Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

włąśnie wkleiłam swój cykl i będę udostępniać przyjacióki, wkleić cię Marto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESZCE POCZEKAM MOZE MI PRZESLA TEZ ZAPROSZONKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie tam zrejestrowałam...ale powiem wam z emam problemy techniczne:) i jakos nie moge rozpracowac stronki :) Jak rozumie, naarzie dizał forum, a nie ma jescz eopcji tych wszystkich tabel itd??? A co z obrazkami?? dałam linka i nic;/ Kicha...hehhe Nie ma jak kafeteria..no chyba ze tam rusza te wszytski wykresiki itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie dostałam - wpisąłm sie na forum..bo jest opcja..i nakrzyczałam..bo rozdawlai 28 zaporszen i wdiac wybrancom..wie cposkarzyłam z eja tu agituje na ich rzecz, a ci tacy...:) A Roska sie zalpała sprycuilka, tez najechała tam na tego rozdawacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... ja to faktycznie muzykalna jestem... dzisiaj znwou zrobili mnie w przyslowiowa trabe... zbieralam kase na zakup prezentu dla dyrektorki ktora odchodzi na emeryture.. umowa byla ze ja zbeiram kase a laski kupia prezent i zgadnijcie co.... one stwierdzily ze skoro tak ladnie mi poszlo z zebraniem kasy to teraz mam jeszcze kupic prezent.. jako argument uslyszalam ze mam meza i bedzie mi komu pomoc!!!! wrrr a kto tym wszystkim starym pannom ode mnie ze szkoly bronil miec meza a nawet kilku??? wrrrrr no ale ugryzlam sie w jezyk poklelam w duchu i kupilam ten prezent - dyra dostanie aparat cyfrowy bo nie ma a by chciala... ale teraz DUUUUUPA ja go bede wreczala nie ma glupich... 3 godziny mi dzisiaj zeszlo na lataniu po roznych sklepach porownywaniu modeli i cen... jestem uganiana jak dzika swinia, okres mam taki ze juz przestalam liczyc ile zezarlam tabletek a takie obfite krwawienie to ostatnio mialam po urodzniu Gabrychy... ushhhh co za dzionek.... wyugadalam sie i juz mi lepiej :D hb - fotki w koncu doszly, od poniedzialku ide na jakas diete cud bo az mi wstyd tego co ogladalyscie Olka Oczekujaca scignelam was w tabelce na forum na 28dniach te ktore udalo mi sie znalezc dodalam tez do moich przyjaciolek, jakbyscie sie jeszcze pologowaly to ja tam jestem tez AniaM i mam nadzieje ze mnie dodacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha, Aloha :) zaraz p.ędze do pracy..bo dzis masa doz robienia, ale chce szybko wszytsko..zeby potem miec czas na ploty :) CU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec karoilnke
Witajcie!!!:) AniuM!!! Staraj sie jesc cos co zawiera zelazo ,bo jak tracisz duzo krwi to zawsze jest niebezpieczenstwo anemii... Znalazlam fajny program,trzeba naladowac swoje fotko,i wyjdzie do jakiej znanej osoby jestes podobna:D Milej zabawy!!!:D Dzisiaj mnie nie bedzie na forum,bo mam kupe:P rzeczy do pozalatwiania:O http://www.myheritage.com/FP/Company/tryFaceRecognition.php 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry ja wczoraj do wieczora szalalam na 28dni jak co niektore z was :D Vall nie przepracowuj sie tak... albo pracuj dzielnie do 12 tak jak na kurpiach :D Elu - staram sie jesc sporo warzywek bo moje zelazo jest i tak beznadziejne, takze juz sie przyzwyczailam czy ktoras z was kiedys byla na miodobraniu???? znajomi proponuja nam taki wypad na niedziele a ja nawet nie wiem jak by sie tu ubrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjelol Olu :) macie moze pomysl co kupic za jakies 70zl babce lat ok 55 co to na emeryture odchodzi??? co byscie powiedzialy na lyzeczki i widelczyki posrebrzane do ciasta plus lyzeczki do lodow z dlugimi raczkami??? musze cos dzisiaj dokupic dla drugiej emerytki a nie mam pojecia co bo tej babki prawie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta tamte forum jest ok ale ja i tak jakos do tego bardziej przyzwyczajona, dziewczyny czyzbyscie wszystkie siue na 28dniach zakopaly?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu to jest niezły pomysł z tymi łyżeczkami, albo jakiś ładny zestaw do kawy, to musi być coś co nie będzie jej przypominało o wieku - tak więc nie kupuj żadnych lasek do podparcia, witamin na wzmocnienie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jutro na usg, po którym okaże się czy z moja ciążą wszystko w porządku tzn czy się rozwija. Boję sie strasznie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - będzie dobrze, nie denerwuj sie na zapas!!! stres może zaszkodzic, a przeciez nie mas zpowodó żeby sądzić że coś jest nie tak :) ściskam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki, Widze że prawie wszystkie szaleja na forum 28 dni ale ja jakoś też do tego sie bardziej przyzwyczaiłam więc zostaje tutaj!!! AniuM myśle że pomysł z łyżeczkami super, a co znowu wkręcili cie w kupowanie prezentu? :D Ja mam wizyte u gina w sobotę, zaczynam monitorowanie cylku, zobaczymy czy pęcherzyki rosną :) mam nadzieje że tak bo muszę stwierdzić że po tym dostinexe to wszystko wróciło do normy, wczoraj odebrałam wyniki hormonów i jest ok :) więc zapowiada sie nieżle :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana bardzo się cieszę ,że dotinex ci pomógł, długo go brałaś, gin kazał ci odstawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olka więc dostinex biore drugi miesiąc, początkowo 1 tab. co tydz. ale teraz zmniejszył mi dawkę do 0,5 na tydz. i narazie mam brać :) po wizycie będę wiedziała więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wczesniej wspominałam ci o doktorku do którego chodzę w e-gu nazywa sie Ładyński jest gin. - endo. więc jak chcesz to podam ci jego kom. ja narzaie jestem zadowolona :) Fajne jest u niego to że umówi sie z toba kiedy chcesz o kżdej godz. sobota czy niedziela. przyjmuje prywatnie w szpitalu wojewódzkim na oddziale lub w przychodni. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam najpierw bromergon kilka miesięcy, potem ze 3 m-ce dotinex, a teraz znowu bromka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa dupa dupa... nie poszlam na zakupy bo.... zwichnelam sobie chyba kolano!! wracajac ze spozywczego cos mi niklo w kolanie i na pierwsze pietro do domu weszlam z placzem, nie moge ani wyprostowac nogi ani jej zgiac zbytnio, boli gorzej niz skrecona kostka.... myslicie ze przylozenie lodu tu cos da???? nana - tak jestem wrobiona w kupienie prezentu, waham sie miedzy lyzeczkami a miska do salatek z posrebrzanymi raczkami i takimz kompletem sztuccow... cenowo podobnie a nie wiem co praktyczniejsze... co wy byscie wolaly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu - miska może być nana - na razie nie wiem. efektu w postaci fasolki bark :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×