Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

ja biore czwart miesiąc folik i nic innego- jak sie okarze ze jestem w ciązy to pojde do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam luteinę pod język na wywołanie okresu (no i wywołał się). Dwa razy dziennie po jednej tabletce. Po pięciu dniach dostałam okres i dzięki temu moge zacząć baraszkować od czerwca! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia-----
Ja dostałam recepte na luteine dopochwowo. Jestem sceptycznie nastawiona do tego - sama juz zgłupiałam od ciągłego myslenia;-) A folik biore ok. roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie dziewczyny!!!!!!! Widze, że macie dylemat odnośnie brania różnych medykamentów... Ja podobnie jak Anusia jestem sceptycznie nastawiona do tabletek... Uważam, ze lepiej mniej niż więcej.... Owszem, są sytuacje, że organizm kuleje i bez chemii ciężko, ale lepiej nie przesadzac i opierac sie na zdrowym rozsądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_26
Cześć kobietki, można się do Was przyłączyć? Od czerwca zaczynam starania o moje pierwsze maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Cześć Maja...pewnie że można się do nas dołączyć. Wszystkie "starające się" są tutaj mile widziane. A te które już się postarały ( buziaczki dla nich ), mam nadzieję, że nie przeniosą się z naszego fajnego topiku, prawda??? Dopisz się do tabelki i zaczynaj działania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witay, witay MAju!!!!!!! W grupie raźniej!!! Zapraszamy cieplutko, u nas wysoka skutecznośc starań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mathylda
hej🖐️ witam ponownie..... widze ze tu znow goraco bo kolejne dziewczyny szykuja sie do tescikow i wlasnie mnie to zaciekawilo, chco mi to jescze daleko do tego, ale o jakich wy testach piszecie? innych niz "sikanych"(okropne slowo:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 2) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............13 .06 4) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 5) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 7) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 8) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............18.05.2006 9) Ania75..........Ania............W-wa...........30............8.06 (?) 10)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006 11)mathylda..........................opole............29...................... 12) ewapit..........ewa............częstochowa...27........28.04.2006 13)Maja_26........Maja.......Wawa/Sok.Podl.....26..........ok.27.06 kasia_79...........Kasia..........Wrocław........27.........II kreseczki Mazowszanka.....Ania............Wawa.........28........07 02 2007 nai..................Aga.............WaWA .......25.........17.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Majeczko- w tej tabelce należy wpisac pierwszy dzień ostatniej miesiączki:) Super ze do nas dołączyłas. Witamy bardzo gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym zaktualizować naszą wspaniałą tabelkę i wpisać aktualna datę spodziewanej @ , żeby cieszyć się, że będzie mi się spóźniać!! ale ze mnie szaleniec, już zakładam że będzie mi się spóźniać. Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 2) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............24.06.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............13 .06 4) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 5) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 7) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 8) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............18.05.2006 9) Ania75..........Ania............W-wa...........30............8.06 (?) 10)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006 11)mathylda..........................opole............29...................... 12) ewapit..........ewa............częstochowa...27........28.04.2006 13)Maja_26........Maja.......Wawa/Sok.Podl.....26..........ok.27.06 kasia_79...........Kasia..........Wrocław........27.........II kreseczki Mazowszanka.....Ania............Wawa.........28........07 02 2007 nai..................Aga.............WaWA .......25.........17.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!!:D Dzisiaj troche wczesniej juz jestem w domku,zrobilam sobie kawke i Was czytam i czytam:) Ten topik uzaleznia,popadlam w nalog,przyznaje sie bez bicia!!!;) Mazowszanka buziaki🌼 za zalozenie topiku!!:D Ewapit!!! Czekam na wyniki!!! Kurcze,jeszcze niecale 2 godzinki do 14 ....Sama jestem juz ciekawa!!!!:) Maja_26 Witaj!:) u nas!! Fajnie,ze juz jestes w tabelce!! Jak sie Mamuski czujecie???Dokuczaja jakies objawy??? Sluchajcie Dziewczyny!!! Rozmawialam wczoraj z moja kumpela przez telefon ,ona jest lekarzem (zarazem mama 3 dzieciaczkow) i pytalam extra o kwas foliowy.Dzisiaj dostalam od niej swietne ulotki i rady o witaminach.Troche Wam tutaj napisze: Powiedziala mi,ze dieta bogata w kwas foliowy a uboga w witamine B1 moze powodowac niedobor witaminy B12-dlatego w tabletkach kwasu foliowego czesto wystepuje odrazu ta witamina B12.(czesto u wegetarian takie przypadki) Znowu witamina B6 potrzebna jest do produkcji przeciwcial i krwinek czerwonych.I znowu dzieki niej przyswaja sie lepiej witamina B12.W czasie ciazy poleca sie dawke 2,2mg.Ta witaminka tez lagodzi NUDNOSCI!!!Dlatego preparaty przeciwwymiotne zawieraja witamine B6.!!! JOD -kobiety w ciazy potrzebuja az 175mcg,matki karmiace 200mcg Witamina E-zabezpiecza przed poronieniem (lagodzi tez kurcze lydek.lagodzi zmeczenie,zabezpiecza pluca przed zanieczyszczeniemi powietrza itd.itp) Oczywiscie tez mi doradzila zdrowo sie odzywiac i szukac tych witamin w pozywieniu (mam osobna liste jakie pozywienie zawiera te witaminki).Wiadomo co chemia to chemia,ale czesto tez ciezko tak ulozyc posilki,zeby zawieraly wszystkie te skladniki. Ide ugotowac cos na obiad,potem musze pouczyc sie na jutrzejszy kurs (zeby znowu nie zapomniec tam isc:O) Pozdrawiam! Trzymajcie sie cieplo!!! Tez tak u Was leje deszcz???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka, pozytywne myslenie to juz połowa sukcesu... A dlaczego masz zakładać, ze ci się nie opóźni @.... Ja jestem doskonałym przykładem na to, że odpowiednio wyczajony czas i jest sukces!!!!! A więc dużo miłości zwłaszcza w TYCH dniach i zapraszam do dolnej tabelki... Byłoby fantastycznie, gdybysmy sie wkrótce wszystkie tam przeniosły.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===Chce mieć Karolinke.... U nas świeci słońce, ale wieje dosc zimny wiatr..... Co do moich objawów, to nie mam żadnych oprócz wspomnianych. Jednak piersi bola mniej, własciwie nie są już obrzmiałe a brzuch tak czasami sie odzywa, ale niejest to bolesne. Odczucie jakby motyle w srodku latały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym chciala,zeby juz i u mnie fruwaly motylki:D:D:D!!! Mazowszanka,moim zdaniem to naprawde cudowne,ze tak za pierwszym razem Ci sie udalo!!!!!:D:D Kiedy idziesz do gina? Masz juz termin??? Dbajcie o siebie!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo ciekawa od kiedy będzie już cos widac i w którym miesiącu będę zakładac już szersze bluzki itd... Nie mam na razie pomysłu na stroje... Myślę, że specjalne ubrania dotyczyc będą już tych jesiennych..... Ojejku...... Będe miała duży brzuch, niesamowite, ciekawe jakie to jest uczucie... Jedyne, czego sie w związku z tym obawiam, to jak ja będe spała????? Najlepszą pozycją dla mnie jest na plecach lub ...na brzuchu.... Boczne sa duzo gorsze, no ale jakoś będę musiała sobie poradzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę za 2 tygodnie.... Jejku, ciekaw co mi powie... Mój mąż ostatnio mówi o bliźniakach, mam nadzieję, ze nie wykracze, bo za dużo szczęscia na raz by było.... ;-) Chcę miec trójeczkę, ale w odpowiednich odstępach czasowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za powtorki,ale dzisiaj mi bardzo wolno chodzi kafeteria:P Mazowszanka a Ty mialas blizniaki w rodzince?? Fajnie by tak bylo za jednym razem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 20 min mam wyniki- ale prace koncze o 15 - potem jade do mamy i od mamy na zakupy - może uda mi sie wyrwac za 20 min to przed 15 sie dowiecie co i jak Chyba jestem troche zdenerwowana sassasassasas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapit, czekamy!!!!!!!!!!!! ❤️ Nie, w mojej rodzinie nie było bliźniąt, w mężowskiej równiez nie, więc raczej gebetycznie nam \"nie grożą\"... Ponieważ żadnych pigułek nie łykałam, leków stymulujących nie brałam, więc od tej strony tez nic sie nie pobudziło dodatkowo ;-) Ale natura jest zagadkowa i zaskakująca, więc szaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też niestety nie było bliźniaków, a zawsze marzyłam o nich! Może los spłata mi psikusa i kiedyś obdarzy mnie bliźniakami!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×