Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amolitka

Wszystko się dzieje w swoim czasie ... , wszystko

Polecane posty

szalona---> jesli juz spodobal Ci sie jakis chlopak a nie masz tam swojego konta to musoasz je zalozyc ale nie konecznie ze zdjeciem i wtedy mozesz glosowac i pisac do kogo tylko chcesz.Wszytsko tam jest , wystrczy przeczytac:)) powodzenia :)) a zdjecia juz poszlo moje na stronek heheh juz sie troszke boje ale co mi tam w kazdej chwili moge usunac konto wiec narzie chce tylko zeby on mnie zobaczyl :) dreamer2006-->jelsi chodzi o horoskopy i gwiazdy to tez niechce mi sie w to wierzyc bo to bylo by bez sensu zeby wrozki, wrozbici itp. mogli przewidziec cos co dla nas wielu jest taka zagadka.Nie wiemy co tak naprawde sie dzieje i czym sie w zyciu kierowac:/ jedna wielka zagadaka i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tylko kwestia horoskopów, gwiazd i możliwości przewidzenia przyszłości przez jakichś \"wybrańców\" ludzkości. Nie wierzę też w jakiś \"wyższy\" plan, zapis dziejowy nawet z gatunku zupełnie niepojętych dla żadnego człowieka. Nie wydaje mi się, żeby \"gdzieś tam\" istniał taki zapis przeszłości, terażniejszości i przyszłości. A że nie wiemy co tak naprawdę się dzieje i czym się w życiu kierować to też racja. Ale mimo, że często mnie właśnie to przeraża, to z drugiej strony zastanawiam się czasem, czy nie jest właśnie fascynujące, że nie wiadomo co będzie już nawet za te kilka sekund? Bo gdyby nie takie \"nobody knows\" to nic by nas nie było w stanie zaskoczyć, zadziwić i zaciekawić, więc co wtedy robilibyśmy na tym świecie - umierali z nudów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko jest tak zagmatwane ze nie jestem w stanie sie z Toba zgodzic.To co nieraz sie dzieje jest tak zadziwiajace ze ma sie poprostu wrazenie ze ktos to wszystko zaplanowal, dopiął do ostatniego szczególu.Z kazdej zytuacji jest wyjscie, ratunek.Tu ktos czuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadchodzi wieczor, wiekszosc osob spedzi go z kims a ja siedze sama.Dlaczego tak jest? nie wiem.Ale zaczyna mnie to coraz bardziej dobijac.chlopak w ktorym jestem zakochana nie olewa i bedzie dzis mial mily wieczor a ja?hm... co takiego czlowiek robi ze tak sie dzieje??a moze dlatego ze nic nie robi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medytatorka
Witam:)).Primo: tak proste słowa oddają wielką głębię kolejności rzeczy -jak w zegarze..Secondo: widzę,że zakładamy małe kóleczko filozoficzne:)).. Wydaje mi się,że wszytsko jest poukładane na tym świecie,tylko dla nas,jako uczestników wydarzeń wszystko jest skomplikowane.Wiadomo -wolna wola,wybitna jednostka etc,ale tak naprawdę kazdy już posiada główny wyznacznik życia,tylko że cześto go nie widzimy,myslimy ,ze go nie ma,ale to jest tylko złudzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam sie w zyciu zasady, ze WSZYSTKO, CO SIE NAM PRZYTRAFIA, DZIEJE SIE ZAWSZE Z JAKIEGOS POWODU. I trzymam sie tego, ze wzgledu na kilka powodow. Jednym z nich, jest to, ze w zyciu nie raz mialam potwierdzenie, ze tak wlasnie jest. Czasami tak bardzo chcemy miec wplyw na pewne rzeczy, sytuacje, i chocbysmy nie wiem jak sie starali, nie mamy wplywu, nawet najmniejszego. Czasami w danej minucie, znajdujemy sie w jakims miejscu, bo np cos chwie wczesniej, spowodowalo, ze w tym wlasnie miejscu sie znalezlismy, i w zwiazku z tym, dzieje sie cos, co by sie nie wydarzylo, gdybysmy w tym miejscu sie nie znalismy. Magia totalna. Wlasnie dzieki temu, ze nothing happens without a reason, czasem mozna dostrzec magie w zyciu. A poza tym twierdze, ze do tego wszystkiego i tak jestesmy kowalami swojego losu, tylko ze rzadzimy nim razem z przeznaczeniem. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dobrze jest poczytac opinie innych osob:) Jest mi teraz troszke ciezko bo nie moglam sie pogodzic z czyms co mnie spotkalo.ale skoro tak muis byc to niech juz tak bedzie .Postaram sie z tym szybciutenko pogodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×