Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o milosc mi chodzi

kiedy poczuliscie ze to wlasnie to?

Polecane posty

Gość o milosc mi chodzi

no walsnie, jak dlugo po spotykaniu sie z waszymi facetami zorientowalyscie sie ze to juz jest milosc? jestem z chlopakiem jjuz pol roku, bardzo go lubie, uwielbiam z nim przebywac, ale... neistety nie ejstem w nim zakochana. czy to mozliwe ze jeszcze sie zakocham? czy gdybym miala sie zakochac to juz po prostu by to nastapilo? nie wiem co mam robic? czekac az przyjdzie milosc, czy dac sobie ,a wlasciwie jemu spokoj? nie hce zeby pozniej ktokolwiek cierpial! :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maranga
z tego pieca chlebka nie będzie.....jak nie zaszumiało w głowie to juz nie zaszumi, wierz mi. No chyba że wystarczy Ci związek oparty na zrozumieniu, szacunku, wspieraniu się w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maranga
e, chyba się mówi "z tej mąki chleba nie będzie" :) no ale wymowa powiedzenia ta sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67588
od razu wiedzialam,że to ten jedyny.po 2 miesiącach spotykania sie(znaliśmy się wcześniej),zaręczyliśmy się ,po roku wziliśmy ślub to się po prostu czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble................
Nigdy! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi tego chlopaka.Wyobraz sobie to : Kilka tygodni temu poznalam chlopaka,zakochalam sie w nim ale on niestety we nie nie,chociaz przez 3 tygodnie gdy sie spotykalismy zachowywal sie tak jakby odwzajemnial to uczucie.to byly bardzo mile szalone 3 tygodnie w moim zyciu ktroych nigdy nie zapone.Po jakims czasie zerwal to powiedzial ze to ze wzgledu na odleglosc a tydzien pozniej powiedzial a raczej napisal mi prawde ze sie poprostu we nie nie zakochal.Ze mysla ze to przyjdzie ale nic.. Weisz jak to boli .. juz nie bede pisala co masz robic b poprostu postaw sie w jego sytuaji.Az przykro ze tak mozna zwodzic .. szkoda mi go :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolneim
biedny... ;O suka z ciebie, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biaŁadiaLica
to się wie i już...np. jak się nie widzicie pare dni..to co czujesz?czekasz, łazisz od okna do okna jak się spoznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez zadawalam takie pytania i zawsze mi odpowiadali: \" bedziesz wiedziala\" i co? mieli racje:D bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
to sie wie:) ja wiem, ot tak wiem:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________do TMT
oj chyba od Ciebie albo ty taki wybredny jesteś albo marnie szukasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"poziomka\" kiedys tez zadawalam takie pytania i zawsze mi odpowiadali: \" bedziesz wiedziala\" i co? mieli racje bedziesz wiedziala tak - to prawda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, będziesz wiedziała, że to jest to:) Ja z reguły zakochuje sie szybko ale ta głęboka miłośc przychodzi nieco pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×