Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lili31

Moj facet kończy we mnie..i co dalej?

Polecane posty

Gość lili31

Od niedawna biore pigulki, chcemy zaczac kochac sie do końca...no i nie bardzo wiem co mam potem zrobić? biec od razu pod prysznic?wytrzec sie chusteczką?przeciez to ze mnie wyplynie a nie chce upaprac przescieradła...sami wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
wypultaj to na chusteczkę :P albo wtórnie spuść się na niego ... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna.........
u nas zwykle po stosunku lezymy sobie, ja "podkladam pod siebie jakąs starą kpszulke, np jego, ktora pozniej oczywiscie ląduje w praniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ide pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie
irygacja wodą z nadmanganianem potasu. inaczej się rozchorujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaahhhahha
no przecież trzeba się trzoszkę jeszcze poprzytulać,a pózniej się umyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wycieram sie chusteczką :) i spox ;) a on rozumie :) zawsze mam je pod reka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili31
czyli ze nie moge od razu pedzic pod prysznic?to nawet fajnie bo lubie sie przytulic juz po wszystkim...a czy jesli upaprze przescieradło on nie pomysli ze jestem hmmm...no wiecie na bakier z higieną?Znamy sie juz rok ale dopiero teraz zaczynamy seks bez gumki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podluz recznik
i nie bedzie problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili31
dzieki za wszystkie wpisy.Myslalam zeby kupic chusteczki ..te takie mokre dla dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wycieram....
chusteczką. Z początku było troszkę niezręcznie ;) ale teraz już na tyle się czujemy swobodnie że nie robi to nam różnicy ;) No a w miarę możliwości - wspólny prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie
bądźcie cywilizowane, nie hodujcie grzybów koniecznie irygacja wodą z nadmanganianem potasu. inaczej się rozchorujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muisz dla dzieci, w Rosmanie są takie specjalne do higieny intymniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i lepiej
sprawdzcie czy ktores z was nie ma wirusa HCV lub HBV - nosieli sa miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili31
kupilam te chusteczki w rosmanie:) czy waszym zdaniem wypada porozmawiac na ten temat z facetem?moja kolezanka zaraz po seksie biegla pod prysznic az jej chlpoak w końcu zapytał czy ona sie jego brzydzi..:) No i jeszcze jedno...on lubi seks francuski i daj emi do zrozumienia,ze chcialby konczyc w moich ustach...ja niejestem jeszcze na to gotowa...to dopiero trzeci raz kiedy bedziemy sie kochac, uwazam,ze nie jest wskazane zebysmy szli do przodu:) az tak szybko z eksperymentami./ Lubie delikatny seks, taki normalny a wiadomo,ze do wszystkiego trzba "dojrzec" i wszystko musimy zaakceptowac oboje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie tak
ze jak on skonczy to nawet po wzieciu prysznica zostaje smrud tej jego sprmy:o ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara.
sperma mojego nie ma zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara.
smak ma i to rozny...... czasem jest niby slodki ale po przelknieciu zostaje zawsze ten sam dziwny posmak, zapachu nigdy nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek4567
przedewszystkim nie uciekaj od razu do łazienki bo to by go zdenerwowało.pomyślałby ze nic nie czujesz i nie masz przyjemności z sexu z nim.wystarczy że troche ochłonie a potem oboje idcie sie umyć to najleprze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały ręcznik
jest najlepszy, chusteczki słabej jakości mogą zostawiać swoje kawałeczki cięzkie do zeskrobania na sucho, oczywiście kąpiel niezastąpiona, ale rzeczywiście jeśli pobiegniesz szybko sama, to moze sobie pomysleć, że sie brzydzisz, opowieści o irygacji nie słuchaj chyba, że jesteś bakteriofobem, zamias łykać tak szybko jego nasienie, zrób mu najpierw parę razy ręką i poprzyglądaj się jak to wygląda, może nabierzesz ochoty lub z ciekawości, nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki smak i zapach ma
sperama waszych chłopców? Mojego ma zapach wanili? Co zrobić żeby był inny - bo taki zapach ma od zawsze a ja wanili nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie podkladam chusteczke i lezymy dalej :) albo jestem nad nim i ocieram sie cipka o niego wraz z wyplywajaca sperma ;) zawsze mamy kupe smiechu przy tym :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili31
dzieki Leszek4567: punkt widzenia faceta jest tu bardzo pozadany:) zapraszam tez innych panow do wypowiedzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że powinnaś go po prostu zapytać wprost, co on o tym sądzi. Bo wierz mi, że facet też potrafi się tym \"kłopotać\", więc on też całkiem prawdopodobnie nie wie co z \"tym fantem zrobić\". Tym bardziej, że facet \"kończąc\" przynajmniej przez chwilę myśli zupełnie nieerotycznie, nie jest podniecony (chyba inaczej niż kobieta) i przeróżne myśli plącą mu się po głowie (także taka, że \"napaskudził\" spermą i nie wie jak się zachować). Więc jeśli np. zaciągniesz go w tym momencie pod prysznic nie będzie dla niego problemem - pod prysznicem można przecież znów wrócić do pieszczot, kiedy jego podniecenie \"dojdzie\" spowrotem). Zawsze możecie też po uzgodnieniu tego, spróbować - raz od razu do kąpieli, raz z chusteczkami a raz np. z chymś podłożonym, żeby nie \"upaprać\" pościeli. I zadecydujecie, co wam najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa jaa
Idę się umyć i zapalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miciopicio
Ale macie problem! Wypływającą z kobiety spermą można się nieźle zabawiać i niejeden ma taką fantazję a musi używać gumek i nic z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no tak sperma wyplywa z cipki no to ew mozna sie jeszcze chwile pobawic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci zawsze chcą kończyć w Twoich ustach nie wiadomo dlaczego,chyba za dużo się filmów naoglądali,sperma mojego męża jest obleśna,i nie mam zamiaru brać tego syfu do buzi chociaż ciągle mnie na to namawia,nie lubię tego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula boga
szczerze współczuje twojemu facetowi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×