Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamarski

ile powinien zarabiać facet aby miał u was szanse

Polecane posty

Gość tamarski

i czy musi mieć samochód ? A co z mieszkaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarski
no wiem, że każda powie: "uczucie najważniejsze" ale wiadomo, że jakieś oczekiwania ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarski
i bardzo proszę o padnie wieku przy pierwszym wpisie bo myśle, że wiek może mieć znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
No mój przypadek jest niestety albo stety :) taki jak opisujesz. Pieniądze nie są najważniejsze, a uczucie. Samochód? Tyle ludzi go nie ma i sobie radzi. A pieniądze- wiemy jaka jest sytuacja u nas, a jest wiele sposobów spędzania wolnego czasu razem bez kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarski
proszę jednak na mniej romantyczną nutę ... wiadomo, że jeśli się myśłi poważnie o współnej przyszłości to jednak bez pewnego odniesienia się do spraw materialnych nie sposób się migać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Dobra, ale zależy to w takim razie od wieku partnerów, sytuacji materialnej w sensie- czy np. gdy chcą się pobrać to czy mieliby gdzie zamieszkać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 5 lat
i nigdy nie miałem dziewczyny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedzelek
moze jako jedyna odpowiem powaznie na to pytanie, bez hipokryzji ;] uwazam,ze tak 1500 na reke to jest kwota, ktora polaczona z moja pozowli nam na godne ( choc bez luksusow) zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz wiosen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trapkaa
ok 5000 na reke i bedzie w miare w miare ;) latek 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Ja też odpowiem serio: na pewno nie może być bezrobotny... A zarobki? Wiesz, co innego "wolni strzelcy", co innego etatowcy... można raz mieć, raz nie mieć. Nie ustalam więc "granicy finansowej". Byle facet był operatywny i zawodowo ustabilizowany. Mieszkanie? Wolałabym, żeby nie mieszkał z rodzicami... samochód? obojętne, i tak to JA wszystkich wożę ;) Mam 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakiś mafioso
musiałby być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trapkaa
no co wy :D mafiosoo to o wiele wiecej ma " na reke " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat 26
ile da rade. byleby skapy nie byl, jak moj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
niewazne waqzne zeby praca dawala mu radosc jak nie bedzie jej mial bede wspierac by odkrywal w sobie wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika...
mafioso? :O powiedział to chyba ktoś kto zarabia 600 zł? zakompleksiony? facet powinien zarabiać MINIMUM 2 tys. Ale OCZEKIWANA pensja to od 4 tys w górę i gadajcie sobie ile chcecie że najważniejszy charakter i uczucie. Ciekawe jak długo będzie rozkwitała wasza miłość gdy on będzie miał 600 zł lub będzie bezrobotny z jednym wyjątkiem - dziewczyny z totalnych nizin społecznych, z kiepskim wykształćeniem (np. podstawowe), nieinteligentne i niezbyt atrakcyjne nie będą przebierały. Dla nich liczy się mieć męża (obojętnie jakiego, byleby jej nie lał) i rodzić dzieci. U takich macie szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka miii
10 000 na reke, ponizes tej kwoty nie jest w stanie zapewnic godziwego zycia kobiecie i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemne transzeje
Właśność, własność, wszystko dla własności ! Jak widać, Napoleon nie miałby szans na opanowanie co poniektórych niewiast wypowiadających się w tym wątku - był taki okres w jego żywocie, że musiał jeść ówczesną "kuroniówkę" zanim został Cesarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
sam osobiscie wpinal zolnierzom ordery:) i jadl z nimi z menaszki, to jakby zblizalo go do zolnierzy, za to go kochali, za brak wynioslosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia ona
a do mnie napisal taki fajny oficer na portalu ...ło matko ;)...:P....:)... dżizas:P:P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
Tyle żeby wraz z pensją kobiety utrzymać rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
tez tak mysle, ze z kobietką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
czas płynie --> Hmm... a co w momencie, kiedy przychodzi na świat dziecko? Siłą rzeczy kobieta na pewien czas przerywa przecież wtedy pracę... Idealnie byłoby, gdyby jedna pensja wystarczała na utrzymanie rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ale kwoty
podawajcie, KWOTY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia ona
a po co ci kwoty? czy jesteś takim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no..
dla mnie to załosna. więc co ? poznaje faceta i zaglądam mu do portfela a potem się umawiam? wypowiedzi dziewczyn że musi zarabiać 10 000 zł mnie rozwaliły. gwiazdy, księżniczki nam się posypały... jak chcesz mieć 10 000 zł to lepiej bierz się do pracy, a nie wymagasz kokosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fucky ducky
ale pierdolice..:O spotykam sie z chłopakiem od 3 lat, studiuje,za 2 lata skonczy i co? Przejdzie mi uczucie jesli nie znajdzie pracy za 3500 minimum? - bo tyle by mi juz starczyło, zeby moj facet zarabial...i pojde w swiat szukac kolesia z odp pensja:O zenujące:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika napewno tak uważa
ale z pewnością nie była nigdy zakochana. Pieniądze są ważne ale u mnie uczucia wzięły górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyśss
musi kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinien miec zawod
i wyksztalcenie .ktore mu umozliwi dobre zarobki, na poczatek moze byc zupelnie goly, ale z perspektywami. Taki byl moj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×