Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość taka jak wy mamusie
Ewapit głowa do góry w czerwcu bedzie gol!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapit, nie martw się... Tak jak napisała Ci Ela od Karolinki czerwiec bedzie Wasz!!!!!! No i kto tu ze mną oblewa tysięcznego posta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka na TYSIAKA
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20............Ania............Wawa.........20.............25.05. 2) Mozolinka........Ewa............Szczecin..... 26.............?????? 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen........29.............13 .06 4) Nai................Aga.............Wawa.........25.............????? 5) Jonka.............Asia............Wrocław......28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork........26.............brak 7) Jade..............Asia.............Winnipeg.....23.............????? 8) Olka78 .........Ola..............Tczew.........27............18.05.2006 9) Ania75..........Ania............W-wa...........30............8.06 (?) 10)myszulka06....magda...........k-ow............27..........29.05.2006 11)mathylda..........................opole............29...................... 12) ewapit..........ewa............częstochowa...27........28.04.2006 13)Maja_26........Maja.......Wawa/Sok.Podl.....26..........ok.27.06 kasia_79...........Kasia..........Wrocław........27.........II kreseczki Mazowszanka.....Ania............Wawa.........28........07 02 2007 nai..................Aga.............WaWA .......25.........17.01.2007 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) ewapit..będzie w czerwcu. nie martw sie.... ja okresu dalej nie mam, piersi nie bolą i zaj......ty ból kręgoslupa sie dołączył...... mąż ma mi masaż zrobić.... przepraszam że dzisiaj nie pisałam... teściowa nam mieszkanie zalała.. miałam pełne ręce roboty.. na chwile zajrzałam teraz do rodziców i zaraz jade do męża.. trzeba sprzątać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szybciutko z samego rana!!!😴 Aniu20!!! Mnie wczoraj tez bolal dziwnie tyl kregoslupa,maz mnie masowal,dzisiaj jakos przeszlo....:D Zrzucilam to na siedzenie w pracy,w domu przed kompem....?! Wspolczuje zalania mieszkania.....brrrrr!!i jeszcze tesciowa...:O Mazowszanka! Podnosze toast za 1000 wpis (kawa;) ) !!! (za zalozycielke topiku rowniez!:D:D) Dzisiaj zajrze dopiero wieczorkiem do Was!!! Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wczoraj poimprezowałam, oj dzis słabiutko sie czuję a do 15.00 jeszcze tyle czasu, oj..... Moja przyjaciólka twierdzi ze to moze moja chęć posiadania dzidziusia zablokowała ten @ ale czyżby aż tyle o tym myślałam...wątpie fakt ze zmieniłam klimat- byłam na weekend w Kudowie, niegdy tak nie miałam , ale może.... i pamietajcie pracujące dziewczyny \" środa minie- tydzień zginie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słńca! ewapit, nie ma co się przejmować. Jak nie tym razem to następnym. Nic na siłę. Tak sobię pomyślałam, że w tym wszystkim chyba nie powinno się zapominać, o jednej ważnej rzeczy, że starania mają być przyjemnością a nie walką o dziecko. Ja juz nie mogę doczekać się tej mojej przyjemności haha. dzisiaj w Szczecinie pogoda jest wstrętna. 7 stopni - przesada! Koniec maja a tu taka zimnica. Cieszę się, że za tydzień mam ślub a po nim od razu miodowe 10 dni w Hiszpanii. Wygrzeje swoje ciałko! Życzę wam pysznej porannej kawy a nowociężarnym pysznej zielonej herbaty!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Cześć dziewczyneczki, Ewa nosek do góry, niedługo Mistrzostwa świata, padnie dużo goli i Wy pewnie też strzelicie :-) A u mnie dzisiaj zaczyna się remont łazienki. Miał się zacząć 9 czerwca, ale wczoraj przyszedł nasz pracownik i powiedział, że musi zacząć jutro ( czyli dziś ) bo potem ma jakś pracę na 2 miesiące, więc przyjdzie do nas dopiero w sierpniu. Tak więc zaczyna się.... Ale to dobrze, bo skupię się na czymś innym, niż zastanawianie się czy nam się udało czy mamy zacząć staranka czerwcowe... Miłego dnia laseczki, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :-) ale mam dzisiaj zakwasy po wczorajszym sprzątaniu :-( wszystko mnie boli..... uda łydki plecy i takie tam..... masakra na szczęście doprowadzone mieszkanko do poprzedniego stanu mozolinka......a striptizer będzie?? uuuuu to ślubek też będzie.... fajna sprawa :-) mówione było o bjawach ciąży....może ja coś znajde: obolałe piersi siusianie co chwila i w nocy strasznie sie w nocy śliniłam budziłam sie z mocnym kłuciem w brzuszku płaczliwość wstręt do mięsa, słodyczy... rzucało mnie jak otwierałam lodówke :-) prosiłam wszystkich aby mi coś wyjeli.. nie mogłam znieść zapachu.....chociaż nic nikt nie czuł.. :-) .......to czułam kiedy jeszcze nie wiedziałam że w ciąży jestem... potem doszły leciutkie mdłości, a temperature w 6 tygodniu miałam 36.7 :-) czyli wcale jakby nie podniesiona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie dopytywałam się moich przyjaciółek co takiego mi zaplanowały...ale liczę, że będzie jakiś przystojniak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie dziołchy!!!!!!! Aniu, potwornie współczuje Ci zalania mieszkania, kurcze, przykra sprawa... Nam kiedys sąsiedzi zalali sufit w kuchni, brrr... wiem, co czujesz......... Przeczytalam o tych Twoich objawach i tak sobie mysle, ze ja w zasadzie nie mam zadnych... kurcze, moze test sie pomylil, okres zatrzymal a ja tu sobie nadzieje robie..... Fakt, ze przeszla mi ochota na jogurty i mleczne rzeczy, mam mniejszy apetyt, niz zwykkle, no nie wiem......... Ale nic mnie nie mdli, do lazienki wcale czesciej nie latam..... hmmm... Za 2 tyg. lekarz mi powie co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wspominałas o Mistrzostwach Świata - chyba bede musiała w tym czasie być wiatropylna- bo mój ukochany Mężulek ma karnet na wszyskie mecze- wiec rzadko bede go widywała... Ale mądrze powiedziane słowa- sex to przyjemnośc a nie element do posiadania dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszanka.... każde objawy są inne. ja akurat tak miałam.... może być tak że jak zajde w ciąże to będe miała zupełnie inne te objawy.. każda z nas jest inna....... a co do tego filmu....oglądałam go... łza w oku sie kręci... zastanawiałam sie czy moja córeczka też tak sobie myślała... tylko że ja nie usunęłam a straciłam... i to w 26 tygodniu...... warto obejrzeć ten film.. może jakiejś kobiecie... da to duuuuuuużo do myślenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja otworzyłam tak: włączyłam internet, jak pokazała mi sie strona startowa to nasunęłam ten plik na tą strone.. i sie otworzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się, ale szczerze nie lubię takich filmików..zawsze coś we mnie drga. Nie lubię też oglądać programów o porzuconych dzieciach. Leci czasemtaki program na dwójce...zawsze mnie wtedy ściska w sercu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ale tu dziś cisza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dobry humor...dostałam podwyżke w pracy :) po pracy do KFC po kubełek kurczaków i znów świetować trzeba :) Buziaki dla Was Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farciara podwyżki rozdają... a u mnie cieńcia w kasie więc wypłaty nie dostanę przez najbliższe dwa miesiące bo firma traci swoją moc... ale świętować będę już za tydzień...cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Nie chcę nawet wyobrazić sobie takiej sytuacji, że przez 2 m-ce nie dostaję pensji za swoją pracę. To że tak się postępuje z ludźmi jest nieludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
A zmieniając temat, mam dzisiaj dziwne uczucie w brzuchu, tak jakby burczenie, a może bardziej "drżenie". Trwa chwilkę i pojawia się co jakiś czas. Czy to coś może oznaczać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam jak byłam w ciąży...przez dwa tygodnie! Później było już ok...niestety nie udało mi się utrzymać ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,gdzie sie podziewacie???😠 Ja mialam jakis ciezki dzien.Rano uciekl mi autobus przed nosem a nastepny sie spoznil,wiec automatycznie spoznilam sie do pracy,ale szef jest OK (np.pyta sie nas czy moze ON godzinke wyjsc wczesniej do domu:D-ja zawsze krece glowa z dezaprobata,ale sie zgadzam;) ) Potem kolezanka z pracy dostala telefon,ze maz mial wypadek w pracy i jest ranny w szpitalu.Na koncu nie bylo wody,przez co nie moglam rozrobic gipsu :P Potem szwedzki .Musze sie pochwalic juz umiem sie przedstawic,powiedziec kilka zdan o sobie,ale dluuga droga przede mna. Jesli chodzi o starania-to mam wlasnie koncowke dni plodnych,wiec staramy sie z mezemile sie da!;) Ten FILMIK ogladalam,jakos on tutaj nie pasuje moim zdaniem,bo MY staramy sie o dziecko,chyba powiinii powysylac tym kobietom ,ktore chca usunac ciaze,a nie tu.... Sam film fajny,smutno sie zrobilo po jego obejrzeniu... Przyznam ,ze na poczatku nie zauwazylam tytulu,ze chodzi o historie dziecka nienarodzonego i potem nagle szok:( Mozolinka,ale masz fajnie,za tydzien slub!!!!❤️❤️ Potem wyjazd....:) Slyszalam,ze w calej Europie od tej niedzieli ma sie poprawic pogoda,moze wiec w ten dzien przywita WAS sloneczko?!:) Udanej zabawy na wieczorku panienskim,gdzie organizujesz imprezke w domu czy poza?? Ania75! Nie wiem co moga oznaczac takie objawy? Przyznam,ze ja mialam kiedys takie,ale sie lekko zatrulam,mialam burczenie, w srodku jakby sie cos przelewalo...Ale to u kazdego inaczej... Napisz koniecznie jak sie czujesz!!!??? EWAPIT!!! Podwyzka-moje gratulacje!!!!:D Jest co swietowac!! A na kubelek kurczakow zrobilas mi chetke z KFC!!! Buziaki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące całuski dla wszystkich dziewczynek 😘 U mnie, tj. we Wrocku dzisiaj też brzydka pogoda, wieje silny i zimny wiatr. Cieszę się, że mimo to humor Was nie opuszci. I oby tak dalej. I ciszcie się każdą chwilą z Waszymi kochanymi mężczyznami, a zobaczycie, że niedługo zostaniecie szczęśliwymi mamusiami, ale najlepiej to jak najmniej o tym myśleć :) Nie myślcie sobie, że się mądrzę, bo mi się udało. Ale naprawdę psychika ma bardzo duże znzcenie w sukcesie, do którego od maja zaczęłyśmy wszystkie zmierzać. Prędzej, czy później na pewno wszystkim nam się uda :) Jak narazie czuję się b. dobrze. Nie mam żadnych mdłości. Czasami pobolewa mnie brzusio, a ostatnio jak na @. No i bolą też mnie plecy i był to jeden z pierwszych objawów, bo pojawił się zaraz po dniach płodnych. Więc dziewczyny bolące Was plecy mogą oznaczać ....... :) Bardzo Wam tego życzę i trzymam kciuki. No i ciągla bolą mnie piersi :) A tak w ogóle to jest super. Pozdrowionka pa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć... Bolące plecy... wlasnie dzisiaj też dopadł mnie ból w dole pleców (na wysokości nerek mniej więcej)... więc moze w Waszym przypadku to również jest symptom dzidzi... :-) Oby tak było... 🌼 Pozdrawiam Was cieplutko, życzę spokojnej i owocnej nocy ;-) Buźki!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa=zam
witam wszystkich serdecznie, kilka miesięcy temu straciłam moją kruszynke ......był ból...płacz....i cierpienie......jakoś to przezyłam. Nikt oprócz najbliższej rodziny nie wiedział o ciązy więc było mi łatwiej wrócić do pracy i koleżanek. Od kilku dni śledze z wielkim zainteresowaniem wasz topik , postanowiłam od maja zaczac ponowne starania - niestety dostałam @ i trzeba zaczekać na nowy cykl. Weszłam teraz na forum i otworzyłam - zupełnie niepotrzebnie - film o nowym życiu..............i znowu płacze..... Nie, musze znaleźć w sobie tyle siły by przezwyciężyć ten strach i jeszcze raz poczuć nowe życie w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo... przykro mi bardzo... tez sie poryczałam, oglądając ten filmik, rozumiem, że dla Ciebie było to bardzo przykre.... to trudne ale głowa do góry, nadzieja i pozytywne nastawienie naprawde działają cuda :-) Zapraszamy na nasz topik, jest tu bardzo miło, dziewczyny są super a efekty tez niezgorsze ;-) Pozdrawiam Cię serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewaj estesmy z Tobą. Dasz rade - kto jak nie Ty?? Wiem ze wszystkie Ewki to kobiety z jajami więc głowa do góry. To forum jest o tyle cudowne ze masz w nas wsparcie i możesz z siebie wyrzucic co Ci leży na serduszku. Ja już zaczynam myslec ze mam ciąze urojoną....hahhahahah, ale serio po @ ani widu ani słychu a przecież badania na krew nie kłamą. Tak czy owak w sobote przyjeżdzają moi znajomi to test zrobie... choler nie mam pojecia czemu go nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×