Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamarski

ile powinien zarabiać facet aby miał u was szanse

Polecane posty

Gość krolewna spiąca bardzo
manika mądrze napisała, nie samym uczuciem się żyje. a Ty kobieto skoro takiego wybrałaś i jesteś w dodatku zakochana, to tylko świadczy o tym, że nie myślisz perspektywicznie. "uczucia wzięły górę" - haha, ten Twój giermek być może ma coś między nogami ale w głowie niestety pustki. mężczyzna niedowartościowany utrzymuje się kosztem kobiety. dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to mezczyzna musi miec marzenia i dazyc do celu,obrany kierunek w zyciu,razem z nim moge sie dorabiac,jesli bede wiedziala ze brnie do przodu to spokojnie moge spac i bede wiedziec ze kiedys te pieniadze beda,a tak splycajac cala teze,rzucajac z gory to 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna
jak dla mnie, to wystarczy 2000 zł, gdyby sam pracował, bo: 1) mieszkanie mam w dodatku urządzone włącznie z wanną z bąbelkami... 2) auto to teraz za smieszne pieniadze można kupić, więc nie wiem czy tu się podniecać, tym bardziej że samochód ma być do jazdy, a nie żeby go pilnować, bo ukradną...;) 3) i naważniejsze - ma mnie kochać, bo bez tego, to wszystko o kant dupy rozbić!!!! mając to co mam, kasa jest tylko potrzebna na żarcie i opłaty, nigdy nie cierpiałam wymalowanych lalek w szpilkach z tapetą robioną przez godzinę, najlepiej zwykłe "adidasy", bynajmniej nie orginal, dzinsy, jakaś koszulka i na rowerkach na piknik, a nie żadne tam Hawaje itp. niestety taka jest prawda, ogólnie facet ma być do zycia, a nie do charówki całymi dniami, po co mi kasa jak go nie ma?? albo mnie nie kocha?? to by było na tyle A jesli księzniczka potrzebuje 10.000, to chyba nie faceta, tylko kasę na innego ;) Pozdrawaiam wszystkie pacynki na szpilkach z tipsami ...bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna
aha, zapomniałam mam 33 lata i 11 letniego pyskatego syna, zreszta na marginesie po tatusiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za chore pytanie
? a gdzie mijsce na prawdziwą miłość? Ludzie, czy Wy wszystko przeliczacie na mamonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinien być zaradny
nie ma kwoty określonej wymaganej, ale powinien mi dawac poczucie bezpieczenstwa ze jak mi sie coś stanie i bedzie potrzebny lekarz to on w mgnieniu oka tą kase na lekarza załatwi, ze jak bardzo chce isc do kina to on mnie do tego kina zaprosi, ze bedziemy mogli miec wakacje , spokojne wakacje bez liczenia,musi mieć gest-sknery u mnie odpadają no i musi być złotą rączką jeśli nie stac go na fachowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alya24
moj facet zarabia 600 zl i gowno mnie to obchodzi skoro nie chce sobie znalezc lepiej platnej pracy ;) Wazne ze ja zarabiam wiecej i stac mnie na to na co mam ochote ;) Wychodze z zalozenia ze kazda kobieta powinna na siebie zarabiac!! Tak moje drogie panie czasy kiedy kobiety siedzialy w domu, rodzily dzieci i prosily mezow o pieniadze na nowe ponczochy... sie skonczyly......Bo niby jakim prawem kobieta ma oczekiwac od faceta zeby oddawal jej swoje pieniadze? Moze dac, pozyczyc na jakis drobiazg ale bez przesady...Nie macie swojej godnosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokirro rozbrajasz mnie
skąd takie wywody filozoficzne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinien być zaradny
hihih przypomniala mi sie pewna historia myślę że tu pasuje ;) znam pewne towarzystwo dziewczyn niezbyt błyskotliwych ale ładnych jedna z nich jest bardzo ładna i zgrabna. Te dziewczyny mają tendencje ( czego niecierpię ) do naśmiewania się z czyichś ubrań, nietakiej figury, złego wyglądu itd.No i kiedyś poszłyśmy wszystkie na piwko siedzimy i rozmawiamy. No i ta dziewczyna opowiada nam jak to poznała miłość swojego życia , że podczas wakacji zobaczyła go na plaży jak stał, serce jej załomotało , ciśnienie się podniosło bo w jednym momencie poczuła ,że to ten jeden jedyny, miłość jej życia, miłość od pierwszego wejrzenia, on stał w kąpielówkach i patrzył na nią bla bla bla ach och ech uch....dodała,że poznamy go bo ma po nią przyjechać po imprezie. No i impreza się skończyła i przyjechał :o coś na wzór adama małysza włącznie z wąsikiem i posturą:o okazało się, że koleś za granicą ma kilka firm i jest bardzo bogaty. Jestem pewna ,że gdyby nie miał stał by się ofiarą ich wyśmiewczych tekstów na temat wyglądu.W tych kąpielówkach nie było widać jaki majętny jest ale jestem pewna ze wywiad środowiskowy przed namiętnym spojrzeniem :P został zrobiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinien być zaradny
lokirro niezły tok rozumowania ;) przez myśl mi to nie przeszło chodziło mi bardziej o to ,że pozyczy i jest w stanie spłacić dług swoją pracą np dodatkową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac te posty nasuwa mi sie tylko jedna odpowiedz na pytanie ile powinine zarabiaz mezczyzna - \"W K.U.R.W.E.\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej to 1.000.000.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
Do zbulwersowanych: Pytanie nie dotyczyło miłości, tylko tego ile powinien zarabiać. wiadome jest że żeby życ trzeba zarabiać, tym bardziej jak się ma rodzinę. Ważne jest żeby facet ( tak samo kobieta) byli na tyle odpowiedzialni i pracowici zeby w ogóle pracować i zarabiać. Bo znam takich co to niby pracy szukaja ale tak,żeby jej nie znaleźć. Znam równiez takich co to sa na stanowiskach i uważają,że oni "długopisów składac nie będą". Tymczasem w życiu bywa różnie i można stracić "ciepłą" posadkę, wtedy ważne jest żeby facet zarabiał na rodzinę , nawet na nizszym stanowisku a nie siedział na tyłku unosząc się pseudo honorem. Reasumując, facet powinien byc dojrzały i odpowiedzialny z perspektywami ( w sensie własnego rozwoju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×