Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madd_emoiselle

Jakie marki/firmy cenicie sobie najbardziej?

Polecane posty

Gość madd_emoiselle

nie mam na mysli firm najdrozszych tylko najbardziej stylowych , ja osobiscie Pepe Jeans i Miss Sixty:)czekam na wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisssy
cropp town...co z tego ze dla dzieciakow mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalka
a ja wole Espirit i H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Solar i tylko Solar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiko
ja osobiscie tylko Zara i Kenvelo - najlepsze bez dwoch zdan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelova
hehe, pepe jeans tanie? hahaha ja lubie reserved :) Kenvelo są super, ale nie wszedzie mozna je dostac :( H&M... zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas taka bylejaka
Maxmara,super krój i materiał.Firma na lata i klasyka. To mi odpowiada.Na sportowo lubię Levisa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alendel
reserved Proste bez przesady, czesto fajne ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno numerem jeden już od kilku lat jest u mnie Zara :) potem Vero Moda, Promod, Reserved i H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania moda
a wszystkie te i inne dobre marki znajdziecie w lepszych lumpexach.mam taki sklep to wiem!I wcale nie trzeba wydać fortuny na extra ciuch ,bo u mnie i tanio i sprawdzone ,że np. po praniu wygląda jak nowe i się nie zeszmaciło.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmagda
ja uwielbiam nexta super rzeczy i duzy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *rumianek*
PROMOD I ZARA SĄ THE BEST!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijakataka
a ja roznie to zalezy ktora czesc ubioru... Bluzeczki czesto fajne znajduje w Orsay rzadziej w Morganie, gantos ma super materialy, w tally weijl nieraz sie cos trafi, maxima jest ok. Generalnie zawsze spedzam cale godziny lazac po sklepach w poszukiwaniu chocby jednej najzwyklejszej bluzki. A jesli chodzi o dol to hmm, spodniczki z reguly szyje u krawcowej bo sklepowy asortyment nie spelnia moich oczekiwan, dzinsy to z reguly wrangler lub lee, sporadycznie Levis. Solar bywa ok, jednak ja jestem za drobna do wiekszosci z rzeczy oferowanych tam. to chyba tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Ja lubie H&M i Zarę, chociaż na to drugą się ostatnio wkurzyłam, bo kupiłam zimowy płaszcz za 350zł i jest tak syfnie uszyty... popruły mi się obydwie kieszenie, trzy pętelki od kaptura nie wytrzymały i, najgorsze, pianki w środku się poprzesuwały i mój płaszcz wygląda jakby chorował na nowotwór:/ Bardzo podobają mi się ciuchy Diesla, Pepe Jeans... ale są za drogie, w każdym razie z tego co widziałam w Avanti czy HOT, bo nigdy w żadnym z tych sklepów nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 458
matko same snoby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucieszona
hmmm fajowe ciuszki ma roxy quiksilver reserved esprit wrangler pozdrowki:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 458
jakie snoby konito :D :D zwykle popularne firmy apodaja, jedna tylko gdzies wtracil Maxmare, to juz jest wyzsza polka. mi ostatnio cos sporo rzeczy z Calvin Klein Jeans podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pieniadze na dobre ciuchy tj marki z średniej półki i wcale nie uwazam tego za snobizm. Czemu mam się ubierać na bazarze skoro stać mnie na Mango Zare pepe Roxy Diesel czy MissSixty? co jakis czas znajomi przywożą ciuchy i akcesoria firm, które u nas są dosyć drogie -HILFIGER CK Lauren DKNY Guess lub po prostu ich nie ma- BEBE Abercrombie Juicy Couture OLd NAVy A jak zdefiniować moje upodobanie do t-shirtów TRUNK - nieświadomy snobizm(??) - w końcu powiedzmy są drogie ale myśle że w Polsce mało kto wie o takiej marce!Więc zakładam super ciuch a nikt może się nie domyśleć że to snobistyczna szmatka....wcale mi nie jest przykro :):):) W końcu ubrania są do noszenia a jeśli ktoś robi z tego przedstawienie to już tylko i wyłacznie jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia21
Nie znoszę ludzi,którzy pojawiają się na takich tematach tylko po to,żeby wytknąć innym snobizm :/ podobnie było na topicu o myciu się,ktos tam "madrze" napisał,że "skoro tyle razy się myjecie,to dlaczego śmierdzi w autobusach" co za pustaki :/ Jak mnie stac to kupuje te rzeczy,które mi się podobają,bez patrzenia na cenę,w Polsce są różne wysokości pensji,nie każdy zarabia 500 zł i na nic go nie stać!Nie wolno osądzać nikogo po zasobie portwela,ja nie śmieję się z tych,których na coś nie stać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyoosha
zara, zara, zara, mango reserved (czasem) h&m (ale tylko ten szwedzki i ew. paryski bo u nas najgorsze dają) promod (chociaż za dużo rzeczy na jedno kopyto) vero moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika b
PEWNIE ZE ZARA CHOCIAZ TROCHE TERAZ SIE ZEPSULA.JA MIESZKAM ZA GRANICA ZARA I MANGO TO NAJTANSZE TU SKLEPY.HAHAHA ALE SUPER CIUCHY. PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×