Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość
hej hej u mnie ponuro i padalo :( ;) a meza z sypialni nie wypuszcze tak dlugo jak sie daaaaaaaa:P:P:P chce miec karole nie przejmuj sie ta cysta tylko dzialaj ... ;) wiem ze ty tez masz te dni:P:P:P cala reszte mocno mocniutko sciskam :)👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, w niedziele mialam dostac @... no i cala niedziela minela, a tu nic, zero objawow, w poniedzialek rano tez, wstalam i mysle sobie,ze po sniadaniu pojde do apteki po test.... no i wtedy hlupppppppppp @!!!!!!!!!!!! plakalam...... na szczescie byl przy mnie moj kochany i powiedzial,ze w tym miesiacu nie bedzie mi mowil,ze jest zmeczony tylko bedziemy dzialac calymi dniami.... i tak czesciowo wyjazd mialam zepsuty, bo zly humor sie trzymal..., ale za to w poniedzialek na imprezce z rozpaczy sie upilam.... czas zmienic tabelke Lp. Nick ...........Imię ...........Miejscowość...Wiek....Data okresu......cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29........05.09........3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27.....17.08.2006....18 7) myszulka06......magda...........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26...........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28........05.09........10 10) Anika79.........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29.....17.08.........2 12) Vall................................Kraków............27......23.08.........4 13)oczekująca........Marta.........W-wa.............28....23.07.2007......18 14)AniaM................ Ania..........L-za..............27...26.07.2006..... 15)nana79..............Marta........I-wa...............27.......????..... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit.............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniko!!! Przykro mi,ze dostalas @,ale zobaczysz,ze i nam sie uda:)❤️ Ciekawe jak tam Dziewczyny czy juz powracaly z dluuugich weekendow?? Rosa! Fakt-teraz sa nasze dni,wiec nic nie robic tylko szalec!!!! Martwie sie troche moja cysta,czy sama zniknie po tabletkach czy nie:O Mam nadzieje ,ze ominie mnie zabieg :O I dziwie sie ,bo gin powiedzial,ze napewno nie zaszlam w ciaze przez ta cyste a na innych topikach wyczytalam,ze Dziewczyny pomimo cyst i zachodza w ciaze,maja dzieciaczki.... A co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika - to ja trzymam kciuki za te dzialania Elu - miakurat ginek nie pozwalalm przy torbielu probowac ale ja mialam leczenie hormonalne i nawet jakby sie udalo to i tak nie bylo szans zeby sie ciaza utrzymala, ja mysle ze cysta i spychika u ciebie zrob9ily swoje dlatego sprobuj sie odprezyc i probuj do skutku... Rosa - daj mu zlapac troche oddechu bo chlopak duzha wyzionie ;) a ja lapie dola, nie z powodu dziecka juz nawet, po prostu dola giganta, cala noc przeryczalam, poszlam sobie spac na kanape bo nie moglam znalezc miejsca w lozku... nie wiem co sie ze mna dzieje, nie moge sie ostatnio odnalezc, miewam owszem lepsze dni ale co raz czesciej rano budze sie z pytaniem po co... eshhh pogoda mi nie sprzyja :O milego dnia i trrzymajcie kciuki, ide zlozyc do dyrektorki papiery do mianowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia kochana, nie przejmuj sie i nie denerwuj tą cystą. Leczenie przyniesie oczekiwany rezultat i niedługo będziesz cieszyła się rosnącym brzuszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzieki za slowa otuchy!!❤️ Tutaj trabia,ze za tydzien wraca lato!!!:D Mysle,ze w takim razie i w Polsce bedzie cieplutko i sie humory wszystkim poprawia:D:D!!!! W koncu to pelnia lata a nie jesien,zeby pogoda tak nam dokuczala:P AniuM!!! Tez sie zastanawiam co robic w tym miesiacu:starac sie czy nie,choc gin powiedzial,ze nie widzi przeciwskazan,bo moze cysta sama peknie(jego slowa),,,,Ja tez biore hormony,hmmm....(gestagen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja od rana dziobię papiery :( Anika bardzo mi przykro ,że dostałaś tę małpę 😘 Ja jeszcze nie dostałam ale już mi brzusio wywaliło i podbrzusze pobolewa z przerwami ... W niedzielę dziadek i ciocia wylądowali w szpitali, są na obserwacji, lekarze nie wiedzą co jest - niech żyje służba zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Elu dziadek wystarczy, że coś zimnego wypije lub klimatyzacja a już kaszle, a ma zastawkę a ciocie boli brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna a co u ciebie słychać daj znać, że oczywiście @ nie przyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz wyniki na zelazo i jest ok!!:D (chyba naprawde zbladlam na tej wizycie jak uslyszalam o cyscie ,ze gin przypuszczal niedobory zelaza) Olu! Czyli przypadek taki....:OTrzymam kciuki i za Dziadka i za ciocie!! A Agna chyba teraz tak szybko nie zajrzy do nas,bo wyjechala....:( Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dyra przyjela dokumenty, od razu przeczytala sprawozdanie i oznajmila ze wsyzstko jest jak trzeba i nie ma zastrzezen no i od reki usiadla i napisala pozytywna opinie z przebiegu stazu :) teraz jeszcze tylko egzamin w styczniu i zaczne normalnie zarabiac :P niby jeden mol z glowy ale nastroj dobry jakos nie powraca... Elu - ciesze sie ze wyniki ok Ola - Agna to pewnie lata jak w ukropie bo w sobote wielki dzien :) to jak bedziemy chyba jej zdrowko szampanem rozpijac co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^#########^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^#################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^######################^^^^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^#################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^#########^^^^^^^^^^^^^^^^ to na wypadek gdyby ktoras z Was tez miala jakeis smutki na glowie... jak to mawial moj wykladowca NO MATTER WHAT - KEEP SMILING

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziś na pierwszą ciążową wizyte do lekarza, trochę zaczynam się denerwować, ale moze będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie denerwuj sie bedzie dobrze :) zakomunikuj nam tu po powrocie co powiedzial ginek i na kiedy terminy wypadaja wg niego , 3mam kciuki za bezstresowa wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięi za wsparcie, oczywiście że Wam wszystko napiszę. Może nawet dostanę skierowanie na usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poradźcie co mam robić pracuję w firmie zajmującej się dachami już ze 2 lata oficjalnie, a papiery robię 4 lata, zaś szefa znam z 6 lat, jest jak jest, gorzej z płynnością finansową aktualnie pracujemy z firmą ogólnobudowlaną - prace od podstaw- i jestem u nich na zastępstwie za zonę szefa, która teraz jest na macierzyński. Praca w[porządku-skład budowlany, papierki, kontakt z klientem - wielgachny plus bez problemu dostaję ostatniego pieniądze, a jak mam jakiś problem to i zaliczkowo a konto wypłaty. Ania chciałaby bym została na dłużej, gdyż ma do wychowania 2 chłopaczków i nie musiałaby przerywać studiów, zaś szef Marek powiedział, że u niego pracę mam póki co. I tu się zaczynają schody. Obie firmy ściśle ze sobą współpracują, wszyscy się znają, tu płacą a tu nie w terminie, nagle usłyszałam, że w macierzystej firmie jednak jestem potrzebna. A tu mam więcej godzin pracy, również soboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! Dopiero teraz mam chwile wolniejsza..jakis zamęt nadal panuje w pracy..mam po mału dośc... nadla nie dotarłam na cyto..;/ ale moze poczekam do wrzesnia i razem z prl zrobie i wtedy pojde do lkearza..nie wiem czy tak można..w sumie miałam meic kontrole po kuracji..ale to i tka juz 3 tyg mineło..wie cchyba tak czy siak...nie ma znaczenia:) 3majcie sie..buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mic Karolinke
O,Ola przeskoczylas wreszcie na nowa stronke:D;)!!! Hmm,moim zdaniem jezeli masz taka sytuacje do wyboru z praca,patrz na to gdzie masz mozliwosc jakiegos awansu,podwyzki...no i jak dlugo beda Ciebie tam potrzebowac... U mnie szef jak byla praca nas zatrudnial,jak nie ma odrazu zwalnial,choc ogolnie nie bylo zle...Zawsze sie tam czegos nowego uczylam...Ale jakbym miala tam wrocic to odmowilabym ze wzgledu na niepewnosc jutra.... Ciesz sie,ze masz wybor!;) Vall! Znowu nie poszlas na cyto;)???😠 Hehe,jak sojka za morze sie wybierasz;):D!!!! No,moze poczekaj do wrzesnia,w sumie juz nie dlugo... Wlasnie zjedlismy ziemniaczki zapiekane w piekarniczku,z boczkiem,pyyycha! Nie wiem co sie dzieje,jestem strrraaasznie ostatnio zmeczona (anemii nie mam przeciez,zelazo w porzadku) ,moglabym spac i spac...:O Gdybym nie byla wczoraj u gina,pewnie pomyslalabym,ze to objaw ciazy...:( A moze ma to jakis zwiazek z tabletkami co lykam na ta cyste???:( Sama nie wiem .... Hejka!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza, potwierdził ciążę na 99%, na 100% będzie po usg, które mam jutro na 8:40 rano. Przy okazji dostałam skierowanie na wszystkie podstawowe badania. Jak już będę z wynikami to założy mi kartę ciąży :-) Według pana doktora to 7 tydz ( według daty miesiączki oczywiście ) Jutro się okaże co słychać u mojego dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 75 gratuluje!! już oficjalnie :) 🌼[kwiatek🌼🌼[kwiatek🌼 🌼[kwiatek🌼🌼[kwiatek🌼 🌼[kwiatek🌼🌼[kwiatek🌼 🌼[kwiatek🌼🌼[kwiatek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu75!!! Z calego serducha Ci gratuluje!!!!!!!!!!!!:D❤️ Ja czuje sie fatalnie tzn.jestem strasznie zmeczona ,chyba przez te hormony co lykam:O Wczoraj spalam w dzien 2 godziny,maz jak przyszedl z pracy \"nakryl\" mnie w lozku,nie wiedzialam co i jak...:P Mam tez lekkie ,ale czeste zawroty glowy,wczoraj jak mylam wanne -myslalam,ze padne... Zycze milego czwartku!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry widze ze co niektore to tu spac nie moga:) Aniu ❤️ pewnie sie szykujezs do USG, no ale moze zajrzysz do nas zobaczyc jak sie cieszymy ze Ty sie cieszysz ;) VaLL - wiemy wiemy ze mialo byc pieknie :) Olu - jesli idzie o prace to ja bym wybrala ta ktora mi daje zabezpieczenie finansowe i szanse na dluzsza prace. To ze znsz obecnego szefa 6 lat o niczym nie swiadczy, samoa niedawno pisalas ze sie zwolnilas z pracy wiec jesli o to idzie to nie powinno byc chyba problemow. zwlaszcza ze nowa firma przyjmuje cie z otwartymi ramionami. Powodzenia w kazdej decyzji jakiej bys nie podjela Elu - o ktorej masz brac te hormony?ja swoje bralam pod wieczor i przyznam Ci sie ze chodzilam jak pijana, doslownie sie zataczalam a na dodatek swiat ze mna wirowal. tyle ze ja nawet pigulki anty jak kiedys w mlodosci dostalam to po 5 dniach odstawialam bo wymiotowalam i mialam karuzele. POciesz sie ze masz te leki tylko na 12 dni z czego 2 juz minely... co raz blizej celu, 3mam za ciebie kciuki milego dnia dziewczatka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×