Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta co zna dwa dziwne przypadki

Znam dwa dziwne przypadki...

Polecane posty

Gość ta co zna dwa dziwne przypadki

kobiet które po tym jak rozstały się ze swoimi partnerami( z różnych przyczyn ), których bardzo kochały ,umarły wewnętrznie-ja to tak nazywam bo od tej pory z nikim absolutnie z nikim się nie spotkały ( mam tu na myśli randki ) nie całowały, nie spały z innymi facetami. U tej starszej to trwa już 11 rok, ta druga jest sama już 3 lata.Paradoksalnie zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku Ci faceci nie mają pojęcia w jakim stanie są ich byłe, a raczej nie mają pojęcia o tym że w nich coś umarło obie są atrakcyjne....zastanawiam się jak ci panowie by się poczuli gdyby się dowiedzieli ze to z ich powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co zna dwa dziwne przypadki
to może inaczej :) jak wy byście zareagowali gdybyscie się dowiedzieli ze przez was ktoś jest sam od kilku lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorna bodzia
Jak to "przez was" ? Nie można się zmusić do miłości ani być z kimś z litości. Związek się rozpadł i te osoby same są sobie winne , że nie chcą tego przyjąć do wiadomości i ułozyć sobie wszystkiego od nowa w głowie. Jakbym siędowiedziała , że mój były od zerwania jest sam , to pomyslalabym sobie , że widać chce być sam. Na pewno nie czułabym sięwinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wierzę w to
....że kobiety są silnijsze psychicznie od facetów i macie to w genach aby z nami facetami wytrzymać , jeżeli sobie założyłaś i tego się trzymalaś , że nigdy z facetem nie chcesz się zadawać to sama sobie krzywdę zrobiłaś , ponieważ nie wolno wrzucać wszystkich facetów do tego samego worka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań palić
no coś ty facet, nawet jak ja zdradzisz, ona ma być silniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nadczm sie tak zastanawiasz kotku wierz mi na słowo mają to w głebokim poważanku ...hehh.... myślisz że ci któży zostawiają maja sumienie nie sadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×