Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Marta ty też widzę masz 18 cykl starań, i jak się czujesz jako weteranka ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka nie wiem czy ty duzo szalejesz na allegro ale powiem ci tak - zawsze licytuj w ostatniej minucie a najlpiej jak pojawi sie ze juz jest ponizej minuty, wtedy dajesz maxa za ile jestes w stanie taka rzecz kupic i ... z reguly wygrywasz :) sluchaj starej wygi, kupilam na allegor mase rzeczy od ubran przez sprzet komputerowy po bizuterie a i sprzedalam wcale nie mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weteranka to jestem ja - z przerwami na leczenie to juz 3 lata staran :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dzisiaj moja kolezanka byla u gina (chodze do tego samego) ,nie stara sie o dziecko ,ale ma strasznie nieregularne okresy i gin kazal jej lykac cynk!! Ponoc na uklad rozrodczy jest tez bardzo doobry (a mezowi kazal lykac przy okazji ,bo zalecany jest przy prostacie a lepiej zapobiegac;) Ja lykam tez cynk z biotyna na wlosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak agna, oczekuje w niedziele, dzis wyjezdzamy w gory, wracamy we wtorek w nocy, pewnie cala niedziele bede plakac...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trochę już licytuję ale zazwyczaj mam swoich ulubionych sprzedawców jeżeli do starań zaliczyć czas gdy się nie zabezpieczaliśmy i nie myśleliśmy o tym to mi minęło 4 lata ;) od paru dni chodzę nabuzowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika - tylko spokoj nas uratuje.... pamietaj nie nakrecaj sie.... a tak w ogole to sprawdz swoj wpis z 11:24 , i pamietaj co sobie (i nam tez!!) obiecywalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie jak ciągle sobie mówimy aby o tym nie mysleć i najlepiej znaleźć jakieś inne zajęcie ?? Ja znalazłam- wkurzył mnie szef, ale tak na maksa, przekreślił 6 lat znajomości brakiem zaufania i właśnie jestem w trakcie szukania pracy o czym on ajko jedyny z całego otoczenia tego nie zauważył - skunks 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no my myslelismy rozmawialismy i probowalismy. w sumie to od momentu kiedy mala miala rok, dlatego moze teraz jestem juz taka na dystans... wylalam morze lez.... jesli idzie o allegro to swego czasu nie bylo tygodnia zebym nie licytowala i nie kupowala :) obecnie z kasa gorzej wiec staram sie z nalogu wyleczyc teraz licze na sprzedanie paru rzeczy coby na rachunek za komorke zarobic :P juz sie pozbylam jednaj partii zostalo juz tego niewiele i obyt zeszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no my myslelismy rozmawialismy i probowalismy. w sumie to od momentu kiedy mala miala rok, dlatego moze teraz jestem juz taka na dystans... wylalam morze lez.... jesli idzie o allegro to swego czasu nie bylo tygodnia zebym nie licytowala i nie kupowala :) obecnie z kasa gorzej wiec staram sie z nalogu wyleczyc teraz licze na sprzedanie paru rzeczy coby na rachunek za komorke zarobic :P juz sie pozbylam jednaj partii zostalo juz tego niewiele i obyt zeszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze z praca ci sie wsyzstko ulozy! trzymam kciuki!! lece robic nalesniki, to moj pierwszy raz hihihihi , umyslilam sobie takie z bita smietana posypane gorzka czekolada. zobaczymy cl z tego wyjdzie, 3majcie kciukale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem agna... dzis tylko jakos sie kiepsko czuje... jak w niedziele dostene @, to bede plakac i sie upije - -idziemy do znajomych na grilla... a od tego cyklu nie bede liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika trzymaj się ja też już zrezygnowałam z myślenia i idę jutro na podwójne urodziny -= teściowie stawiają, szkoda że nie można podwójnie zjeść i wypić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PONOWNIE, No zjadłam i troche mi lepiej- macie rację obiecałam się nie nakręcac i dotrzymam słowa :-) :-) Ja kochane zmywam się jutro o świcie z warszawy do domciu na tydzień -potem ślub - i potm nad morze na tydzień!Więc długo mnie nie bedzie z wami :-( Ale postaram się wpaśc jak bedę w domu u brata skorzystamz netu.... :-( smutno mi bedzie ! Mam nadzieję ,ze jak zaglądne tu to będa nowe wpisy w dolnej tabeli! Aniko - Olciu my czekamy - a raczej nie czekamy na @ prawie w tym samym czasie !!!!!!!!!Może którejś z nas trzech się uda :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna na ten ostatni tydzien przedslubny zycze jak najmniej stresow a pozniej wspanialej pogody nad morzem :) a z okazji slubu to: Życzę wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady wiodącej do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości, do tego jeszcze ogromu radości z każdego, coraz szczęśliwszego dnia, który spełnia Wasze marzenia. Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu talerza klusek i makaronu słońca bez końca, kwiatów pachnących, a tuz za oknem ptaków śpiewających. Każde z tych życzeń na pewno się spełni, ponieważ płynie prosto z serca głębi. no i oczywiscie za rok malego rozwrzeszczanego zawiniatka na reku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu!!! dziękuję baaaaardzo za zyczonka! Niech się spełnią !!!! :-)Oj niech się spełnia :-) Dziękuję slicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnoooo!!! Bedziemy za Toba tesknic,czekajac na relacje (i zdjecia;)) ze slubu,wypoczywaj nad morzem i wracaj do nas!!!:D:) \"Szlocha mama, szlocha tata, Łezki widać w oczach brata. Siostra też że szczęścia płacze, A Pan młody? w górę skacze. I ogromnie się raduje!, Panna młoda mu wtóruje. Bo nim trzy kwadranse miną, Jedną staną się rodziną.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dziewczyno, życzę ci aby ten wielki dzień odzwierciedlił całe wasze wspólne życie 🌻 ech kobitki jak by się chciało przeżyć jeszcze raz :) ale bez teściowej na każdym kadrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj.........🌼 🌼 Młodej parze Boże stróż, Życie z najpiękniejszych róż! Dużo szczęścia, własnej chatki, I tytułu mamy, tatki. Byście mieli tyle dziatek, Ile razem macie latek. Małe grube i pyskate niech pilnują swego tatę, by nie zamknął ich na kłódkę, sam nie poszedł zaś. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziała, szefowi dziś , że się zwalniam, a on mi nieuwierzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu moze to zbyt pochopna decyzja zeby od razu sie zwalniac? emocje nie sa dobrym doradca a ja sie ciesze ze tesciowa na jakis zdjeciach zlapali na slubie bo tak to bym nie miala jak malej pokazac jak dziadkowie wygladaja, kontakty z rodzina meza sa z erii raz gora dwa razy do roku mimo ze mieszkamy w tym samym miesice jakeis pol godzinki spacerkiem od siebie.... nalesniki wyszly boskie, pierwszy siespalil ale cala reszta jest rumiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - osoba o tym imieniu jest wrażliwa, spokojna, z dużym poczuciem obowiązku. Obdarzona jest wielkimi ideałami. Charakter stały, nieumiejący narzucić drugim swej woli. Cechuje ja odwaga, niezależność myślowa i w działaniu. Jest zawsze dobra nauczycielka i wzorowa matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - Imię żeńskie utworzone zostało od imienia męskiego już w starożytności, a jest pochodzenia greckiego. Oznacza obronę mężczyzn, mężów stanu, rycerzy. Osoba ochrzczona tym imieniem jest sprawiedliwa i obdarzona darem mówienia prawdy, co w życiu sprawia jej wiele kłopotów. Charakter marzycielski, nerwowy i skłonny do przesady. Ponieważ jest typem towarzyskim, a zarazem posiadającym uzdolnienia kierownicze, ma często konflikty z otoczeniem. Posiada piękne i szczytne idee, których nie realizuje, a to w skutek braku inicjatywy i postanowień mocnych do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×