Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

pyatałam o te piersi bo większość dziewczyn opisywało to jako jeden z objawów i to ponoć naśiliło im się już od pierwszychh dni spóżnionej @ i ponoc tez brodawki ciemnieja na samym początku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i moja bratowa o d samych poczatków dosłownie ma zgagę lub niesmak w buzi ;-) też cos słyszalyście takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna29 Ja jakoś nie odczuwałam tak bardzo bólu a sutki rzeczywiście są o wiele ciemniejsze.. oluś robiłaś test???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie robiłam testu bo dziś jest 30 dc, po co sobie robić nadzieję, a ile kasy na to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to też zależy niektórzy mają niesmak inni wręcz przeciwnie...Ja mam właśnie strasznego smaka i ślinotok:D Cały czas się ślinię hahahah..Dosłownie. Mam nadmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś może tescik zrobisz? ja to sobie zrobie jak mi się spóźni -bo jeszcze nie robiłam ???? tzn kiedyś dawno temu robiłam jak miałam 21 lat-ale wtedy nie chciałam drugiej kreski ;-) teraz będzie to się mściło na mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ponad roku leczę się na prolaktynę tabletkami hormonalnymi, na początku brałam bromergon - ale miałam cały czas objawy ciąży przez kilka miesięcy, zmieniłam na dostinex. A to cholerstwo drogie - 2 tabletki ponad 100zł. Miesiąc temu się wkurzyłam, byłam po nieudanej inseminacji, co tydzień u lekarza do jeżdżałam, i nie pojechałam po nastepną receptę. Powiedziałam sobie : p* le to muszę odpocząć, nawet kwas foliowy jak się skończył przestałam brać. Ale zaczęłam mieć złe samopoczucie - po raz pierwszy w życiu miałam bóle podbrzuswza i jajników w czasie owulacji, jak się później dowiedziałam. Tak się przestraszyłam , że poszłam tu w Elblągu do babki gin prywatnie, a ta mi mówi, że jest w porządku a organizm tak reaguje przy braniu hormonów, że zaczyna mi się normować ale jednak mam wrócić do bromergonu - ten kosztuje marne 5zł /30 tabletek. Ja jej mówię że paskudnie przy nim się czuję, a ona że powinna jej stopniowo zacząć brać i zwiększać, a te niepojące bóle to jajeczkowanie. Tak się uśmiałam bo nigdy niewiedziałam kiedy się starać a teraz jak wiem, to męża ciągle brak w domu ;). No a teraz przez te tabletki niedobrze mi było jakiś czas, zgaga, w poniedziałek trochę podbrzusze mnie bolało ale przestało, a teraz mam 30 dc i nic. Nie nakręcam się bo to działanie bromergonu I jeszce zaczęłam kichać... Takie dziś u nas wygwizdowo i zimno, a ja ubrałam się jak na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zimno zimno a raczej chłodno... Jej mam widok na okno i takie śliczne niebo bjiuti:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powoli zamykam komputer, kasę i do domku godzinka autkiem :) @ nadal brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwę się w poniedziałek, opowiem wam czym znowu zaskoczyła mnie teściowa, czym nowym zabłyśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie do poniedziałku wszystko z @ się wyjaśni :( i znowu wpiszę się do tabeleczki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM JESZCZE;-) MUSZE ZOSTAĆ DŁUŻEJ :-( KURCZE NO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OLKA KURCZE COS PRZECZUWAM...ALE CIIIIIIIIICHO..... ZOBACZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam pozdrowic 🖐️ Ola twoje kawaly sa da best, i ja i maz i nasi znajomi maja niezly ubaw :) 3mam kciuki zeby tutaj wiecej fasolek sie pojawilo a i ja licze ze moze niedlugo do was dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dobry poczatek weekendu |^^^^^^^^^^^^^^|| | ZIMNE PIWKO ||\'\"\"|\"\"__,_ | _____________ ||__ |__|__ |) |(@) |(@)\"\"\"**|(@)(@)****|(@) ....................................................................... nawet mamuski moga sobie zrobic lyczka, dobrze robi na nerki w koncu a przy pierwszej ciazy lekarz mi polecal raz na jakis czas coby \"ochlonac\" i sie zrelaxowac bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja cłay dzien nad jeziorkiem:) dlatego mnie nie było... kończe urlop więc, od pon znowu do szarej rzeczywiostośc , takeiżycie , neistety :) Ściskam i do jutra bądz do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja 3mam kciuki zbey to bylo to o czym marzysz, a nie @.... 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWKA
Cześć dziewczyny.Lubie do was przyjsc i poczytac co tam u was słychac. Olu trzymam kciuki.:-D Ide oglądać dalszą część Sopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×