Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Ameretata ja nie moge spac rano..i takd zis przelzeałm od 6 do teraz bo by mnie chyba m,ój Misek zabił :) hehe właasnei zorbiłam sobie lekke snadnako :) serek, pomidorek... i kawak Latte :)heheh Zapowiada sie peknyd izonek, ale nie upalny!! Żyć nie Umierać :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milej niedzieli 🌻 u nas wieje straszliwie i nie chce sie z domu nosa wysadzic. wczoraj zaszalalam na solarium i dzisiaj czeka mnie lazenie w koszuli nocnej caly dzien bo wszystko tak piecze ze nawet gaciorkow nie dam rady zalozyc 😭 no i nici z weekendowych staran ale odbije to sobie jak tylko mi ulzy :D szabrowac na inncyh tematach nie potrafie ale wynalazlam ciekaw stronke dla spodziewajacych sie maluszka, jak znjadziecie chwilke to sprawdzcie http://www.abcciazy.pl/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej wwooww co tu zagladam to coraz wiecej do czytania :) dwa razy omalo co nie spadlam ;) ale jak zobaczylam to terz to juz :P zaliczylam podloge :) jestes niesamowite :):):) szkoda tylko ze o mnie nikt nie pamietal :(:(:( chce miec karoline baw sie dobrze w pl ale wpadaj czesto :) i miloego zafasolkowania :) fajne sa pamiatki z podrozy ;):P:P:P i trzymam za zdrowie twojego taty :):) olka :) jeny oby oby mocno trzymam kciuki :) twoje kawaly sa bommba usmialam sie co niemiara :) zycze udanej imprezki mam nadzieje ze tym razem ty zaszokojesz swoja tesciowa tak ze jej szczeka opadnie;););) i czekam na dobre wiesci z niecierpliwoscia :) tak tak to napewno twoja zasluga te 1000 wpisow :P:P:P pozdrawiam goraco u mnie sie skonczyla @ wiec zaczynamy staranka a jak bylam u gin to zproponowala mi pozycje od tylu ;) gdyz stwierdzila tylozgiecie macicy :) nie lubie jej zabardzo ale czego sie nie robi dla fasolki :):):) wiec trzymcie kciuki :) olcia a ty piszzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, puchy dzisiaj ale w sumie jest niedzielka i komu chce się przy kompie siedziec ;-) mój męzuś w pracy na słuzbie i mi się nudzi... Mam dostać dzisiaj @....mam co prawda symptomy i wiecie co tak z ciekawości zrobiłam sobie dzisiaj test-a tak dla chcecy ...ale niestety wyszedł negatywny ....spodziewałam się tego-więc nie jest mi specjalnie przykro...zreszta przy moich mini staraniach to oczywiste....Teraz cxzekam na @ i jak juz wiem ze nie jestem zafaslkowana to niech już ta małpa będzie .... Ciekawe jak nasza Olusia... Jedno mnie zastanawia ,ze nie bolą mnie wogóle,ale to wogóle piersi-zawsze bolałay mnie w dzień oczekiwanej @ bardzo mocno- nie wiem wyjątek moje piersi zrobiły sobie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś😘 A może jednak wszystko będzie po twojej myśli i @ nie będzie?> Cuda się zdarzają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna - wiesz nigdy nie mów hop, dopkói ta franca naprawde nie przyjdzie... :) A jak przylezie to migiem minie i od nowa staranka... Ja dziś mam jakeigfos mega lenia, a powinnam cos towrzyć (\"naukowego\"),a el robie wsyztsko byle się tym nei zjamować..Do teog jutro ide do rpayc po dwutygodniowym urlopie i na sama mysl mnie słabi..tak było fajnie sie byczyć :) Dziś jescz ena koneic \"wakcaji\" idzimey z eznjaomymi na krakwoski rynczeczek na chiwle posiedziec, jest festiwal teatrów ulicznych i ma byc dzis finałowe przedstawienie..zobaczymy... Straszne mam dylematy odnosnie slubu i wesela, wymyslialm sobei date kwietniowa - dokąłdnei w moje urodziny,a el nie mozemy sie zebrac do organizacji...a to zostało 9 miesiecy(pełan ciąza :) )...Narazie jedynei coudąło nam sie zrobic to rozeznac się w cenahc w kraku - sa koszmarne!! Do teog potrzebowlibysmy kilkunastu noclegów dla przyjezdnych gosci..robi sie z tego spora, spora sumka!! hmmmmmm..mozna zwątpić!! Do tego ta cała biurokratyczna robota, papierki, kościól...porpstu chyba meit o przerasta..zamiast dac frajde i kopa to mnie jakoś zniechęca!! A jesli idzie o \"nasze babskie sparwy\" - to wczoraj skonczyłam peirwsza czesc kuracji czopkowej, dzis dlaszy ciąg, ale teraz tlyko na porpawe flory - Floragyn..no i dzis 16 d.c i zaczynam luetinke do 25 d.c.... Staranek jako takcih ni było, bo miałam zakaz lekarza...ale...zdarzyło si.ę co nei co mimo wsyztsko - brak silnej woli :) i zobaczymy..Nie żebym sie nastaiwał byłoby to zbyt wielkim \"cudem\"... :) heheheh buzki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... Dziękuję za słowa pocieszenia i otuchy - macie rację dopóki małpy nie ma - jest nadzieja! A jak bedzie to nowe staranka przede mną ! VAL! Ja mam ślub tak jak pisałam zamiesiąc i też byłam, przerazona...ale jakos to wszystko miesiąc po miesiacu się ogarnia i zbiera do kupy- fakt kaski idzie ,ale wesele masz raz w życiu !!! :-) Teraz już wszystko mamy i czekamy na potwierdzenia przybycia gości zaproszonych i jak ktoś z przyczyn osobistych nie może to zapraszamy kolejnych :-) :-) Ale powiem szczerze ,że stresik mam coraz wiekszy .... i to też może mieć wpływ na brak @..... :-) Bo zczynam naprawdę się denerwować,czy wszystko wypali i czy zabawa bedzie udana i takie tam rózne dyrdymały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKA to nie byl podszywacz
to ty sama masz wscieklizne do dziewczyn i daruj sobie te kawały, to forum ma nieco inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego niby?? Kawały wcale nie burzą inwencji topicu. Masz pytanie? Pytasz a odpowiedź zapewne będzie udzielona. A kawały podtrzymują humor, którego czasem brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat świetna odpowiedź ! jak komuś przeszkadzaja kawały to niech ich nie czyta !!!!!!!!! Co tam kobiety słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho, hej ho..do rpacy by sie sżło.. niesttey juz po urlopie!!siedze za sowim biurkiem i kurde jakos nie moge zacząć :) Ola jak @?? Aga a u ciebie @?? ściskam na dzień dobry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna a kiedy mialas termin @ - juz po, ile/ :) 3mam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall dzisiaj 31 dzień-dostaję przeważnie 29 lub 30 dnia - więc dopiero jeden dzień!Ale Vall ja wczoraj nie wytrzymałam i teścik zrobiłam i wyszedł negatywny-wię wiesz kochana teraz czekam tylko na @ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
ale miałam czytania ;-) tyle zaległości. Widze , ze humorki na forum dopisują i dobrze:-) Wczoraj wieczorem wróciłam ze Słowacji - wody termalne i leżenie plackeim na słońcu - to jest cudne. Dzisiaj juz praca ale samopoczucie jest dobre więc szef ze swoim gderaniem nie ma szans. Dzisiaj jest 23 dc i juz mam ochote zrobic test , ale chyba troche za wczsnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
tez tak myśle ale ochota jest .......oj jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evazam=== hihihi-le wiem ,ze korci ja wczoraj zrobiłam mam 30 dc i niestety wyszedł negatywny ale sie nie poddaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz czytałam ,ze dziewczyny robiły test nawet 3 dni po spodziewanej @ i wychodziły negatywy a po 8 okazywało się ze są zafasolkowane -albo nawet dopiero po badaniu krwi się okazywało ;-) człowiek dla podtzrymania nadziei - wyszukuje i czyta rózne przykłady o testach ciązowych ;-) tak jak ja wczoraj- hihihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na razie brak@ :) Dziś 32 dc, a ostatnio mam cykle 29 dniowe. Nie ekscytuje się tym spóźnieniem Niewiem czy kogoś uraziłam kawałami, ale wyszłam z tego założenia, że należy trochę rozweselić towarzystwo, gdy nie mam nic do powiedzenia, a smęcić nie chcę. jeszcze raz przepraszam. Teraz niewiem czy umieszczać jakieś dowcipy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezka była średnia, ciągle miałam ochotę wrócić do domku, wziąć piwko i obejrzeć TV... Teściowa nie brykała zbyt mocno. Ale miałam też chwilę radości - cioctka ostatnio porównała mnie ze swoim mężem i powiedziała, że nie wiele mi do niego brakuje ( on ma brzuszek większy). Poczułam się conajmniej urażona-bo to nie prawda, jestem trochę przy kości, to przez te hormony przybrałam(odpowiadają za sztuczny wzrost masy ciała ) ale ona do szczupłych nienależy. Mam rozmaiar 42-44, ale tylko ze wzg;lędu na bioderka:) W sobotę jak wyskoczyłam w białych spodniach biodrówkach, wydekoltowanek bluzce i bucilach na koturnie - a muszę przyznać że wyglądałam nieźle- to jej szczęka opadła :) Hi hi hi To nie był jednak najgorszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
w takim razie robie kawe i relaksuje się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, a u mnie wczoraj 3 dni przed terminem @..... beznadzieja, czuje sie rozczarowana,ale moj maz pocieszal mnie,ze za miesiac bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘🖐️ Ola ciesze się coś mi się widzi, że wszystko jest po twojej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, mam nadzieję, która z każdą minutą wzrasta. Jestem już tak zrezygnowana - to już 2m lata starań - że zastanawiam się nad rodziną zastępczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×