Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

czarna fajna jest ta posciel...najwazniejsze ze wszystko w komplecie...ja zamówiłam dodatkowo za 29 zł przescieradło z falbanką i stelaz do baldachimu za 18 zł-polecam....wszystko wyglada przepieknie!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 26
MONDZI25 Rzeczywiście wszystko wygląda cudnie :) Bardzo mi się podoba, a przede wszystkim wszystko w rozsądnej cenie... A ja zjadłam jogurt , mąż zaraz śliwki przywiezie, a jak to nie pomoze to mam zamiar zapic to wszystk kawą ;) dziekuje za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o zatwardzenie, mamkilka sposobow; codziennie rano musli na sniadanie, cappucinno z mlekiem i zadnych problemow , a w ciagu dnia jablka. jesli chodzi o lekarzy, to w polsce tylko dobrego laryngologa i dentyste mialam. co do wyposazenia dla dziecka, wszystko kupilam z ogloszen, albo na car boot, najczesciej nieuzywane i za grosze. ale trzeba sie troche nachodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
ola26 -uwazaj !!po takiej mieszance musi Cie pogonic hehe a jak nie bedziem szukac dalej innych sposobow:) ja mam dzisiaj spotkanie w szpitalu z polska polozna (nie ja sama tylko brzuchatki mniej wiecej w tych samych tygodniach ciazy) jestem bardzo ciekawa co i o czym bedze rozmowa ciesze sie tylko ze w jezyku polskim i ze bedzie mozna bez problemu sie dogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zadna jeszcze sie nie rozpakowala? ;) ola, na zatwardzenie moge zaproponowac jablka, a ograniczyc czekolade i np kakao. podobno pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy zaczyna sie tutaj chodzic do szkoly rodzenia?? i jak czesto sa zajecia? ja dostalam od poloznej nr, ale zawsze jest automatyczna sekretarka :/ nikt nie odbiera ani rano ani w poludnie, ani po poludniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille ja dostala numer na poczatku 5 miesiaca, a tu 6 sie konczy a oni nie maja dla mnie miejsca.strasznie duzo tutaj w mojej okolicy babek w ciazy.jak wychodze za rog na zakupy zachciankowe to przewaznie jakies dwie sie nawina , a jak jade do centrum to zawsze jakeis 5-7 widze. a jak wejde do mothercare to nawet z 10 Ola jak Cie nie pogoni po kombinacji jogurtu i sliwek to Ty jestes twardzielka, a nie znam chyba jeszcze takiej, wiec daj znac jak Cie nie wezmie ja za to mam zgage okrutnice, a na migdaly mam alergie.przeczytalam ktoras z Was wczesniej i zastosowalam zimne mleko-i pomoglo-dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuski i te jescze 2w1. Na rostepy polecam Bio Oil w bootsie. Jest drogi ale bardzo skuteczny. Ja jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to od razu go kupilam. Mozna go rowniez stosowac na twarz, opoznia starzenie, na poaprzenia i roznego rodzaju blziny. Super sie wchlania i nie pozostawia tlustych plam. Mnie strasznie mecza wzdecia :[ Czytam Was dziewczyny codziennie wieczorkiem w lozeczku. Przede mna jeszcze dluga droga, bo to zaledwie 7 tydzien. Strasznie fajne te Wasze malenstwa. Pozdrawiam i sciskam cieplutko wszytskie szkraby. Ja czekam na list ze szpitala na pierwsze USG i spotkanie z midwife. Tak przynajmniej mi lekarz z GP powiedzial. Zobaczymy, jeszcze troche czasu mam. Nie wiem co mam zrobic, nie jem wogole miesa, ale za to jem ryby. Lekarz mowil ze powinnam troche ale jakos nie moge sie przemuc. Staram sie ale jakos kiepsko m to wychodzi. Pozdrawiam Goraco :) http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Karolina&year=2008&month=5&day=8&babycount=1\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ten nasalfrida co macie to jest takie cos ze sie ustami wydmuchuje katarek??jak to dziala bo niemoge se wyobrazic,chcialam to zamowic ale nie wiem czy to to???pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, dzieki. u mnie chyba nie ma az tak duzo ciezarowek, tylko nikt w biurze nie odbiera... jak w poniedzialek sytuacja sie powtorzy to nagram sie na sekretarke i bede czekala na odpowiedz..... magdzior, tutaj masz link go tego nosefrida, moim zdaniem to sie \"wciaga\", ale pewna nie jestem. zobacz caly opis. http://allegro.pl/item243898307_aspirator_frida_w_twardym_pudelku_14_filerkow.html witaj karolinah :) ja tez tutaj trafilam w okolicy 7 tygodnia! :) a teraz juz blizej konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Pojawiam sie i znikam, bo mama przyjechala ;) I gratuluję niuni - i zazdroszczę - ;) że juz po jutrze będzie miala dzidziusia na rękach :) Trzymam kciuki, by wszystko poszło pomyślnie. I poprawiam sie w tabelce: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ ***niunia***.........14/09.....41...Wolverhampton..?.... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....41.....Leicester.......synek .............Filip anka00.............27/09.....39.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26..............28/09......39....Essex Great Dunmow....syn.....Maks Gosia24Leicester.03/10....38....Leicester....córka .............Madzia Justyna M..........03/10....38....London.....synek................Ad rian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.....W iktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka ......OLIWIA jovka..............12/10......36.....Londyn.........córc ia............Maya migotka_bober..15/10...37....ondyn....syn......Maximilia n lub Samuel Skorpionka81....19/10......37....Southampton.....córka.. ...........Iza Ania Grimsby.....20/10......34....Grimsby.....synus.......Pawel,C ezary Dora23............21/10......35....Croydon........syn... .......Dorianek? MONDZI25........26/10.....35.....Banbury.......córka.... ...Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....34....Chichester.....syn.... ....maks/julek? czarna101........08/11.....33....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. .........Maya/Alex camillee...........29/11.....31.....Bristol..........cór ka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?....Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....córka. ..........Kornelia asiulek27........15/01......23.....Preston.........?.... Judytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......23.....Leeds...........?.... ....... ??????????? fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon.....synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... ...... ?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chł opak........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.........chłopak. ......Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn.......chłop ak.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chłopa k............Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...chłopa k.....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn ka....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.......Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield............s yn.....Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYMKI JA W KOŃCU ŻYJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wasze rady poskutkowały;););) na początek zafundowałam sobie jogurcik z ziarnami , który zagryzałam śliwkami -zjadłam ich 5. Po godzinie wypiłam sobie kawe zwykłą bez mleka i jabł€szka ..... a po 20min to mnie wzieło...kibelek zaliczałam ok 6razy, ale najważniejsze , że pomogło:):):) dziś rano tez byłam i wygląda na to ,że wszystko w normie.... DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ ***niunia***.........14/09.....41...Wolverhampton..?.... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....41.....Leicester.......synek .............Filip anka00.............27/09.....39.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26..............28/09......39....Essex Great Dunmow....syn.....Maks Gosia24Leicester.03/10....38....Leicester....córka .............Madzia Justyna M..........03/10....38....London.....synek................Ad rian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.....W iktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka ......OLIWIA jovka..............12/10......36.....Londyn.........córc ia............Maya migotka_bober..15/10...38...Londyn....syn......Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......37....Southampton.....córka.. ...........Iza Ania Grimsby.....20/10......34....Grimsby.....synus.......Pawel,C ezary Dora23............21/10......35....Croydon........syn... .......Dorianek? MONDZI25........26/10.....35.....Banbury.......córka.... ...Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....34....Chichester.....syn.... ....maks/julek? czarna101........08/11.....33....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. .........Maya/Alex camillee...........29/11.....31.....Bristol..........cór ka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?....Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....córka. ..........Kornelia asiulek27........15/01......23.....Preston.........?.... Judytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......23.....Leeds...........?.... ....... ??????????? fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon.....synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... ...... ?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chł opak........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.........chłopak. ......Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn.......chłop ak.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chłopa k............Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...chłopa k.....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn ka....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.......Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield............s yn.....Alan hejka kobitki! znow sie pase na necie :D powiedzcie mi czy masujecie czyms ten dcinek intymny aby uelastycznic troche przed porodem?? czym to robicie , podajcie mi jakies dobre specyfiki,olejek, zeby mi nie podraznial i fajnie dzialal,,, stres mam nieziemski przed porodem ale pewnie tego nie musze pisac :D :D buziaki dla kazdej z was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko- ja mialam smarowac ale jakos nie moglam sie za to zabrac :( a potem to mialam tak wielki brzuch ze manewrowanie przy kroczu przez 10minut graniczyloby z cudem :D ale dobry do tego jest Bio Oil albo zwykla oliwa z oliwek :) my dzisiaj bylismy na spacerku w miescie ale tyle ludzi ze szok, a oczywiscie kazdy ma w dupie ze idzie matka z dzieckiem i pcha sie jak popadnie :O zdecydowanie bardziej wole chodzic do centrum w srodku tygodnia niz w weekend... ja juz czuje sie naprawde niezle :) szwy sie wchlonely, ja juz nieczuje ze mialam pekniecie III stopnia :D jeszcze 25 pazdziernika bede miala spotkanie post natal z fizjoterapeta i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, codziennie cwicze miesnie powstrzymujace strumien moczu ale jeszcze chyba dluga droga przede mna magdzior- ta frida to wlasnie taki odsysacz glutkow :) mi mama kupila w Polsce, sama pamietam jak nienawidzilam gruszki :O a to jest \"przyjemniejsze\" i skuteczniejsze - widzialam jak bratowa corce odciagala :) Pozdrawiam wszystkie! ❤️ niunia - trzymam kciuki w poniedzialek by wszystko bylo dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie mylisz purpurowa rzeko - polecam artykul w portalu gazeta.pl w dziale e-dziecko pt. Jak uniknac naciecia krocza? niestety nie mam jak wkleic linku gdyz korzystam z internetu w telefonie Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka81 i ziarnko_piasku 😘 dziewczyny zaczynam czuć napięcie przed poniedziałkiem jakos dziwnie sie czuję. Ostatnie dni z brzuszkiem i to takie niewiarygodne że w poniedziałek przytulę swoją kruszynkę - tak sie cieszę i boję !!!! Mój mąż do Was nie napisze ale wyślę może sms-a doktórejś z Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dwa razy nacinana, ale tylko dlatego, ze takie mieli regoly i niby dziecko szybciej wyszlo. za 3 razem, a to bylo tutaj nikt mnie nie nacinal i bylo spoko. wiesz nie zabardzo zwracam uwage ne to co pisza, bo juz takie rzeczy cztalam i sluchalam, ze powiesc sfiction mozna napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze, ze cos o nacieciu krocza wspominacie. Ja bylam nacinana przy pierwszej ciazy w Polsce bo u nas sa takie zasady:(:(:(- troche czasu to trwalo za nim sie wszystko zagoilo. Tym razem nikt tego nie robil i peklam naturalnie. I wydaje mi sie , ze to naturalne pekniecie jest znacznie lepsze niz naciecie. Lepiej sie goi i nie mam zadnego siniaka itp:):) Poza tym to sa moi rodzice u nas:D:D:D i dzisiaj opijaja narodziny wnusia z moim mezulkiem:):):):)Tylko ja siedze i patrze jak im wesolo a ja nie moge. Ale zdrowe mleczko dla dzidzi jest wazniejsze:):) niunia- nie stresuj sie bedzie ok ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMS od Kaska 0110: \"Hej. Od 4 rano mam skurcze. Nie były one regularne. Od około godziny jestem w szpitalu. Skurcze mam bolesne, tak mniej więcej co 5-6 minut, odszedł mi czop, no i mam rozwarcie na 5 cm. Położna powiedziała że to jeszcze potrwa. Padam już ze zmęczenia. Jak urodzę to dam znać.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolachalubinskazlondynu
hej dziewczyny wiem, ze moze takich jak ja bylo tu setki jednakze z braku czasu nie mam czasu czytac wszystkiego wiec do rzeczy ja i chlopak jestesmy w uk, on pracuje tu od 2 lat, a ja dojechalam teraz- tzn kilka dni temu bo musialam skonczyc studia w polsce i co sie okazalo? ze jestem w drugim miesiecu ciazy ( wczesniej nie wiedz- mialam okres jak zawsze) i ja tutaj bez pracy, bez NIN, bez zadnego ubezp- w polsce zreszta tez bo po studiach nie pracowalam. no ale jestem tutaj bez niczego, slub mamy zaplanowany za rok, wiec dziecko juz bedzie czy ja mam jakiekolwiek prawo chodzic gdzies do lekarza? czy musze wszystko zalatwiac prywatnie? to ze moj chlopak jest ubez wystarczy jesli powie ze to jego dziecko?? nie chce zebyscie mnie zrozuimaly zle- ale czuje sie ciagle oslabiona wiec nawet nie mam jak szukac pracy i gdzie a te benefity jakies? jak dziecko sie urodzi i chlopak wpisze ze to jego to wystarczy? tak bez slubu dadza???? z gory dzieki za odpowiedzi licze na wasza pomoc bo zaczynam sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia, probuje sie postawic w twojej sytuacji i chyba troche cie rozumiem :) z jedenj strony wszystko zaplanowane i wiesz kiedy bedziesz tulila dziecko, ale tez dokladnie wiesz ze to juz sa ostatnie godziny z brzuszkiem :) ostatnie kopy i usciski :) przy naturalnym porodzie tego chyba sie nie odczuwa az tak bardzo bo ciagle sie czeka na wyjscie malucha ;) trzymam kciuki zeby wszystko poszlo gladko i szybciutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia, dzieki za wiadomosc od kaski!! daj koniecznie znac jak bedziesz wiedziala wiecej!!!! :) mariola, nie orientuje sie w tych sprawach..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia, dzieki za wiadomosc od kaski!! daj koniecznie znac jak bedziesz wiedziala wiecej!!!! :) mariola, nie orientuje sie w tych sprawach..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ ***niunia***.........14/09.....41...Wolverhampton..?.... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....41.....Leicester.......synek .............Filip anka00.............27/09.....39.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26..............28/09......39....Essex Great Dunmow....syn.....Maks Gosia24Leicester.03/10....38....Leicester....córka .............Madzia Justyna M..........03/10....38....London.....synek................Ad rian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.....W iktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka ......OLIWIA jovka..............12/10......36.....Londyn.........córc ia............Maya migotka_bober..15/10...37....ondyn....syn......Maximilia n lub Samuel Skorpionka81....19/10......37....Southampton.....córka.. ...........Iza Ania Grimsby.....20/10......34....Grimsby.....synus.......Pawel,C ezary Dora23............21/10......35....Croydon........syn... .......Dorianek? MONDZI25........26/10.....35.....Banbury.......córka.... ...Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....34....Chichester.....syn.... ....maks/julek? czarna101........08/11.....33....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. .........Maya/Alex camillee...........29/11.....31.....Bristol..........cór ka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?....Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......26....Southend.....córka. ..........Kornelia asiulek27........15/01......23.....Preston.........?.... Judytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......23.....Leeds...........?.... ....... ??????????? fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon.....synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... ...... ?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chł opak........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.........chłopak. ......Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn.......chłop ak.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chłopa k............Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...chłopa k.....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn ka....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.......Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield............s yn.....Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - wlasnie mialam napisac o Kasi, dostalam tego smsa :) pewnie na wrzesniowkach tez juz dalas znac? :) trzymaj sie w poniedzialek, ja bede trzymac kciuki razem z moim cycaczem :D do marioli - wiem ze mozesz sie zarejestrowac w przychodni na NIN narzczonego - ktorac tu kiedys o tym chyba pisala, a benefity napewno beda Wam przyslugiwac, ja nie mam pracy od czerwca zeszlego roku i dostajemy CTC i CB - niewiele ale na pieluchy starcza ;) znajdz przychodnie i umow sie do poloznej - najwyzsza pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki mamuski kasiu trzymaj sie kochana i oby wszystko poszlo gladko. dajcie znac ja juz bedzie tulila swojego skarba. a my bedziemy dzisiaj robic przemeblowanie bo juz chyba najwyzszy czas, i jeszcze male ostatnie juz zakupki. dziewczyny ja to juz bym chciala urodzic termin mam na 27 i cos czuje ze sie przedluzy wszystko o tydzien jua nie dluzej. skurcze mam przewaznie wieczorem ale tylko 2,3 i brzuszek mnie boli tak jak na okres czy to sa moze juz jakies oznaki za porod blisko???? i cos mi brzuch twardnieje juz od paru dni to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mariola. jesli twoj chlopak ma nin i home office, to bez problemu , wybierzcie sie do najblizszej przychodni i umowcie si ena wizyte. co do benefitow, to zalezy ile twoj chlopak zarabia. i proponuje juz teraz skladac formularze, bo musze jeszcze tobie wyrobic nin, bez tego tax-ow nie dostaniecie. zajrzyj na forum moja wyspa, do tematu o rodzinie,albo finanse, tam ten temat jest dokladnie przewalkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego oto smsa dostalam od kaski0110: \"Filipek urodzil sie po 29 godzinnej meczarni poprzez porod kleszczowy o godzinie 9.24. Dla wycienczonych rodzicow jest najwspanialsza istotka na ziemi. Wazy 3680 i juz zaliczyl pierwsze cyckanie. Wiecej jak cala trojka dojdzie do siebie. Pa.\" Gratulacje przeogromne dla swiezo upieczonych rodzicow! 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×