Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Jak to jest z tą męską zdradą?

Polecane posty

Czy zawsze w takiej sytuacji wina leży po stronie mężczyzny? Nie sądzicie Panie, że może on w ten sposób zaspakajać swoje pragnienia jakich nie chce dać mu jego partnerka. Nie mówię o jakichś wymyślnych perwersjach seksualnych, ale o zwykłym życiu intymnym, którego brakuje mu w jego domowym ognisku i którego nie jest w stanie w żaden sposób poprawić. Choćby stawał na głowie to jego żona, narzeczona (zależy w jakim jest związku) nie ma ochoty na życie intymne. Wytrzymuje rok, dwa, trzy, aż wreszcie szuka kogoś kto jest skłonny dać mu to, czego nie może \"wywalczyć\" w domu. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok dwa trzy
jesteś bohaterem :D bierz co chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle,ze to tylko standardowa i wygodna wymowka.... chociaz trudno uogólniać,przecież panowie z kimś zdradzają-nie tylko z samotnymi pannami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
no nie przesadzaj z tym smutkiem :p chyba ze jestes kobieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zakłopotka\" a kto Ci powiedział, że ja mam z tm problem. Poprostu jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zakłopotka\" a coś ty taka cięta na facetów. Może ty Feministką jesteś albo jakieś inne wariactwo. Uczciwy facet chce sobie pogadać na forum a Ty tylko go mieszasz z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielicie Hipolicie
"Choćby stawał na głowie to jego żona, narzeczona nie ma ochoty na życie intymne"?? Na jakim świecie ty żyjesz? Znakomita większość żon/narzeczonych MA ochotę na życie intymne. Ba! Prowadzi udane życie intymne ze swoim... ukochanym, to tylko kochanki słyszą, że "żona go nie rozumie i dawno ze sobą nie śpią" :-O I to nie jest tak, że facet szuka tego, czego nie dostaje w domu (choć oczywiście istnieją wyjątki od tej reguły), po prostu szuka czegoś NOWEGO. I właśnie to jest "smutne ale prawdziwe". Żona ma to samo co i może dać to samo co ktoś nowy, ale nigdy nie będzie nowa "=O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce wiedziec
No własnie a ja sie zastanawiam czy sa jeszcze tacy faceci,ktorym zdrada nie przechodzi nawet przez mysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam, że zdrada jest rozwiązanie problemu.Także myślę, że to zło i wcale nie jestem do tego skory.Jestem tylko ciekawy waszych opinii a \"zakłopotka\" miesza mnie z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
czy sa jeszcze tacy faceci,ktorym zdrada nie przechodzi nawet przez mysl? buehehehee a byli kiedys tacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×