly dziewczyny ze wlasnie wszystko sie przygotowuje i dlatego boli. ale jak juz bylam blada jak sciana to pobieglam do lekarza (tez mnie macala zolza, pewnie nie wierzyla ze to ciaza, bo potwierdzeniem byl tylko test i spozniajacy sie okres) i na drugi dzien USG i tam myslalam ze sie rozplacze jak mi powiedzieli ze moge stracic moje malenstwo ktore mialo zaledwie 6mm. ale to moje moje moje.... nie przemeczajcie sie dbajcie o siebie i uwazajcie bardzo bardzo bardzo bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina, są takie foteliki do samochodu rozkładane całkiem płasko ale są choooolernie drogie :O nie pamiętam ich nazwy bo widziałam reklamę bodajże w Emma\'sDiary albo Together we care jeszcze jak w ciąży byłam, ale sprawdziłam cenę i .... 495 funtów :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka2484
agnes 23 moze znasz w bristolu jakiegos polskiego lekarz a moze wy dziewczyny znacie wolalabym isc prywatnie, nie musi byc tylko bristol w sumie moge jechac gdzies dalej.Gdybym wiedziala ze tak ma byc to funkcjonowalabym normalnie a tak mam za duzo pytan bez odpowiedzi. W sumie to ja nawet niewiem czy mnie boli to jest takie dziwne uczucie, jeszcze nie mialam tak zeby mnie mocno zlapalo ale jednak nie potrafie zapomniec.mam tak od jakiegos czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena witaj znowu na kafe. Gratuluje dzidziusia w brzuszku❤️❤️❤️. Tym razem wszystko bedzie super, trzymaj sie cieplutko🌼 Witam rowniez kolejne nowe przyszle mamusie🌼 kasienka2484- w Londynie jest klinika gdzie przyjmuja polscy ginekolodzy ale niestety adresu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka ja niestety nie znam ale moze jak Mada pisze o Londynie to moze na necie cos znajdziesz. dane adres cokolwiek... powodzenia w szukaniu i pamietaj dbaj o siebie i fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Was kobitki :) Właśnie pokazuję mężowi nasze forum, przy śniadaniu. Niby jesteśmy razem od poniedziałku a czas leci jak szalony. Jutro już jedziemy, Agnes bliżej Ciebie... Muszę Wam powiedzieć, że moment oczekiwania na męża na lotnisku, gdy samolot już wylądował był przesycony chyba wszystkim możliwymi uczuciami. Jest dla mnie cały czas żywy ten moment, kiedy wypatrywałam, aż zobaczyłam moją niuńkę kochaną... No i znowu mam łzy w oczach. :) Ściskam Was serdecznie 👄 👄 👄 Najbardziej szczęśliwa na planecie Ziemia - mężatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka32
Witam wszystkie mamusie i starajace sie. Pytanie o luteine. Ja dowiedzialam sie ze jestem w ciazy dopiero wczoraj. Okres spoznial mi sie jeden dzien, ale mysle, co tam, sprawdze i ku mojemu przeogromnemu zdumieniu, bo staramy sie juz prawie rok, zobaczylam dwie kreski. Jestem bardzo happy, ale nadal nie moge sie jakos oswoic i w to uwierzyc. To tak chcialam sie pochwalic, a teraz pytanie. Lekarz zalecil mi zazywanie hormonu duphaston, potem luteina, biore go juz rok, a teraz mam go zazywac codziennie. Czy ktoras z Was ma lub miala kontakt z tym lekiem? Troche boje sie ze moze zaszkodzic, ale w koncu lekarz zalecil. Z gory dziekuje za informacje na ten temat aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 - ja Ciebie pamiętam!! :D Pamiętam jak bylas chwilę z nami i pamiętam, jak ... odeszlaś z topiku :( O ile dobrze pamiętam, to mieszkasz gdzies blisko mnie ;) A może się mylę... Nareszcie się udalo! Mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko o.k. Będę śledzić Twoje losy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka32 - ja tych leków nie bralam, ale z tego co wiem, to leki na podtrzymanie ciąży, ale nie wiem dlaczego kazal Ci brac, jesli nic zlego sie nie dzieje. Chyba że mialas jakies problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki :):):) ladny dzien dzisiaj :) Sasania usciski dla Was i tez pewnie bym sie wzruszala na kazda mysl o wspomnieniu z lotniska :) 🌻 Agnieszka ja bralam duphaston i z ulotki czytalam ze on ma duze zastosowania juz nie pamietam jakie kurcze. ale wiem ze na podtrzymanie na pewno i jak poprzednia ciaza byla zagrozona lub poroniona to tez i cos kurcze chyba z okresem zwiazane bylo tez. jak nie masz ulotki to na necie poszukaj. ale nie martw sie na pewno nie jest szkodliwy dla dzidzi :) luteina to niestety nie wiem. pozdrowionka dla wszystkich. jak mnie moja kopie oszalala chyba. czasem to mam wrazenie ze mi brzuch rozerwie bo mam ja w poprzek i jak rozciagnie nozki i raczki to mam ekstra ksztaltny brzuch :O :) super uczucie. jak ja sie tym podniecam..... i wolam zawsze Darka to ten oczywiscie no fajnie ale bede sie bardziej podniecal jak juz mnie na zywo kopnie... ehh faceci... niech zaluja ze nie zaznaja tego uczucia. Sasania czekam i tak z zyciem do Northampton poki pogoda jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak sobie Was czytam czasami i co moge to pomoge :D pisze co pamietam O Duphastonie jest topic http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1771199 ja bralam na podtrzymanie i lekarz kazal na poczatku lezec bylo to miedzy 6 a 8 tygodniem i kazal brac do konca 26 tyg (mialam bardzo silne bole podbrzusza ze w nocy spac nie moglam a pierwsza ciaze poronilam :()nie zdazylam wybrac pierwszego opakowania i bole ustaly znowu jak pokazalam Duphaston lekarzowi w UK to powiedzial ze to jest lek zabroniony i nie wolno mi go uzywac :( wiec nie kupowalam wiecej w sumie wybralam dwa opakowania i wszystko sie udalo :D A oto dowod http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ba9a0b484172507.html :D Luteina jest lekiem na wywolanie okresu lub podtrzymanie ciazy jesli taka wystepuje dziala wiec dwojako. Warto brac ja w ciazy Ja po szczepieniach Mala nawet nie zaplakala taka odwazna :D Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_Manchester - cudaczna ta Twoja Mała :) Jaką ma fryzkę! :D A na tym zdjeciu co ma rączki zlożone jak w brzuszku - przesłodkie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata85
Po pierwsze do tej dziewczny co mi odpisała ... nikomu nie nabluzgałam bo nie mam powodu ... poprostu zapomnialam hasła do mojego nicka ... ale zrobię tak jak mi druga koleżanka napisała że zacznę używać tego nicku ... moje poprzednie brzmiało SuleViae więc zmieni.ę się w tabelce wykreślając tamto ... dziękuję za odpo i pozdrawiam ... P.S. Ania z Grimsby gdzie Ty sie podziewasz ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata85
Zmieniam sie ... yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... karinella...........05.01......36...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......34... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......32.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania.......27/02...28...Szczecin/Northampton...córecz ka.. ...Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...17.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....26....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Agata85 ....24.12.2007...39...Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ... syn ... Joshua Nathaniel? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka dzieki 🌻 he he te wloski sa potargane :D nie moge ich poskromic Dziewczyny moze Wy mi podpowiecie ( bo na Matkach Polkach przewaznie cisza :() co robic z bardzo sucha skora oprocz znanych metod tzn Oilatum i E45? Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Agatka wyzej wyzej w tabelce- prowadzisz! masz jakies objawy ?? opuszczony brzuszek , bole itp?? mnie dzisiaj lapia takie klujace skurcze na dole, ale polozna powiedziala ze nie mam zadnych szans w ciagu najblizszych 2,3 tygodni urodzic pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka32
jestem bardzo wdzieczna za informacje, wielkie dzieki, to milo, ze tak szybko reagujecie, pewnie bede miala jeszcze ze sto pytan, bo to dopiero poczatek. pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo wazne pytanie
Mam bardzo wazne pytanie o CHILD BENEFIT czy w/w mozna otrzymac tylko po 12 miesiecznym okresie zatrudnienia w UK i rejestracji w Home Office czy okres zatrudnienia moze byc krotszy?> dzieki wielkie za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny Kasienka i Agnieszka Agata - najlepiej jest ignorować takie posty, witamy znów. Do pytania i Child benefit - to jest zasiłek na dziecko, więc nie musisz nawet pracować,żeby go dostać, ale musisz mieć dziecko.Z tego co wiem jest to jakieś 18f tygodniowo. Pozdrawiam Dziewczyny,czy czujecie już Swięta? My mamy gości w tym roku, więc listy zakupów już zaczynam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo wazne pytanie
tak sie sklada ze wlasnie dostalam odpowiedz odmowna w tej sprawie mam HO od pierwszego pracodawcy tylko ze przeszlam na kontrakt i nie wyslalam WRS ponownie stad moje pytnia widac ze jednak trzeba pracowac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja zostaje na swieta tutaj i w ogole w ogole ich nie czuje. zreszta w Pl tez nie czulam od paru lat. to juz nie to samo co kiedys. kiedys pelno sniegu bylo, ludzie bardziej rodzinni byli (przynajmniej w mojej rodzinie) a teraz to wszystko takie :O nie ma sniegu nie ma atmosfery tylko lampki na miescie i w sklepach, moja rodzina w polowie sklocona, nikomu sie nie chce zyczen skladac i tak jakos smutno... teraz bede w Anglii na swieta, przylatuje tesciowa i tak bedzim siedziec ja Darek tesciowa i wszyscy znajomi co do Pl nie poleca na swieta. wiec beda nietypowe w tym roku :) co do CHB to wpisz na google i poczytaj na stronach tu cos jest: http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/17735/Child-Benefit http://www.gadatka.com/articles/Formalnosci/Child-Benefit-Zasilek-na-Dziecko/ http://www.cooltura.co.uk/index.php?id=1188296545 i tam jest cos o tym HO ze jak pracujesz to musisz miec, ale moze dlatego Ci odmowili bo wlasnie nie zmienilas tego. to szybko wyslij na zmiane i znow sie staraj. na pewno dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! mam takie pytanie, ile czekalyscie na odpowiedz w sprawie child tax credit i working t credit?bo ja wyslalam aplikacje juz jakis dobry czas temu i nic?! z gory dziekuje za odpowiedz :) pozdrawiam wszystkie forumowiczki /:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam wazne zapytanie
dziewczyny...mam glupie pytanie ale nie wracam do Polski nie znam cen czy tysiac funtow wystarczy na cala wyprawke? wozek widzialam za 300, lozeczko za 100 a reszta to ciuszki,kocyki,kosmetyki itp itd zmieszcze sie w tysiacu ??? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski ZWRACAM SIE Z ROMANSEM DO KTOREJS Z WAS !!!!!!!!!!!!!!! WKLEJE LINK http://homeoption.org/Scheme2.aspx CHODZI MI CZY KTORAS Z WAS MOGLA MI BY JAK NAJ DOSLOWNIEJ PRZETLUMACZYC punkt numer 5 na tej stronce jesli ktoras z was bedzie milal czas. Z wiekrzoscia pism daje rade ale nie jestem pewna czy dobrze go zrozumialam mam nadzieje ze po starej znajomosci ktoras mi to przetlumaczy. z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje moj numer gg i e mail wrazie jak by ktos sie znalazl zeby mi pomoc :) kalcia64@tlen.pl gg193384

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze sie zmiescisz. to jest bardzo duzo pieniedzy. wozki sa nawet tansze ale to juz w zaleznosci od tego jaki uwazasz za odpowiedni. ciuszki sa tanie. sa tez jesli Cie to interesuje uzywane ciuszki po baaaaaaaaaaaardzo niskich cenach. pieluszki zazwyczaj ok 40-50 szt za 5-8 f o ile jakies super orginalne ktore nie roznia sie od tych tanszych :) kosmetyki dla dzidzi tez sa taniutkie. wiec mysle ze sie zmiesciszz. ja jeszcze nie urodzialam ale siostra ma synka rocznego i tak porownuje do niej :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka2484
czesc dziewczyny wlasnie niedawno wrocilam z pracy dzisiaj czuje sie troche lepiej jutro ma mnie przyjac ginekolog po interwencji szefa mojego meza wiec moze wszystko bedzie dobrze. I niebede musiala kombinowac wolnego .narazie trzymajcie sie cieplutko jutro sie odezwe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×