Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiol

Kolczyk w miejscu intymnym

Polecane posty

Moja żona ma ochotę na kolczyk w takim właśnie miejscu, ale się boi! tak w zasadzie to nie mówi czego, chyba raczej wstydzi się iść do gabinetu (a ma już wszystkie namiary tzn. co jak i gdzie). Poradźcie kobitki, posiadaczki posiadaczki błyskotki w tym miejscu jak to było u Was, przed, w trakcie oraz po, oraz czy to przeszkadza w codziennym życiu (jakieś niewygody itp.) Proszę pomóżcie dziewczynie podjąć ostateczną decyzję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka cie szuka
a po co jej ten kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba się jej coś takiego w tym miejscu, i podobno dostarcza fajnych doznań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
niech sobie zrobi sama ten kolczyk trochę lodu i po bolu...no chyba ,że zemdleje;) jak wstydzi się iść do salonu to co będzie przed wizytą u ginekologa-będzie sobie go wyjmować-przecież dziurka zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradz jej koniecznie to naprawde nie jest warte a mozna podczas przekluwania uczkodzic nerw sromowy i lechtaczka nie bedzie miala czucia do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniew boży
to kara za rozpustę i unikanie prokreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja21237
JA mam tam kolczyk i jest super jak chcesz szczególy to na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa prezesa
Też miałam kolczyk. Jeśli ktos nie ma swoich doswiadczen to po co sie wypowiada i pisze bzdury...:O Ból taki jak przy zastrzyku, albo przekłuwaniu ucha. Także chwila moment, nic wielkiego. Wygląda fajnie, zawsze można wyjąc, dziurka minimalna, doznan ?cielsnych? nie zapewnia:O I nie wiem kto liczy na tego typu rzeczy. Mi zapewniał wizualno swiadomosciowe :) Po prostu fajnie wygląda. Ja zrobiłam, bo mi sie podoba taka estetyka :) Niestety zaczął mi migorwać i musialam sie go pozbyć, ale przy chwili czasu i weny pójde bez wahania zrobic jeszcze raz :) od razu napisze, zeby nie było ze jestem walnięta:O ze w języku, pępku itd nie kręcą mnie zupelnie. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa prezesa
...to jeszcze dodam, że moj chłopak ma nadal w całości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chciałbym mieć takiej dziewczyny, która ma kolczyk na na narządach płciowych. Takie kobiety nie dość że oszpecają sobie cipkę, to jeszcze ryzykują utratą czucia w łechtaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa prezesa
to nie czaj sie i sobie zrób. Raz sie żyje a w razie czego zawsze mozna wyjąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa prezesa
Gargamel własnie o tym pisałam...:O A co ty myslisz, ze ktos sobie wbija w łechtaczke jakies druty:O? Nie wiesz jak to wygląda to po co piszesz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa prezesa
Ale czy do Ciebie kolego nie dociera, że nie da sie stracic czucia w niczym tym sposobem :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa prezesa
A dobra, szkoda czasu na takich :) Expert :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa878
hej:) amacie moze namiary na jakis salon w Wawie co robi takie rzeczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
odnosze wrazenie ze gargamel nie wie co to lechtaczka, bo kolczyk z reguly jest w napletku, bo chyba laska musialaby byc idiotka, aby sobie lechtaczkie dziurawic, chociaz w praktykach bdsm juz widzialem przedziurawiona lechte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój siaiak
ja mam sisika i nie noszę takich dziadostw bo mi się odrazu psuju i jie mam czucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia vel Landryna
Ja chce sobie tam strzelić kolczyk ale nie wiem gdzie sie go dokłądnie robi niech mi ktoś to objaśni..bo wole wiedzieć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętny69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętny69
Ja mam w tym miejscu i to nie jeden , moja żona tesz ma i jest super !!!!!!! bo oto chodzi aby pobudzic zmysły a jak ktoś nie lubi to niech się nie przekłuwa !!!! ( zwyczajni dla zwyczajnych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętny69
Jakoś ma pare lat i ani razu go nie wyrwałem ani w żaden inny sposób nie uszkodziłem (bez obaw ) , raz po raz w obcisłych dzinsach ją pociągnie ale to tylko pobudza myślenie o sexie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×