Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

ja tam mojego na babskie forum nie wpuszczam :) mowiac szczerze tak sobie stwierdzilam ogladajac wasze foty ze musze sie powaznie wziac za siebie... kompleksow sie nabawilam i to niemalo.... gdybym miala kase to bym od razu na operacji plastycznej wyladowala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj kazda jest inne i w sumie to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HB owszem kazda jest inna ale jak sie ciagle walczy z nadwaga to mozna juz nie wyrobic... ja nie mam kompleksow na temat tylko piersi brzucha... jedyna rzecza jaka u mnie toleruje sa oczy!!! bardzo dlugo mi zajelo za nim zaczelam akceptowac (nie ze lubic) siebie no ale niestety teraz moja samoocena spada ku 0... moze jak mi sie znowu uda troche schudnac (czyli z 10kg) to bede szczesliwsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM niedługo zajdziesz w ciążę, a wtedy to nie masz co liczyć, ze kilogramy pójdą w dół, one zawsze idą w górę, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie tez zimnooo....no ciekawe co z naszymi staraniami...ja musze czekac do 3 wrzesnie wtedy czas na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda ladna, slonko spoglada zza chmurek a temp w normie 24 stopnie Aniu ja w ciazy z gabrysia najpier 9kg schudlam nim tyc zaczelam ale pozniej niestety zatrucie ciazowe i skonczylam z 16kg wiecej niz przed zajsciem w ciaze z czego 9kg to w ostatnich tygodniach 9miesiaca mi przybylo hb - chyba mam jakis problem ze skrzynka bo nic nie przyszlo jeszcze... no ale cierpliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze masz za pelna fotki sa dosc spore..tz pojemnosc duza maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie schudłam 1,5 kg, a co się dziwić jak większość z tego co zjadam, to zwracam. Niech te nudności już się skończą, bo to nie do wytrzymania jest. Z Gabi aż tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle jeszce raz pojedynczo kazde zdiatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia ja Ci wcale nie zyczę żebyś dużo przytyła w ciąży. Absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo co ja widzę mój męzus tu był ?????? :D Ja poproszę jeszcze fotki hb, Ani75, mazowszaki i Olci i juz bee miała komplecik ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wiki przytylam 10 kg tylko a ona urodizla sie duza miala 3820 teraz sie staram znowu ale sie boje i to bardoz zajsc bo jak pamietacie w marcu poronilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslac tobie to strach..jestes taka laska...podaj meila czy wyslac natego co wyslam mezus twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HB - skrzynka pusciutenka, 0% zajecia miejsca wlasnie na serwerze sprawdzilam, no ale moze to cos na onecie znowu wisi, ostatnio sie kiepsci... poczekamy :) Aniu - to nie chodzi o to ze mysle ze ty zyczysz,.. to min przez wage nie moglam zajsc w ciaze kiedys a pozniej sie panicznie balam ze zajde i przytyje (po tym jak juz schudlam) no i mysle ze to psychika mi troszke tutaj tez poblokowala... teraz nie nastawiam sie ani na chudniecie ani na dziecko... po prsotu odpuscilam wszystko i czekam co sie wydarzy... zmykam juz, zajrze wieczorem co nastukalyscie... lecimy w gosci z mala dop kolezanki z pracy, ma dziecko w tym samym wieku wiec sie wyszaleja razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Aniu właśnie dostałam i musze przyznać że córcia to mała księżniczka i ma takie słodkie dołeczki :) ale przecież jaka mama taka córka :D ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie mała rada na niektóre e-maile zdjęcia jednorazowo muszą być nie większe niż 2-4 MB jeśli są większe może być problem z odbiorem wirtualna poczta wysyła i przyjmuje większe pliki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodobała sie u nas coooooooo??? wiedziałam że to fajny topik ale że mój mąż będzie się na nim wypowiadała to nigdy mi przez myśl nie przeszło hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×