Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasi80

Pończochy Nylonowe - POMOCY!

Polecane posty

Witajcie Mam pytanie dostałam wczoraj na urodziny od męża kilka par pończoch. Wcześniej nosiłam samonośne. Te są nylonowe, różnią się z tego co zauwazyłam tym ze nie rozciagają się. Dziwne wrazenie jak je załozyłam jednak jak je przypielam do paska ze slubu to od razu pekła żabka. Jaki powinien byc pasek do nich? Moze któras z grupowiczek miala takie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _amor_
tez mialam - przeszlam sie kawalek i mialam wypchane kolana :O pasek mialam normalny jakis.. ale glupie sa ogolnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orginalne nylony szeleszcza:) straszne moj facet ich nienawidzil:)kiedys zaszalam i kupilam za 58 zl i po 2 wlozeniu wywalilam na smietnik zaczeiplam sie wysiadajac z auta:)droga to byla przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex36
Nie rozumiem czemu Twoj facet ich nienawidzil , dla mnie noga wyglada w nich cudownie , szkoda ze w dzisiejszych czasach sa praktycznie niespotykane na kobiecych nogach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik*
Nic mi się z pasem nie działo. Nie wypychały się i były bardzo trwałe. Między innymi miałam granatowe. Chciałam kupić taki sam odcień, ale długo polowałam a teraz już nie noszę granatu. Dostałam kiedyś w prezencie pończochy z jedwabiu. Te to dopiero byłe rewelacyjne. Chyba z rok w nich chodziłam zanim się podarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex36
Obecnie nylonowe ponczochy mozna wmiare tanio kupic na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaj4747
Wiadomość tylko dla wyjątkowej kobiety - Jeżeli bardzo lubisz chodzić w... i nosić je, chodzi tu oczywiście o rajstopy i pończochy to daj znać na forum,ale warunkiem jest to że musi to być twój konik twoje głębokie zainteresowanie w tym co chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretta
Super są te pasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×