Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Dzięki w razie czego zostawiam swoj mail marta.sep@poczta.onet.pl, jest jedno ogłoszenie które pokrywa sie z moim doświadczeniem referendarza w Sekcji Gospodarki Nieruchomościami i Rozliczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelusia głowa do góry -czekamy my wszystkie na ten nasz dzień- MYSL POZYTYWNIE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelusiu,ja tez odstawilam tabletki w marcu ,zaczekalam caly kwiecíen i od maja zaczelam sie starac.Gin powiedzial,zeby uwazac ,bo bardzo latwo zajsc w ciaze -nawet blizniacza a tutaj nic😭 Dobra,teraz napewno zmykam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelusia ..........musisz wierzyć.....jest tu wiele dziewczyn które staraja się o wiele dłuzej niż ty ale trzymamy uszy do góry nie możemy sie poddać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatelstwo Polskie jest? Karana nie byłaś? Jak masz obywatelstwo i nie byłaś karana to na co czekasz?? A nóż razem będziemy pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam karan obywatelstwo polskie mam . Fajnie .....SUPER >>>>>>>>>>>>>>>:) :) Ale to i tak marzenie nie do spełnienia..................:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musi byc Ameretat meldunek w warszawie czy nie ? na cywila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Mimo, że was nie znam ale moge liczyć na wsparcie. Bo to jest jak ktoś chce to musi długo czekać. Ja w zeszłym miesiącu byłam u gin. Monitorował mi pęcherzyk graffa- powiedział kiedy najlepiej. Więc posłuchałam jeso. I nic, ale będziemy starać się dopóki nie wyjdzie. Jestem po slubie już rok. I wiem, ze jestem przygotowana na ciężar jaki niesie dzidzi- oczywiście chodzi mi o brzuszek. Wytłumaczcie mi jeszcze jedno. Jak to jest kiedy dochodzi do zapłodnienia. np wczoraj się kochałam miałam dzień płodny i spuścił mi się w środku. To od tego czasu( czyli jak spuścił się liczę zapłodnienie)- nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelusia, z tego co czytałam i tutaj tez mowa była to to ,ze nasienie zostało w tobie nie jest momentem zapłodnienia -plemniki żyja od 2-4 dni i wtedy gdy u ciebie jest ten własnie moment gdy jajeczjo jest gotowe i jeżeli plemnik zapłodni to jest zapłodnienie. tak mi się wydaje ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż skoro ty chodzisz do gin i obserwujesz swoją owulację to mogło dojść..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tutaj wszystkie przeważnie same wyliczamy i czujemy owulację i do dzieła - i takim sposobem mamy juz kilka zafasolkowanych koleżanek;-) to sa nasze szczęściary- bo co niektórym za pierwszym cyklem się udało - SZCZĘŚCIARY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mazowszanki dalej nie ma ...:( Ahhh,zaczynam mic wyrzuty sumienia za tego szampana wczoraj......😭 Dziewczyny mam pytanko do Was,moze sie ktos orientuje? Czy sa jakies bezplatne bramki do Heayh??? Mam dobra przyjaciolke w Polsce i wysylamy sobie kilka smsow dziennie,bankrutuje j uz na karty:O:DTeraz ma jakiegos narzeczonego to juz calkiem;) Zalozylam sobie nawet komunikator z tlenu,bo reklamuja sie,ze mozna wysylac na Heyah smsy ale to tylko reklama....:O 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Cześć, pamiętacie mnie jeszcze??? :-) Własnie wróciliśmy do Warszawy po wyjeździe urlopowym. Było bardzo fajnie, słoneczko, zalew, rowerki wodne, kajaki...ech, aż się nie chciało wracać, ale cóż od poniedziałku do pracy i trzeba trochę odpocząć w domku :-) Witam wszystkie nowe koleżanki i gratuluję nowym przyszłym mamusiom. Nie nadrobiłam jeszcze wszystkich zaległości w czytaniu, bo bardzo się rozgadałyście ostatnio :-) Spuścić Was na chwilę z oka i proszę, hihihi. Pozdrowionka dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello normaline oczom nie wierzylam ile tu nabazgolilyscie ;) stolka sie trzymalam zeby nie spasc !? niedawno chcialam sie wpisac jako 2000 wpis a tuuuuuuuuuuuuuu jeny ale mi zajelo przeczytanie waszych wpisow :) ania75 witam :):):) chce miec karolinke 3mam kcuki za pomyslne wyniki badan :) i zeby zmiana ;) klimatu polskiego wplynela na + za zafasalowanie twoje :) bedzie nam ciebie brakowac :) ale jak tylko sie da wpadaj do kafejki i piszzzzzzzzzzzzzz :):) olka jestes bombowa twoje kawaly zwalaja z nog :) pomylilas sie z powolaniem :P:P:P przyznaj sie skad zzynasz kawaly :) zartowalam pozdrawiam cala reszte 👄❤️ a ja dalej mam @@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
A u mnie zanosi się na burzę, zachmurzyło się i lekko grzmi...ale jak na złość nie pada, a może zrobiłoby się trochę lżej gdyby spadło parę kropel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam kobietki.Jestem w 7tc.Starałam się od maja,więc szybko się udało.AAllleee mam synka 2,5 rocznego o którego staraliśmy się 2 lata.Mąż miał wyniki dobre,ja też niczego sobie,więc dlaczego-zadawaliśmy sobie to pytanie.Dostałam od lekarza jakieś tabletki które miałam brać od 5 dnia cyklu.Nie mogłam się doczekać na miesiączke żeby wziąc te tabletki i wreszcie mieć kruszynkę.Okresu się nie doczekałam,po miesiącu test wykrył ze jestem w ciąży.I jak tu w cuda nie wierzyc!Lekarz twierdził że to musiała być blokada psychiczna bo za bardzo chciałam.Tak więc starające się dziewczyny spróbujcie mniej o tym myslec a może się wam uda.Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Gratulacje Sylwka !!!! :-) Super, że udało Ci się tak szybko zajść w wymarzoną ciążę. Ja w pierwszym cyklu bardzo dużo myśłałm o tym, zeby zajść w ciążę, nie udało się, w drugim też nie, więc mam wrażenie ze to co piszesz o blokadzie psychicznej to 100% prawda. Teraz bardzo sobie odpuściłam takie intensywne myśłenie...zobaczymy z jakim skutkiem. Jedyne co zamierzam, to zrobić sobie badania na poziom hormonów, jeżeli w tym cyklu się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gratuluje ❤️ sylwia :) szybciutko ci sie udalo :) trzymaj sie cieplo ;) i dbaj o siebie i brzusio :) a u nas nic :( nawet nie strazszy burza :(:(:( dusssssssssssssssno jak cholera wlasnie jestem juz po 3 prysznicu !!! i nic wczoraj nie umialam spac i obejrzalam wreszcie film pt: \"wyznania gejszy\" dlugi byl ale fajny :) a potem trosze sie pomeczylam i padlam :) aniu tak to prawda z ta blokada :)ale zawsze trzeba miec nadzieje :) a czy ty masz jakies dzieci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Mam prawie 8-letnią córeczkę :-) która bardzo już by chciała mieć rodzeństwo. Mam nadzieje szybko spełnić jej marzenie ( zanim jej się odmieni, hihihi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×