Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

a ja za nie całą godzinkę zmykam............na dwa tygodnie leniuchowania............będzie mi was brakowało..........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm uu 3 tygodnie. Najpierw Mazury później Kraków, ale w między czasie odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Noo będzie brakować haha:) Mimo, że siedzę ty 3 dni to przywiązanie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytocze wam cytat z inneog forum - mozna się za głowe złapac : \"Jak czarownica powiem Wam ze ponoc pomaga dieta kopehnaska (bo bardzo wzmaga owulacje), ja z mezem dodatkowo bylismy takze u bioenergoterapeutki i poszlo.. chociaz lekarze nie dawali nam szans\" wiecie co to jest dieta kopenhaska...koszmar..wyniszcza, osłabia..... Jak to może pomóc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta diet anie moż epomóc - raczej zaskzodzic..zero sił, sero witamin - osłabienei kompletne - wiem bo próbowałam.. Same popatrzcie, jak tu sie starac o dzidzie, i wogole przeicez to ejst naarzanei dziecika od razu na ryzyko!! DIETA KOPENHASKA 1 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru. Lunch: 2 jajka na twardo gotowany szpinak (gotowany brokuł), 1 pomidor Obiad: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 2 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 duży owoc Obiad: 1 plaster szynki, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego 3 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru, 1 kromka (grzanka) Lunch: Gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc. Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryna 4 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchew, małe opakowanie twarożku naturalnego Obiad: 1 mała puszka kompotu owocowego niskosłodzonego, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego 5 dzień Śniadanie: 1 duża tarta marchew z cytryną Lunch: 1 duża ryba z cytryną (może być odrobina sosu do pieczenia) Obiad: 1 duży befsztyk, sałata i gotowany brokuł 6 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru i jedna grzanka Lunch: 1 kurczak (pierś duszona), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew 7 dzień Śniadanie: Kubek herbaty bez cukru Lunch: 1 kawałek chudego grillowanego mięsa, 1 świeży owoc Obiad: nic 8 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 duży owoc Obiad: 1 plaster szynki, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego 9 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru, 1 kromka (grzanka) Lunch: Gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc. Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryna 10 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchew, małe opakowanie twarożku naturalnego Obiad: 1 mała puszka kompotu owocowego niskosłodzonego, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego 11 dzień Śniadanie: 1 duża tarta marchew z cytryną Lunch: 1 duża ryba z cytryną (może być odrobina sosu do pieczenia) Obiad: 1 duży befsztyk, sałata i gotowany brokuł 12 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru i jedna grzanka Lunch: 1 kurczak (pierś duszona), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew 13 dzień Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru i jedna grzanka Lunch: 1 kurczak (pierś duszona), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknią za mną ;) Dlaczego tak mało kobiet gra w piłkę nożną? - Bo nie tak łatwo znaleźć jedenaście kobiet, które chciałyby wystąpić w takich samych kostiumach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie znajome: - Dokąd tak pędzisz? - Na wystawę... - A kto ciebie zechce oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na czasie : Jedną z niewyjaśnionych tajemnic tego świata jest to w jaki sposób 6 czekoladek może zmienić się w 6 kilogramów nadwagi u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall rany!!! Ja nigdy nie poddawałam się żadnym dietą a to już przesada. kostka cukru i kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety a kontynenty: - do 18 lat kobieta jest jak Australia; - między 18 a 25 rokiem życia - zwariowana jak Ameryka; - między 25 a 35 rokiem życia - gorąca jak Afryka; - po 35 roku życia - wyeksploatowana jak Europa; - po 50 roku życia - zimna jak Antarktyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, toż to trucizna, w życiu nie zgodziłabym się wypić kawy z cukrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz bada kobietę. - Potrzeba pani więcej rozrywki. Powinna pani robić coś na co ma pani największą ochotę. - Niestety - wzdycha kobieta - mam bardzo zazdrosnego męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz sporządza listę schorzeń pani Ziuty: 1. Zawroty głowy. 2. Bezsenność. 3. Podwójne widzenie. 4. Bóle głowy. 5. Utrata apetytu. 6. Gorące poty. 7. Utrata wagi. 8. Utrata libido. - Ile pani ma lat? - W zeszłym tygodniu skończyłam trzydzieści. Doktor dopisuje do listy: 9. Utrata pamięci. Diagnoza: Syndrom menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama do syna: - Grzesiu! Patrz! Bocian przyniósł ci nowego tatusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma raz pomyliła walium z tabletkami antykoncepcyjnymi. W rezultacie ma 14 dzieci, ale wcale się tym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wytwornym przyjęciu elegancka pani zwraca się do eleganckiego pana: - Pan musi być starsz ode mnie? - Och, nigdy bym się nie ośmielił pchać na świat przed łaskawą panią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal brak @ wolałabym dostać bo jutro mam dużą imprezę rodzinną, a 1 dzień jest zawsze najbardziej bolesny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite! Wieszasz coś w swojej szafie, a po jakimś czasie okazuje się, że jest to o dwa numery mniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panią Ziutę poinformowała pewnego razu koleżanka, że inkasuje od męża opłaty za współżycie intymne, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznacza na nowe stroje. Ten system spodobał się Ziucie i postanowiła wypróbować jeszcze tego samego wieczoru. - Kosztuje to sto złotych. Nasza sąsiadka dawno już tak bierze od swojego starego. Mietek sięgnął do portmonetki, ale znalazł tam tylko dwadzieścia złotych. - Za to - powiedziała Ziuta - możesz dostać buziaka i dwa razy mnie pogłaskać. Rad nierad Mietek otrzymał tylko tyle, za ile zapłacił, potem odwrócił się do żony plecami i zabrał do spania. Ziuta zaczęła wiercić się w łóżku i po chwili potrząsnęła męża za ramię: - Nie śpij, ty leniuchu, wstawaj szybko, idź do kuchni i pożycz sobie z domowej kasy, ile ci brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotkują dwie przyjaciółki: - Nie wyobrażasz sobie, jakiego pecha ma Ziuta. Kupiła sobie drogo komplet seksownej bielizny osobistej i poszła do lekarza. Teraz rzeczywiście jest chora z wściekłości. - Dlaczego? - Bo lekarz kazał jej pokazać tylko język!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×