Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Czesc Dziewczyny!!! Dopiero dowloklam sie do domu,bylam jeszcze na zakupach \"kosmetycznych\",ostatnio nie moge dopasowac zadnego kremu do twarzy,zmienila mi sie jakos cera .Kupilam krem na dzien,na noc,pod oczy (z serii Oil of Olaz) .Potem jeszcze zaszalalam ,bo kupilam sobie maskare do oczu,lakier do paznokci i plyn do kapieli o zapachu oceanu;) Mozolinka!!! Ja bym na Twoim miejscu skakala do gory i na dol :D:D ze szczescia!! Z tym sluzem to mysle,ze raczej zawsze powinien byc czysty....Sama nie wiem:( ??!! Ania75! Zycze,zeby remont juz sie skonczyl jak najszybiej i pozostaly po nim tylko wspomnienia!!! Buuuu,na mecz Polska-Niemcy zaprosilam z mezem naszych znajomych-rasowych Niemcow ,maja do nas przyjsc,bedziemy razem kibicowac.Umowilismy sie,ze w ktora bramke bedzie wiecej goli ,to ten sukces bedziemy oblewac:D:D Szykuje wlasnie polskie jedzonko,bo raz ich poczestowalam bigosem to teraz caly czas chca bigos!! Tak samo golabki i pierogi!:P Nie potrafia zapamietac po polsku \"czesc \",ale nazwe polskiego jedzonka maja perfekt wycwiczona:O Jak mnie widza to im sie kojarze z dobrym jedzeniem:P i wszystko wymieniaja:bigos,pierogi...itd. Jestem w trakcie czekania na @,mam nadzieje,ze nie bedzie.... Mozolinka,ale bym sobie teraz wyjechala do Hiszpanii... ***************************************************************************** Franka,czytalam z otwarta buzia na innych topikach jak sie tam udzielasz,no,no...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC TOPIKU
KONIEC TOPIKU 09.06.2006. godz.11.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
ha, ha, niezłe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam slub... a po slubie 14 dni podrozy poslubnej..nie bede miala okazji was odwiedzac.. wiec w tej chwili was zegnam na 14 dni!! Mam nadzieje, że jak wroce okaze sie ze moje starania sie powiodly..a jak nie zaczne od kolejnego miesiaca! Mam nadzieje, ze bedziecie jeszcze na naszym forum jak wroce! zyczcie mi powodzenia! buziaczki kochane! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZOLINKA WSZYSTKIGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 USMIECHU W TYM DNIU I W CALYM ZYCIU!!!!:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Oraz Spelnienia Wszystkich marzen !!!! (2 kreseczek po powrocie;)) Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie z Wami dzisiaj pozegnac i to na zawsze!!! Nikt nie zwraca na moje posty poza moze jedna,2 osobami... Mozolinka! Trzymaj go krotko!Dobrze,ze tylko wrazie czego cywilny-mi sie to podoba jak kobieta mysli! Bede miec Karolinke-forum na zyciu uczuciowym jest faktycznie lepsze:) Mazowszanka-przyznaj,ze topik ci sie znudzil i wymyslias ,ze gdzies jedziesz:P Nai-dobrze zrobilas....:) odeszlas stad... Ania75-Porzadna z Ciebie Kobieta,naprawde!!Masz juz dziecko,wiek ,meza... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszka jestes IDIOTKĄ
Franciszka jestes idiotka... nikt nie zwraca uwagi na twoje teksty, bo z kretynami lepiej nie wchodzic w dialog, zreszta widac to po twoim pozegnalnym wpisie. R.I.P. franciszko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC TEGO TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec Karolinke jest mi naprawdę bardzo przykro. Szkoda, że i w tym miesiącu Wam się nie udało, ale najważniejsze to nie poddawać się i myśleć pozytywnie. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia w następnym cyklu. Mam nadzieję, że tym razem Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eco
Zapraszam na ciekawą stronę www.femina.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Cześć dziewczynki, jaki mamy śliczny początek tygodnia :-) U mnie skończył się remont łazienki, wygląda ślicznie. A do tego od dziś mam te dni, kiedy starania o dzieciątko powinny ruszyć pełną parą. Spróbujemy, może tym razem nie będzie "pudła" Pełna optymizmu życzę wszystkim udanego tygodnia :-) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!!!!! Jakies burze przeszly nad naszym topikiem, ale mysle ze juz po klopotach... pogoda za oknem ladniutka, wiec i u nas powinno swiecic sloneczko... Ja niestety mam duze problemu zdrowotne, mianowicie przyplatal mi sie jakis wirus, gorączka, leze ledwie ciepla w domu... Dlatego co z moja dzidzia bedzie, to nie wiem, boje sie... lekarz powiedzial, zeby sie nie martwic ale i tak sie martwie.... Wlasciwie nie mam juz zadnych objawow ciazowych, nie wiem, o czym to moze swiadczyc... Jak tylko wyzdrowieje, lece na usg i inne dokladne badania..... Pozdrawiam Was cieplutko i ide sie kurowac, nie mam sil siedziec przed kompem...Piszcie dziewuszki, niech nasz topiczek nie upadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!!!!:D:D Mazowszanka,Ania!!! Ale sie ciesze,ze jestescie,wlasnie zastanawialam sie czy wejsc na nasz topik,bo jakos nieciekawie;) ostatnio bylo:O Mazowszanko,staraj sie dbac o siebie jak mozesz,duzo odpoczywaj. Bedzie wszystko dobrze!!! Aniu,ciesze sie,ze remont juz masz za soba!!!!Super! U mnie jakos tez \"dziwnie\",bo niby mam ten okres,ale jest skapy,inny niz zwykle...Ale w ciazy nie jestem,bo robilam nawet test:( Moze to upalna pogoda,moze cosik innego,sama nie wiem... Trzymajcie sie!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu75, Chce mieć Karolinke i Mazowszanko witam serdecznie 😘 Aniu75 i chce miec Karolinke - mam nadzieję, że tym razem Wam się uda. Tak bardzo bym chciała żeby kolejne dziewczyny do nas dołączyły :D Mazowszanko - kuruj się. Leż i odpoczywaj. Mam nadzieję, że niedługo paskudno chorubsko Cię ouście, i że oczywiście z dzidzią wszystko dobrze. Trzymam kciuki. W zeszłym tygodniu w czwartek byłam u lekarza i widzaiłam bijące serduszko mojej dzidzi :) Niesamowite uczucie. Życzę Wam moje kochane dziewczynki jak najszybciej doświadczenia tego uczucia. Kolejną wizytę mam około 14 lipca. Mam mieć wtedy usg - takie 3D/4D. I lekarka wspominała coś o zrobieniu testu Pappa, ale sama nie wiem czy jest to potrzebne. Może, któraś z Was mogłaby mi poradzić, za co z góry dziękuję 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,bosssh,zyc nie umierac taka piekna pogoda za oknem!!! Dzisiaj jakas jestem nie wyspana,mam wokolo domu gdzie mieszkam,na klatce duzo Wlochow,ktorzy wczoraj tak glosno oblewali swoje zwyciestwo,ze mialam wrazenie,ze jest Sylwester!!;) Do polnocy nie balowali-tylko szaleli.!!!! Kasiu!!! Pierwsze slysze o takim tescie,oto co wyszukalam w internecie na ten temat: http://www.genetyka.hg.pl/test_PAPPA.htm Mazowszanko,jak znajdziesz troszke sil to napisz do nas!!!! Wracaj szybko do zdrowka!!! Szkoda,ze tak pusto u nas:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki, Weszlam na ten topik poniewaz napewno bedziecie potrafily odpowiedziec na moje pytanie... Ja niestety nie znam sie jeszcze na tym wszystkim co zwiazane jet z planowaniem dzidziusia. Natomiast moja kolezanka bardzo chcialaby miec dziecko ale niestety na nic ida ich zmagania. Mam wiec do Was seredczna prosbe, czy mozecie mi powiedziec czy wada wzroku moze miec na to wplyw?? Ona uslyszala cos takiego od jakiejs dziewczyny i teraz chdzi i przezywa.. Jesli potrafiie mi pomoc to prosze o pomoc. Dodam ze jej wada to -7 i nie wiem juz co o tym sadzi... Zglupialam. pozdrawiam przyszle mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Nie słyszałam nic na temat tego, że wada wzroku może być przyczyną "niepłodności". Że jest wskazaniem do cesarskiego cięcia, to owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!! Ale piekna pogoda dzisiaj!!!!!!!!!!!! Korzystajcie, jezeli mozecie!! ja nie moge :-( ale czuje sie juz lepiej na tyle, by troche z wami posiedziec :D ===femme fatale... nie mam pojecia, czy wada wzroku moze byc przeszkoda w zajsciu w ciaze. Logicznie rzecz ujmujac nie powinna. Natomiast moze byc przeciwskazaniem do porodu naturalnego. Elu, nie martw sie, ze starania jeszcze nie są uwienczone sukcesem, wierze i czuje ze wkrotce obwiescisz nam dwie krechy, pamietaj, moja intuicja nie zawodzi ;-) Aniu, gratuluje lazieneczki... jak czlowiek przezyje ten potworny bajzel remontowy, to potem jego cierpliwosc jest sowicie wynagrodzona... warto sie pomeczyc dla pieknych efektow Kasiu to wspaniale moc uslyszec bicie serduszka swojej dzidzi... Chyba tak naprawde od tego momentu czlowiek naprawde wierzy, ze bedzie rodzicem.... Napisz prosze jak sie czujesz i co z objawami...I jakie badania do tej pory robilas? Ja niestety nie moge z tym ruszyc , bo mam nakaz siedzenia w domu do momentu, jak nie wydobrzeje. Ale potem ruszam z wizytami i badaniami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Mazowszaaanko kuruj się kochana i dbaj o siebie i dziecinkę pod sercem. Na zewnątrz podobno żar z nieba, więc nie masz czego żałować, bo jeszcze byś zasłabła gdzieś na ulicy. Siedź w domu i odpoczywaj ile możesz. Zanim się obejrzysz to się zmieni i będziesz marzyła o chwili wytchnienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELECZKA
Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............25.05. 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............13 .06 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) Jonka..............Asia............Wrocław.........28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 7) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 8) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.06.2006 9) Ania75.............Ania............W-wa.............30............8.06 (?) 10)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 11)mathylda..........................opole..............29............25.06. 12) ewapit..........ewa..........częstochowa.......27........28.04.2006 13)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27.......II kreseczki Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Nick..................Imię............Miasto........Wiek..........Termin@ 1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............25.05. 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............13 .06 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) Jonka..............Asia............Wrocław.........28.............15.05 6) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 7) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 8) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.06.2006 9) Ania75.............Ania............W-wa.............30.........2.07.2006 10)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 11)mathylda..........................opole..............29............25.06. 12) ewapit..........ewa..........częstochowa.......27........28.04.2006 13)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27.......II kreseczki Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dzięki....tez slyszalam, ze skwar na zewnatrz, ja akurat nie lubie upalow, wiec tym sie pocieszam, ale z drugiej stronyzprzyjemnosciawskoczylabym w jakiesletnie ciuszki i pobiegala troche po osiedlu. A tak to pizamka, skarpetki, cieple herbatki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
zazdroszczę Ci, ja też bym poleniuchowała....możemy się zamienić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko,leniuchuj ile sie da!!!;) Potem jak bedzie juz Dzidzius to nie bedzie czasu:) A ja wlasnie robie chlodnik z truskawek,musze sie powstrzymac,bo nic nie zostanie dla meza jak wroci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×