Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Centralny szpital kliniczny wam! 022 429 11 01. bezpośrednio do rejestracji! Ale wiesz Ty musisz sie tam wybrać bo trzeba wypełnić formularze rejestrayjne.. Przychodnia naprawde dobra! Masz tam wszystko w 1 stomatologia,ginekologia,laryngologia,interniści.. Ja polecam! http://www.cepelek.mil.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca ja dopiero zaczęłam 1 cykl starań -ale musze wybrać się ogólnie do gina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to muszę przejechać się na tą koszykową -dziekuję !Ameretat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna29 polecam Ziółkowskiego...Jeżeli Ci facet nie przeszkadza, bo bardzo dobry jest i sympatyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ameretat !!! nie przeszkadza mi facet- lekarz to lekarz ! ;-) tak do tego podchodzę-a i powiem wam ,ze chodiłam do facetki kiedyś - i mi bardziej nieodpowiadała niz facet lekarz- była jakaś taka nie delikatna i nawet pobieranie do cytologi sprawiło mi ból- brrrrr jak sobie przypomne !:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna29 właśnie kobieta gin jest jakoś mniej wyczulona na ból/nie delikatność! Musisz jednak odwiedzić przychodnię osobiście i rejestrnąć się;) koniecznie dowód weź bo pesel potrzebny! Oni nadadzą Ci numer komputerowy i z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca,a boli cie jeszcze brzuch? ja mialam tak w poniedzialek, strasznie bolalo mnie podbrzusze,az mnie zginalo w pol, @ mam miec 18.07, we wtorek rano juz mnie przestalo bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika79 dzis nie ale nie bolal mnie tak bardzo tylko czułam bol taki mały ale dziwny, bo zreguły to boli mnie przed @ a nie 10 dnia przed @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz sama nie wiem co mi jest.... myslalam, ze dostalam @ a tu lekka plamka od rana (wielkosci paznokcia kciukowego). Nic wiecej...moze tak powoli sie zaczyna! KOszmar jakis! ;( wracam do pracy...chociaz nie bardzo mi sie chce! wolalabym polezec sobie na lezaczku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od 17 urlopik na 2 tygodnie..............leżaczek, słoneczko i woda..............tylko że jak dostanę @ to nie bedzie tak fajnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka a czmeu znowu jesz to \"świństwo\" - mialas jakeis badania, prl podskoczyła?? Ja jestem na 1,5 piguły dziennie, średnio się czuje, ale daje rade :) Na dodatek znowu mam wrażernia mega kolki..ale tym razme w prawym jajniku ( zesżły cykl był lewy).... powiem wam, ze niby fajnei ze organizm wraca do normy, ale kurcze dlaczego z takimi atrakcjami!!! 3majcie sie 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!!:D Juz mam od12-stej urlop,wolne!!!!:D Postanowilismy wczoraj z rodzina,ze pojedziemy jednak do Polski-wszyscy. 20go lipca maja byc wyniki,stwierdzilismy,ze nie bedziemy siedziec i czekac na wyrok....Trzeba dalej zyc,sie cieszyc chwila(choc to ciezkie)! Jezeli badania wykaza,ze z taty noga jest zle:( wracamy wszyscy razem i bedziemy robic wszystko co tylko mozliwe,zeby bylo dobrze...Jezeli bedzie dobrze,akurat po urlopie bedzie sie musial tato stawic do kontroli ...Wiec mam nadzieje,ze 20go nie bede wracac z powrotem.... Wiecie co,zrobilam sobie termin do gina na 15 go sierpnia,jezeli znowu dostane okres,pojde sie przebadac,zobaczyc co i jak.A moze sie uda i pojde juz na ten termin z Mala Fasolka?:D:D;) Ola!!!:D Musze sie przyznac,z kilka Twoich kawalow \"sprzedalam:O\"!!!;) Ameretat! A nie masz ochoty na ogorki kiszone,wczoraj wkleilam..No,ale o czekolade tez sie zatroszcze jeszcze przed wyjazdem!;):) A teraz ide zrobic salatke z jajek i selera (dostalam w pracy przepis:)) ,musze zaczac sie powoli pakowac.... Potem sie odezwe!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawiłam, ale zaczęłam okropnie się czuć-podbrzusze, jajniki, mdłości, gin kazała wrócić, narazie biorę ćwiatrkę tabletki, aby się przyzwyczaić(bo żle reaguje na nie :( ), potem stopniowo będę zwiększać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś😘 A kiedy do Polski przyjeżdżasz? Ja mam 1 miesiąc urlopu od poniedziału:D nie wiem tylko jak z tą pogodą będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety wykorzystalam swoj urlop.... tylko pozazdroscic..pozostaly mi tylko weekendy! wyobrazcie sobie, ze dalej nic...niby wydawalo mi sie ze dostalam @ a tu tylko plameczka od samego rana i nic... koszmarnie! bo nie wiem co o tym sadzic..jak nic sie nie ruszy biegne w poniedzialek do mojej Pani Doktor... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat ! ja współczuję strasznie wam mamusiom zafasolkowanym-ale i zazdroszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×