Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Macie rację, że chcecie odpuścić sobie taką baczną obserwację swojego organizmu. Ja jestem najlepszym przykładem, że to przynosi efekty. W ostatnim cyklu nawet nie sprawdzałam czy dzień jest płodny czy nie, a zanim się obejrzałam @ mi się spóźniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrycha mnie rozbraja, poszlysmy na lody ale ze nie bylo naszych ulubionych jablkowcyh galkowanych postanowlisysmy kupic w sklepie ja rozek sobie a ona na patyku, po chwili prawie caly lod malej laduje na ziemii tak ze zostaje tylko patyk i moze z lyzeczka lodow na nim a ona do mnie MAMUSIU MAM WSPANIALY POMYSL - ZAMIENIMY SIE LODAMI, i za sekunde dodala ZAMIENIANIE SIE JEST FAJNE no po prostu malo nie padlam a babka ktora byl;a swiadkiem tej akcji zaczela sie smiac w glos, no i tyle bylo mojego jedzenia loda :) cholera nawet lodem nie idzie sie pocieszyc... no ale drozdzowka i mleko juz mi pomogly :D ojjj a dupa rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie Gabryśki maja takie pomysły i powiedzonka :-) Moja również. Wczoraj wracaliśmy z zakupów i mąż trochę ostro wszedł w zakręt, na co zwróciłam delikatnie uwagę. Na co moja córcia powiedziała \" mamuniu wyluzuj, strasznie rozdrażniona jesteś w tej ciąży, a przecież tatuś jest doświadczonym kierowcą\" Zaniemówiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlubie sobie slonecznika pierwszy w tym sezonie, alez jest pyszniutki.... po glkowie telepia mi sie rozne mysli... kolezanka sie niedawno odezwala oznajmic ze postanowili z mezem miec dziecko wiec ze dobrze by bylo razem zaciazyc coby sie wrazeniami dzielic i brzuchy porownywac a ja na to bez chwili namyslu odparlam ze mi sie jeszcze nie spieszy... pogielo mnie totalnie... znowu dobra mina do zlej gry... a moze tu bardziej pasuje okreslenie twarz pokerzysty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kolezanka powiedziala mi na gg,ze zaszla w nieplanowana ciaze...Pokrzyzowalo jej to plany,bo wyjezdza do Anglii (miala jechac) a tu nagle takie zaskoczenie...Pisze,ze takby nie chciala teraz tego dziecka,ze z mezem nie chca teraz,no ale coz,bedzie musialo sie urodzic... Nie moglam wytrzymac zaczelam beczec jak bobr...Jak to juz jest na tym swiecie???:( Ci co sie staraja-nie moga,Ci co nie chca-maja bez planowania nawet....:O Uzbrajam sie wiec w cierpliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, no dokladnie.... dlatego ja nie daje sie juz zwariowac bo bym stracila resztki nadziei i sil... jak to sie mawia u nas \"trza byc twardym a nie mietkim\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall. ten tekst... jest boski... rozeslalam juz go wszyskim kolezankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyto witaj u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dOSKONALE WAS ROZUMIEM KOCHANE...mNIE TERAZ JUZ ZACZYNAJĄ ATAKOWAĆ WSZYSTKIE KUMPELE I RODZINKA.... SŁOWA TYPU...\"no to teraz już nie ma na co czekać.... musicie postarac się o maleństwo....\" Ja oczywiście ani pary z gęby ,że coś tam myślę nawet....po co mam słuchać potem i widzieć ich spojrzenia współczujące.... Moja koleżanka zaszła w 8 cyklu i od pierwszego staranka trabiła wszystkim jak to oni właśnie postanowili miec dziecko- nakręciła się na maxa i całą rodzinę i znajomych przy okazji....Potem zwierzająć mi się powiedziała ,ze żałuje bo wszysscy ją pytali co miesiąc i jak tam i co tam .... bez sensu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie ten temacik chyba :) albo Edyta sie zdematerializowala :D agna - ty to jeszcze masz czas, na razie to mysl o nastepnej sobocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka wrzuc linka :) ja duzo na alelgro kupuje, min perfumki tyz i awsze byly ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowałam u innych, ale mi zależy na konkretnym zapachu, najlepiej przed zakupem przejrzeć opinie o sprzedającym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiśnie lubie Naomi złotą, ale licytuję tą właśnie i zatrzymałam się na 45zł za 75ml, dać więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak to jest,ze mama wie o staraniach i wkurzam sie czasem jak nic nie pyta ,ale oglada mnie jakbym byla z innej planety:P/widzimy sie nie na co dzien/ Tacie nic nie mowilam,ale jak powiem cos mamie to tato tez wie automatycznie i jak jestem u nich to tato daje mi owoce:P.kaze zjesc dokladke na obiad (tak jakbym juz byla w zaawansowanej ciazy)!!! ostatnio sie wkurzylam w tej sytuacji i powiedzialam,ze nie jem ,bo sie odchudzam.tato spytal:ale,jaaaak? A mama na to:zostaw Tadziu,zostaw Ele... powiedzialam jednej kolezance,ze przestalam brac pigulki (kolezanka mailowa) i faktycznie co miesiac sie pyta czy juz?:O :P Nawet kiedys mi dogadala,ze powinnam sie tak nie ociagac z tym,bo zegar bije...Myslalam,ze padne ....Potem policzylam do 10 jak w Kaszpirowskim ,napilam sie lyk czaju i sie uspokoilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe jaki ma zapach CAT DELUX...??? musze przejść sie do perfumerii i popatrzeć na nowości....mój mąż nie lubi robić zakupów (ubrania) wręcz nie znosi ale jak widzi perfumerie to jest tam pierwszy i wyciągnąc go z niej nie moge dla mnie to i dobrze bo zawsze coś nie coś mi kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o zapachy to ostatnio dostalam w Douglasie probki : -Armani Code (Giorgio Armani) -mi sie bardzo podoba,polecam -Chanel Antaeus (do tej pory sie zastanawiam czy dla kobiet czy mezyzczn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×