Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Aniu,leki mam tak samo jak Ty codziennie wieczorkiem...Tak samo chodze jakbym cos wypila,zaraz musze jechac w waznej sprawie do urzedu i chyba pojade komunikacja miejska,bo autem boje sie,ze zrobie innym i sobie jeszcze krzywde.Poza tym mnie mdli,mam jakby \"cos\" z zoladkiem....No i spac mi sie chce...:P😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu no to hormonki daja czadu jednym slowem, ja jeszcze przy tym tylam wiec to dopiero jest koszmar :O a ulotke to kolezanka poczytala? ciekawe jakie podaja w niej skutki uboczne... nie wiem jak ty ale ja z reguly miewam 80% skutkow ubocznych i moj maz sie smieje ze przy mnie to i ulotek czytac nie trzeba :P powoli zbieram sie do dentysty i wiecie co??? nie mam stresa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki witam w tym lekko słonecznym dniu, oby nie padało Aniu jeszcze raz wszystkiego najlepszego, dzidzia jest na 200 %, a nie na 99%, jak mówi gin, co on tam wiem ;) Vall kwiatki są przepiękne, takie nie szablonowe :) 🌻 Elu ja też ostatnio nie najlepiej się czuję, ciągle zmęczona, mam zgagę i bóle głowy, albo jest mi niedobrze, całe szczęście biorę hormony na noc, więc większość ubocznych skutków przesypiam :( AniuM i Elu dziękuję za słowa porady, stoję teraz na rozdrożu, gdyż jestem taka dziwna, że dla mnie najważniejsza jest lojalność, ale ciągle sobie tłumaczę, że tym nie nakarmię się, nie zapłacę rachunków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM podstawowe uboczne właściwości brania tabletek hormonalnych to typowe dla ciąży objawy zgag, nudności, bóli głowy, zawroty, osłąbienia, senność itp. I jak tu człowiek nie ma zgłupieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z usg i niestety nie wszystko jest tak pięknie jak bym chciała. Lekarz stwierdził, ze ciąża wygląda na młodszą niż wynika z ostatniej miesiączki i zalecił badanie usg jeszcze raz za tydz. Wynik badania: W jamie macicy widoczny pecherzyk ciążowy śr 11,4mm Echa zarodka nie uwidoczniono. Pęcherzyk żółtkowy śr 4,1 mm. Strasznie się zdenerwowałam, ze coś jest nie tak, ale uspokaja mnie myśl, że jak robiłam bete 2 tyg temu, to wynik wskazywał na 1-2 tydz ciąży, więc teraz byłby3-4, więc ma prawo jeszcze nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Tak czytalam skutki uboczne moich tabletek wczoraj z mezem i sie jak 2 glupki sie smialismy (zamiast plakac;)) - nagle znieksztalcenie sie glosu w meski (maz mial polewe oczywiscie:P) -zmeczenie,oslabienie:P -podwyzszone cisnienie:P -w przedawkowaniu wzrasta waga:P :O -allergie na skorze:P -krwawienia :P -pogorszenie sie stanu skory:P -zaburzenia w funkcjonowaniu watroby:P -pojawienie sie \"meskiego owlosienia\" :P itd.itd. Kurcze,co ja lykam,brrrr!? 😠 Ola napisz jaka podjelas decyzje??? Pomysl,ze lepiej i tak miec wybor niz byc zmuszonym do czegos....;)! AniaM! Zycze udanej wizyty u dentysty!!!(zero stresu) Aniu75!!! MUSI BYC DOBRZE i nie ma zadnej innej mozliwosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podjełam jeszcze żadnej ale cały czas skłaniam się ku nowej firmie, w której pracuję już 2 m-ce na zastępstwie, więc jeszcze myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie Dziewczęta!!!!!! Ale naskrobałyście!!!!! Zaraz zabieram się do czytania... Teraz zerknęłam na ostatnie wpisy...... Aniu.....na pewno wszystko jest w porzadku... ciąża pewnie jest młodsza niz obliczył to gin i tyle.... Nie martw sie, niedługo będziemy smigały z wózeczkami :-) Elu moja droga, no cóż..... najwyzej przemówisz do nas solidnym męskim głosem i tyle.... :D Ola, co się dzieje w pracy? Jakies decyzje masz podjąć??? Zaraz rzuce okiem o co biega... Buźka dla wszystkich kobietek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuuraaa! Mazowszankaaa wrocila!!!! (czytac to grubym meskim glosem,jednak radosnym;)❤️!!!!:D Jak Malenstwo? jak sie czujesz??? Jak udal sie wyjazd? Mieliscie pogode???Odpoczelas?? Wlasnie przynioslam z miasta pyszna bulke z rabarbarem i wcinam z kawa z mlekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, dzięki, samopoczucie niezgorsze, poza tym, ze siedze w pokoju z otwartym oknem, z ktorego dobiegaja halasy pobliskiej ulicy... A co u Ciebie??? Musisz dokonac wyboru pomiędzy firmami, czy tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosłownie między starą a nową w której jestem teraz od 2 miesięcy na zastępstwie, a ta ostatnia jest wypłacalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
az mi sie plakac chce ze tylu sie udaje zajsci w ciaze...a mi niestety juz chyba sie nie uda,,,,juz mam dosyc prob i zmagac dosyc sexsu dosyc wszystkieho...co za pech!!!!ale gratuluje wszystkimprzyszlym mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb nie załamuj się dla ciebie 🌻 🌻 🌻 który to twój cykl starań, a może spróbuj spasować, odpocząć, a robiłaś jakieś badania, co mówi gin u mnie to już 18 cykl prób, są gorsze i lepsze dni, ale musimy się trzymać, trzeba wierzyć , że się uda i nam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ela!!!!!!! Tubalnosc Twojego glosu zrzucila mnie z krzesla, ale juz siedze... Odpoczelam, kochaniutka, jak nigdy... naprawde, pogoda byla dosc dobra, pierwszego dnia troche padalo, ale my dzielnie w kurtkach przeciwdeszczowych maszerowalismy sobie... Poplywalam nawet kajakiem, cudowna sprawa, normalnie kolejną pasję odkryłam... Teraz jak wakacje to tylko Puck i kajaki!!!!! A dzidzia bardzo grzeczna jest, samopoczucie nad morzem mialam wspaniale, co daje nadzieje, ze maluszek tez najlepiej czuje sie nad dużą wodą, więc bedzie milosnikiem Baltyku tak jak mama i tata ;-) A co dziewuszki u Was??? Elu jak twoja cysta? Wlasnie doczytalam, ze cos tam sie pojawilo, ale wyniki poza tym sa dobre... Co Ty moja droga robisz (co jesz???) ze masz dobre zelazo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
nie nie robilam badan tylko prolaktyne gin mowila ze napewno mi sie uda..ale ja w to juz nie wierze to juz 4 cykl[po stracie]wczesniej staralam sie chyba 10 miesiecy i po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HB...... Nie możesz myslec tak pesymistycznie...... Ja tez myślałam, że nie będę mieć dzieci i co??? Odpocznij, zrelaksuj sie, bądź z mężem dla bycia z nim, nie myslac czy sie moze udalo... wiem, ze moze to byc nielatwe i ze sie zawsze jakos o tym pamieta, ale spróbuj.... I tez podpisze sie pod Ela.. jestesmy z Tobą!!! Jak badania i co mówi lekarz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko,ciesze sie,ze tak wspaniale znosisz ciaze!!!:D Zelazo zawiera:szpinak,watrobka,natka pietruszki,orzechy,zoltka jaj,suszone brzoskwinie,fasola,czerwone mieso...itd.itp Ale jak lykasz zelazo nie zapomnij przepic je sokiem z witamina C ,inaczej sie nie wchlonie!!! Cysta odebrala mi calkowicie humor,lekarz powiedzial,ze postaramy sie ja najpierw wyleczyc tabletkami.Po tych tabletkach za to mam objawy takie jak ciagla sennosc i zmeczenie,zawroty glowy...:O Zadnych objawow nie mialam...Dobrze,ze poszlam do kontroli,to przez tabletki antykoncepcyjne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
wiesz co lekazry to mam dosyc prolaktyna za wysoka biore bromergon i kicha nic poprostu nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, jak to sie mowi, cel uswieca srodki... czasami warto sie pomeczyc, polykasz troche te tabsy, pogadasz basem ale cysta zniknie i bedziesz mogla miec malenstwo... Czego Ci z calego serducha zycze!!!!!! I wszystkim starającym się kobietkom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
po co?to ja mam wysoka prolaktyne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezylam dentystke!!! oczywiscie bylo znieczulenie zebym nie panikowala i juz tylko na ten miesiac zostal 1 zab, we wrzensiu kolejne 2 bo teraz budzet domowy tego nie zdzierzy... Aniu - bedzie wszystko dobrze, po prostu moze zaciazylas pare dni pozniej niz sadzisz ;) Mazowszanka ❤️ fajnie ze juz do nas wrociliscie :) HB - jeszcze i twoja pora przyjdzie :) Elu - ee tam meski glos da sie zniesc gorzej jak ci broda i wasy by wyrosly i na klacie tyz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×