Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

mazowszanka o co pytałaś? Do lekarza przychodzi blondynka i stwierdza, że jest śmiertelnie chora. Dotyka palcem wskązujacym pleców, brzucha, głowy i nóg. - Boli mnie tutaj, tutaj i tutaj - mówi. Lekarz patrzy na nią podejrzliwie. - Czy jest pani naturalną blondynką? - Oczywiście! - W takim razie ma pani złamany palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem blondynką ale rozumek jakiś jest, nierozumiem co mi skasowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbno skasowano ci jednego posta.... a jak mazowszanka sprawdzała klikając na twoej pseudo to pokazałs ei info, ze masz tlyko 1 posta wysłąnego..satd podejrzenia były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra obgadywałyście mnie, idę się poskarżyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka zwraca się do córki: - Skończyłaś 18 lat i musimy poważnie porozmawiać. Jak ci się podobają mężczyźni? - No cóż mamusiu, to już nie to, co dawniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vALL DO DZIEŁA - SLUB MUSI BYĆ - JEST FAJNIE JAK MA SIĘ MĘZA ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle ja z byłym byłam 9 lat i się skończyło ;-) a z obecnym jestem od 2 lat i jesteśmy od roku po slubie cywilnym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz rodzina domaga się kościelnego -zreszta my tez chcemy ..... dziękuję wszystkim za gratulacje ;-) Suknia wisi... i czeka .... na ten dzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to rozważamy , czy mój luby w ceremoni koscielnej nie być w mundurze galowym oficerskim ...... ja w sukni slubnej on w mundurze :-) ZA MUNDUREM PANNY SZNUREM ;-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż zupełnie się mną nie interesuje! - Spróbuj włożyc jakąś seksowną czarną bieliznę! - Już tak zrobiłam! - I nie pomogło? - Uniósł głowe znad gazety i spytał: Kto umarł?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno małżeństwo przychodzi do lekarza. Kobieta pyta: - Proszę pana, jak się kochać i nie mieć dzieci? Lekarz na to: - Mam trzy wypróbowane sposoby. Pierwszy zażyć tabletki antykoncepcyjne. Drógi założyć kondoma. I trzeci włożyć członka i szybko go wyciągnąć. Po kilku latach to samo małżeństwo przychodzi do tego samego lekarza. Lekarz pyta: - I co moje sposoby zadziałały? Mężczyzna na to: - Tak prosze poznać nasze dzieci: Mietek z przeterminowanych tabletek, Aldona z pękniętego kondoma i Wincenty zbyt późno wyciągnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA I ZAKLINAM TWOJA @ - MA JEJ NIE BYĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te nasze @ dawno przeklęłam - nawet na deszcz treraz idzie ( może w moim drzewie byli indianie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to chyba dobrze, 3mam kciuki :) To forum to chyba jedno z najbardziej aktywnych :) Najwięcje sie tu \'gada\"... oby takei same rezultlaty w \"fasolakch\' były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie przesadzajcie, zaraz mi tu lunie, a mam 2 dostawy - gazobetonu i klejum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhehe:D Zmokłam... Oluś bardzo dobrze @ już się nie pojawi Ja ci mówię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu słuchaj Ameretat- ona zna się na rzeczy ;-) ja tam myslę ,ze ci się nie pojawi ;-) Niech sie tobie nie pojawi @ a mnie pojawi- ja w sumie mam ślub za miesiąc więc dzidzia nie po Bożemu :-) ja za miesiąc się :-) postaram ;-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna29 heheh:D właśnie matko ten topic rozwija się strasznie jak tu się pojawiłam raptem 3 dni temu to było 1700 wypowiedzi a teraz?? ha prawie 1000 więcej*_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal @ nie ma :) te 1000 wpisów to moja wina :( już się poprawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka nie czekaj tak bo stres zrobi swoje i przyjdzie...zapomnij o niej....;) jak ja chciałabym wyjechać na urlop zagranicę.....MARZENIA W TYM ROKU.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie.. Jeszcze wywołasz wilka z lasu;) Ja nie byłam za granią nigdy:( Pl. Mazury kocham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam termin @ a sprawdzam cały czas, żeby niepoplamić bo zapomniałam wziąć coś na przebranie - zołza jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×