Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

HEJ OLKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE SIE TRZYMAK SPOKO- WIESZ ZROBIŁAM TEST WCZORAJ -HIHIHI- GŁUPIUTKA JESTEM ALE WIESZ SIŁA WYŻSZA! ALE U MNIE TEŻ BRAK @....TEŻ SIĘ NIE EKSCYTUJĘ - TYLKO PIERSI MI NIE BOLA ;-) CO JEST TROCHĘ DZIWNE-ALE WYGLĄDAJA NA NORMALNE -MOŻE TROCHĘ POWIĘKSZYŁY SIĘ ;-) cIĄZY NAPEWNO NIE MA ...TO WIEM -MYSLĘ ZE BYM COS CZUŁA INNEGO -ODMIENNEGO ;-) TYLKO WKURZA MNIE ZE SIĘ SPÓŹNIA TA MAŁPA BO ROZREGULUJĘ SOBIE CYLK -BRRRRRRRRRRRRRRRRRR :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okusia kochanie - będzie oki-zobaczysz wierz mooocno !!!!!!!!! wiara czyni cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika bardzo mi przykro z powodu tej krowy@... wiem co czujesz, ja mam to samo od wielu miesięcy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne uczucie, starac sie, a tu nic, wczoraj bylismy akurat na zakupach, zlapaly mnie takie bole, ze biegiem do lazienki, a tu niespodzianka... no trudno, w tym miesiacu kolejne starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie!! wiec dostalam wczoraj @..... tak juz jest..ale jak wiecie nie liczylam na ciaze..po 2 testach negatywnych nie bylo na co liczyc! Za namowa mojej lekarki kupilam sobie testy owulacyjne! zobacze jak w tym miesiacu bedzie wygladal moj cykl, bo az dziwne ze w tym nic nie wyszlo (bylam na miesiacu miodowym - a wiecie jak jest intensywnie) moze zaktualizuje tabelke i wpisze kolejna spodziewana @ tak szybko wpisujecie sie, ze nie moge nadrobic waszych wpisow a nie bylo mnie tylko przez weekend!! Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........07.08 11) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 12) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 14) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda..............................Opole...............29.............? 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.......Wawa..............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
Olka78, anika79, agna29 dokładnie was rozumiem :-( Ja dzisiaj od rana wydzwaniam do różnych klinik leczacych niepłodność i td w celu umówienia się na wizyte. Stwierdziłam , ze bierne czekanie nic nie daje i musze porobic specjalistyczne badania. Mąż cały czas mnie pociesza , ze jeszcze nam się uda ale z kazdym miesiącem trace nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszła :( Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.07.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........07.08 11) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 12) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 14) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda..............................Opole...............29.............? 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.......Wawa..............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO K ........ MAĆ !!! oLKA TZRYMAJ SIĘ !!!! JESTEM Z TOBĄ! JA JESZCZE NIE MAM,ALE CZUJĘ NADEJŚCIE :-( ZRESZTA JUŻ MNIE WKURZA TE CZEKANIE NA MAŁPĘ JEDNA :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabeleczka
Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........07.08 11) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 12) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 14) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda..............................Opole...............29.............? 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.......Wawa..............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabeleczka
aga trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to swietne mamy humorki... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........07.08 11) Anika79.........ania............Wawa...............27...........13.08 12) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 14) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda..............................Opole...............29.............? 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.......Wawa..............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
W grudniu 2005 straciłam ciąze w 9 tyg, potem mialam przerwe do maja 2006. Czyli to jest trzeci cykl starań. obserwowuje swój organizm ale wszytsko tak mi się rozregulowało, ze nic nie moge stwierdzic. Śluz płodny mam zaraz po @ , potem niepłody w dni płodne , jajniki mnie bolą po dniach płodnych , temperatura kazdego dnia inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evazam=== biedulko kochana- masz rację lepiej zrób badania i niech lekarz pomoze uregulowac twoje cykle- bo nerwowo kochaniutka się wykończysz-a to tylko pogorszy sprawę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabeleczka
aż mi się gadać odechciało, jeszcze mężusiowi muszę powiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
mam tylko problem ze znalezieniem odpowiedniego lekarza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu zaraz podzielę twój los-głowa do góry !!!! pamiętaj nasza dewiza !!!! POKONAĆ MAŁPE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 3majcie się..głowy do góry - ta franca tak smao jak przysłża pójdzie sobie..a wtedy do rpacy... więskzośc z nas rpzechodzi takie nie miłę zaskoczenia, ale nie możmey sie poddawać!!! 👄[ 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evazam=== ja mam to samo co ty... tylko, ze ja stracilam dzidzie w kwietniu, tez 9 tydzien... do tej pory mam rozregulowany cykl... lekarz nie kazal mi rozbic przerwy 3-6 misiecznej tylko do pierwszej @ od wczoraj mam druga ...ale jestem taaak rozregulowana, ze czasami nie wiem co sie dzieje...doslownie szok!! ale mam nadzieje, ze z czasem sie wszystko unormuje.... trzymaj sie kochana! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
mozolinka ja po stracie fasolki szybko doszłam do normy. @ dostałąm dokladnie 28 dni po zabiegu. Lekarz kazał mi poczekac 3-4 mieciace na uregulowanie hormonów i co!!! Dopiero teraz wszysko się rozregulowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
Poczekam do 26 lipca bo wtedy mam dostać @. A zaraz po ide na badania - podobno powinno sie je robic po okresie. No i muszę męża wysłąć na nasionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...... przykro mi z powodu @ u tych kobietek, ktore miały nadzieje, ze nie przyjdzie... co do nieregularnosci cykli to ja mialam chyba najbardziej nieregularne z mozliwych, bardzo dlugie, po trzydziescikilka dni, potem znow krotkie, czasami nie wiedzialam, czy dane plamienie to okres czy plamienie owulacyjne... mialam pewnie troche stresow, duzo wyjazdow, tez za granice, gazminy... ogolnie ruchliwy i niespokojny tryb zycia powodowal pewnie te wahania..... dlatego wazne dla mnie bylo obserwowanie organizmu, bo nie mialam co liczyc na \"kalendarzyk\"... I udalo sie... dlatego kobiety, glowa do gory, nie traccie nadziei, wiem, ze Wam sie w koncu uda... przeciez to topik SZCZESLIWY!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże kochane jak ja was podziwiam- poronić to starszna rzecz- jaka przykrość was spotkała...Boże dlaczego tak się dzieje.. :-( Ale jestescie widzę bardzo dzielne wielkie buziaki dla was !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
...........poddałam sie zabiegowi w wigilie 2005.....była to dla mnie trudna decyzja ale psycicznie chyba bym nie wytrzymała dłużej z obumarłą ciazą . Minęło 6 m-cy a ja dalej mysle i czasami łezka popłynie z oka. Trudno tak ma byc , trzeba sił do kolejnych prób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evazam=== to co piszesz jest straszne - naprawdę ,aż płakać mi się chce-ale jestes starsznie dzielna !!!!! Napewno ci się uda !!!!musi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
Dzisiaj już wiem , ze dwie kreski na tescie wcale nie oznaczaja dziecka. Poznałam wiele kobiet , które przeszły to samo co ja i dzisiaj mają cudowne dzieciaki.Ale na to potrzeba cierpliwości i spokoju. Przykre jest to, że wtedy kiedy my decydujemy się na dziecko natura odmawia nam tego prawa do jego posiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×