Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

hmm Jenny nie wiem czy bez recepty mozna kupic... nigdy nie pytalam o to ale moze przejsc sie do apteki i zapytaj. albo zadzwon do lekarza powiedz ze masz thrush (plesniawke) moze Ci wysle poczta recepte. ja kiedys dostalam. ale to pewnie zalezy od lekarza. albo umow sie na wizyte... mi przepisal to co jest w Pl czyli clotrimazol i tabletki i masc. a co do czyszczenia to nie wiem. ale pewnie nawet nie wiedza co to jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to napisalam... czyszczenia... chodzilo mi o te sprawdzanie czystosci. widac ze sama nie wiem o co chodzi... a czy Tobie nie chodzi o cytologie? bo jak tak to wiem ze mozna tu zrobic bo mi mowili o niej ale co i jak dokladnie to nie powiem. zapytaj midwife na pewni cos doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko co sie ze mna dzieje... nie chodzi mi o to ze nie powiem bo wredna jestem tylko ze nie wiem. ale ja sie wypowiedziec cos ostatnio nie umiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Agnes nie przejmuj sie,ja tez ostatnio mam problemy z wyrazaniem własnych mysli,ale dzięki za radę pogadam z midwife moze ona cos pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a pamietasz moze ilo procentowy byl ten Clotrimazol bo jest od 1 do 10%,wyczytalam wlanie na polskim forum,ze on własnie jest przepisywany w pl dla ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefkaaaaa
Jenny leć do apteki i poproś o canestene (kanestin) to to samo co polski clotrimazol, jest bez recepty i możesz wybrać czopki maść lub tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) Dzieki za rady co do zakupow w polsce ,jak cos sie Wam przypomni to piszcie a napewno skorzystam... A moze zaopatrzyc sie wlasnie w cos takiego jak jakies czopki, globulki w razie jakiegos zapalenia np. Clotrimazol? Wlasnie a jak poznac czy ma sie zapalenie drog moczowych?Czesto sie siusia czy jest jakis bol ? Jenny - ja tez chce rodzic w wodzie, zawsze o tym marzylam, a jezeli tutaj nadaza sie taka okazja i nie bedzie zadnych przeciwskazan to z niej skorzystam.Masz racje,ze woda trosze znieczula i dla dziecka jest to mniejszy szok, ale podczas takiego porodu nie dostajesz prawie zadnego znieczulenia, ewentualnie gaz tylko bo zastrzyk nie wchodzi w gre.Ale nie bedzie tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mnie odmlodzil w tabelce :) Zmieniam :) Agata85 ....24/12...39...Ząbkowice Śl.(Grimsby) ... syn ... Joshua Nathaniel karinella...........05/01......38...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......36... Leeds............synuś......Daniel.... agnes23............09.02......33.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Kasia78...........20/01 ? .....29...Gosport.......?........?............... Jennny............28/01.......34...Stratford on Avon...synek/Robert Vika25......4/02.......33........Peterborouhg.... .syn......Kacper Maddalen83.....02.03.08....28....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...20.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...20.......Coventry............ synek ........? Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Pozdrawiam i dobranoc. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny zrob to co ja.wrocilam prze chwila ze szpitala.pojechalam powiedzialam ze boli w krzyzu.badali mnie dwie godziny lacznie ze sprawdzaniem szyjki macicy ginekologicznie (niestety jeszcze zamknieta)pobrali probke na infekcje przy okazji, a wczoraj bylam u poloznej i poprosilam o czopek canestene i dala mi recepte z miejsca.ten czopek dyszke kosztuyje, a na recepte masz za darmo i leczy natychmiast, wiem, bo juz we wrzesniu go zastosowalam i podzialal az do teraz. mnie nie obchodzi ze oni tutaj nie robia takich badan, juz trzy razy mialam robione, dwa razy sprawdzali czy wody sie nie sacza, cholestaze 4 razy.usg ostatnio w 32 tygodniu.po prostu jade i mowie ze chce sprawdzic bo sie boje i tyle. i mam gdzies co oni sobie mysla, nie mam zamiaru doczekac konca ciazy bez zadnych badan pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka dzieki wielkie:) Maddalen zobaczymy co bedzie z tym porodem w wodzie u mnie to zalezy od tego czy bedzie wolne bo nie mzna zarezerwowac wszystko zalezy czy bedzie miejsce a mam nadzieje ze bedzie:) Co do znieczulenia to i tak chce sprobowac bez najwyzej jak nie bede mogla wytrzym wtedy ewentualnie. Karinella widzę ze ladnie sobie radzisz.I badzo dobrze.I nie gadaja ci ze sie nie da,ze nie mozna i ze wszystko napewno jest ok? u mnie tak bylo na poczatku ciazy jak mialam bole w podbrzuszu,nikt nie chcial mnie zbadac! U mnie do szpitala jest ponad pol godziny bo w miesice nie ma a do poloznej mozna sie dostac tylko w czwartki szok! wiec musze poczekac,poki co raczej nie mam co panikowac bo dopiero sie zaczelo. Dziekje dziewczynki i zycze spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Jenny nie zdazylam z odpowiedzia a raczej jej brakiem bo nie pamietalam i tak jaki procent :O a co do canestene to ja to mialam chyba i mi nic nie pomogl. nie pamietam dokladnie nazwy co ja tam mialam ale wydaje mi sie ze to to. to jest jedna tabletka? bo ja mialam jedna i wylatywalo mi to tydzien. i nie pomogl, ale coz kazdy organizm inny. jakos to zalatwisz :) mam pytanie dziewczyny czy w Anglii rodzi sie naturalnie tak jak mi wygodnie czyli np na kucaka, czy tez musze lezec na plecach. czytalam o naturalnym porodzie i ze wlasnie kobity albo na kucaka albo na boku albo kleczaco. wiecie cos o tym. oczywiscie nie wyobrazam sobie siebie kucajacej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna rodzic jak sie chce. To tylko od ciebie zalezy, jak ci wygodnie. Co do rzeczy ktore warto w Polsce kupic - mi bralkowalo spirytusu do przemywania pępka, bo tutaj nie ma czegos takiego w ogole. A - no i sól fizjologiczna, Tantum Rosa do mycia \'się\' ;) po porodzie, (mi sie nie przydalo, moge odsprzedac) no i oczywiscie herbatki dla dzidziusia, bo w Anglii sie tego w ogole nie stosuje, wiec nie ma w zadnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny wiesz ze tak nie mowia, dopiero na koniec po badaniach. ale moj maz sie ze mnie nabija ze gdybym jemu wpadala na oddzial z takim wyrazem twarzy to tez by robil wszystko o co poprosze.ja jak sie zdenerwuje to robie sie cala czerwona na szyi i twarzy i mam oczy jak spodki. aha- i ja nie dzwonie (chociaz za kazdym razem przypominaja mi ze mam zadzwonic nastepnym razem) bo jak raz zadzwonilam to mnie zbyli. wchodze sobie na oddzial i prosze zeby mnie zbadali. dzisiaj mi nawet gaz chciali dawac tak narzekalam na te bole krzyzowe Agnes z tego co wiem to tutaj rodzisz w jakiej pozycji chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie ze mozna wybrac. kurcze a nie sie meczyc na plecach. ehh zobaczymy. dzieki za odpowiedzi dziewczyny :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doswiadczen z pierwszego porodu powiem: -nie polecaja tutaj spirytusu do przemywania pepka, ale tak naprawde zgadzam sie z Anglikami,ze nie jest potrzebny (tez stawiam na nature ;) ) i z Ola nie mialam problemu - pepowina odpadla w 10 dniu (do 2 tyg. - to norma), wszystko ladnie sie zagoilo. -co do tantum rosa - zgadzam sie - swietne - tez uzywalam i bardzo szybko mi sie wszystko wygoilo (a mialam szwy) - teraz tez zamierzam sobie przywiezc (tzn. poprosze o to mame ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diewczynki :) a wiecie ze mojej Niuni pepek sie jeszcze nie zagoil?! masakra! ma juz ponad 2 miesiace a pepek w srodku jest jeszcze nie zagojony i jak sie kapiemy to musimy uwazac zeby nie moczyc go za bardzo! Pielegniarka juz nawet jakims srebnym \"mazakiem\" pomalowala i niby to mialo pomoc ale dalej nic! a my juz bysmy chcialy sie pozadnie wypluskac w wannie :) czy ktoras miala cos podobnego albo chociaz slyszala? co mamy robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie skladam Wam zyczenia Zdrowych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia, obyscie mialy jak najwiecej radosci kazdego dnia z Waszych malenstw :) no i szczesliwego Nowego Roku 2008 oby byl lepszy niz miniony! :) WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Wesolych Swiat! w miare bez zadnych niespodzianek ze strony brzuszka i Szczesliwego Nowego Roku! a w nim mnostwo radosci z bobaskami samych dobrych chwil z naszymi facetami i przede wszystkim szczesliwych porodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata85
Hej dziewczyny ... sorki, że ostatnio nie pisałam i nie zmieniłam się w tablece (Karinelka pseplasam :P ) , ale nie miałam dojścia do internetu ;( Pytałaś jak się czuję, otóż zacznie się od jutra już 41 tydz ... mam datę na 24 grudnia więc tak jakoś dziwnie wyszło ... byłam u gina i powiedziała mi, iż mój poród może się przedłużyć o dwa tyg ponieważ zawsze miałam nieregularny okres ... dlatego zastanawiam się czy zacznę w końcu ta mękę czy jeszcze nie :) Wolałabym już teraz szczerze mówiąc, bo mały kręci się okropnie ostatnio - ma co raz mniej miejsca i każdy ruch Jego nogi daje mi duży ból ...szczególnie zaczyna swoje akrobacje przed snem :) Spać nie mogę czasami, ale jestem już spokojna bo kupiłam już wszystko co i będzie potrzebne, tylko teraz się spakowac zostało i mogę śmigac do szpitala :) Tak wogóle Anno z Grimsby odezwałabyś się kurczaki :) Meila mojego masz w poście, a Ty nic ... słyszałam, że po 1,5 miesiącu chcesz skończyć karmienie piersią - czyś Ty zwariowała ?? Nie wierzę, że nie masz już pokarmu ... jak w jakiejś gazecie przeczytałam musisz myslec że on tam jest - myslec pozytywnie - ponoć ma pomóc :) Także dziewczyny czekam i czekam się doczekać nie mogę , a już bym chciała mieć to za sobą :) No i w takim razie zmienię się w tabelce pojutrze czyli w pon ... módlcie się żebym zaczęła rodzić na święta :) Byłoby super :) Trzymajcie sie i buziaki dla dzieci a dla tych nienarodzonych jeszcze pogłaszczcie się po brzuszku ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:) Dziekuje za wszystkie rady dotyczace ewentualnych zakupow w polsce:) Co do karmienia piersia to ja bede karmic dzidziusia jakies pol roku a jak bede miala pokarm to pozniej bede go tylko ewentualnie odciagac i podawac maluszkowi bo moim zdaniem to jest chore i wrecz niechigieniczne karmic dziecko w wieku 2 lat...odciagac pokarm to co innego.Ja bym sie wstydzila wyciagnac cyca i wolac malego na mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata trzymam kciuki zeby juz sie zaczelo! ja tez bym chciala, ale szyjka zamknieta, wiec nie robie sobie nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata85 ....24/12...39...Ząbkowice Śl.(Grimsby) ... syn ... Joshua Nathaniel karinella...........05/01......39...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......36... Leeds............synuś......Daniel.... agnes23............09.02......33.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Kasia78...........20/01 ? .....29...Gosport.......?........?............... Jennny............28/01.......34...Stratford on Avon...synek/Robert Vika25......4/02.......33........Peterborouhg.... .syn......Kacper Maddalen83.....02.03.08....28....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Karolinah.....04.05.2008...18.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...20.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...20.......Coventry............ synek ........? Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Pozdrawiam i dobranoc. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalen moze to dziwne ale ja tak samo mysle z tym karmieniem. poza tym moja siostra chciala dac cyca synkowi jak juz mial zabki :O ciesze sie ze jej sutek zostal na miejscu. niestety zlapal i probowal gryzc. ja nie wiem jak to jest w ogole karmic, ale watpie zebym dlugo karmila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darulka
heja dziewuszki, my od 3 miesiecy mieszkamy w Basingstoku i jestem w 6 miesiacu,termin na 3 maja 08,jezeli ktoras z was tez tu mieszka to prosze o kontakt,zawsze w gronie razniej i mozna wymieniac sie informacjami no i.........podtrzymywac na duchu,ja troche dygam bo jestem malutka 151 cm wzrostu, a brzuch rosnie bezlitosnie,dlugo by opowiadac,prosze o kiontakt,doktor w polsce powiedzial ze kobiety mojej postury /budowy umieraly przy porodach w sredniowieczu,a ja ide na spotkanie z konsultantem w szpitalu 7 stycznia i jak mo powie ze dam rade naturalnie to niezle bede dygac,jak by na to nie patrzec zostalo mi jeszcze 3 miechy zycia:):):)) pozdro i napiszcie jak szukacie bratniej duszy: daria_h@wp.pl,tel:07784117279 dzieki z gory daria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o wschodzie słońca. Znów mam braki, bo... gości mam z Grecji i święta za pasem a oni też by chcieli trochę pozwiedzać i nie ma kiedy. Poza tym będzie u nas 7 OSÓB na święta, więc jest trochę roboty, a moja druga połowa beze mnie w kuchni raczej sam nic nie zdziała. Ciasta ciasteczka mam już popieczone, uszy i pierogi też gotowe.Teraz tylko sama wigilia została. Choinka już stoi. A piszę, bo moi goście z moim mężem pojechali na wycieczkę do Londynu na cały dzień i zostawili mnie w domu, bo jestem przeziębiona.Więc nadrabiam zaległości. Poród w wodzie - jestem za.Niestety to nie jest takie proste.Warunki: 1) kondycja kobiety i dzidzi kwalifikują do porodu w wodzie (dobre ciśnienie, brak poważniejszych infekcji w czasie ciąży, ogólny stan dobry, prawidłowe ułożenie dzidziusia, są chyba jeszcze jakieś, ale nie pamiętam) 2) w szpitalu jest wanna do porodu w wodzie i jest wolna w momencie, kiedy kobieta rodzi 3) w danym momencie jest na dyżurze odpowiednio wykwalifikowany personel do porodów w wodzie Konkluzja - nie ma ŻADNEJ gwarancji. Ale rodzić można w każdej pozycji, chyba że cesarka. Sul - skończ szkołę!! Papier się przydam nie teraz to później. Tutaj nawet jak się pracuje to nie jest tak różowo z zasiłkami.Dużo starań potrzeba, czeka się czasami bardzo długo (ludzie mówią,że nawet po kilka miesięcy). A żyć trzeba, a praca do marca może być krucho, bo to taki głuchy okres, jak co roku.Dobre rozwiązanie podpowiadają dziewczyny z forum: niech chłopak przyjedzie sam, znajdzie pracę a Ty dołączysz do niego później. Bez w miarę stabilnej pracy nie dacie rady. Felicity - mam twój nr tel, więc się odezwę, sama jestem bardzo zabiegana, bo goście i święta...Ale w nowym roku musimy się spotkać.. Czy Ty wiesz,że to już półmetek za nami?! a WSZYSTKIM MAMUSIOM, PRZYSZłYM MAMUSIOM I DZIDZIUSIOM życzę ogólnie: * dużo zdrowia *więcej słońca w \"tej\" Anglii *pieniążków, ich nigdy dość przy dzieciach *zadowolenia z mężów / partnerów *dużo radości z macierzyństwa a szczegółowo: spędzenia uroczych świąt w rodzinnym gronie, dużo wypoczynku, rozwiązania tym, które na to czekają i może... \"odrobinę śniegu?\" No i fajnych prezentów pod choinką! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak krociutko dziewczyny ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sul
agnes 23 dzięki za odpowiedź. Życzę wszystkim Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny dawno mnie nie bylo ale mam wielki problem:( Dawidek ma straszna wysypke na policzkach i bardzo szorska skore. Polozna jak byla u nas w domku powiedziala zeby przemywac przegotowana woda ale to nic nie daje. Sama nie wiem juz co mam robic. Czxego uzywac :( Do tego doszly jeszcze uporczywe wymioty dzisiaj zmienialm dzisaj mu mleko moze to cos pomoze. Nie moge dostac tej oliwki olatum moze ona cos by dala pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat niech wasze maluszki chowaja sie zdrowo a nienarodzonym maluszkom tylko spokojnego wkraczania w nasz swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, to może być skaza białkowa :( właśnie ulewanie i szortka skóra są jednym z objawów. Zapytaj w aptece (np w Bootsie) o Eucerin - to krem - emolient właśnie do skór z alergią. I nie smaruj Elocomem!!! wiem co to za krem bo sama czasem muszę użyć ale ja mam dwadzieścia parę lat, to krem ze sterydami, dosyć silny i nie powinno się go używać u niemowląt (choć wiem że w Polsce lekarze go przepisują) długotrwałe stosowanie moze spowodować przebarwienia na skórze które nigdy nie zejdą a latem wręcz będą się nasilać. Swego czasu dużo czytałam o kremach ze sterydami więc jako takie pojęcie mam Wesołych, spokojnych, zdrowych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich forumowiczek! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×