Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

olka więc jak szef 2 wyrazi zgode i ogólne zadowolenie :D to pakuj walizeczke i wylot od szefa 1......a niech zacznie szanowac ludzi i płacic im w terminie......cwaniaczek....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sie od dzisiaj odchudzac i co??? i wlasnie mialam... jak mam dola to albo nic nie jem albo wpieprzam jak prosiak i dzisiaj wlasnie mam taki prosiakowaty nastroj... chyba zabiore sie za szukanie rzeczy do pisania magisterki to moze przynajmniej mysli czyms zajme ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlumaczac z ichniejszego na nasze - wlasciwosci kolokacyjne elementow leksykalnych w slowniku dla ucznia :) porypany jak diabli a ja nawet nie moge sie zebrac zeby cos zaczac szperac, we wrzesniu powinnam oddac pierwszy rozdzial ale jak tak dalej pojdzie to nici z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego biorac pod uwage WSZYSTKO razme (mgr zycie etc) to stwierdzam JEDNO CO WARTO TO UPIC SIE WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka nie kus.... na 14 ide do dentystki wiec nawet dla kurazu wypic nie moge bo znieczulenie bede brala :O no ale pozniej chyba zajde sobie kupie jakis trunek.. i bede spiewac \"topilam smutki w butelce wodki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, oj..Smutasy!! Witajcie dziewczynki:) Olu -mam pytanie do Ciebie, czy jak jadłas bromka..regularnie, długo..i wsyztsko bylo jak w zegraku - zdarzały cie krótsze cykle/?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALBO JAKIES \'PRZEDPLAMEINIA\" bo sama nie wiem jak to okreslić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze biorę bromka, cykle mam w miarę regularne, + - 3 dni, mam duże upłąwy ale to niezależnie od tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall ja brałam bromka prawie przez rok i cykle miała regularne jak w zegarku 28 29 dni.....bez bromka tez jak w zegarku 35 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja etz miałam regularnie..a z do teraz:) hmmm... tylko przy luteinie po torbielu mialam -1 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej :) poranne ptaszki z was :):):) vall hej nieodp. jak tam strona 28 dni:) no chce miec karolnie a ty tez nie odp jak tam 28 dni :(:(:( oj a u mnie :( smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa - narazie cisza, brak zwrotnego maila..pewnie jak uruchomia stronke to dadza znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa a co ty tak smutno zaczynasz poniedzialek??? myslalam ze tylko ja wam taki smutas poniedzialkowy jhestem ja tez zarejestorwalam sie na tych 28dniach i tez nic. czekamy juz w kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roso! Ja tam gdzies hen ;) wyzej dzisiaj rano napisalam,ze nie dostalam odpowiedzi z 28dni,ale czekam....:) AniuM!!! o 14tej ma sie rozumiec trzymamy kciuki!!!! Vall mam do Ciebie pytanko odnosnie torbiela,czy dawal on jakies znaki,czy cos bolalo? Mnie nic,dopiero na usg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczeło sie od tego ze dos cmocno czułam jak mi się wydawało jajniczek w czasie owulacji, a nawet wczesniej... ale to by mnie \"nie wysłało\" do gina, dopero plamienia i paskudne samopoczucie w połowie cyklu mnie wygoniły..i wtedy na usg wew. dowiedziłam sie, że jest!! Ale na nastepnej wizycie był juz malutki..zniknął... chyba juz wteyd jka było plamienie dawął znaki ze własnie traci objętośc..tak ja to rozumie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall,dzieki:) U mnie wcale nie daje znaku,jest wielkosci jajka kurzego,nie mam zadnych krwawien,plamien- kompletnie nic.Gin zasegurowal,ze przez ta cyste cykl byl bezowulacyjny (pokazal na monitorze nie pekniety pech.Graffa) i on sadzi,ze to jakby \"blokuje\" zajscie....Chcialabym tez,zeby sobie zniknal jak u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieje, ze z tego co tam zostało nci na nowo nie urosło ..bo cos nie pokoje się tym co się teraz dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall nie denerwuj się, ja mam skłonności do torbieli i chodzę do onkologa co roku na usg, w naszym wieku organizm ma skłonność wchłaniania, co jest dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall a kiedy u Ciebie to zniknelo??? Ile miesiecy temu?? Moja kolezanka miala w marcu laparoskopie,usuwany torbiel i w kwietniu odrazu zaszla w ciaze....Bala sie,ze beda blizniaki,bo lykala jakies tam tez hormony..Ale nie jest ciaza blizniacza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej ale jaja a ja dostalam e-mail od 28 :) a dopiero wczoraj tam bylam 1 raz hihi chyba zrobilam wrazenie :) buhahaha ... ale dzis tam nie zajrze bo niemam czasu :) a smutna jestem bo niewiem co bedzie z moimi staraniami bo moj bedzie za jakis czas pracowac za granica :) finansowo lepiej ale ...same wiecie ?? a jak teaz mialam \"O\" to staranek nie bylo bo moj chodzil jak na szpilkach i w nerwach czy uda mu sie zalatwic wszystko z ta praca !? i.... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie fajnie sie torbiele jak Ola pisze u niektorych kobiet wchlaniaja:) Ta znajoma co miala torbiel natychmiast byl do wyciecia,bo byl jakos w srodku z krwia,miala straszne bole,w nocy zabrala ja karetka.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu! Stopke wcielo:D!!! ;) Roa,fakt na odleglosc starania to nie prosta sprawa;) Kurcze,ale jak sie za to spotkacie,jak sie przytulicie to....bedzie naraz kilka Fasolek:))))))!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie speeeda dzisiaj dziewczyny bylam chwile temu a juz znowu tyle do czytania. ja na 28dni tez dopiero wczoraj zajrzalam ale dalej nic, widac Rosa ma jakis kuszacy adres email :) Elu z torbielem bedzie wszystko cacy jestes szczesciara przeciez :) inaczej bys nie trafila przeciez na takie wspaniale kompanki jak my :D (a do tego jakie co niektore skromne sa co ehhehehe) Olaaaaaaaaaaaaaaaa a co ty taka zarobiona dzisiaj co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×