Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Boże dziewczyny wrocilam z atenatal class.bylam z moim grzesiem tak zesmy sie wysmiali bo nie wszystko rozumialam zwlaszcza ze babka jak trajkotka nawijala.omawialismy bóle np.bole plecow czy nog podczas ciazy.ale nie jestem z tego zadowolona bo malo co nie zaspalam mąż zreszta też hihi i nic nowego mi nie opowiedziala.najsmieszniejsze jest to ze robilismy cwiczenia miesni kregla ja w polowie kapnęłam sie o co chodzi.a mąż( bo tez kazali facetom to robic) napinał mięśnie nóg łydek bo nie wiedział o co chodzi a potem wstac i chodzic nie mógł. tak sie śmialismy że hej!za tydzien mamy rozmawiac o porodzie .wkurza mnie to bo nie wszystko rozumiewstydze sie tez pytac zwlaszcza jak tu same angielki siedza. karinella naprawde jestesmy z mężem do siebie podobni?kto z kim przystaje takim sie staje jovka mieszkam na poludniu anglii nad samym morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Menchester dziekuje za opisanie mi dzialania tych srodkow to bardzo pomoze mi w podjeciu decyzji. Chyba jednak chcialabym czuc co sie dzieje z moim cialem mimo wiekszego bolu. Pewnie to sie jeszcze okaze w czasie porodu. Nie bede sie nastawiac tylko wpisze w plan porodu ze w razie koniecznosci. Do tej pory o gazie slyszalam same dobreopinie, ale faktycznie to zalezy od danej osoby. Nie na kazdego dziala tak samo. Mam tylko nadzieje ze jak np zdecyduje sie na epidural to nic sie dzidzi nie stanie. Bo tak to kobieta czuje naturalnie kiedy ma przec i jak, a w tym przypadku bede nie swiadoma co robic. Dobrze ze jeszcze mam ttroszke czasu. Zaluje tylko ze nie moge sobie odrazu wybrac cesarki eheh chyba panikuje:) Skorpionka faktycznie poszukam w necie skanow pewnie cos mi wyskoczy. Ja chce sie upewnic ze jest wszystko ok i tak na marginesie czytalam ze dziewczyny wiedzia ile wazy w danym momenci ich dzidzia a ja niestety nie od samego poczatku nikt mnie nie informowal o wadze mojego dziecka hmmmmmmmmmm kolejna wtopa. Tak sobie ostatnio myslalam (bo jestem juz wykonczona ta zgaga i wszsytkimi dolegliwosciami), ze jak czlowiek sobie tak pocierpi to juz mu przy porodzie wszsytko jedno byle tylko to sie skonczylo i byle dzidiza byla zdrowa. Ja juz teraz jestem gotowa... niech robia ca chca ale ja juz nie mam sily!!!!!!!!!;( Serio dzisiaj leze w lozku troszke posiedze przy kompie to mnie mdli...podbrzusze boli i mam wszystkeigo dosc. Moze jutro bedzie lepszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Menchester dziekuje za opisanie mi dzialania tych srodkow to bardzo pomoze mi w podjeciu decyzji. Chyba jednak chcialabym czuc co sie dzieje z moim cialem mimo wiekszego bolu. Pewnie to sie jeszcze okaze w czasie porodu. Nie bede sie nastawiac tylko wpisze w plan porodu ze w razie koniecznosci. Do tej pory o gazie slyszalam same dobreopinie, ale faktycznie to zalezy od danej osoby. Nie na kazdego dziala tak samo. Mam tylko nadzieje ze jak np zdecyduje sie na epidural to nic sie dzidzi nie stanie. Bo tak to kobieta czuje naturalnie kiedy ma przec i jak, a w tym przypadku bede nie swiadoma co robic. Dobrze ze jeszcze mam ttroszke czasu. Zaluje tylko ze nie moge sobie odrazu wybrac cesarki eheh chyba panikuje:) Skorpionka faktycznie poszukam w necie skanow pewnie cos mi wyskoczy. Ja chce sie upewnic ze jest wszystko ok i tak na marginesie czytalam ze dziewczyny wiedzia ile wazy w danym momenci ich dzidzia a ja niestety nie od samego poczatku nikt mnie nie informowal o wadze mojego dziecka hmmmmmmmmmm kolejna wtopa. Tak sobie ostatnio myslalam (bo jestem juz wykonczona ta zgaga i wszsytkimi dolegliwosciami), ze jak czlowiek sobie tak pocierpi to juz mu przy porodzie wszsytko jedno byle tylko to sie skonczylo i byle dzidiza byla zdrowa. Ja juz teraz jestem gotowa... niech robia ca chca ale ja juz nie mam sily!!!!!!!!!;( Serio dzisiaj leze w lozku troszke posiedze przy kompie to mnie mdli...podbrzusze boli i mam wszystkeigo dosc. Moze jutro bedzie lepszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Menchester dziekuje za opisanie mi dzialania tych srodkow to bardzo pomoze mi w podjeciu decyzji. Chyba jednak chcialabym czuc co sie dzieje z moim cialem mimo wiekszego bolu. Pewnie to sie jeszcze okaze w czasie porodu. Nie bede sie nastawiac tylko wpisze w plan porodu ze w razie koniecznosci. Do tej pory o gazie slyszalam same dobreopinie, ale faktycznie to zalezy od danej osoby. Nie na kazdego dziala tak samo. Mam tylko nadzieje ze jak np zdecyduje sie na epidural to nic sie dzidzi nie stanie. Bo tak to kobieta czuje naturalnie kiedy ma przec i jak, a w tym przypadku bede nie swiadoma co robic. Dobrze ze jeszcze mam ttroszke czasu. Zaluje tylko ze nie moge sobie odrazu wybrac cesarki eheh chyba panikuje:) Skorpionka faktycznie poszukam w necie skanow pewnie cos mi wyskoczy. Ja chce sie upewnic ze jest wszystko ok i tak na marginesie czytalam ze dziewczyny wiedzia ile wazy w danym momenci ich dzidzia a ja niestety nie od samego poczatku nikt mnie nie informowal o wadze mojego dziecka hmmmmmmmmmm kolejna wtopa. Tak sobie ostatnio myslalam (bo jestem juz wykonczona ta zgaga i wszsytkimi dolegliwosciami), ze jak czlowiek sobie tak pocierpi to juz mu przy porodzie wszsytko jedno byle tylko to sie skonczylo i byle dzidiza byla zdrowa. Ja juz teraz jestem gotowa... niech robia ca chca ale ja juz nie mam sily!!!!!!!!!;( Serio dzisiaj leze w lozku troszke posiedze przy kompie to mnie mdli...podbrzusze boli i mam wszystkeigo dosc. Moze jutro bedzie lepszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie wyciągnęlam sobie wozeczek i zaczynam go skladac mam taki 2 funkcyjny z takim fotelikiem na gore do auta i wlasnie o niego mi chodzi bo gdy poloze tam dzidzi to w srodku jest twarde a ja sobie myslalam ze moglby nawet w dzien sobie tam spac ale to jest cholernie twarde czy wiecie cos na temat wkladow do takich fotelikow?????/ zaraz zrobie zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! ja dziś jestem nawet w dobrym nastroju , bo miałam dziś spodkanie z lekarzem(pierwszy raz od 39tyg) Najpierw z mężem śmialiśmy się , że trafimy na jakiegoś ciapatego(bez urazy), a co się okazało przyszedł czarny.... Klara zaczeła mówić wierszyk Mórzynek Bambo .....obydwoje prawie parskneliśmy śmiechem;)Ale nie to tak naprawde jest ważne. Lekarz mnie zbadał , niestety wewnętrznie -nie, ale zato zrobił scan i wszystko nam wyjaśnił , jeśli chodzi o naszego maluszka. Póżniej zaproponował nam wizyte i obchód po oddziale , by sobie zobaczyć co i jak wygląda , poznaliśmy 4 położne, które naprawde były bardzo miłe . Gdy spytaliśmy się o plan porodu powiedziały , że mam tam gdzieś w tej mojej książce ciąży wpisane , że ma być w wodzie , przy mężu , wrazie potrzeby jakieś wspomagacze i to wystarczy . A reszte to mi wyjaśnią jak przyjade już rodzić . Były miłe i powiedziały , że zrobią wszystko , rzebym miło wspominała ten poród(z Klarcią do tej pory wspominam z uśmiechem na twarzy- było ok i przede wszystkim naturalnie), ale pomimo tych zapewnień coś tam w nas jeszcze siedzi ....może to taka niewiedza????Ale cóż ważne , że mieliśmy scan i wiemy , że jest ok. ANIA GRIMSBY Aniu , a próbowałaś na tę zgagę odrobine piwa , bądz czerwone winko????ja też nie mogłam spać z tego powodu , aż wymiotowałam, tak fatalnie się czułam, ale jak tylko czuje , że coś się zaczyna dziać , to albo 2-3 łyczki piwka , albo winko....Spróbuj może pomoże:) pozdrawiam JOVKA witam Cię nieszczęśniku;) Czytałam , że będziesz miała cesarkę.... to chyba w twoim przypadku dobrze co??? A jeśli chodzi o Twoje problemy z załatwieniem papierów na dzieci , to mam pewien pomysł... jak będziesz na GG to się do mnie odezwij , to poklikamy ...nie ma sytuacji bez wyjścia ...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam się NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ ***niunia***.........14/09.....41...Wolverhampton..?.... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....41.....Leicester.......synek .............Filip anka00.............27/09.....38.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26..............28/09......39....Essex Great Dunmow....syn.....Maks Gosia24Leicester.03/10....38....Leicester....córka .............Madzia Justyna M..........03/10....38....London.....synek................Ad rian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.....W iktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka ......OLIWIA jovka..............12/10......36.....Londyn.........córc ia............Maya migotka_bober..15/10...37....ondyn....syn......Maximilia n lub Samuel Skorpionka81....19/10......36....Southampton.....córka.. ...........Iza Ania Grimsby.....20/10......34....Grimsby.....synus.......Pawel,C ezary Dora23............21/10......35....Croydon........syn... .......Dorianek? MONDZI25........26/10.....35.....Banbury.......córka.... ...Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....34....Chichester.....syn.... ....maks/julek? czarna101........08/11.....32....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. .........Maya/Alex camillee...........29/11.....30.....Bristol..........cór ka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?....Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....córka. ..........Kornelia asiulek27........15/01......23.....Preston.........?.... Judytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......23.....Leeds...........?.... ....... ??????????? fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon.....synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... ...... ?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chł opak........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.........chłopak. ......Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn.......chłop ak.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chłopa k............Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...chłopa k.....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn ka....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.......Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield............s yn.....Alan w tabelce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 26 :) szczeze nie prubowalam piwka ani winka (nie przepadam za alkoholem), jezeli jednak mala ilosc tych plynow;) moze mi pomoc to warto sprawdzic. Jutro zaopatrze sie tez w migdaly bo dzisiaj nie mam sily nigdzie chodzic. Ciekawa jestem jak dlugo bedzie trwala ta zgaga czy do samego porodu..... Swoja droga wczesniej zgage mialam raz w tygodniu ale juz od ponad tygodnia mam ja codziennie calodobowo ehhe i tez zbiera mnie na wymioty czasami skutecznie co jest bardzo nie mile ten posmak kwasu!!!!!!!!!!1 Jestem teraz jak slonik hehe chociaz malo przytylam od samego poczatku brzuszek mi odstaje ale ogolnie z mezem nie widzimy roznicy (fakt ze nie bylam najszczuplejsza ) Przy wzroscie 174 mam teraz tj w 34 tygodniu 78 kg Pozdrowionka chyba sie kimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania G mnie na zgage pomagalo mleko ZIMNE anawet lodowate od razu jak zaczynala palic to pilam choc nie znosze i dzidzia po mleku fajnie sie rusza Karina ja wlasnie sprzedaje wozek z fotelikiem mama przysyla mi z Polski :) drugi bo jak widze mala w tym foteliku to mi sie plakac chce jaka jest zgnieciona :( no chyba ze masz taki z gondola to ok ja mam travel system kompletna kicha :( pewnie strace kupe kasy na sprzedazy ale coz nawet nie zdazylam go uzyc..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkire kobitki widzę,że rozmawiacie na temat znieczulenia ja niestety nie bardzo mogę się wypowiedzieć na ten temat bo miałam cesrkę i z miejsca dostałam znieczulenie podpajęczykowe w kręgosłup, zaczeło działać błyskawicznie lekarz nie zdążył mi go do końca podać a już czułam zimno w stopach.Co do cewnika miałam go cały dzień hehehe koszmar podczas wyciągania a poźniej szkoda mówić. Przez 2 tygodnia nie potrafiłam się wysusiać i jeszcze w między czasie miałam zapalenie pęcherza i 2 tygodnie branie antybiotyków. Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jes NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ ***niunia***.........14/09.....41...Wolverhampton..?.... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....41.....Leicester.......synek .............Filip anka00.............27/09.....39.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26..............28/09......39....Essex Great Dunmow....syn.....Maks Gosia24Leicester.03/10....38....Leicester....córka .............Madzia Justyna M..........03/10....38....London.....synek................Ad rian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.....W iktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka ......OLIWIA jovka..............12/10......36.....Londyn.........córc ia............Maya migotka_bober..15/10...37....ondyn....syn......Maximilia n lub Samuel Skorpionka81....19/10......36....Southampton.....córka.. ...........Iza Ania Grimsby.....20/10......34....Grimsby.....synus.......Pawel,C ezary Dora23............21/10......35....Croydon........syn... .......Dorianek? MONDZI25........26/10.....35.....Banbury.......córka.... ...Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....34....Chichester.....syn.... ....maks/julek? czarna101........08/11.....32....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. .........Maya/Alex camillee...........29/11.....30.....Bristol..........cór ka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?....Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....córka. ..........Kornelia asiulek27........15/01......23.....Preston.........?.... Judytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......23.....Leeds...........?.... ....... ??????????? fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon.....synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... ...... ?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chł opak........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.........chłopak. ......Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn.......chłop ak.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chłopa k............Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...chłopa k.....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn ka....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.......Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield............s yn.....Alanzcze raz , bo coś chyba sknociłam hihhihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ ***niunia***.........14/09.....41...Wolverhampton..?.... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....41.....Leicester.......synek .............Filip anka00.............27/09.....39.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26..............28/09......39....Essex Great Dunmow....syn.....Maks Gosia24Leicester.03/10....38....Leicester....córka .............Madzia Justyna M..........03/10....38....London.....synek................Ad rian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.....W iktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka ......OLIWIA jovka..............12/10......36.....Londyn.........córc ia............Maya migotka_bober..15/10...37....ondyn....syn......Maximilia n lub Samuel Skorpionka81....19/10......36....Southampton.....córka.. ...........Iza Ania Grimsby.....20/10......34....Grimsby.....synus.......Pawel,C ezary Dora23............21/10......35....Croydon........syn... .......Dorianek? MONDZI25........26/10.....35.....Banbury.......córka.... ...Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....34....Chichester.....syn.... ....maks/julek? czarna101........08/11.....32....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. .........Maya/Alex camillee...........29/11.....30.....Bristol..........cór ka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?....Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....córka. ..........Kornelia asiulek27........15/01......23.....Preston.........?.... Judytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......23.....Leeds...........?.... ....... ??????????? fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon.....synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... ...... ?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chł opak........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.........chłopak. ......Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn.......chłop ak.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chłopa k............Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...chłopa k.....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn ka....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.......Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield............s yn.....Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , teraz to chyba wszystko ok z tą tabelką .Przepraszam , że tyle poprawek , ale ja blondynka jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zaraz będę wyła do księżyca :D Upłakałam sie za wszystkie czasy, teraz musze poszukać różnych akcesoriów dla dziecka i kompletnie sie zgubilam - no bo wszystko ok, ale jak na razie MUSZE to zrobić oszczednie i bardzo ekonomicznie.Wózek juz wybrałam na E-bayu, teraz wanienka, ubranka czyli te wszystkie suitsleepy itd. znaczy po naszemu śpiochy jakos upasowałam w budżecie. Ale teraz tak - jesli chodzi o jakiś myjec do butelek (bo przeciez dzidzia musi coś pić, oprócz tego mleka chyba ,co?) to słyszalam o tych róznych,ale jak sie to zwie? I może wiecie gdzie w tym Lońdyńcu jakis sklep duzy z tańszymi akcesoriami dzidziowymi? Nie cierpie robić zakupów, jak widze sklep spozywczy, to mi juzsłabo, a co dopiero wyprawa po te dziecinne niezbedniki. Ratunku!!! Ola, ciesze sie że wreszcie mogłaś pogadac z jakimś lekarzem, oni sa naprawdę mili i faktycznie znają siena rzeczy. Ja odniosłam takie wrażenie po wczorajszej wizycie, z rozmowy wynikło ze oni tu nie badają od środka, bo w/g ich standardów scan starczy. Zresztą , rozmawialam z róznymi polskimi lekarzami i oni powiedzieli, że praktycznie te ginekologiczne rzeczy są napedzone u nas ostro - po to by brać kase i wyciagac jeszcze więcej. Wiec Ola, nie martw sie , że nikt Ci tam nie grzebał, jeśli na scanie jest ok, to spokojnie. A ja ede miec cesarke i to dobrze, bojuz sie martwiłam ze może pokpia sprawę. No z tymi paierami to jestem naprawdę nieszczęśnikiem, wyryczałam sie dziś jak bóbr, jeszcze na dodatek z tegomojego counsilu d/s szkolnych maja przeprowadzke i do 26 wrzesnia nie mam co liczyć na odpowiedź w sprawie dzieci - nie wiem czy powinnam skargę jakąs napisac czy co? W sumiedzieci zapisalam w sierpniu, a oni tak zwlekaja, a dzieciaki dostają szału w domu, aja znimi razem :( No to sie wyzaliłam, chociaż może ten wózek dzis sie uda do końca doprowadzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj wozek to siodelko daje sie na gore wozka ale tam jest twardo czy wiecie o jakis pokrowcach spiworkach do tego nosidelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina masz taki wózek jak my tylko, że nasz jest koloru beżowego. Gdzie kupiłaś? My nasz w mothercare.Dobry i trany wybór jest bardzo zwinny i zajmuje mało miejsca w bagażniku samochodowy i to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam go okazyjnie na markecie tylko jakie pasuja do niego śpiworki? do tego nosidelka bo bardzo jest twarde w srodku ma tylko cienką gąbeczke pod spodem i nic wiecej a ja planowalam ze nawet czasem moglby tam spac w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia napisz prosze co musialas podpisac przed cesarka i kiedy ci ustalili termin cesarki,bo ja mam wizyte z lekarzem za 2tyg.i wtedy bede w 36 tygodniu,czy wtedy mi powiedza termin ?dzieki pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie***
Czesc Dziewczyny, mam do Was pytanie dotyczace chrztu dla maluszka Czy jesli zdecyduje sie chrzcic dziecko w polskim kosciele tu w Anglii to czy istnieje mozliwosc przeniesienia pelnej dokumentacji pozniej do Polski, do kosciola w rodzinnym miescie? Chodzi mi o to, ze nie chcialabym, zeby za x lat moje dziecko szykujac sie do slubu, musialo szukac swojego aktu chrztu w kosciele w Anglii. Czy istnieje mozliwosc wpisania tego angielskiego chrztu w ksiegi parafii w Polsce? Bede Wam bardzo wdzieczna za odp. Mam nadzieje, ze w miare jasno opisalam o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki26 ja podpisywałam DATĘ no i oczywiście papiery związane z ryzykiem krwotoku, transfuzji, przypadkowego nacięcia dziecka, ogólnie cesarki jako operacji i powikłań z tym związanych itd że jestem świadoma i poinformowana o tych rzeczach. W sumie dwie kartki - kopie dostałam do domu. Takie same papiery podpisywałam w Polsce przy cesarce tzn dotyczące tego samego. I zrobili mi dzisiaj badania krwii na poniedziałek, dostałam dwie tabletki jedna mam wziąć wieczorem wniedzielę przed zaśnięciem a druga rano przed wyjściem z domu do szpitala. No i oczywiście juz w niedziele wieczorem nic nie mogę jeść już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki niunia za odp. co to chrztu to my bedziemy chrzcic malego w Polsce i wydaje mi sie ze to najlepszy sposob,jesli ma sie zamiar wrocic pozniej do Polski. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie***
o kurde :( dzieki Sztefka za odpowiedz wyslalam jeszcze maila do Polski do parafii - zobacze co odpowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ale sie rozpisalyscie :) aj planuje porod w wodzie, ale jesli nie nie uda, i bedzie ciezko to tez chcialabym wziac epidural ;) zmieniam tabelke: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ ***niunia***.........14/09.....41...Wolverhampton..?.... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....41.....Leicester.......synek .............Filip anka00.............27/09.....39.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26..............28/09......39....Essex Great Dunmow....syn.....Maks Gosia24Leicester.03/10....38....Leicester....córka .............Madzia Justyna M..........03/10....38....London.....synek................Ad rian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.....W iktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka ......OLIWIA jovka..............12/10......36.....Londyn.........córc ia............Maya migotka_bober..15/10...37....ondyn....syn......Maximilia n lub Samuel Skorpionka81....19/10......36....Southampton.....córka.. ...........Iz Ania Grimsby.....20/10......34....Grimsby.....synus.......Pawel,Cezary Dora23............21/10......35....Croydon........syn... .......Dorianek? MONDZI25........26/10.....35.....Banbury.......córka.... ...Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....34....Chichester.....syn.... ....maks/julek? czarna101........08/11.....32....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. .........Maya/Alex camillee...........29/11.....31.....Bristol..........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?....Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....córka. ..........Kornelia asiulek27........15/01......23.....Preston.........?.... Judytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......23.....Leeds...........?.... ....... ??????????? fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon.....synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... ...... ?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chł opak........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.........chłopak. ......Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn.......chłop ak.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chłopa k............Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...chłopa k.....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn ka....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.......Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield............s yn.....Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia- to gratuluje bo w poniedzialaek juz bedziesz mamusia. Pewnie sie teraz troszke stresujesz ale bedzie ok. Trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim,dziewczyny wiecie jak jest gruszka do nosa po angielsku,gdzie ja moge to dostac pewnie w bootsie,maly moj jakos dziwnie oddycha jak by mial katarek,ale mu nic nie leci,i kicha czesto,boze chyba sie przeziebil,a tak sie staram uwazac.dzisiaj mialam ciezka nocke,nie chcialo mu sie zbytnio spac,pomylil dzien chyba z noca,na dodatek tak mu sie ulalo ze az cala koszulke mialam mokra,nie wiem moze zwymiotwal,mam nadzieje ze nic sie z tego nie wykluje.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×