Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

loboszek- dzieki. Zapomnialam przed wyjsciem po Ole wylaczyc zupe- wracam a tu straz pozarna przed domem:(:(:( Akurat mieli drzwi rozwalic Jak sie pojawilaw. Ale wszystlo ok to tylko dym uruchomil alarm:D Musze teraz troche ochlonac bo mnie skurcze zlapaly przez chwile:( no i trzeba wywietrzyc smrodek. Kurde pierwszy raz mi sie cos takiego przytrafilo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obiadku na razie nie bedzie ale dobrze ze ci przystojni panowie nie wystawia mi rachunku za ta interwencje.Bo placimy takie uslugi w consilu. D:D:D loboszek chyba masz racje , ze przez ciaze czlowiek jest rozkojazony:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam zrobic zeby link ze zdjeciami zawsze sie wyswietlal pod mojimi opisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pomoc:) Dodalam jeszcze pare zdjec. Spadam chwilowo bo kompa przejmuje szwagier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spróbuj za tym linkiem co masz, dać spację i np. kropke, albo cokolwiek, bo wtedy czasem dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loboszek- skurcze minely jak doszlam do siebie po takich atrakcjach:D:D:D Ola byla bardzo zadowolona z przedszkola, nie chciala wracac do domu wiec jeszcze poszlysmy na trawke do dzieci- tam sie poturlala z gorki- oczywiscie do domu wracala w kolorze zielonym:D:D:D. Pewnie gdyby nie ta zabawa bysmy wczesniej wrocily i by nie bylo dymnu:):):). Do tej pory smierdzi spalenizna:(:(:(:(: teraz bedziemy musieli poprac chemicznie dywany i sofe:(:(:(: zeby pozbyc sie calkowicie zapachu:D:D:D kalcia- moja gasieniczka pod spodem tez nie dzial i nie wiem dlaczego .Jeszcze 3 dni temu pokazywala sie teraz\\jest jakis blad:(:(:(:(:( Ja juz uciekam spac bo juz z nog padam. Papapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje fotki wkleje jutro bo teraz juz nie tam rady:( ale cos nie moge odejsc od kompa:):):)jeszcze przy nim zasne hahahah Dobra juz uciekam, dobranoc dziewczyny 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loboszek jak wczesniej sprawdzalam to wyswietlal sie blad. Dobrze , ze juz teraz dziala:D:D:D:D papapapap A, zapomniala napisac, ze teraz na pewno jak urodze to moi rodzice przyjada 12 wrzesnia. Wlasnie im dzisiaj bilety zabokowalam:D:D:D Mieli byc na poczatku sierpnia ale za dlugo sie zastanawiali i tanie bilety tez zniknely:(:(:( za to pozniej bede miala duza pomoc:D:D:D przy dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Ale dzisiaj zimno i ponuro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Coz to codziennie trzebasie logowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logować trzeba się nawet więcej niż raz dziennie, jeśli rzadko piszesz. :) U mnie pogoda piękna, wygląda na to, że znów będzie gorąco. Jutro kończę 16 tygodni. I martwię się, bo scan dopiero za miesiąc, a ja nie wiedziec czemu.... martwię się, że w związku z brakiem objawów jakichkolwiek - dowiem się czegoś złego :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie wszystko bedzie ok, a teraz uciekam bo zaraz lece z chlopakami do szkoly oni jedza sniadanie dalej w proszku. Nie wiem co z tym linkiem a po drugie nie wiem czemu wyskakuje ten znak na samym koncu (>) . Za 30 minut bede spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie, w moim linku też wchodzily jakies dziwne znaczki i nie dalo rady wejśćna stronę. Dlatego, zaraz za linkiem napisalam dla zainteresowanych, by skasować w otwartej stronie fragment %3C/i, bo jak się to wykasuje i da odświeży stronę, to strona normalnie wchodzi. Odkąd to napisalam w linku, .... nie trzeba już niczego kasować, bo strona normalnie wchodzi. Wniosek? Napisz coś za linkiem, obojętnie co, (po spacji) i zobacz, może tak samo jak mi, się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka-jestes szczesciara, ze masz sloneczko. U mnie od tygodnia mrzy i jest pochmurno. Brrr Postanowilam tez dodac sobie stopke, ciekawe, czy wyjdzie Mada, niezly numer z ta zupa :D A ja myslala, ze to sie zdaza tylko na filmach...dobrze, ze nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlo, ale fotka troche za wielka, postaram sie to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia proba.Jak sie nie powiedzie, to juz mi sie nie chce. A Misiopiesek sie nie kurzy, bo szkoda mi go bylo i sama z nim spie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo bylo za duze i przez to nie ostre. Teraz jest lepiej (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×