Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

hehe coś tam się znam to z męża przeszło na mnie :D on informatyk, więc coś tam zrobić umiem^^ Jej Ja we wtorek jadę na mazury ha! w końcu trochę człowiek wypocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna... naprawde? 4 lata we Wroclawiu??? Ja kiedys myslalam o studiach w Trojmiescie po tym, jak ktoregos lata zobaczylam Sopot... Zakochalam sie jak glupia w tym miescie, ale ostatecznie nie mialam odwagi i zostalam w Wawie na uniwerku :-) Odnosnie burzy towczoraj piorun walnął w piorunochron w naszym bloku, na moich oczach.. Myslalam ze we mnie uderzyl, akurat wylazalm na balkon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam taki stan atmosferyczny znaczy się wyładowania:D Ja zakochałam się w Krakowie mam tam rodzinę i zawsze jak jadę to wracać aż żal:( kiedyś nawet byłam w komendzie w krk zapytać się czy jest miejsce pracy, bo byłam gotowa przenieść się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochana Mazowszanko -4 lata- super było i zycie miałam tam juz i myślałam ,ze juz zostanę we Wrocku ,że tam wyjdę za mąż, że tam będę miała dzieci i męza itd...itp... Ale przyszedł starszny dzień i wywiało mnie do Warszawy i wszystko potoczyło się jak w serialu :-) mieszkam od dwóch lat wWarszawie - przyzwyczaiłam się i jakoś żyje tu z męzuniem cywilnym - bo kochane zapomniałam wam się przyznać ,ze kościelny slub i wesele mam za miesiąc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna29 Gratuluje!!!!!!!!😘 Wszystko już przygotowane??? Dziewczyny trzeba w takim razie kiedyś wybrać się na kawę/soczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No to wirtualna impreza nas czeka!!!!!!! Super!!!!! Wawa chyba nie jest taka najgorsza, co??????? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten starszny dzień we Wrocku teraz uważam ,ze był najpieknieszym - bo poznałam mojego obecnego mężczyznę i jestem bardzo szczęśliwa....... chociaż cicccccchhhhhooooo, bo ze szczęściem nie mozna się obnosić (żeby nie zapeszyc ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa cudowna nie jest.....ale taka najgorsza też nie.............też ma swoje uroki......:D Wiadomo Kraków, Wrocław spokojniejsze od W-wy.......ale i tak dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat - szkoda ze sie nei duało rpzensiesc..ja od 8 lat meiskzam w kraku, studia a potem zostałam:) Kocham to maisto:) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inseminacja to zabieg robiony przez gin polegający na wprowadzeniu kropli spermy twojego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wkochane wszystko przygotowane i łapać zaczyna mnie mały stresik ;-) chciałabym zeby już było po całej imprezie i tym zamieszniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszankaaa nie jest straszna i pewnie byłoby żal opuszczać, ale Kraków zauroczył mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław te zlubie... ma sówj urok, jednynie do stolicy nie mogwe sie rpzeknać, choc ostatnio nawet bardziej mi sie spodobała... :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall zazdroszczę naprawdę. Teraz będę w Krakowie na 2 tygodnie.. Rynek achhh:) Nawet przyzwyczaiłam się do szarości Huty^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka78 rozumiem ze sie nie udała....:O,bedziesz próbowac raz jeszcze co mówi lekarz i dlaczego inseminacja..???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna29 - napenwo bedzie super..a stres to chyba normlane... Ja dziewczyny dopero planuje slub...bo jakso tak nam z moim paenm zesłżo - zawsze jest cos innego do zrobienia, załwtaienia...Ale neistey chyba rodzice się juz niecieprliwą... z jedne str mówią ze slub niby nei potrzbeny,a el widze ze torche ich to gryzie... A my... 10 lat razme, dobrz enam ejst, super sie zyje..i ajkso nei mzomey sie zberac..ale poczynilsimy wstpene załozenia - byc moze wiosna będzie \"nasza\" :) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie cos sie zaczyna dziac na tym topiku, jakies ciemne typy wkroczyly do akcji.... Widze ze ola to jednak nie ola... patrzcie na ilosc postow w razie czego... ciekawe czy pode mnie ktos sie podszyje... i co napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki podszywacz, poprostu dostawa gazobetonu i rozliczenie klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasla Oli nie znal, bo jak kliknelam na nick, to wyszlo, ze ma tylko jeden post wyslany... wiec musial jakos zakombinowac z innym haslem... nie wiem jak to sie odbywa, ale na przyszlosc, gdy pojawi sie podobna sytuacja, sprawdzajmy ilosc wpisow i bedzie jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naprawdę ja, tylko niewiem o co chodzi coś zgubiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×