Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Olenko ja mam @ miec 23... Zobaczymy - jakis specjlanych staranek nie było - po prstu byla ochota - byla gimanastyka!! :0 Zobaczymy..... Poza tym ma mase pracy..i mało czasu na plotkowanie z wami... :( we wrzesniu mamy tez mase imprez, które muismy zorganizowac..więc też będzie kosmos... we wrzensiu czeka mnie tez kontola prl i zobaczymy - może wkońcy będzie w normie:) Czuje się w każdym razie good!! :) A od pażdziernika lanuje urlop do grudnia zbey skończyć moje dzieło:) tlyko zleconko zostanie...ale mam obiecany powrót od stycznia..więc moz ejakos to \'przetrwam\'... chciałabym mięc juz ten dr za sobą:) Ale ogólnie jest oki!!! buziaczki 👄 p.s. a ty dostałas już maila od tych 28dni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie dostałam od nich nic ja też mam dużo pracy :( jak dostanę okres to zrobię badania prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja zawsze robie nie na początku cyklu tlyko miedzy 18-22 takie miałam prikaz na poczatku i tak cały czas robie..i tka mysle, że nie bede nic zmieniac... coby wyniki sie nie pogmatwały :) każdy lekarz ma sowje widzi mi sie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak babeczki sprawdziltscie te 28 dni? nie wiem czy mam sie tam rejestrowac i na wasze opinie czekam :) u mnie w miescie inwazja blizniat. na spacerze z mala (tak okolo poludnia) w okolicach naszego domku naliczylam 6 blizniaczych wozeczkow z noworodkami jeszcze, wieczorem pojechalismy na zakupy i oczom nie moglam uwierzyc kolejne 5!! nie mogly byc to te same dzieciaczki bo i rodziciele inni i wozeczki... dzieci na oko w wieku od jakis 2-3 tygodni do 3 miesiecy , swoja droga myslalam ze bliznieta to rzadko sie trafiaja a tu wyglada na to ze w moim miescie idzie wyz demograficzny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 AniuM!!! Maila jeszcze nie dostalam z tej stronki z potwierdzeniem zameldowania sie,moze to trwa troche...Za kilka dni ponoc stronka startuje.. Wlasnie ogladalismy z mezem fajny program o Niemcach,ktorzy wyjezdzaja na stale do Nowej Zelandii za praca.Byla tez para,ktora miala blizniaki,fajnych dwoch chlopczykow.Ale musialy sie chlopaki nameczyc przy tak dluugiej podrozy samolotem!!!:( Milej nocy,smacznych snow ,oraz staran;)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - ta stronka 28 dni startuje z akilka dni i chyba dopero wtedy dostaniemy maile :) Zobaczymy, przetestujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!:D Dzisiaj biore lopatke i musze odgruzowac mieszkanie;) . Skutki uboczne nagle same mi przeszly po tych tabletkach,boje sie tylko o dodatkowe kilogramy,bo wiadomo,ze po hormonach mozna przytyc :O i ciezko to potem zrzucic...😭 Chociaz po tabsach anty nie przytylam,wiec sama juz nie wiem... Milego piatku !!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D pora zmienic tabelke Lp. Nick ...........Imię ...........Miejscowość...Wiek....Data okresu......cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29........05.09........3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27.....17.09.2006....19 7) myszulka06......magda...........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26...........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28........05.09........10 10) Anika79.........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29.....17.08.........2 12) Vall................................Kraków............27......23.08.........4 13)oczekująca........Marta.........W-wa.............28....23.07.2007......18 14)AniaM................ Ania..........L-za..............27...26.07.2006..... 15)nana79..............Marta........I-wa...............27.......????..... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit.............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry no dorgie Panie w koncu sie wyspalam :) nie ze az tak na prawde ale lepiej niz ostatnio, dziecko nie zwloklo mnie z lozka o 7,30 ale laskawie dala mi dospac do 9, jestem w siodmym niebie :D juz wymyslam co by tu na obioad zrobic a sniadania jeszcze nie jadlam ale to cala kuchcikowa ja :) zycze Wam lekkiego piatku, oszczedzajcie sily na weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu masz ode mnie wiadomosc prywatna :) mam pomysl obiadowy - ziemniaczki w plasterki :) mniaaaam w tym roku tylko raz robilam, slubny sie ucieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwale sie {skromny} ,ale dostalam od AniM swietne przepisy na salatki i dzisiaj i jutro bede bawic sie w kucharke:D;)!!! Zaraz musze tylko leciec po skladniki..Nie chce mi sie wychodzic ,bo strasznie leje deszcz:( A co u Was Dziewczyny? Gdzie sie schowalyscie??? zycze milego weekendu!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu no ciesze sie ze przepisy przypadly do gustu, oby tylko smakowaly gosciom :) Marta - sprawdz skrzynke, masz wiadomosc na tym @ co podalas pod nickiem :) probuje wyciagnac mala na spacer ale ona zapatrzona w Kopciuszka jest i za nic nie chce mi przerwac ogladania ... no ale za jakeis pol godzinki sie powinno udac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny, ja też chcę sałatki, co to znaczy, Ela dostała - to się nazywa faworyzowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to bylo tak od razu krzyczec ze Ty tez chcesz :) sprawdz maila na wp :) komu jeszcze komu bo ide zaraz z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca a skad ty jestes??? moze i ja bym skoczyla tylko za ch0olere moj maz gdzybow nie umie zbierac :( a ja tak kocham gdzybki zbierac przebierac ale najmniej juz jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolewska i mexykanska to specjalnosc domu :) kus kus jest rewelacyjna bo orzezwiajaca bo wsyztskie warzywka sa swiezutkie ja planuje dzisiaj wieczorkiem lub jutro z rana machnac cycki murzynki, zostalo mi bialek po szarlotce wiec szkoda wyrzucac a przynajmniej jak znajomi wpadna to bedzie czym poczestowac :) lece na spacer ....z woooooozkiem i lalka, trzeba bedzie stachac to jakos ze schodow, najgorzej bedzie wracac z zakupami i calym dobytkiem ale czego sie nie robi dla usmiechu na twarzy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję przepyszne a moje sprawdzone to np : krabowa - w paski kroję kraby, pomidor, ogórek, zalewam śmietaną z solą i posypuję świeżym koperkiem - na poczekaniu śledzie pod kołderką - warstwami układam pokrojone lekko solone śledzie matjasy, na to potarkowane dużych oczkach ziemniaczki ugotowane w mundurkach, marchew, jajko - zalać majonezem wymieszanym ze śmietanką i lekko przyprawionym, zostawić do przetrawienia i spłynięcia sosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewuszki witam Ostatnio u mnie sporo pracy, przygotowujemy sie na przyjazd delegacji z Francji, więc stale jakieś telefony i wiele innych pilnych spraw do załatwienia, nawet nie miałam czasu się odezwać:( W końcu dostałam okresik na który tak długo czekałam huraaaa!!! Więc w tym cyklu zaczynam porządne staranka, za 10 dni mam wizyte u gina, trzeba sprawdzić czy pęcherzyki prawidłowo rosną a póżniej juz tylko do dzieła!!! Zaraz wpisuję do tabeleczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka sledzie tak dobre zwłaszcza na wigilię ja jeszcze dodaje buraczki....a krabowa no nie wiem nigdy nie jadłam krabów jaki to smak.....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick ...........Imię ...........Miejscowość...Wiek....Data okresu......cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29........05.09........3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27.....17.08.2006....18 7) myszulka06......magda...........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26...........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28........05.09........10 10) Anika79.........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29.....17.08.........2 12) Vall................................Kraków............27......23.08.........4 13)oczekująca........Marta.........W-wa.............28....23.07.2007......18 14)AniaM................ Ania..........L-za..............27...26.07.2006..... 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08. Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit.............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki krabowe znajdziesz w każdym większym markecie w mrożonkach , są koloru białego a wierzch jasny czerwony, kroisz je gdy lekko się rozmrożą, ciężko mi powiedzieć jaki mają smak, zdecydowanie nie jak ryba,mi smakują, musisz wziąć na próbę i spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×