Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

jak urodzi sie dziecko trzeba doniec im najlepiej akt urodznia, poniewaz do tej pory byliscie malzenstwem bezdzietnym i inaczej mogli was zakwalifikowac, po porodzie wasza sytuacja sie zmieni , a tu trzeba informowac urzedy o tym fakcie, zarowno council jaki i inland revenue jasli pobieracie benefity. napewno nadali wam jakis nr, jak pojdziecie z tym aktem , zapytajcie odrazu ile to zmienia. jesli bedzie uprzejma urzedniczka poinformuje was , jesli nie poczekacie na decyzje. takie jest niestety zycie. rzeczywiscie moze przyjsc komisja i sprawdzic wasz stan socjalny, jesli macie jakies oszczednosci , to tez ma wplyw na ich decyzje. jesli wynajmiecie jakies mieszkanie i bedziecie oplacac council, mozecie starac sie o benefity z councilu. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziuulka z tymi domami to jest roznie czasami dadza czasami sie czeka bardzo dlugo sprobuj poszukac w swojej miejscowosci HOUSING ASSOCIATION moze tam lista oczekiwania jest krotsza mnie powiedzieli ze moge tylko przebijac oferty domow na rejestracje jednak czeka sie miesiac w FIRST CHOICE HOMES na twoim miejscu nie czekalabym na odpowiedz councili tylko probowala gdzie indziej wejdz na strone www.fcho.co.uk (chyba tak to szlo jak nie to wpisz poprostu w wyszukiwarce first choice homes i nazwe twojej miejscowosci ) i dowiedz sie gdzie mozesz sie rejestrowac pozniej jak ci nadadza numer to wchodzisz na ta strone i bidujesz sie na dom ktory ci odpowiada jesli spelniasz ich kryteria to poprostu ci go dadza co do wynajmu przez agencje tak jak mowisz jak wpadnie wizytacja (a wpadaja mozesz mi wierzyc :) ) to stwierdzi ze was stac albo warunki sa dobre i d*** Ja mam wg nich za dobre warunki mieszkaniowe nie wazne ze moj maz zarabia minimum wage a ja mam tylko SMP a za chate place 135 tygodniowo! Ale i z tego jest wyjscie jesli zarabiasz malo to idziesz do councilu i aplikujesz sie o housing benefit co pokrywa czesc badz calosc twojego rentu napisz czy zarabiacie duzo (sorki za niedyskrecje) i jaki zasilek pobierasz to moze ci poradze cos wiecej przechodzilam przez to KOSZMAR :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziula :) no mam nadzieje ze to tylko uzdolnienia nie sportowe a akrobatyczne rzeklabym hi hi :) Malo tego je za trzech HV powiedzial mi ze jak tak dalej pojdzie to mam jej kupic dodatkowe mleko dla dzieci bardzo glodnych :):):) Ja jak bylam mala nie jadlam nic do pol roku bylam chuda jak pies No ten apetyt to napewno nie po mamusi....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Manchester- nie martw sie tym obracaniem moj Julek tez juz to proboje od jakiegos tygodnia. Wiec zostawianie dziecka na lozku bez zabezpieczenia juz nie wchodzi w gre bo moze byc wielkie buuuuum. Na dodatek Julo juz zaczyna wydawac dzwieki gguuuu- jak to rewelacyjnie brzmi hahhah. Ania najlepiej kladz mala do takiego lezaczka- jest bardzo praktyczny i dzidzi z niego napewno nie wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada witaj 🌻 kiedy ona w lezaczku nie chce bo nogami kopac sie nie da:) no chyba ze wibratorek waczam to jest 5 min spokoju :) moja mala krzyczy coraz glosniej a jak sie jej udato sie cieszy hi hi :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka teraz jak czytam że twoja mała już się przekręca na boczki to się troszkę martwie bo moja ma prawie 4 i sie jeszcze nie przewraca, za to sie podnosi, jak siedzi w foteliku to trzeba ją zapinać padami bo może wypaść tak się podnosi nóźki i główkę wraz z tułowiem. Czy każde dziecko się przewraca na boki? Zmartwiłam się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia nie martw sie kazda dzidzia inna :) co do podnoszenia ja jestem zaskoczona tym ze Wiki trzyma prosto glowe nie zawsze ale probuje szczegolnie jak ja nosze to bez podtrzymywania trzyma glowke prosto i oglada co sie wokol niej dzieje nic sie nie martw napewno wszystko z Twoja Julcia ok 🌻pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- kazda dzidzia rozwija sie indywidualnie. Jedne robia cos wczesniej drugie dzidzie pozniej ale nie ma sie czy martwic na kazdego babosa przyjdzie kolej w robieniu danej czynnosci. Ja np bylam bardzo zdziwiona rozwojem mojej Olci bo ona majac 4 mies juz siedziala a pod koniec pazdzirnika tj 5.5--6 mies zaczynala raczkowac. Chodzic zaczela majac 9 mies. Ale np zabki zaczely wychodzic jej bardzo pozno bo pierwsza 1nka w 8,5mies. Teraz z Julkiem moze byc calkiem inaczej. Wiec kobitki nie ma sie czym martwic ale zawsze dla uspokojnia was samych mozna skonsultowac sie z HV lub GP. Ide nakarmic mojego glodomorka bo juz daje znaki ze chce papu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ja dzisiaj bylam na spotkaniu z polozna i pierwszy raz wpisala mi te relation yo brim 4/5 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa No i teraz sie zastanawiam jak u Was szybko sie zmienilo do nizszego polozenia . Moja polozna powiedziala ze jest 4/5 a jak bedzie 3/5 to juz czasami jest to kilka godzin do porodu. Czy w 35 tygodniu taki wspolxczynnik jest ok????? Polozna powiedziala tez ze moze byc tak ze juz niedlugo bedzie po wszystkim. Nasteopna wizyte mam na 26.10 jak dodala jezeli dotrwam hahahahahhahahahha Zastanawiam sie tez na d tym ze mimo tego ze moj maluszek ma niby mniej miejsca to wierci sie jak osalaly. Dzisiaj np nie spalam do 4 nad ranem bo niestety ale jego ruchy sprawiaja mi juz sporo bolu. Znajome mowia ze pod koniec ciazy to malenstwo ruszaq sie sporo mniej a moj aniolek to coraz bardziej haha chyba mu sie spieszy na zewnatrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratujcie,mam zrobiony apoitment w ambasadzie wiem ze na luty,a ja skasowalam przez przypadek tego mejla i nie wiem teraz jak to sprawdzic na kiedy??/czy wiecie co moge zrobic>>??nawet nie moge znalesc tej strony na necie:(((:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek a w ktorym tygodniu ciazy jestes bo nie moge Cie znalezc w tabelce???? My z mezem tez okupujemy naturalne przyspieszacze porodu;) hehehhe ale bez rezultatu. Dla mnie jest najwazniejsze to ze moja dzidiza nie chciala sie ulozyc glowa w dol. Polozna na ostatniej wizycie powiedziala ze ma czas do dzisiaj i sie udalo hehe :) Chcialabym zeby bylo juz po wszsytkim.... az mi glupio bo wszyscy w domu chadza jak ja zagram a jestem wredna jak.................... nawet nie napisze jak bardzo. Zastanawiam sie tylko jak oni ze mna wytrzymuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale Ci zazdroszcze tylko 9 dni.................. ja tez tak chce:) Nie martw sie na pewno pujdzie gladko:) i juz niedlugo bedziesz najszczesliwsza mama wsrod najszczesliwszych mam:) pozdrawiam ide troszke polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragaday to takie tabletki ktore mi lekarz przepisal na anemie ciazowa.zawieraja mnostwo zelaza ,i kwasu foliowego, alemi po nich niedobrze.ale jak nie bede brala to mi anemia nie zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI. DLUGO SIE NIE ODZYWAŁAM BO POPROSTU NIE MAM JUZ NA NIC OCHOTY. ZAZDROSZCZE TYM, KTÓRE MAJA SIŁE NA WSZYSTKO...JA NIE MAM SIŁ NA NIC. JESTEM JUZ W 37 TYG. NIE MOGE W OGÓLE SPAC W NOCY, WIERCE SIE Z BOKU NA BOK, NIE MOGE ZŁAPAC ODDECHU. CZUJE SIE TAKA POGNIECONA W SRODKU :(. DZIDZIA MI SIE PCHA MIEDZY ZEBRA ...CZUJE JAKBY JE NORMALNIE ROZPYCHAŁA. JESC MOGE, ALE MAŁO. NAGORSZE JEST TO, ZE BRZUCH MI JESZCZE NIE OPADŁ I WSZYSTKO KUMULUJE MI SIE ZARAZ POD PIERSIAMI A DÓŁ JAKBY PUSTY... NIE WIEM ILE TO POTRWA JESZCZE ALE MAM OCHOTE URODZIC CHOCBY ZA CHWILE I PRZEZYC JEDEN PORZADNY BÓL I SIE JUZ TAK NIE MECZYC NA CODZIEN.. PACHWINY MAM TAK OBOLAŁE, JAKBYM CONAJMNIEJ ZE 100 SZPAGATÓW ZROBILA. PRZYTYŁAM 14 KG JAK DO TEJ PORY WIEC NIE WYOBRAZAM SOBIE , JAK MIAŁABYM SIE CZUC, GDYBYM PRZYTYŁA NP 30! JESTEM ZAŁAMANA...MAM JUZ DOSC I POPADAM W DEPRESJE...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór :)) dziewczynki po długich poszukiwaniach znaleźliśmy z mężulkiem wózek dla naszego maluszka :)) Pozatym u nas bez zmian. Pozdrowienia dla wszystkich brzuszków, maluszków i ich mamuś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora23
dobry wieczór mamuski! to dobrze ze ja mam juz z glowy co chodzi o wózek dla mojej dzidzi. jak bylam w pl w czerwcu to sobie wybralam sama i przywiozlam go tutaj ze soba!z 4 miesiecznym wyprzedzeniem bo termin mam dopiero na 02/11 ale warto bylo! jest swietny i 3 funkcyjny.bo powiem wam szczerze ze niepodobaja mi sie tutaj w angli zadne. bez obrazy!! ale jak jakis wpadl mi w oko to cena tez byla szokujaca!! pozdrawiam waswszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora23
dobry wieczór mamuśki! powiem wam ze sie ciesze ze mam juz z glowy z kupnem wózeczka dla mojej dzidzi! bo jak bylam w czerwcu w pl to sobie sama wybralam i przywiozlam go tutaj do angli! z 4 miesiecznym wyprzedzeniem bo termin mam dopiero na 02/11 ale warto bylo bo jest naprawde swietny z 3 funkcjami. bo powiem wam szczerze ze niepodobaja mi sie tutaj wózki w uk! bez obrazy!!! jak jakis wpadl mi w oko to cena byla naprawde szokujaca!!! pozdrawiam wszystkie mamuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora23
jaestem ciekawa co sie dzieje z gosia24leicester! dawno jej niebylo a w sumie ma juz po terminie ,moze juz urodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lianka
hej dziewczyny mam prośbę ,doradżcie mi proszę bo chyba zwariuję miesiączke mam co 30 dni ostatnią prawidłową miałam 1.09 potem 23.09 miałam lekkie i krótkie krwawienie robiłam test 29.09 negatywny ,02.10 po południu dostałam @ ale następnego dnia już było tylko plamienie,które ustało 04. 10 wieczorem i dzisiaj w połunie coś dwukrotnie zabolało mnie dole pleców że nie mogłam sie ruszyć jak poszłam do wc to wyleciał mały skrzepik krwi i dalej plamie ,poszłam do lekarza a on bez badania przepisał mi tabletki NORETHISTERONE I powiedział że czasami tak sie zdaża .mierzyłam temp.37.5 a plamienie jest tak niewielkie że nawet tamp nie zakładam bo jestem strasznie sucha prosze doradżcie coś bo już nie wiem co mam myśleć pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, mialam to samo, zamowilam wozek z Polski bo tu zaden mi sie nie podobal i nie zaluje bo jest swietny, solidny i sliczny zielony a nie czarny albo czerwony jak te angielskie. Magdzior chyba nie widzialas mojego pytania, ciekawa jestem jak daleko od siebie mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem ;) przeczytalam wszytsko ale niewiele pamietam :o czasmi moga wystapic mdlosci po iwtaminach jesli sie je wezmie na pusty zoladek. trzeba przeczytac na ulotce czy nie sa wskazane dopiero po zjedzeniu. ja tez czytalam ze po28 tygodniu dziecku rusza sie mniej, a u mnie od 3 tygodni szaleje ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lianka
nie rozumiem co mamy Ci doradzic :O bylas u lekarza, dostalas tabletki wiec o co chodzi? jakiej rady potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa rzeko 🌻 dzięki za info - pomysle o tym czy podawać czy nie, faktycznie gośćjest słaby, i tylko dzieki mnie jakos w ogóle sie porozumiewamy :) A co do pomarańczowych wpisów- i całej pomarańczowej jasniewielmoznosci - ja nie bedę się spierać, czy kogos prowokuję, czy nie. Jakos Ania ,Ola, Justyna, Magdzior maja w nosie czy ja się wyraże tak czy siak. Piszą poprostu i zachowuja się jak w rozmowie. Purpurowej rzeki tez nie popieram we wszystkim co pisze, to chyba naturalne,ale szanue ja za to, że NA KAZDY TEMAT POMOZE - znam wiele osób, które pozałatwiały w Anglii sobie rózne sprawy i nie podziela sie tym z nikim, bo sikaja ze strachu i zazdrosci, ze ktoś może miec tak samo normalnie. A purpurka jest fajną , pomocna osoba. Poza tym, czemu boisz sie pisac pod stałym nickiem ? Nie rób z nas potworów ani suk, bo kurcze, to komedyja. A zresztą, dajta spokój, kwiaty pachły, wiatr wiał, ona mnie odepchła - piardłem, rzygłem i poszłem, bo chamstwa nie zniesę :D :D :D Pozdrawiam wszystkie Brzusie i Mamusie - idę jutro do Ikei na zakupy -okazuje sie, że połowy rzeczy nie ma, ale co tam, kupie co bedzie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmieniam sie w tabelce, bowidze, że ostatnia była starsza :) NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Gosia24Leicester.03/10....40....Leicester....córka.....M adzia Justyna M..........03/10....40....London..... synek......Adrian lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.............?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka .......OLIWIA jovka.............12/10......39.....Londyn.....córcia.. ...........Hannah migotka_bober..15/10.....39...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......38....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....36.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....36....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......35....Grimsby.....synus.....Pawel,Ce zary czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....32.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......26....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......26... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .........29/09.....3200.....Streatham......coreczka.....NIko la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszle i juz mamuski ja tylko na chwilke chce zmienic imie w tabelce NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Gosia24Leicester.03/10....40....Leicester....córka.....M adzia Justyna M..........03/10....40....London..... synek......Adrian lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.............?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka .......OLIWIA jovka.............12/10......39.....Londyn.....córcia.. ...........Hannah migotka_bober..15/10.....39...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......38....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....36.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....36....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......35....Grimsby.....synus.....Pawel,Ce zary czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....32.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......26....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......26... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .........29/09.....3200.....Streatham......coreczka....Klaudynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy te ktore wyrabialy juz paszport dla dzieciaczka mogly by mi napisac co musze wziasc ze soba do ambasady jakie papiery dzidzi i czy my mamy brac jakies swoje dokumenty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia dziecka birth certyficate paszporty rodzicow akt malzenstwa o ile jestescie malzenstwem 2 wypelnione wnioski o paszport ktos tez mi mowil jak jechalam, zeby wziac karte NIN ale nie byla potrzebna 18 funtow na oplate jak mi sie przypomni cos wiecej to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz polski oraz nr pesel nadany w polsce to bedziesz sie mogla od razu starac o paszport na 5 lat, jak masz angielski tylko to dostaniesz roczny paszport tymczasowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×