Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Musze chyba zapýtac mojego gina o ten folik,bo tutaj jest tak wiele rodzai tych tabletek,ze mozna zglupiec: -kwas foliowy z jodem i witaminami z grupy B-dla kobiet w ciazy -kw.foliowy bez jodu z witaminami C.E.C-dla kobiet w ciazy Dlatego dzisiaj zwrocilam na to uwage.... Mazowszanka,moja mama tez rowniutko przytyla 9 kg ze mna w ciazy!!! Po ciazy zostaly 3 kg,ale zrzucila odrazu jak karmila piersia. U mnie przy moich 66kg/167 cm chyba tak latwo nie pojdzie:P Zmykam! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka=> naturalnie :) dosłownie siedzę jak na szpilkach... Co do witamin w I trymestrze, to 2 ginów mi odradzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za kolejne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Aniu20 trzymam kciuki i mam nadzieję, że jak zdecydujesz sie zrobić test to zobaczysz diwe kreseczki. Powodzenia. Oczywiście wszystkim Wam dziewczyny życzę jak najszybszego zobaczenia upragnionych II kreseczek :D Czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy w dolnej tabelce :) mathylda witam na naprawdę szczęśliwym topiku :) Odnośnie metody objawowo termicznej, to też się kiedyś z niej śmiałam, ale teraz naprawdę mi pomogła. Uważam, że jako metoda antykoncepcji u mnie nie na wiele by się zdała, ale właśnie jako pomoc w zajściu w ciążę się przydała. Był to mój 3 cykl obserwacji, więc jestem jeszcze w tym cieniutka. Mierzenie rano tempki, choć mało wygodne, może dużo podpowiedzieć. Ja np. gdy widziałam, że tempka mi nie spada, i że utrzymuje się podwyższona przez dłuższy czas niż powinna, co raz bardziej się upewniałam, że chyba się udało. Na i w końcu test wykazał, że naprawdę się udało :D Więc zachęcam do stosowania tej metody :) Czuję się bardzo dobrze. Nie mam żadnych dokuczliwych objawów :) A to, że czuję piersi, które są pełniejsze, że czasami coś poczuję w brzuszku - to jest naprawdę przyjemne :) Przynajmniej sobie przypominam, bo na razie jakoś ciągle trudno mi w to uwierzyć. Dziewczynki trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki i czekam na Was w drugiej części naszej tabelki ;) Mazowszanko jak sobie liczyłaś przybliżony termin porodu ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
hej dziewczyny! przepraszam, ze tak dlugo nic nie pisalam.Bylam bardzo zajeta i balam sie cokolwiek napisac o dzidzi,czekalam na konsultacje z moim gin.W koncy w ubiegly pitake bylam na usg i ujrzalam moja mala fasolke i jej bijace serduszko.Coz za uczucie....maz az mial lezki w oczach.Teraz troche sie uspokoilam, plamienia ustapily(chcoc ciagle sie boje). 2 razy dziennie biore luteine, tak zapobiegawczo i lykam folik.Lekarz powiedzial ze dzieciatko dobrez sie rozwija i ze to koniec 6 tyg ciazy.Co do dolegliwosci to pwoeim szczerze, ze dopiero zaczynam czuc co to ciaza.Caly dzien mnie mdli,nic nie moge jesc.Zamiast przytyc ja juz schudlam 2 kg.Oprocz tego po poludniu musze sie przespac, bo nie dalabym rady normalnie fukncjonowac.Mmam nadzieje ze to tylko te 3 miesiace a poeznie juz bedzie lepiej.buziaki ps. Aha termin mam na 17 stycznia 2007, zaraz dopiesze do tabelki.Pozdarwiam ps. piszczie jakie macie objawy! gratuluje mazowszance i pozostalym zafasolkowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
termin porodu liczy sie bardzo prosto. Ood 1 dnia ostaniej miesiaczki dodaje sie 7 dni i odejmuje 3 misiace.np ja mialam miesiaczke 10 kwietnia dodalam 7 dni, czyli 17.ODO kwietnia odjelam 3 miesiace-czyli styczen.17 STYCZEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
Nasza TABELECZKA Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 2) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............?????? 5) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 7) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 8) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............18.05.2006 9) Ania75..........Ania............W-wa...........30............8.06 (?) 10)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006 kasia_79...........Kasia..........Wrocław........27.........II kreseczki Mazowszanka.....Ania............Wawa.........28........07 02 2007 nai......Aga.....WaWA ...........25......................17.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nai ciszę się, że się do nas odezwałaś a co najważniejsze, że Twoja Dzidzia rozwija się prawidłowo:) 🌼 Mniej się denerwuj a na pewno wszystko będzie dobrze :) Mi z kolei termin wypada na 29 stycznia 2007 r. :D I na razie czuję się bardzo dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza TABELECZKA
Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 2) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............?????? 4) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 5) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 7) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 8) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............18.05.2006 9) Ania75..........Ania............W-wa...........30............8.06 (?) 10)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006 11)mathylda..........................opole............29...................... kasia_79...........Kasia..........Wrocław........27.........II kreseczki Mazowszanka.....Ania............Wawa.........28........07 02 2007 nai..................Aga.............WaWA .......25.........17.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nai,ale super,ze sie do nas odezwalas!!!! Dzieki za fajna metode wyliczania dnia porodu,mysle,ze niedlugo i mi sie przyda!!!:D:D Teraz bede czekac na @ 13 czerwca,mysle,ze nie bedzie tym razem:O;) wcale:D!!! Ania20! trzymam kciuki,zeby to bylo TO!!!!!🌼 Pozdrawiam Was wszystkie Mamy i przyszle Mamusie!! Milego dnia!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 2) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............13 .06 4) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 5) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 7) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 8) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............18.05.2006 9) Ania75..........Ania............W-wa...........30............8.06 (?) 10)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006 11)mathylda..........................opole............29...................... kasia_79...........Kasia..........Wrocław........27.........II kreseczki Mazowszanka.....Ania............Wawa.........28........07 02 2007 nai..................Aga.............WaWA .......25.........17.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniania
Ania20...fju fju...to już 5 dni po terminie @- na bank to ciąża! Czemu nie robisz testu?? Twarda babka z Ciebie że tyle wytrzymalaś ja bym umarała z ciekwości :D wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! jak się dzisiaj czują przyszłe mamuśki?? Aniu ja też bym nie zwlekała z testem, im szybciej zrobisz ty szybciej będziesz mogła iść do lekarza i rozpocząć najwspanialszy etap w życiu kobiety! Mi już @ dobiega końca więc już nie mogę się doczekać aż powiem START haha! Miłego dnia wam życzę, jest tak ładnie dzisiaj i słonecznie, że aż żal siedzieć w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 2) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............13 .06 4) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 5) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 7) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 8) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............18.05.2006 9) Ania75..........Ania............W-wa...........30............8.06 (?) 10)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006 11)mathylda..........................opole............29...................... 12) ewapit..........ewa............częstochowa...27........28.04.2006 kasia_79...........Kasia..........Wrocław........27.........II kreseczki Mazowszanka.....Ania............Wawa.........28........07 02 2007 nai..................Aga.............WaWA .......25.........17.01.2007 mam nadzieje ze sie dziś wpisze pod nai. A rpopo nai- moja ukochana przyjaciółka sie urodziła 17.01 :) a chce mieć Karolinke- ja podobnie jak Ty mam 168-66 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 2) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............13 .06 4) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 5) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 7) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 8) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............18.05.2006 9) Ania75..........Ania............W-wa...........30............8.06 (?) 10)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006 11)mathylda..........................opole............29...................... 12) ewapit..........ewa............częstochowa...27........28.04.2006 kasia_79...........Kasia..........Wrocław........27.........II kreseczki Mazowszanka.....Ania............Wawa.........28........07 02 2007 nai..................Aga.............WaWA .......25.........17.01.2007 mam nadzieje ze sie dziś wpisze pod nai. A rpopo nai- moja ukochana przyjaciółka sie urodziła 17.01 :) a chce mieć Karolinke- ja podobnie jak Ty mam 168-66 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka - u mnie pogoda paskudna, zimno, pada , ze marze juz byc w domeczku i popijac ciepłe kakao... Ale mam smaki- bułeczka z białym serkiem i dżemem - aż mnie sie szef zapytał ze jak \" coś\" to dowie sie jako pierwszy hahhahhah i PAMIETAJCIE testy sikane nie są wiarygode- bo czasem sie zdarza ze HCG jest niskie a mimo to sie jest w ciązy:) przypominam ze mnie wyszedł negatywny a od piatku okresu brak. Dzis wyniki...ssassassass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ewapit, czekamy na te wyniki razem z Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia-----
Miałam nadzieje , ze w maju pocznie się nasza kruszynka - ale @ przybyła i skręca mnie z bólu. Zaczęliśmy starnia troche późno bo już po dniach płodnych więc w czerwcu nowe staranka , teraz juz w odpowiednim czasie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia ja też zaczynam w czercu...więc z majowych starań zrobią się czerwcowe!! Ewapit...rób teścik, nie czekaj! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozolinka- w niedziele robiłam test ale wyszedł negatywny. Piersi wielkie, lekki ból u dołu podbrzusza....a @ brak :) wczoraj robiłam badania krwi- Beta HCG, i ok 14 mam miec wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania.... twarda to może i nie.... ciekawa jestem i to bardzo....... ale widzisz.... wogóle piersi mnie nie bolą... jak ostatnio byłam w ciązy to bolały i to strasznie... nie sądze aby coś miało sie zmienić... wogóle nie sądze że w ciąży jestem. brzuch boli jak na okres, śluz okresowy.. nic nie wskazuje na to że zaciążyłam... nai super że sie odezwałaś :-) zaglądaj częściej do nas ze swoją słodką fasoleczką :-) dziewczynki nie martwcie sie :-) czuje że moje staranka też przejdą na czerwiec.. nie jesteście same :-) co do witamin.. hmmm moja znajoma przez pierwsze 3 miesiące brała materne.. była po poronieniu i lekarz jej tak zalecił.. ja natomiast brałam na początku folik.. potem zaczęłam brać falvit... a potem zamieniłam i brałam 2 in1 czyli prenatal.. po co miałam brać i folik i witaminy, kupować oddzielnie jak mogłam brać witaminy które zawierają folik już same w sobie... a materna to chyba dodatkowo zawiera selen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki żeby była dzidzia! 🌻 Ja jak sobie przypominam poprzednią ciążę, jedyne co mi pozostało w pamięci to okropny ból piersi i ciągłe takie dziwne jakby prądy w brzuchu. No i miałam temperaturę powyżej 37 st. Jestem ciekawa czy w czerwcu mi się uda! Daj znać jak już będziesz miała wynik...trzymam mocno kciuki!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewapit :-) czekamy na wyniki :-) aaaaa i jeszcze staranka... ogólnie to przecież były od maja a to że niektórym sie nie udało to nic straconego .... będą w czerwcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniania
Ania20-nie wszystkie laski mają te "typowe" objawy ciążowe.... róznie to bywa, a zatrzymanie okresu (co wytępuje u Ciebie) to pierwszy, typowy objaw ciążowy.... Ja odczekałabym najwyżej 1-2 dni po spodziewanej dacie @ i pobiegłabym sprintem po test :D...dlatego się dziwię, że to wytrzymujesz!!! Jesli jednak zrobisz test to życzę dwóch kreseczek! :D Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżlei sie okarze ze jestem w ciązy :) to juz nigdy w życiu nie kupię tesu ciązowego, test kosztuje ok. 12 zł, a badanie krwi 25 i masz 100% pewność, a i tak - np. moja przyjacióka- zawsze robi dwa róznych firm.... ale jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta hcg
Dziewczyny, a czy na to badanie beta hcg mozna zrobic o dowolnej porze dnia tzn. czy tzreba byc na czczo czy nie ma to znaczenia w tym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na bieżąco a propo Beta HCG - więc można je robic o dowolnej porze i NIE trzeba być na czczo, wiec luzik. ja je robiłam ok 13 po pożądnym sniadaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta hcg
bardzo dziękuję za odp. Mam jeszcze jedno pytanko; jaki jest koszt takiego badania i kiedy sa wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Częstochowie i w prywatnym laboratorium to koszt ok.25 zł - wczoraj robiłam, dzis ok. 14 mam mieć wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia-----
Dziewczyny a bierzecie może luteine? Ja kupiłam (gino mi przepisał) ale jeszcze w maju nie brałam. Zastanawiam się czy w czerwcu brać.Podobno wydłuża faze lutealna i działa osłonowo na płod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×