Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulek27

Jaką kupic spacerówke parasolke ? bo sie przymierzam

Polecane posty

myslałam moze o baby dreams -travel ale nie mam pojecia czy sie sprawdza prosze o rady i opinie na temat wózków nie chce by była az tak droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Asiulek! Ja kupiłam małej taki wózeczek \"niefirmowy\" w cenie ok.130zł i bardzo dobrze się sprawdza. Musisz tylko zwrócić uwagę, aby wózek był rozkładany, aby położyć małą spać na spacerku i dobrze, aby miał daszek, budkę, bo ja do swojego musze dokupić taką małą parasoleczkę chroniacą od słońca.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc111
oczywiście w adresie trzeba wykasować procenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy czy masz normalna spacerówke, a ta ma byc dodatkowo np. na zakupy, czy jest to jedyny wózek. Ja miałam parasolkę bez barierki, ale jako drugi wózek. I popieram, że musi być rozkładana i z budką. Dzieci są gotowe usnąć w każdej chwili i potem siedzą poskręcane. Nie polecam całkiem tanich parasolek z hipermarketów, bo one bardzo szybko się łamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma byc jako drugi lekki wózek abym mogła byc mobilna jak to sie teraz ładnie mówi bym mogła go szybko złozyc i leciec gdzie chce bo ta nasza krówka to cały bagaznik zajmuje takich rzeczy w hipermarketach nie kupuje mamy zamiar miec jeszcze jedno dziecko i chce kupci taka co i drugiemu posłuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulku, ja też od , bez mała, 2miesięcy poszukuje dobrej \"parasolki\". Siostra (ma 3dzieci) doradziła per perego, lub chicco. Taki wózek nie musi być \"nówka sztuka nieśmigana\", bo maluch i tak może częściej wybierać samobieżność na własnych nóżkach :)... Pisz jakie oferty wyszukałaś - może nas zainspirujesz i w końcu coś kupimy :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jakos zainteresowały mnie tylko z baby dreams z chico fakt sa ładne ale cena :( z tej drugiej firmy równiez wiesz my mamy pierwszy duzy wielofunkcyjny wózek z chicho i jest ciezki bo z mała wazy ok 20 kg a to dla mnie za cięzko chyba zdecydujemy sie na travel z baby dremas bo cena przystepna czyli ok 250 zł i jest rozkładany na leżaco na czym mi zalezalo mam dodatkowo pokrowiec na nózki i folie przeciwdeszczowa tez nie wazy mało bo 8,5 kg ale musimy jeszcze zobaczyc w sklepie w realu jak to wszystko wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już kupiliśmy! Jak tylko odnajdę link to podeślę :). Mieliśmy taki sam problem co Ty, Asiulku, ciężka \"terenówka\" i 12kg żywej, Smoczej wagi... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na link a drogi był napisz jakie ma funkcje ? dzieki zapraszam do ogladania naszj pociechy strona ponizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item100752940_spacerowki_arti_cb_najtaniej_folia_i_okr_na_nogi.html Wózek \"nówka sztuka\", cena rozsądna... Poza tym, ma to wszystko co jest potrzebne (pasy, kosz na zakupy, okrycie i folię)... Oglądałam wszystkie wózki markowe i prawda jest taka, że płaci się za logo firmy... A dziecku wisi dorodnym kalafiorem czy ma wózek Chicco czy Fiołek, nieprawdaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys polaszzylam sie na stadionowy wozeczek za 150 zł...firmy \"polmax\"czy jakos tak..po 5 miesiacach jjuz nie jesddzil-nity powypadaly, skladal sie w czasie jazdy..moglam juz kupic pierwszy lepszy w komisie za ta cene a jakiejs firmy lepszej, przynajmniej posluzylby troche :-) teraz jescze nie wiem co kupei..dylemat nad dylematy...A sierpien tuz tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma z Cafe ma wózek Baby Dreams travel i , jak pisze, jest z niego zadowolona. Ja nabyłam spacerówkę firmy Pro - Baby, przez sklep internetowy Akpol, kosztowała mnie 220zł z kosztami wysylki i też jestem zadowolona. Ma rozkładane oparcie prawie do leżenia, spory koszyk na zakupy, budkę i barierkę. Ale według mnie, cokolwiek się kupi - i tak przy takim dziecku jak moje, które nie usiedzi w miejscu tylko ciągle podskakuje i się wierci, parasolki - spacerówki są niestety \"jednorazówkami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka ma taką dla swojej 8miesięcznej córki http://www.allegro.pl/item677934868_wozek_spacerwy_parasolka_magic_espiro_baby_design.html Bardzo lekko się prowadzi, nawet po lesie bo byłam z nią na spacerze, moja chrzesnica ma taki i ma 2,5roku i się troszke ciężej prowadzi http://www.allegro.pl/item687718207_mamtu_lekka_5kg_spacerowka_tori_do18kg_promocja.html i jak dziecko zaśnie to się rozpina po bokach ta są takie zatrzaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xZpCa3PJmMuCLmngVx1JsPHl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×